Pinterest’te ilham her an çarpabilir! Görsel paylaşım platformu, favori görsel ve videolarını kaydetmeyi ve düzenlemeyi kolaylaştırır. Peki ya bu içeriğe Pinterest’in dışında erişmek istiyorsan? Pinterest’ten görselleri indirmek sorun olmasa da, videoları indirmek için yerleşik bir mekanizma bulunmuyor. Neyse ki bu, Pinterest’teki favori videolarını indiremeyeceğin anlamına gelmiyor. Piyasada Pinterest’ten video indirmeni sağlayan üçüncü taraf siteler var. Bu sitelerin çoğunluğu güvenli olsa da, üçüncü taraf internet sitelerini kullanırken daima dikkatli olmalısın. Rehberimizi takip ederek nerede olursan ol favori Pinterest videolarının keyfini çıkarabilirsin!

Yöntem 1
Yöntem 1 / 2:
Mobil Cihazında Pinterest Videolarını İndirmek

 1. 1
  Pinterest’te bir video seç. Pinterest gönderileri bir görsel, GIF veya video şeklinde olabilir. İlgini çeken bir video bul ve açmak için üzerine dokun. Bunu yapmak için Pinterest Uygulamasında oturum açmış olman gerekir.
 2. 2
  Ekranın sağ alt köşesindeki üç noktaya dokun. Pinterest, videoyu paylaşmanı, kaydetmeni veya tekrar oynatmanı sağlayacaktır fakat bu üç nokta, videoyu göndermek, Pinterest’e rapor etmek veya internet bağlantısını kopyalamak gibi ek seçenekler sağlayacaktır.
 3. 3
  “Bağlantıyı Kopyala”ya dokun. Videoyu indirmek için bağlantıya ihtiyacın olacak, bu yüzden telefonunun panosuna eklemek için “Bağlantıyı Kopyala”ya dokun.
  • Tek seferde sadece bir video indirebilirsin, bu nedenle panoya birden fazla bağlantı kopyalama.
 4. 4
  Telefonunun internet tarayıcısında bir video dönüşüm sitesi aç. Pinterest kullanıcıları güvenilir siteler olarak https://www.expertsphp.com/pinterest-video-downloader.html veya https://pinterestvideodownloader.com/ sitelerini öneriyor.[1]
  • Bu siteler Pinterest tarafından onaylanmış değildir, bu nedenle bunları kullanmanın sorumluluğu sana ait!
  • Bu siteler hem Apple hem de Android cihazlarda çalışmalıdır.
 5. 5
  Pinterest bağlantısını sitenin arama kutusuna kopyala. Çoğu video dönüştürme sitesi aynı yapıdadır; ana sayfanın ortasında bir arama kutusu bulunur. Pinterest bağlantısını kutuya kopyala ve “Download” (İndir) düğmesine dokun.
 6. 6
  Videonu indir. “Download” (İndir) düğmesine dokunduktan sonra internet sitesi video linkini indirilebilir bir dosyaya, genellikle bir .mp4 biçimine dönüştürecektir. Videoyu indirmek için video veya dosya adının üzerine basılı tut ve onu istediğin yere kaydet!
  • Bir Pinterest videosunu indirme işlemi bir YouTube videosunu indirmeye benzer. Ancak, Pinterest videoları için YouTube dönüştürücüsü ve YouTube videoları için Pinterest dönüştürücüsü kullanamazsın.
  Reklam

Yöntem 2
Yöntem 2 / 2:
Bilgisayarında Pinterest Videolarını İndirmek

 1. 1
  Pinterest’te bir video seç. Pinterest gönderileri bir görsel, GIF veya video şeklinde olabilir. İlgini çeken bir video bul ve açmak için üzerine tıkla.
 2. 2
  Araç çubuğundan video URL’sini kopyala. Pinterest internet sitesinde bağlantıları kopyalama özelliği bulunmuyor, fakat bu dert değil. Videoyu indirmeye hazırlamak için araç çubuğundan bağlantıyı kopyalaman yeterli.
  • Tek seferde sadece bir video indirebilirsin, bu nedenle panoya birden fazla bağlantı kopyalama.
 3. 3
  İternet tarayıcısında bir video dönüşüm sitesi aç. Pinterest kullanıcıları güvenilir siteler olarak https://www.expertsphp.com/pinterest-video-downloader.html veya https://pinterestvideodownloader.com/ sitelerini öneriyor.[2]
  • Bu siteler Pinterest tarafından onaylanmış değildir, bu nedenle bunları kullanmanın sorumluluğu sana ait!
 4. 4
  Pinterest bağlantısını sitenin arama kutusuna kopyala. Çoğu video dönüştürme sitesi aynı yapıdadır; ana sayfanın ortasında bir arama kutusu bulunur. Pinterest bağlantısını kutuya kopyala ve “Download” (İndir) düğmesine tıkla.
 5. 5
  Videonu indir. “Download” (İndir) düğmesine tıkladıktan sonra internet sitesi video linkini indirilebilir bir dosyaya, genellikle bir .mp4 biçimine dönüştürecektir. Videoyu indirmek için sağ tıkla ve onu istediğin yere kaydet!
  • Bir Pinterest videosunu indirme işlemi bir YouTube videosunu indirmeye benzer. Ancak, Pinterest videoları için YouTube dönüştürücüsü ve YouTube videoları için Pinterest dönüştürücüsü kullanamazsın.
  Reklam

Bununla İlgili wikiHow'lar

Snapchat Puanı Nasıl Hızlı ArttırılırSnapchat Puanı Nasıl Hızlı Arttırılır?
Birisinin Numaranı Whatsapp'ına Kaydettiği Nasıl AnlaşılırBirisinin Numaranı Whatsapp'ına Kaydettiği Nasıl Anlaşılır?
Grand Theft Auto (GTA) V'te Kız Arkadaş Nasıl BulunurGrand Theft Auto (GTA) V'te Kız Arkadaş Nasıl Bulunur?
Sim'lerinin İhtiyaçları Nasıl DoldurulurSim'lerinin İhtiyaçları Nasıl Doldurulur?
Resim Kullanarak Biri Kolayca Nasıl Araştırılır ve BulunurResim Kullanarak Biri Kolayca Nasıl Araştırılır ve Bulunur?
Herhangi Bir Sitedeki Video Nasıl Ücretsiz İndirilirHerhangi Bir Sitedeki Video Nasıl Ücretsiz İndirilir?
SIM'den Telefon Numarası Nasıl ÖğrenilirSIM'den Telefon Numarası Nasıl Öğrenilir?
Akıllı Saat Android'le Nasıl EşleştirilirAkıllı Saat Android'le Nasıl Eşleştirilir?
AirPod Pil Durumu Nasıl Kontrol EdilirAirPod Pil Durumu Nasıl Kontrol Edilir?
Android'de Güvenli Mod Nasıl KapatılırAndroid'de Güvenli Mod Nasıl Kapatılır?
Instagram Gönderileri Belli Takipçilerden Nasıl GizlenirInstagram Gönderileri Belli Takipçilerden Nasıl Gizlenir?
Nasıl Hack Yapıyormuşsun Gibi GörünülürNasıl Hack Yapıyormuşsun Gibi Görünülür?
Numaranın Engellendiği Nasıl AnlaşılırNumaranın Engellendiği Nasıl Anlaşılır?
Bilgisayar Televizyona Nasıl BağlanırBilgisayar Televizyona Nasıl Bağlanır?
Reklam

Bu wikiHow makalesi hakkında

Cory Stillman
Ortak yazarlar :
Teknoloji Yazarı
Bu makaledeki ortak yazarlar Cory Stillman. Cory Stillman, wikiHow’da teknoloji yazarıdır. Cory, Screen Rant ve Film Cred dâhil olmak üzere çeşitli çevrim içi yayınlarda Film ve TV konularında yazarlık deneyimine sahiptir. Kendisi Pittsburgh Üniversitesi'nden Film ve Medya Çalışmaları diploması ile Yaratıcı Yazarlık yan dal diplomasına ve Küresel Çalışmalar ve Çocuk Edebiyatı sertifikalarına sahiptir.
Bu sayfaya 347 defa erişilmiş.

Bu makale işine yaradı mı?

Reklam