Samsung Hesabı Nasıl Oluşturulur?

Ortak yazar: wikiHow Kadrosu

Bu wikiHow makalesi, bir e-posta adresi ve şifre kullanarak Android’de yeni bir Samsung hesabının nasıl oluşturulacağını öğretir.

Adımlar

 1. 1
 2. 2
  Cloud ve hesaplar seçeneğine dokun. Ekranı aşağı kaydır, ayarlar menüsünde Cloud ve hesaplar seçeneğini bul ve bu seçeneği aç.
 3. 3
  Cloud ve hesaplar menüsünde Hesaplar seçeneğine dokun. Bu seçeneği açtığında Galaxy cihazındaki bütün kayıtlı uygulama hesaplarını gösteren bir liste gözükecektir.
 4. 4
  Ekranı aşağı kaydır ve Hesap ekle seçeneğine dokun. Bu düğme, uygulama listesinin en altında bulunan yeşil "+" simgesinin yanında yer almaktadır.
 5. 5
  Menüde Samsung account (Samsung hesabı) seçeneğine dokun. Bu seçenek, Samsung hesabıyla ilgili seçenekleri gösterecektir.
 6. 6
  HESAP OLUŞTUR düğmesine dokun. Bu düğme, ekranın sol alt köşesinde yer almaktadır. Bu düğmeye dokunduğunda yeni bir sayfada yeni hesap oluşturma formu gösterilecektir.
 7. 7
  Yeni hesabın için bir e-posta adresi yaz. E-posta adresi alanına dokun ve klavyeyi kullanarak e-posta adresini yaz ya da e-posta adresini panodan alarak bu bölüme yapıştır.
 8. 8
  Yeni hesabın için bir şifre oluştur. Şifre alanına dokun ve buraya yeni Samsung hesabın için güvenli bir şifre yaz.
  • İsteğe bağlı olarak, şifreyi onaylamak için parmak izi ya da göz tarama yöntemini kullanabilirsin. Böyle bir durumda Şifre alanının altındaki kutuyu işaretle.
 9. 9
  Kişisel bilgilerini onayla. Bu sayfada adının, soyadının ve doğum tarihinin doğru yazıldığından emin ol.
 10. 10
  Sağ alt köşede bulunanİLERİ seçeneğine dokun. Yeni bir sayfada Samsung’un hüküm ve koşullarını gözden geçirmen istenecek.
 11. 11
  HÜKÜM VE KOŞULLAR sayfasında kabul etmek istediğin hükümleri seç. Bu sayfada, kabul ettiğin hükümlerin yanlarında bulunan kutuları işaretle.
  • Seçeneklerin en üstünde yer alan Hepsini kabul ediyorum seçeneğini işaretleyebilirsin, ancak hesap oluşturmak için bütün hükümleri kabul etmen gerekmiyor.
  • Hesap oluşturmak için, "Hüküm ve Koşullar ve Özel hükümler" ve "Samsung Gizlilik İlkesi" hükümlerini mutlaka kabul etmen gerekiyor.
 12. 12
  KABUL ET düğmesine dokun. Bu düğme, ekranın sağ alt köşesinde yer almaktadır. Bu düğmeye dokunduğunda yeni Samsung hesabın oluşturulacaktır.
  Reklam

Bununla İlgili wikiHow'lar

Bu wikiHow makalesi hakkında

Ortak Yazar:
wikiHow Editör Ekibi
Bu makale editörler ve araştırmacılardan oluşan, makalenin doğruluğu ile kapsamlılığını onaylayan, eğitimli bir ekip tarafından ortaklaşa yazılmıştır.
Bu sayfaya 3.033 defa erişilmiş.

Bu makale işine yaradı mı?

Reklam