"Android'de Showbox Nasıl İndirilir" sayfasının sürümleri arasındaki fark

WikiHow Çeviri (mesaj | katkılar)
1 week önce
("Bu wikiHow makalesi, bir Android telefonunda ya da tabletinde Showbox uygulamasını nasıl kuracağını öğretir. Uygulama Play Store'da (Google Play Mağa..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu)
WikiHow Çeviri (mesaj | katkılar)
1 week önce
("Bu wikiHow makalesi, bir Android telefonunda ya da tabletinde Showbox uygulamasını nasıl kuracağını öğretir. Uygulama Play Store'da (Google Play Mağa..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu)
(Fark yok)

16.21, 13 Ağustos 2019 itibarı ile sayfanın şu anki hâli

Bu wikiHow makalesi, bir Android telefonunda ya da tabletinde Showbox uygulamasını nasıl kuracağını öğretir. Uygulama Play Store'da (Google Play Mağazası) mevcut değil, bu yüzden bir apk dosyası indirmen gerekiyor.

Adımlar

 1. 1
  Bir web tarayıcısında Showbox indirme sayfasına git. Chrome, Firefox ya da Samsung İnternet uygulaması da dahil olmak üzere Android’deki herhangi bir tarayıcıyı kullanabilirsin.
 2. 2
  Ekranı aşağı kaydır ve DOWNLOAD SHOWBOX APK FILE (Showbox Apk Dosyasını İndir) düğmesine dokun. Dosya hakkında bilgi ekranda belirecektir.
 3. 3
  DOWNLOAD APK (Apk Dosyasını İndir) düğmesine dokun. İndirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.
  • Bu dosyayı indirmek istediğine emin misin diye bir uyarı mesajı görürsen Tamam seçeneğine dokun.
 4. 4
  İndirilen dosyaya dokun. Ekranda dosyaya ait bir bağlantı görmüyorsan ekranı en yukarıdan aşağı doğru kaydır. Dosya bağlantısı ekranın aşağısında ortaya çıkacaktır. Dosyaya dokunduğunda bir uyarı mesajı belirecektir.
 5. 5
  Yükle seçeneğine dokun. Kullandığın Android bilinmeyen kaynaklardan uygulama yüklenmesine izin verecek şekilde ayarlanmamışsa tarayıcın uygulama yüklemek için senden izin isteyecektir.
  • Bilinmeyen kaynaklardan indirmelere daha önceden onay verdiysen uygulama şimdi kurulacaktır. Kurulum tamamlandığında uygulamayı çalıştırmak için seçeneğine ya da uygulama çekmecesinde Showbox simgesine dokun.
 6. 6
  Ayarlar seçeneğine dokun. Bu seçenek açılan pencerenin sağ alt köşesindedir.
 7. 7
  ″Bu kaynağa izin ver″ düğmesini yana kaydırarak açık konuma getir.
 8. 8
  Geri düğmesine dokun. Böyle yaptığında ″Yükle″ seçeneğinin yer aldığı ekrana geri döneceksin.
 9. 9
  Yükle düğmesine dokun. Showbox şimdi Android’de kurulacaktır. Kurulum tamamlandığında uygulamayı çalıştırmak için seçeneğine ya da uygulama çekmecesindeki Showbox simgesine dokun.