YouTube, internette fark edilmek için mükemmel bir yoldur ve bazı durumlarda bunu hayatını kazanmak için bile kullanabilirsin. Bir YouTube kanalı açmak için kanalı bir Google hesabıyla kurman ve kanal resmi, kanal açıklaması ve kanal adı eklemen gerekir. YouTube kanalını oluşturduktan sonra, göz alıcı video içeriği oluştur ve popüler olmak için kanalını aktif bir şekilde kullan ve tanıt.

Kısım 1
Kısım 1 / 6:
Bir Kanal Açmak

 1. 1
  Kanalın için iyi bir isim seç. Çok fazla insanın kullanmayacağı fakat kolay hatırlanacak bir isim düşün. Eğer seçeceğin isim uygunsuz bir isim olursa kötü bir izlenim bırakırsın. İstersen gerçek ismini kullanmayı seçebilir ya da kendin iyi bir isim uydurabilirsin. İsme bir kere karar verdiğinde tekrar değiştirmek için bir süre beklemen gerekeceğini aklında bulundur. Örneğin, "Hazır Spagetti" ismine karar kıldıysan ve sonrasında bunun kötü bir fikir olduğunu fark ettiysen bu ismi değiştirmek için üç ay kadar beklemen gerekebilir. Bu nedenle mantıklı bir seçim yap.
 2. 2
  Harika bir kullanıcı adı ve hatırlaması kolay bir kanal adı seçmeyi unutma. Kanalının adının başka bir kanalla benzeşmesini istemezsin, bu yüzden yaratıcı ol ve senden başkasının düşünemeyeceği, tamamen yeni bir kanal adı oluştur.
  • Potansiyel yanlış anlamaların farkında ol. Örneğin "akustik" kelimesi "artistik" kelimesine oldukça benzer. İki kelime de seni tarfilemiyorsa başka bir şey seçmek isteyebilirsin. especially if you have a British accent. Unless both words apply to you, you might want to choose something different.
  • Kanal adında "kanal" kelimesini kullanmaktan kaçın. Tıpkı Yıldız Savaşları adının, sonuna "filmi" ibaresinin eklemiş hâlinden daha havalı olmasındaki gibi "kanal" kelimesini kullanmamak daha iyidir. Örneğin Can'ın Sanat Kanalı yerine Can ile Sanat ya da Sanat Uzmanı Can daha profesyonel görünebilir.
  • Sözcük oyunları ve kafiyeler kullan: Örneğin adın Can ise ve bir sanatçı isen kanalına Can ile Sanat Heyecanı, PicassoCan veya Can DaVinci gibi bir ad verebilirsin.
 3. 3
  YouTube'a git ve Google hesabınla giriş yap. Giriş yaptıktan sonra, sol menünün üst kısmında adını veya kullanıcı adını göreceksin. Kullanıcı sayfana erişmek için buna tıkla.
 4. 4
  Bir profil resmi ekle. Bu, YouTube kanalının elzem bir parçasıdır. Profil resminin kanal adınla ilgili olduğundan ve benzer bir başkasıyla karıştırılmayacağından emin ol.
 5. 5
  Kanal resmi ekle. Bu, kanal sayfanın üstünde görülen bir resimdir. YouTube, kanal resminin internet sitesinde, TV'de veya mobil cihazda nasıl görüntüleneceğine dair örnekler gösterecektir. Resmin odağını ortaya yerleştirmeye çalış; kanalın bir mobil cihazda görüntülendiğinde, resmin kenarları kesilecektir. Yüzünün yarısı gözüksün istemezsin!
  • İzleyicinin dikkatini çekecek resimler kullan. Kapak resmi 2560 x 1440 olmalı ve kanalının mesajıyla ilgili olmalıdır.
  • Kanal resmine kanalının adını veya bir mesaj ekle. Bu, adını izleyicinin zihninde sağlamlaştırmana yardımcı olacaktır.
  • Kanal resmini düzenli olarak değiştir. Aynı resmi koruyarak marka imajı oluşturmak istemiyorsan kanalında yayınladığın içerikle ilişkili olarak kanal resmini düzenli olarak değiştirmeyi düşün. Örneğin, komedi skeçleri yapıyorsan kanal resmini güncel skeç dizinle ilgili olacak şekilde değiştir.
  • Photoshop'a ihtiyacın yok. GIMP, Picmonkey, Pixlr veya Krita çizim için ücretsiz kullanabileceğin programlara örnektir.
  • Başkasına ait bir resmi izinsiz kullanma. Asla başkasının çalışmasını izinsiz alma. Ücretsiz stok fotoğrafları kullan ya da görseli kendin çiz.
 6. 6
  Kanalını tarif et. İzleyiciyi ne tür bir içeriğe ulaşacağıyla ilgili haberdar etmek için kanalına kısa bir açıklama ekle. Kanal açıklamasını ayarlamak için ana kanal penceresindeki Hakkında sekmesine tıkla. Oradan “+ Kanal açıklaması” düğmesine tıkla.
  • Diğer internet sitelerine bağlantı vermek veya kanalınla ilgili haberleri güncellemek için açıklamayı kullan. Videolarında kimlerin yer aldığından bahset ve diğer ilgili kanallara bağlantı ver.
  • Açıklamanın anlamlı olduğundan emin ol, çünkü bu her zaman herkes tarafından görülebilir olacak. Bu, senin ve kanalının kısa bir tanıtımı olmalı.
 7. 7
  Kanalına bir ad ver. Açıklamana ve düşündüğün video içeriğine bak. Bunu, ismi belirlemek için kullan.
  • Örneğin, eğer kanalın güzel, örme şapkalar hakkındaysa şöyle diyebilirsin: Gururla Örüldü, Son Örücü veya Yünlü Tepeler vs.
 8. 8
  Bazı bağlantılar ekle. Kanalından sosyal medyaya bağlantılar ekleyeceksen ayrı ayrı Facebook sayfası, Twitter ve Instagram hesabı oluşturduğundan emin ol. Ancak unutma, bunu yapman her zaman önerilmez.
  Reklam

Kısım 2
Kısım 2 / 6:
İçerik Geliştirmek

 1. 1
  Dışarıda olanlara bak. İçerik eklemenin ilk adımı dünya ile ne paylaşacağına karar vermektir. İnsanlar YouTube’u müzik klipleri izlemek, komedi skeçleri izlemek, eğitici videolardan bir şeyler öğrenmek gibi çok çeşitli amaçlar için kullanır. İzleyicilere diğerlerinden farklı neler sunabileceğini düşün.
 2. 2
  Güçlü yönünlerini belirle. Arkadaşların komik birisi olduğunu söylüyorsa komedi videoları yapmayı düşün. Senin olayın şarkı söylemekse şarkı söylediğin birkaç videonu yükle. İşin püf noktası, izleyicilerinin daha fazlasını görmek için geri gelmesini sağlayacak içerik oluşturmaktır.
 3. 3
  İnceleme videoları yapmayı düşün. İncelemeler, özellikle insanların aradığı bir şeyi incelemen durumunda izleyici edinmenin harika bir yoludur. İnsanlar bir ürün veya hizmeti satın alma kararını vermeden önce daima iyi incelemeleri görmek isterler. İnceleme konularına birkaç örnek şunlar olabilir:
  • Yeni albümler
  • Yeni cihazlar
  • TV ve filmler
  • Video oyunları
  • Kitaplar
  • Restoranlar ve diğer gıda ürünleri
  • İş alanları
 4. 4
  Olabildiğince fazla çekim yap. İzleyicilerin için sürekli daha fazla içerik oluşturmaya çalış. Sürekli bir içerik akışı, izleyiclerinin kanalını takip etmelerini sağlamanın yanında tarzını geliştirmeye devam ederken hünerini geliştirmene yardımcı olur.
  • Temel video yapım tekniği bilgilerini tazele. Eğer kameraya konuşuyorsan kameranın sabit olduğundan ve net ve iyi bir şekilde konuştuğundan emin ol. Dünyanın en komik esprilerine sahip olsan da, sesin yeterli veya görüntünün net olmaması durumunda kimse seni izlemez.
  • Bir oyun kanalı için bir YouTube videosu yapıyorsan bir kayıt yazılımına ihtiyacın olacaktır. Piyasada çok sayıda kayıt yazılımı bulunur ve Bandicam en popülerlerinden biridir.
  • Bandicam’in ücretsiz sürümü ile 10 dakikaya kadar videolar yapabilirsin.
 5. 5
  Videolarını düzenleme alıştırması yap. Videonun gereksiz kısımlarını kes ve izleyiciyi videonda tutmak için müzik ekle. İyi düzenlenmiş bir video, apar topar bir araya getirilmiş bir videoya göre izleyiciler üzerinde çok daha güçlü bir etki yaratacaktır. Video düzenleme yazılımının ayrıntılarını öğrenmek için biraz zaman harca. Öğretici videoları inceleyerek temel düzenleme işlevlerini öğren.
  • İnternette çeşitli ücretsiz ve açık kaynaklı video düzenleyiciler mevcut. Bunların çoğu, pahalı profesyonel düzenleme yazılımları ile aynı veya benzer özelliklere sahiptir. Yeni başlayanlar, bilgisayarla birlikte gelen ücretsiz yazılımı tanımaya çalışabilirler. Bu yazılımlar Mac için iMovie ve Windows için Windows Movie Maker’dır. Bu arayüzlere ve arkasındaki teknolojiye aşina olduktan sonra daha karmaşık ve güçlü bir yazılıma geçebilirsin.
  • Müzik kullanacaksan telif hakkı bulunmayan veya hak sahibinin izin verdiği müzikleri seçmelisin.
 6. 6
  Giriş kısmını çekici hâle getir. Çoğu izleyici, ilk birkaç saniyede bir videonun değerini belirler. Girişlerini hem eğlenceli hem de bilgilendirici yapmaya gayret göster. İzleyiciler videonu ne kadar uzun süre izlerse YouTube, videolarını arama sonuçlarında o kadar yükseğe koyar.
  • İzleyicinin izlemek üzere olduğu videodan kısa kesitler göster.
  • Videonun başından itibaren kendini önde ve merkezde konumlandırdığından emin ol. Doğrudan izleyicilerle konuş. Videoyu bizzat tanıt, neler olacağını hızlıca ifade et (eğer varsa sürprizini ağzından kaçırma!).
  • Kendi adınla veya oluşturduğun bir dizinin adıya bir marka oluşturduysan bunu videonun başında açık ve profesyonel bir şekilde belirt.
  • Kurgu olmayan inceleme veya eğitim videosu yaparken, videonun en başında amacın net bir şekilde ifade edildiğinden emin ol. Bu, izleyicilerin daha bilgilendirici başka bir video aramasını önleyecektir.
 7. 7
  Söylentilerden istifade et. Medya, yıl boyunca sürekli olarak neredeyse her alandaki olaylarla ilgili reklam yapar. Bunlar “en çok öne çıkan” olaylar olarak adlandırılır. Programını incele ve hangi etkinliklerin izleyici kitlen için öne çıkan etkinlikler olduğunu belirle.
  • Etkinlik öncesi aramalardan yararlanmak için etkinlikle ilgili videolar oluştur. Bir etkinlik için beklenti büyüdükçe, ilgili içeriği daha fazla insan arayacaktır.
  • Etkinlik süresince, etkinliği ele alan videolar oluştur. Bu, etkinliği başka türlü deneyimleyemeyen izleyiciler için harikadır.
  • Etkinliğin nihayete ermesinin ardından videolar oluştur. Bu zamanı, olanları özetlemek ve edinilen bilgileri tahlil etmek için kullan.
  • Kanalına geri dönmelerini sağlamak için süreç boyunca izleyicilerinle etkileşim kur.
  • Büyük etkinlikler sırasında yeni izleyicilerden yararlanmaya devam etmek için yayınladığın içerik miktarını artır. Daha fazla içerik, izleyicilere etkinlik hakkında bilgili ve tutkulu olduğunu gösterir.
 8. 8
  Bir hikaye anlat. Her videonun -kurgu olsun ya da olmasın- bir hikâye anlatması gerekir. Kesin bir giriş, gelişme ve sonuç olmalıdır. Bu, komedi çizimleri için geçerli olduğu gibi çiçeklerin bakımıyla ilgili öğretici bir video için de geçerlidir.
  • Uzun videoları, videonun ele aldığı daha büyük meselenin farklı yönlerine odaklanan bölümlere ayır. Bu, içeriği izleyici için daha hazmedilebilir hâle getirecektir.
 9. 9
  Ek açıklamalar kullan. Bunlar video akışında görünen metin kutularıdır. İzleyicileri diğer videolara, kanallara, harici internet sitelerine ve daha pek çok şeye yönlendirmek için bunları kullan.
  • İzleyicilerin kanalına abone olmalarını kolaylaştırmak için ek açıklamaları kullanabilirsin.
  • Eski videolarda güncellenen içeriğe bağlantı vermek için ek açıklamaları kullan.
  • Ek açıklamalar, uzun videolarda belirli sürelere bağlantı vermeni sağlayan bir "içindekiler tablosu" işlevi görebilir.
 10. 10
  Arada bir değişiklik yap. Kendine skeçte bir isim yaptıysan bir bölümde izleyicilerle doğrudan konuşarak yorumlardaki popüler soruları cevapla ve yaratıcılığının sürecini ele al. Kamera arkasına bir bakış, izleyicilerinle daha güçlü bir bağ oluşturacak ve onların çalışmaların üzerinde bir etkileri olduğunu hissetmelerini sağlayacaktır.
 11. 11
  Mümkün olduğunca sık video yükle. Her saat video göndermek harika olsa da, herkes bu kadar sık gönderim yapacak kadar motive olmuş değildir. Her gün veya gün aşırı yeni bir video yüklemek isteyebilirsin.
 12. 12
  FRAPS ve Xsplit gibi iyi bir kayıt yazılımı kullan. Ancak bunları karşılayabilecek durumda değilsen yeterince kazanana kadar Bandicam'i deneyebilirsin.
  Reklam

Kısım 3
Kısım 3 / 6:
Video Yüklemek

 1. 1
  Videolarını yükle. YouTube'a giriş yap ve Kullanıcı sayfandaki Videolar sekmesine tıkla. Buradan, içeriğini yüklemeye başlamak için “+ Video yükle” düğmesine tıkla. Video dosyalarına göz atmak için “Yüklenecek dosyaları seçin” düğmesine tıkla veya dosyaları pencereye sürükle. YouTube videoyu yüklemeye ve dönüştürmeye başlayacaktır.
  • Videoyu kimin izleyeceğini kontrol etmek istiyorsan Gizlilik açılır menüsüne tıkla ve Özel'i seç. Ardından, dosyayı görüntüleyebilmesini istediğin kişilerin YouTube kullanıcı adlarını veya e-posta adreslerini ekleyebilirsin. Video başına en fazla 50 özel davetiye gönderebilirsin.
  • 15 dakikadan daha uzun videolar yüklemek istiyorsan hesabını Google ile doğrulaman gerekir.
 2. 2
  Videona bir ad ver. Bir isim veremezsen bir şey yükleyemezsin! Videolarının başlıkları, görünüm, beğenme, yorum ve hatta bazen aboneler kazanma sebebidir.
 3. 3
  Yaratıcı etiketler kullan. Videolarını etiketlemek, izleyiciler içerik ararken videonun görünmesine yardımcı olacaktır. Etiketlerinin videonla ilgili olduğundan, ancak aynı türde paylaşım yapanlarla aynı etiketleri kullanmadığından da emin ol.
  • Etiket düşünürken, konuyu birkaç anahtar kelimeyle daraltmaya çalış. Örneğin, videonu “müzik” olarak etiketlemek yerine, “klasik müzik”, “pop müzik”, “serbest stil rap” vb. şeklinde daralt.
  • Videoları, insanların arayacağını düşündüğün şekilde etiketleyebilirsin. Etiketlerin, video içeriğini bütün yönleriyle tanımlamalıdır.
  • Geniş ve özel etiketleri karıştır. Örneğin, ninjalar hakkında kısa bir komedi filmi çekiyorsan “kısa film”, “ninjalar”, “komik”, “dövüş sanatları”, “aksiyon”, “dövüş”, “absürd” vb. etiketler kullan.
  • Video “kümeleri” oluşturmak için etiket kullanabilirsin. Özel bir etiket oluştur ve daha sonra bir arada tutmak istediğin her videoya bunu uygula. Bu, ilgili videolarında daha fazla tıklama almanı sağlayacaktır.
  Reklam

Kısım 4
Kısım 4 / 6:
Kanal Bakımı

 1. 1
  Bir program belirle. Bir video çekim takvimi oluşturursan kendine her gün kayıt yapmak için baskı yapmazsın.
 2. 2
  Video eklemeye devam et. Eğer başarılı bir kanala sahip olmak istiyorsan sürekli bir içerik sağlaman gerekir. Kanalını her birkaç haftada bir güncellemeye çalış. Uzun süreli bir ara vereceğinde ne zaman geri döneceğini izleyicilerine haber ver.
  • İstikrarlı bir yayın programı ayarlamak takipçi kazanmana yardımcı olabilir. Bunu bir televizyon programı gibi düşün; herkes en sevdiği dizinin yeni bölümünü sabırsızlıkla bekler ve yeni bölümün ne zaman yayınlanacağını çok iyi bilir. Her hafta ya da iki haftada bir güncellemeye çalış.
 3. 3
  İzleyicilerle etkileşim kur. Zamanın olduğunda yorumlara cevap yazmaya çalış. Bu, izleyicilerinle aranda güçlü bir bağ oluşturacaktır. İzleyiciler kanal sahibinin kendilerini önemsediğini hissederlerse hem geri dönüp daha fazla içerik izleme konusunda daha istekli olurlar hem de bunu başkalarına anlatırlar.
  • Bir video yükledikten sonra izleyicilerin yaptığı yorumları yanıtlamak için birkaç saatini ayır. Bu izleyiciler senin kemik kitlendir çünkü bu kişiler yeni içeriği hevesle bekleyen ve ona yorum yapma konusunda yeterince cesur olan kişilerdir. Onlara saygılı davranırsan sayılarının arttığını göreceksin.
  • Mümkün olduğunca sayfandaki yorumları kontrol et. Edepsiz yorumları okumak eğlenceli olsa da, bu gibi yorumlar kanalının değerini düşürür ve izleyicileri uzaklaştırır. Başkalarını gücendirecek olan yorumları kaldır ve ağzı bozuk kullanıcıları bildir. Bu, düzenli izleyicilerin için daha arkadaşça bir ortam oluşturmana yardımcı olacaktır.
  • İzleyicilerine sorular yönelt. Evet/Hayır ya da “Oylama” soruları gibi basit sorular tercih etmeye çalış. Bu, olumsuz yorumları azaltacak ve izleyicilerin arasında iyi tartışmayı teşvik edecektir.
 4. 4
  Eski videoları geri getir. Eğer yeni izleyicilerinin muhtemelen görmediği eski içeriğin varsa bunu öne çıkararak kanal sayfanda herkesin görmesini sağlayabilirsin. Bu, eski videolarının izlenmesini artırabilir.
 5. 5
  Diğer kanalları izlemeye devam et. Kanalını yönetmediğin zamanlarda bile YouTube'da mümkün olduğunca fazla zaman harcıyor olmalısın. Başkalarının videolarını izlemeli, diğer kullanıcılarla etkileşime girmeli ve senin içeriğine benzer içeriklere göz atmalısın.
  • Kendi içeriğini tamamladığını düşündüğün diğer kullanıcıların içeriklerine bağlantı ver. Bu, kanalının aramalarda ilgili içerik olarak görünmesine yardımcı olacaktır.
  • Başka videolara bağlantılar eklemek için kendine bir program belirlemeye çalış. Videolara bağlantı verme ve beğenme işlerini kendi videolarını yüklemediğin günlerde yap. Bu, videoların arasındaki bekleyişe engel olarak izleyicilerinin kanalında etkin kalmasını sağlar.
  • Beğendiğin videoların izleyicilerinin çoğuna hitap edeceğini düşündüğün videolar olduğundan emin ol. Beğendiğin videoları kimse beğenmediği için izleyicilerini kaybetmek istemezsin.
  Reklam

Kısım 5
Kısım 5 / 6:
Tanıtım

 1. 1
  Geçmiş videolarının yorumlarını incele. Bir şey yükledikten sonra, insanlar videonu izleyecek ve yorum bölümüne yüklediğin video hakkındaki düşüncelerini yazacaklardır. Bu nedenle, videolarını her zaman kontrol etmek iyi bir fikirdir.
 2. 2
  İzleyicilerinin videolarına yer ver. İzleyicilerinin yorum ve videolarını kendi videolarına eklemeyi dene. Video göndermek için kanalına abone olmak gerektiği gibi kurallar belirt.
 3. 3
  Diğer içerik oluşturucularla işbirliği yap. Seninle aynı alanda yayın yapan kanal sahipleriyle ilişki kur. İzlenmeyi artırmak için birbirinizin kanallarını tanıtın. Başkalarının videolarına misafir ol ve başkalarını kendi videolarına misafir et.
  • İzleyicilerinin birlikte çalıştığın kanallara kolayca erişebildiğinden emin ol. Onların, topluluğunun oluşturduğu içeriği araştırmak için vakit harcamalarını istersin.
 4. 4
  Adını duyurmak için sosyal medyayı kullan. Kanallarındaki videolara ve oynatma listelerine Facebook, Twitter ve Instagram gibi diğer sosyal medya kanallarından bağlantı ver. Hem çevrimiçi hem de çevrimdışı arkadaşlarını, bağlantılarını başkalarıyla paylaşmaları için teşvik et.
  • Sosyal medya hesaplarından kanallarına sürekli olarak bağlantı bombardımanı yapmaktan kaçın. Ara sıra arkadaşça bir hatırlatma iyidir, ancak neredeyse hiç kimse bağlantı bombardımanlarına tepki vermez.
 5. 5
  İzleyicilerinden ve arkadaşlarından kanalı duyurmalarını iste. Onları bunu yapmaya zorlama, ancak beğenmeleri durumunda videoları paylaşmalarını öner. Bu mesajları videonun sonuna bırakmak en iyisidir. İzleyicilerine videolarını “beğenmelerini” hatırlat.
  Reklam

Kısım 6
Kısım 6 / 6:
Videolarını Korumak

 1. 1
  Düşün ki, toplulukta popülersin, herkes videolarını seviyor ama birisi çıkıyor ve videonu kendi kanalına yüklüyor ve onu sahipleniyor. Bu kötü bir şey. Yeterince popüler olduğunu ve insanların senin içeriğini yeniden yüklediğini hissediyorsan iznin olmadan videolarının yeniden yüklenip yüklenmediğini görmek için YouTube'da videolarının adını ara.
 2. 2
  Videonu yeniden yükleyen kişiyi uyar. Videolarını başka birinin kanalında bulursan onu uyar. Çatışmaya gerek yok, ancak bunu yapmaya bir son vermezse onu YouTube'a bildirebilirsin.
  Reklam

İpuçları

 • Çizim yapmaktan hoşlanıyorsan ve bir şey çizerken bir video kaydettiysen ve bu video uzunsa hızlandırma efekti eklemek için bir video düzenleyici kullanmayı dene. Piyasada pek çok ücretsiz program var, sadece reklam içeriği olanlara dikkat et.
 • Daima izleyicinin görmekten hoşlanacağını bildiğin bir şeyi yap.
 • Kanalına ne tür içerik göndermek istediğine karar ver. Böyle olursa çok garip bir YouTuber olmazsın. Örneğin, Lifesimmer çoğunlukla Sims'i oynarken PewDiePie çok çeşitli oyunlar oynar.
 • Tutarlılığı artırmak ve aynı zamanda videolarının YouTube'un algoritmasında yükselmesini sağlamak için kanal ayarlarında "Kanal Varsayılanları" seçeneğini ayarla.
 • Bir YouTube kanalı oluştururken seçtiğin ad konusunda çok dikkatli ol. Bunu daha sonra değiştiremezsin. Yayınladığın içerikle ilgili benzersiz, izleyicilerinin aklına kazınacak ve diğer YouTuberlar’inkinden farklı bir ad seç. İstediğin ismin daha önce alınıp alınmadığını veya buna çok benzer bir ismin olup olmadığını kontrol et!
Reklam

Uyarılar

 • Videolarının YouTube’un şartlarına uygun olduğundan emin ol. Bir video YouTube’un şartlarını ihlal ederse video kaldırılır ve hesabın yasaklanabilir. Yüklediğin her şeyin sitenin kurallarına uygun olduğundan emin ol.
 • Muhtemelen bazı olumsuz yorumlar alacaksın. Seni etkilemelerine izin verme ve yaptığın şeyi yapmaya devam et. Ancak, yapıcı eleştiriyi de görmezden gelme. Eğer biri videonun bir kısmını eleştirirse bir sonrakini daha iyi hâle getirmek için bunu göz önünde bulundur.
Reklam

Bununla İlgili wikiHow'lar

Snapchat Puanı Nasıl Hızlı ArttırılırSnapchat Puanı Nasıl Hızlı Arttırılır?
Birisinin Numaranı Whatsapp'ına Kaydettiği Nasıl AnlaşılırBirisinin Numaranı Whatsapp'ına Kaydettiği Nasıl Anlaşılır?
Grand Theft Auto (GTA) V'te Kız Arkadaş Nasıl BulunurGrand Theft Auto (GTA) V'te Kız Arkadaş Nasıl Bulunur?
Sim'lerinin İhtiyaçları Nasıl DoldurulurSim'lerinin İhtiyaçları Nasıl Doldurulur?
Resim Kullanarak Biri Kolayca Nasıl Araştırılır ve BulunurResim Kullanarak Biri Kolayca Nasıl Araştırılır ve Bulunur?
Herhangi Bir Sitedeki Video Nasıl Ücretsiz İndirilirHerhangi Bir Sitedeki Video Nasıl Ücretsiz İndirilir?
SIM'den Telefon Numarası Nasıl ÖğrenilirSIM'den Telefon Numarası Nasıl Öğrenilir?
AirPod Pil Durumu Nasıl Kontrol EdilirAirPod Pil Durumu Nasıl Kontrol Edilir?
Akıllı Saat Android'le Nasıl EşleştirilirAkıllı Saat Android'le Nasıl Eşleştirilir?
Instagram Gönderileri Belli Takipçilerden Nasıl GizlenirInstagram Gönderileri Belli Takipçilerden Nasıl Gizlenir?
Resimler JPEG Formatına Nasıl DönüştürülürResimler JPEG Formatına Nasıl Dönüştürülür?
Android'de Güvenli Mod Nasıl KapatılırAndroid'de Güvenli Mod Nasıl Kapatılır?
Nasıl Hack Yapıyormuşsun Gibi GörünülürNasıl Hack Yapıyormuşsun Gibi Görünülür?
Smart TV'ye Uygulama Nasıl EklenirSmart TV'ye Uygulama Nasıl Eklenir?
Reklam

Bu wikiHow makalesi hakkında

wikiHow bir “wiki”dir. Bu, makalelerimizin çoğunun birden fazla yazar tarafından ortaklaşa yazıldığı anlamına gelir. Bu makaleyi oluşturmak için, zaman içinde makaleyi düzenlemek ve iyileştirmek üzere bazıları isimsiz, 95 kişi çalıştı. Bu makale 23.044 defa görüntülenmiştir.
Bu sayfaya 23.044 defa erişilmiş.

Bu makale işine yaradı mı?

Reklam