PC'de veya Mac'te Discord Uygulamasında Müzik Nasıl Çalınır?

Ortak yazar: wikiHow Kadrosu

Bu wikiHow makalesi sana, Discord için geliştirilen RYTHM adlı robotu bilgisayarında müzik dinlemek için nasıl kullanacağını öğretir.

Adımlar

 1. 1
  Bir İnternet tarayıcısında https://rythmbot.co adresine git. Bu ücretsiz ve popüler müzik botunu edinmek için bilgisayarındaki herhangi bir İnternet tarayıcısını kullanabilirsin.
 2. 2
  +Invite Rythm’e (Rythm’i Davet Et) tıkla. Sayfanın sağ üst köşesindedir. Bu seni Discord giriş ekranına getirir.
 3. 3
  Giriş bilgilerini gir ve Giriş yap’a tıkla.
 4. 4
  Açılır menüden bir sunucu seç. Müzik botunu kullanmak istediğin sunucuyu seç.
 5. 5
  Authorize’a (Yetkilendir) tıkla. Küçük pencerenin en altındaki mavi butondur. Bir doğrulama mesajı belirir.
 6. 6
  “I’m not a robot”ın (Robot değilim) yanındaki kutucuğu işaretle. Bot artık kullanılabilir.
 7. 7
  Bilgisayarında Discord’u aç. Bunu, Windows’ta Başlat menüsünün Tüm Uygulamalar bölümünde bulursun. MacOS’te ise Uygulamalar klasöründedir.
  • İnternet arayüzünü kullanmak istersen onu şimdi aç.
 8. 8
  Botu yüklediğin sunucuya tıkla. Sunucular sol sütunda listelenmiştir. Sunucudaki kanalların bir listesi görüntülenir.
 9. 9
  Genel ses kanalına tıkla. Ses kanalları, kanallar listesinin en sonuna yakın bir yerde bulunur. Discord’da müzik dinlemek istiyorsan bir ses kanalı kullanman gerekir.
 10. 10
  !play <şarkı veya sanatçı> yaz ve Enter’a veya Return’e bas. RYTHM, şarkıyı veya sanatçıyı YouTube’da arar ve ilgili bir sonucu çalar.
  • RYTHM’in komutlarının bir listesine ulaşmak için https://rythmbot.co adresine git ve sağdaki sütunda Features & Commands’e (Özellikler ve Komutlar) tıkla.

Makale Bilgisi

Bu makale editörler ve araştırmacılardan oluşan, makalenin doğruluğu ile kapsamlılığını onaylayan, eğitimli bir ekip tarafından ortaklaşa yazılmıştır.

Kategoriler: Bilgisayar ve Elektronik Cihazlar

Diğer dillerde:

Português: Executar Música no Discord no Windows ou Mac, Español: reproducir música en Discord en una PC o Mac, Deutsch: Auf einem PC oder Mac in Discord Musik abspielen, Русский: воспроизвести музыку в Discord на Windows и Mac, Italiano: Riprodurre la Musica su Discord su PC o Mac, Bahasa Indonesia: Memainkan Musik di Discord Melalui PC atau Komputer Mac, ไทย: เปิดเพลงใน Discord ทั้งของ PC และ Mac, 日本語: WindowsまたはMacにインストールしたDiscordで音楽を再生する, Nederlands: Muziek afspelen met Discord op pc of Mac, 中文: 在PC或MAC上用Discord播放音乐, العربية: تشغيل الموسيقى في برنامج ديسكورد على نظامي التشغيل ويندو وماكنتوش, Tiếng Việt: Nghe nhạc trong Discord trên PC hoặc Mac

Bu sayfaya 83 defa erişilmiş.
Bu makale işine yaradı mı?