iPhone'da Mail Oturumu Nasıl Kapatılır?

Ortak yazar: wikiHow Kadrosu

Bu wikiHow makalesi sana, iPhone’da Mail uygulamasında e-posta hesaplarının oturumlarını nasıl kapatacağını öğretir.

Adımlar

 1. 1
  iPhone’unun Ayarlarını aç. Ana Ekran’daki gri dişli simgesidir.
 2. 2
  Aşağı kaydır ve Mail’e dokun. Telefon, Mesajlar ve FaceTime’ın da bulunduğu ayar dizisindedir.
 3. 3
  Hesaplar’a dokun. Bu seçenek, Mail sayfasının en üstündedir.
 4. 4
  Bir hesaba dokun. Varsayılan olarak, iCloud adlı seçeneğin yanı sıra Mail’e sağladığın başka e-posta sağlayıcılarını görürsün.
  • Mesela burada Gmail’i veya Yahoo!’yu görebilirsin.
 5. 5
  Mail’in yanındaki anahtarı sola kaydır. Beyaza döner. Böylece seçili e-posta hesabının bilgileri Mail uygulamasından silinir ve temelde o hesabının oturumunu kapatır.
  • Hesabı Mail uygulamasından tamamen kaldırmak için her e-posta hesabı sayfasının (iCloud hariç) en altındaki Hesabı Sil seçeneğine de dokunabilirsin.
 6. 6
  Geri butonuna dokun. Ekranın sol üst köşesindedir.
 7. 7
  Kalan e-posta hesaplarını devre dışı bırak. Son e-posta hesabı da kapandıktan sonra Mail hesabı oturumunu, en az bir e-posta hesabını tekrar açana kadar tamamen kapatabilirsin.

İpuçları

 • E-posta hesaplarını "Hesaplar" ekranına gidip e-posta hesabına dokunduktan sonra Mail anahtarını sağa kaydırarak yeniden etkinleştirebilirsin

Uyarılar

 • Mail uygulamasında tüm e-posta hesaplarını devre dışı bırakırsan artık e-postalar için bildirim almazsın.

Makale Bilgisi

Bu makale editörler ve araştırmacılardan oluşan, makalenin doğruluğu ile kapsamlılığını onaylayan, eğitimli bir ekip tarafından ortaklaşa yazılmıştır.

Kategoriler: Bilgisayar ve Elektronik Cihazlar

Diğer dillerde:

English: Log Out of Mail on an iPhone, Português: Encerrar suas Contas de Email do Aplicativo Mail em um iPhone, Español: cerrar sesión de Mail en un iPhone, Italiano: Effettuare il Logout dall'Applicazione Mail su un iPhone, Русский: выйти из приложения "Почта" на iPhone, Deutsch: Auf einem iPhone aus Mail ausloggen, Français: se déconnecter de Mail sur un iPhone, Bahasa Indonesia: Log Keluar dari Aplikasi Mail di iPhone, العربية: تسجيل الخروج من البريد الإلكتروني على الآيفون, Nederlands: Uitloggen op je e‐mail op een iPhone, ไทย: ลงชื่อออกจาก Mail ใน iPhone, 中文: 在iPhone上注销邮件帐户, 日本語: iPhone上でメールアカウントからログアウトする, Tiếng Việt: Đăng xuất Mail trên iPhone, हिन्दी: आईफोन में मेल से लॉग आउट करें (Log Out of Mail on an iPhone), 한국어: iPhone의 Mail에서 로그아웃하는 방법

Bu sayfaya 178 defa erişilmiş.
Bu makale işine yaradı mı?