iPhone'da veya iPad'de Kablosuz Kulaklık Nasıl Bağlanır?

Ortak yazar: wikiHow Kadrosu

Bu wikiHow makalesi sana, kablosuz kulaklıkları iPhone’la veya iPad’le Bluetooth aracılığıyla nasıl eşleştireceğini öğretir.

Adımlar

 1. 1
  iPhone’unun veya iPad’inin Ayarlar uygulamasını aç. Ana ekranında simgesini bul, ardından ayarlarını açmak ona dokun.
 2. 2
  Ayarlar menüsünde Bluetooth’a dokun. Bluetooth ayarları menün açılır.
 3. 3
  Bluetooth anahtarını açık konuma getir. Bu seçenek açıldıktan sonra iPhone’unla veya iPad’inle kablosuz cihazları bulup eşleştirmek için Bluetooth bağlantısı kullanabilirsin.
 4. 4
  Kablosuz kulaklığının açık olduğundan emin ol. Kulaklığının Bul veya Eşleş modunda olması gerekir. Böylece iPhone’unun veya iPad’inin Bluetooh menüsünde kablosuz kulaklıkları bulabilirsin.
  • Genelde açmak için kulaklığının üzerinde bir düğme veya anahtar bulabilirsin. Nasıl yapacağından emin değilsen kullanma kılavuzundaki yönergeleri izleyebilirsin.
 5. 5
  Bluetooth menüsünde kulaklığını seç. Dokununca kulaklığın iPhone’unla veya iPad’inle eşleştirilir.
  • Kulaklığını daha önce iPhone’unla veya iPad’inle hiç eşleştirmediysen kulaklık burada DİĞER CİHAZLAR başlığının altında görünür. Aksi hâlde kulaklığı CİHAZLARIM listesinde bulabilirsin.

İpuçları

 • Kulaklığı eşleştirirken bir güvenlik kodu girmen istenirse kodu kulaklığın kullanma kılavuzunda bulabiliyor olman gerekir.

Makale Bilgisi

Bu makale editörler ve araştırmacılardan oluşan, makalenin doğruluğu ile kapsamlılığını onaylayan, eğitimli bir ekip tarafından ortaklaşa yazılmıştır.

Kategoriler: Bilgisayar ve Elektronik Cihazlar

Diğer dillerde:

English: Connect Wireless Headphones on iPhone or iPad, Português: Conectar um Fone de Ouvido Bluetooth no iPhone ou iPad, Italiano: Collegare le Cuffie Senza Fili a un iPhone o a un iPad, Español: conectar auriculares inalámbricos en un iPhone o iPad, Deutsch: Bluetooth Kopfhörer mit einem iPhone oder iPad verbinden, Русский: подключить беспроводные наушники к iPhone или iPad, Français: connecter des écouteurs sans fil à un iPhone ou un iPad, Nederlands: Verbinding maken met een draadloze koptelefoon op iPhone of iPad, العربية: توصيل السماعات اللاسلكية بأيفون أو آيباد, Bahasa Indonesia: Menghubungkan Headphone Nirkabel pada iPhone atau iPad, 中文: 在iPhone或iPad上连接无线耳机, 日本語: iPhoneまたはiPadにワイヤレスヘッドホンをつなぐ, हिन्दी: आईफोन (iPhone) या आईपैड (iPad) पर वायरलेस हेडफोन कनेक्ट करें, Tiếng Việt: Kết nối tai nghe không dây với iPhone hoặc iPad, 한국어: 아이폰이나 아이패드에 블루투스 이어폰 연결하는 방법, ไทย: เชื่อมต่อหูฟังไร้สายกับโทรศัพท์ไอโฟนหรือไอแพด

Bu sayfaya 210 defa erişilmiş.
Bu makale işine yaradı mı?