Omegle'da kızlarla sohbet etmeye mi çalışıyorsun? Anonim yapısı yüzünden sohbet edecek kızlar bulmak zor olabilir. Birini bulduğunda onun ilgisini canlı tutman da gerekir! Bir kaynaşma cümlesi kullan ve rahatla; kısa sürede rahatça sohbet edeceksin.

Yöntem 1
Yöntem 1 / 2:
Kızları Bulup Sohbet Etmek

 1. 1
  Kızlara hitap eden ilgi alanları gir. Omegle, benzer ilgi alanlarına sahip diğer kişileri aramana izin verir. Bir kadınla eşleşme şansını artırmak için kızlara hitap eden birkaç ilgi alanı gir.
  • Örnekler arasında popüler müzik grupları ve şarkıcılar, kadın merkezli hobiler ve izleyicilerini en çok kadınların oluşturduğu televizyon şovları ve filmler sayılabilir.
 2. 2
  Bir kaynaşma cümlesi ile başla. Bir yabancıyla sohbet yürütmek zor olabilir, bu yüzden herhangi bir konuşmaya başlayabilmek için önceden birkaç satır hazırla. Ona gününün nasıl geçtiğini, falanca filmi/müzik grubunu/şovu izleyip izlemediğini, falanca yere daha önce seyahat edip etmediğini vs. sor.[1]
 3. 3
  Kadın olup olmadığını sormaktan kaçın. Sohbete, diğer kişinin kadın olup olmadığını sorarak başlarsan çoğu insanı uzaklaştıracağın kesin. Sohbetin biraz ilerlemesini bekle ve muhtemelen bir süre sonra gerçeği anlayabileceksin.
  • Görüntülü sohbet ediyorsanız diğer kişinin gerçek olduğundan emin ol. Bir kaydı kullanarak bir videoyu taklit etmek oldukça kolaydır. Bu nedenle kişinin seninle gerçekten canlı olarak konuştuğundan emin ol.
 4. 4
  Sohbeti hafif tut. Birisiyle ilk kez sohbet etmeye başladığında sohbet konusunu hafif ve basit tut. Ona yaşadığı yeri, ne ile meşgul olduğunu, okulda ne okuduğunu, hobilerini vb. sor.
 5. 5
  Ortak ilgi alanlarınızı bul. Eğer ortak bir ilgi alanınız varsa onun ilgisini çok daha uzun süre koruyabilirsin. İlgilendiğin bir konudan bahsederse ona o konuyla ilgilendiğini kesinlikle söyle!
 6. 6
  Mütevazı ol. İnternet'te sohbet ederken övünmek ve gerçeği büyütmek cazip gelebilir ama mütevazı kalırsan çok daha fazla yol katedersin. Övünmekten kaçın ve kendin hakkında çok fazla konuşmamaya çalış.
 7. 7
  Birkaç şaka patlat. Mizah, aradaki buzları kırmanın harika bir yoludur ama bunu yaparken dikkatli olmalısın. Yazarken ses tonunu ve şaka ile gerçek arasındaki ince farkı ifade etmek zor olabilir. Bu da bir şakanın anlamını tamamen kaybetmesine neden olabilir. Saldırgan şakalardan kaçın.
  • Başına gelen bir olay hakkında komik bir hikâye anlatmayı dene. Bu seni sadece alçak gönüllü ve kendine gülebilen biri olarak göstermez, aynı zamanda aranızdaki buzu kırmak için de mucizeler yaratabilir. Onun da benzer bir hikâyesi olabilir!
 8. 8
  Zarafetini koru. Kaba veya hissiz olmaktan kaçın. Hiçbir şey, sohbeti ahlaksız veya uygunsuz bir şey söylemekten daha hızlı bitiremez. Her zaman beyefendi ol ve şansını denemeden önce konuşmayı kendi içinde değerlendir.
  • Sohbete devam etmek istemezse sinirlenme. Toparlan ve sohbet etmek için yeni birini bul. Hayal kırıklıklarını ondan çıkarma.
 9. 9
  Sohbeti başka bir boyuta taşı. Eğer iyi anlaşıyorsanız daha iyi bir sohbet programında devam etmek için iletişim bilgilerini verme zamanı gelmiş olabilir. Böylece boş zamanlarınızda birbirinizle sohbet edebilirsiniz. Popüler programlar arasında Skype ve AIM sayılabilir. Birbirinizi daha iyi tanıyana kadar Facebook gibi gerçek adını ve soyadını içeren herhangi bir hizmeti kullanmaktan kaçın.
  Reklam

Yöntem 2
Yöntem 2 / 2:
Güvende Kalmak

 1. 1
  Kişisel bilgi paylaşma. Omegle yabancılarla sohbet ettiğin bir yerdir. Diğer kişiyi tanıdığını hissediyor olsan bile o kişi hâlâ tam olarak bir yabancıdır. Diğer kişinin kendi hakkında yalan söylemesi de çok olası bir durum. İnternet'te güvende kalmak, özellikle yabancılarla iletişim kurarken çok önemlidir.
 2. 2
  Yüz yüze buluşma. Bir süredir başka yollarla sohbet etmediğin sürece gerçek hayatta buluşmaktan kaçın. Bir süredir sohbet ediyor olsanız bile buluşma yerinin güvenli olduğundan ve her ikinizin de buluşma fikri konusunda tamamen rahat hissettiğinden emin ol.
 3. 3
  Yasa dışı bir şey yapma. Bir çocukla konuşuyorsan özellikle konuşma cinselliğe kayıyorsa çok fazla sorun yaşayabilirsin. 13 yaşın üzerindeki herkes Omegle'ı kullanabilir. Bu yüzden sohbet ederken dikkatli ve sağduyulu ol.
 4. 4
  Diğer kişiye zorbalık yapma. Siber zorbalık ciddi bir konudur ve anonim olduğun için merhametsiz olma eğilimin olabilir. Diğer taraftaki kişinin de senin gibi duyguları olan gerçek bir kişi olduğunu unutma. Zorbalık, ciddi duygusal hasara neden olabilir ve her ne pahasına olursa olsun bundan kaçınılmalıdır. Söyleyecek güzel bir şeyin yoksa hiçbir şey söyleme.
  Reklam

İpuçları

 • Bir süre cevap vermezse konuşmayı abartma. En fazla üç mesaj gönder.
 • İnternet sitesinde, seni kendi sitelerine katılmaya çekmek ve muhtemelen sana bir virüs bulaştırmak için bekleyen bir sürü sahte insan olabilir; bunlara dikkat et. Sadece gerçek olduğunu bildiğin kişilerin üzerine tıkla. (Gerçek olup olmadığından emin değil misin? O kişiye 2 + 2'nin kaç ettiğini sor. Eğer bunu doğru cevaplamazsa muhtemelen sadece bir robottur.)
 • Aranızda bir çekim olsa bile çaresiz görünme.
 • Bir süre konuştuktan sonra onun ilgisini daha çok çekmek için ona iltifat et.
 • Sıkıcı olma, mantık çerçevesinde olmak şartıyla sorular sor ve ortak ilgi alanlarınız (müzik grupları, spor, TV şovları, filmler, hobiler) hakkında konuş.
Reklam

Uyarılar

 • Kamerada görmüş olsan bile İnternet'te yabancılarla tanışmak tehlikeli olabilir!
 • Dikkat et ve her kızın randevu veya IM kullanıcı adı için İnternet'te taciz edilmek istemediği gerçeğine saygı duy.
 • Tanışmaya karar verirseniz halka açık bir yerde, belki de bir alışveriş merkezinde buluşabilirsiniz (böylece bir hediye alabilirsin, öğle yemeği ısmarlayabilirsin vb.).
 • Kişinin sahte veya başka bir şey olup olmadığı konusunda şüphe duyarsan kişiyi engelle ve bildir.
 • Asla 18 yaşından küçük, reşit olmayan bir kızla buluşmayı isteme. Bu yasa dışıdır ve muhtemelen yanında bir yetişkin veya yetkili getirecektir.
Reklam

Bununla İlgili wikiHow'lar

Nasıl ÖpüşülürNasıl Öpüşülür?
Bir Erkeğin Senden Hoşlandığı Nasıl AnlaşılırBir Erkeğin Senden Hoşlandığı Nasıl Anlaşılır?
Konuşacak Bir Şey Olmadığında Sohbet Nasıl BaşlatılırKonuşacak Bir Şey Olmadığında Sohbet Nasıl Başlatılır?
Nasıl Tutkulu ÖpüşülürNasıl Tutkulu Öpüşülür?
Birinin Seni Gerçekten Sevdiğini Nasıl AnlarsınBirinin Seni Gerçekten Sevdiğini Nasıl Anlarsın?
Bir Kızla Sohbet Etmeye Nasıl BaşlanırBir Kızla Sohbet Etmeye Nasıl Başlanır?
Telefon Seksi Nasıl YapılırTelefon Seksi Nasıl Yapılır?
Fransız Öpücüğü Stilinde Nasıl Öpüşülür?
Bir Kızı Kendine Nasıl Aşık EdebilirsinBir Kızı Kendine Nasıl Aşık Edebilirsin?
Doğum Gününü Kutlayan Birine Nasıl Karşılık VerilirDoğum Gününü Kutlayan Birine Nasıl Karşılık Verilir?
Hoşlandığın Kızı Nasıl Elde EdersinHoşlandığın Kızı Nasıl Elde Edersin?
Nasıl Flört EdilirNasıl Flört Edilir?
Hoşlanılan Kızla Nasıl KonuşulurHoşlanılan Kızla Nasıl Konuşulur?
Erkek Arkadaşının Eşcinsel Olup Olmadığını Nasıl AnlaşılırErkek Arkadaşının Eşcinsel Olup Olmadığını Nasıl Anlaşılır?
Reklam

Bu makale işine yaradı mı?

Reklam