Partnerinin boyunu öpmek, sevgini göstermek için sevimli bir yol veya ön sevişmeyi başlatan ve daha fazlasına yol açan seksi bir hamle olabilir. Partnerinin boynunu çeşitli yerlerden öpebilirsin ve durum uygunsa yalama ve ısırmayla işi renklendirebilirsin.

Kısım 1
Kısım 1 / 2:
Partnerinin Boynunu Öpmeye Hazırlan

 1. 1
  Partnerinin boynunu parmaklarınla okşa. Partnerinin boynunu parmak uçlarınla hafifçe okşa. Bu, partnerini tahrik etmeye başlar, hatta zevkten titremesini bile sağlayabilir. Öpmeyi düşündüğün yeri okşa ki partnerin orayı öptüğünde daha da fazla zevk alsın.[1]
 2. 2
  Partnerinin boynunu hassas bir yerinden öp. Boynun en hassas kısımlarından birisi, boynun omuz ve köprücük kemiğiyle birleştiği yerdir. Boynun bir diğer hassas kısmı da sol veya sağ ön taraftır. Ama boynun neredeyse her yeri hassastır ve öpücüklerine duyarlıdır.[2]
  • Partnerinin boynunu öperken vücudunu kullan. Partnerinin karşısında öylece durup boynunu öpmek için ona doğru eğilme. Bunun yerine yüz yüzeyseniz ona sarıl veya arkadan öpüyorsan oradan doğru sarıl.

Kısım 2
Kısım 2 / 2:
Çeşitli Boyun Öpme Teknikleri Uygula

 1. 1
  Ağzın kapalı öpmek için dudaklarını ıslat. Yumuşaması için önce dudaklarını dilinle ıslat. Ardından partnerinin boynunun herhangi bir kısmını ağzın kapalı şekilde, sanki ağzın kapalı şekilde dudaklardan öpüşüyormuşsunuz gibi nazikçe öp. Partnerini boynunun omuzları veya köprücük kemiğiyle birleştiği yerden öperek, dudaklarını kıvrımlı boşlukta tutarak başlayabilirsin.[3]
 2. 2
  Partnerinin boynunu ağzın açık olarak öp. Ağzını öpücüklerin arasında yavaşça aç ve partnerinin boynunu ağzın açık şekilde, cildini nazikçe öperken dudaklarını ayırarak öpmeye başla. Biraz çeşitlilik eklemek için partnerinin boynunda yukarı ve aşağı hareket de edebilirsin.
  • Öpücüklerin arasında partnerinin boynuna biraz sıcak hava üfle. Bu, partnerini zevkten çıldırtır.
  • Kendini gerçekten kaptırıyorsan partnerinin boynunu aşağıdan yukarı doğru yala. Dilinin yalnızca ucunu kullan ve çok nazik ol. Partnerinin bu histen zevk aldığından emin ol.
  • Bu kişiyi ilk kez öpüyorsan bunu yapma. Buna ilgin varsa önce onun onayını al ama bunu yalnızca boynunu daha önce öptüysen veya biraz deneyimin varsa yap. Bu, hava üflemek veya dilini kullanmak, özellikle ısırmak ve emmek için de geçerlidir. İlk seferinse ağzın açık ve kapalı şekilde öperek devam et. Bunu yap ki ikinizin yapmak isteyeceği başka herhangi bir şeyi konuşabilesiniz.
 3. 3
  Yavaşla. Partnerine yavaş, ıslak öpücükler ver ki iyice hissedebilsin. Boynun tek bir bölgesini öpmeye odaklanabilirsin veya boynunun tamamında gezinebilirsin. Kulağına yakın kısmı öpmeyi dene; burası da bir başka hassas bölgedir. Kulağının yakınına sıcak hava üflemek de partnerini çıldırtır. [4]
 4. 4
  Partnerinin boynunu nazikçe em. Partnerinin boynunu bir seferde bir veya iki saniyeliğine nazikçe em. Bunu çok hızlı yapma yoksa iz bırakırsın ve partnerin bundan hoşlanmayabilir. Partnerinin boynunu, ağzın kapalı ve açık şekilde öperken aralarda emebilirsin.
  • İz bırakmamak için çok dikkatli ol. Emmek ve ısırmak büyük ihtimalle iz bırakır ve bu ikinizi de ciddi bir problemle baş başa bırakabilir. [5]
  • Ağzını çektiğinde o noktaya biraz soğuk hava da üfleyebilirsin.
 5. 5
  Partnerinin boynunu hafifçe ısır. Partnerinin boynunu bir süre öptükten sonra cildini hafifçe ısırmayı dene. Dikkatliysen cildin birazını ısırabilirsin ve indirmeden önce hafifçe kaldırabilirsin. Bunu yaparken yavaş olmayı unutma; ilk seferde partnerini şaşırtabilirsin.

İpuçları

 • Bu en iyi bir süredir öpüşüyorsanız ve yüzünü onun boynuna dönersen yapılır.
 • Emmek ne kadar hafifçe olsa da iz bırakabilir; önce partnerinin bunu sorun etmediğinden emin ol.
 • Yalamak veya ısırmak daha çok partnerine iyice alıştıktan sonra önerilir. Partnerinin boynunu ilk öpüşünde bunu deneme.
 • Öpücüğün kuru olmadığından emin ol. Ne olur ne olmaz diye dudaklarını gece boyunca nemli tut. Cebinde bir dudak nemlendiricisi bulundur ve gün boyunca yeterince su iç ki öpmeye hazır olasın!
 • Öpücük çok kuru da çok ıslak da olmasın. Bazı kadınlar ıslak ağızları sevmez.
 • Çene çizgisini de öpmeyi dene.
 • Partnerinin boynunu öpmek, emmek ve ısırmak muhtemelen partnerini tahrik eder. Bu, kolayca bir yakınlaşma belirtisi olarak görülebileceği için bunu denemeden önce ilişkinizde uygun bir konumda olduğunuzdan emin ol. Önce partnerini yokla.

Uyarılar

 • Partnerinin boynunu ısırmak istersen bunu çok, çok nazikçe yaptığından emin ol. Sert bir ısırık partnerini havadan çıkarabilecek olmasının yanı sıra onu incitebilir de.

Bununla İlgili wikiHow'lar

Nasıl ÖpüşülürNasıl Öpüşülür?
Bir Erkeğin Senden Hoşlandığı Nasıl AnlaşılırBir Erkeğin Senden Hoşlandığı Nasıl Anlaşılır?
Konuşacak Bir Şey Olmadığında Sohbet Nasıl BaşlatılırKonuşacak Bir Şey Olmadığında Sohbet Nasıl Başlatılır?
Nasıl Tutkulu ÖpüşülürNasıl Tutkulu Öpüşülür?
Birinin Seni Gerçekten Sevdiğini Nasıl AnlarsınBirinin Seni Gerçekten Sevdiğini Nasıl Anlarsın?
Bir Kızla Sohbet Etmeye Nasıl BaşlanırBir Kızla Sohbet Etmeye Nasıl Başlanır?
Telefon Seksi Nasıl YapılırTelefon Seksi Nasıl Yapılır?
Fransız Öpücüğü Stilinde Nasıl Öpüşülür?
Bir Kızı Kendine Nasıl Aşık EdebilirsinBir Kızı Kendine Nasıl Aşık Edebilirsin?
Doğum Gününü Kutlayan Birine Nasıl Karşılık VerilirDoğum Gününü Kutlayan Birine Nasıl Karşılık Verilir?
Hoşlandığın Kızı Nasıl Elde EdersinHoşlandığın Kızı Nasıl Elde Edersin?
Nasıl Flört EdilirNasıl Flört Edilir?
Hoşlanılan Kızla Nasıl KonuşulurHoşlanılan Kızla Nasıl Konuşulur?
Erkek Arkadaşının Eşcinsel Olup Olmadığını Nasıl AnlaşılırErkek Arkadaşının Eşcinsel Olup Olmadığını Nasıl Anlaşılır?

Bu wikiHow makalesi hakkında

wikiHow bir “wiki”dir. Bu, makalelerimizin çoğunun birden fazla yazar tarafından ortaklaşa yazıldığı anlamına gelir. Bu makaleyi oluşturmak için, zaman içinde makaleyi düzenlemek ve iyileştirmek üzere bazıları isimsiz, 41 kişi çalıştı. Bu makale 77.548 defa görüntülenmiştir.
Kategoriler: İlişkiler
Bu sayfaya 77.548 defa erişilmiş.

Bu makale işine yaradı mı?