Snapchat Profili Nasıl Görüntülenir?

Ortak yazar: wikiHow Kadrosu

Snapchat profilleri son derece sadedir. Profil sayfalarında kullanıcı ismi ve profil resmi dışında çok fazla bir şey yoktur. Snapchat’te sadece arkadaşlarının, seni ekleyenlerin ve sana sohbet mesajı gönderenlerin profilini görüntüleyebilirsin. Başkalarının profillerini görmek için Snapchat uygulamasını kullanman gerekiyor. Snapchat ayrıca listendeki kişilerin en iyi arkadaşlarını görme özelliğini kaldırdı. Şimdilik yalnızca kendi en iyi arkadaşlarını görebiliyorsun. Bu wikiHow makalesi, Snapchat’te bir kullanıcının temel profilini nasıl göreceğini öğretmektedir.

Adımlar

 1. 1
  Snapchat’i aç. Uygulama bir hayalet amblemi içermektedir ve sarı renktedir.
  • Programa otomatik olarak giriş yapmadıysan kullanıcı ismini ve şifreni gir.
 2. 2
  Ekranın herhangi bir yerinde ekranı kaydır. Bu işlem kullanıcı ekranını açacaktır.
 3. 3

  Arkadaşlarım düğmesine dokun. Düğme ekranın en alt tarafına yakın bir yerde, kendi Snapchat resminin altındadır.

 4. 4
  Bir arkadaşın ismine dokun. Profilini görüntülemek istediğin arkadaşın ismini seç. Seçtiğin kişinin profili temel öğelerden oluşacaktır ve sadece görüntü ismi, kullanıcı ismi, burcu (doğum gününü eklemişse), elde ettiği Snap Skoru (gönderdiği ve aldığı Snap’lerin sayısı) ve profil resmi gözükecektir.
  • Arkadaş listende olmayan biri sana bir Snap (çoklu ortam mesajı) ya da bir mesaj gönderdiyse o kişinin profilini görüntülemek için sohbet listende gözüken isme dokun ve kısa bir süre bekle.
  • Bazı profiller, seninle ya da başkalarıyla ne sıklıkla Snap’leştiklerini belirten bir emoji içerebilir:
  • ⭐️ - Bu kullanıcıya ait bir Snap son 24 saatte tekrar görüntülendi.
  • 💛 - Bu kullanıcı ile en iyi arkadaşsın (En çok Snap’i birbirinize yolluyorsunuz).
  • ❤ - Kesintisiz iki haftadır en iyi arkadaşsınız.
  • 💕 - Kesintisiz iki aydır en iyi arkadaşsınız.
  • 😊 - Bu kişiyle iyi arkadaşsın (birbirinize bir sürü Snap yolluyorsunuz) ancak en iyi arkadaş değilsiniz.
  • 🔥 - Bu kişiyle Snapstreak (Devamlı Snap’leşmek) gerçekleştiriyorsun; bir başka deyişle, birbirinize her gün Snap gönderiyor ve gönderdiğiniz Snap’e cevap alıyorsunuz.
  • 👑 - Bu kullanıcı Snapchat’i kullanan onaylanmış bir kullanıcı, ünlü ya da kamuya mal olmuş kişidir.

Makale Bilgisi

Bu makale editörler ve araştırmacılardan oluşan, makalenin doğruluğu ile kapsamlılığını onaylayan, eğitimli bir ekip tarafından ortaklaşa yazılmıştır.

Kategoriler: Bilgisayar ve Elektronik Cihazlar

Diğer dillerde:

English: View Snapchat Profile, Русский: просмотреть профиль в Snapchat, Italiano: Visualizzare il Profilo di Snapchat, Español: ver un perfil en Snapchat, Français: voir un profil sur Snapchat, Português: Visualizar um Perfil do Snapchat, Deutsch: Snapchat Profil ansehen, 中文: 查看Snapchat中的好友资料, Bahasa Indonesia: Melihat Profil Snapchat, Nederlands: Iemands Snapchatprofiel bekijken, العربية: عرض ملف شخصي على سناب شات, ไทย: ดูโปรไฟล์ในสแนปแชท, Tiếng Việt: Xem hồ sơ Snapchat, 한국어: 스냅챗 프로필 보는 방법, हिन्दी: स्नेपचैट प्रोफ़ाइल देखें (View Snapchat Profile)

Bu sayfaya 2.564 defa erişilmiş.
Bu makale işine yaradı mı?