Bu wikiHow makalesi sana, bir kişiden aldığın bir Snap'i veya bir arkadaşının hikayesini iPhone, iPad veya Android kullanarak nasıl yeniden oynatacağını öğretir. Snapchat, Sohbet ekranından ayrılmadığın sürece aldığın herhangi bir Snap'i bir kez yeniden açmana veya yeniden oynatmana olanak tanır. Bununla birlikte, bir arkadaşın hikayesinde bir Snap paylaşırsa hikayenin süresi dolana kadar onu dilediğin kadar izleyebilirsin.

Yöntem 1
Yöntem 1 / 2:
Yeni Gelen Bir Snap'i Tekrar Oynatmak

 1. 1
 2. 2
  Kamera ekranında sağa kaydır. Bu seni "Sohbet" ekranına götürür. En son aldığın tüm Snap'lerin bir listesini burada görebilirsin.
 3. 3
  Açılmamış bir Snap'e dokun. Bu, Snap'i ilk kez görüntüler.
 4. 4
  "Sohbet" ekranında kal. Uygulamadan çıkarsan veya profilin ya da kamera ekranı gibi başka bir sayfaya geçersen bu Snap'i yeniden oynatma fırsatını kaybedersin.[1]
 5. 5
  Sana Snap'i gönderen arkadaşına dokun ve basılı tut. Sana gönderdiği Snap'i görürsün.
 6. 6
  Yeniden oynatmak için Snap'e dokun. Aldığın her Snap'i yalnızca bir kez yeniden oynatabilirsin.
  Reklam

Yöntem 2
Yöntem 2 / 2:
Bir Snap Hikayesini Tekrar Oynatmak

 1. 1
 2. 2
  Kamera ekranında sola kaydır. Bu seni "Hikayeler" ekranına götürür.
 3. 3
  Görüntülemek için bir arkadaşının hikayesine dokun. Tüm arkadaşlarının hikayelerini en üstteki "Arkadaşlar" başlığı altında görebilirsin. Bir hikayeye dokunmak onu ilk kez oynatmanı sağlar. Bir hikayeyi görüntüledikten sonra, Hikayeler ekranının üst tarafındaki arkadaşının simgesi siyah beyaz bir yuvarlak oka dönüşür.
 4. 4
  Arkadaşının hikayesindeki yuvarlak ok simgesine dokun. Bu, arkadaşının hikayesini tekrar oynatır. Hikaye Snap'lerini süresi dolana kadar istediğin kadar tekrar oynatabilirsin.
  Reklam

Bu wikiHow makalesi hakkında

wikiHow Kadrosu
Ortak yazarlar :
wikiHow Staff Writer
Bu makale editörler ve araştırmacılardan oluşan, makalenin doğruluğu ile kapsamlılığını onaylayan, eğitimli bir ekip tarafından ortaklaşa yazılmıştır.

wikiHow’ın İçerik Yönetim Ekibi, yüksek kalite standartlarımızı sağladığından emin olmak için, editör ekibimizden gelen her çalışmayı dikkatli bir şekilde denetler. Bu makale 3.221 defa görüntülenmiştir.
Kategoriler: Snapchat
Bu sayfaya 3.221 defa erişilmiş.

Bu makale işine yaradı mı?

Reklam