Bu wikiHow makalesi sana, Nintendo Switch’i taşınabilir bir konumda oynamak için destek çubuğunu nasıl kullanacağını öğretir. Nintendo Switch’i televizyon olmadan ve Joy-con kontrolcüleri takılı olmadan oynamak için destek çubuğunu kullanabilirsin.

Adımlar

 1. 1
  Nintendo Swtich’i yuvasından çıkar. Yuva, Nintendo Switch’i şarj etmek için ve televizyonunda oynatmak için koyduğun cihazdır. Nintendo Switch’i çıkarmak için cihazın yanlarını tut ve oturduğu girişten yukarı doğru kaydır.
 2. 2
  Joy-con kontrolcülerini çıkar. Joy-con kontrolcüleri Nintendo Switch’in yanlarına takılır. Joy-con kontrolcülerini çıkarmak için ZL ve ZL düğmelerinin yanındaki joy-con kontrolcüsünün arkasındaki yuvarlak düğmeyi basılı tut ve kontrolcüyü yukarı kaydır.
 3. 3
  Joy-con kayışlarını tak. Joy-con kayışları, bir bilek kemeri takılı olan iki düğmeli küçük parçalardır. Kayışların altındaki açıklığı gri sekmelerden geçir. Kayışların üstünde "+" ve "-" oyma simgeleri bulunur. Kayışlardaki "+" ve "-" oymalarını joy-con’lardaki "+" veya "-" düğmelerle eşleştir ve kayışı Joy-con kontrolcüye takmak için kayışı Joy-con kontrolcünün yan tarafındaki yoldan kaydır.
  • Joy-con kontrolcüsünü çıkarmak için kayışın en altındaki gir sekmeyi çek ve kayışı kaydır.
 4. 4
  Nintendo Switch’i açmak için
  Image titled Windowspower.png
  düğmesine bas.
  Güç düğmesi, üzerinde bir çizgi bulunan daireli bir simgeye sahip olan düğmedir. Bu, Nintendo Switch’in üstünde, "+" ve "-" ses düğmelerinin yanındadır.
 5. 5
  Destek çubuğunu aç. Destek çubuğu, Nintendo Switch’in arkasında bulunan ince bir şerittir. Bu, cihazın altından açılır. Açmak için bir tırnağını veya ince bir şey kullanman gerekebilir. Çubuğu bir çıt sesi duyana kadar çek.
 6. 6
  Nintendo Switch’i düz bir zemine koy. Destek çubuğu açıkken Nintendo Switch’i masa gibi düz bir zemine koy. Joy-con’ları ellerinde tut ve tadını çıkar.
  • Nintendo Switch’i koyacak düz bir zeminin yoksa onu bir oyun kutusunun üstüne koyabilirsin.
  Reklam

Bununla İlgili wikiHow'lar

wikiHow

Android'de Telegram Hesabı Nasıl Silinir?

wikiHow

Word'de Boş Bir Sayfa Nasıl Kaldırılır?

wikiHow

Facebook'ta Kopyala ve Yapıştır Nasıl Yapılır?

wikiHow

Gizli Arama Nasıl Yapılır?

wikiHow

Snapchat Puanı Nasıl Hızlı Arttırılır?

wikiHow

Windows 10'da Windows Defender Nasıl Kapatılır?

wikiHow

Birisinin Numaranı Whatsapp'ına Kaydettiği Nasıl Anlaşılır?

wikiHow

Smart TV'ye Uygulama Nasıl Eklenir?

wikiHow

Android'de Spotify Çalma Listeni Kimin Takip Ettiği Nasıl Görülür?

wikiHow

Bilgisayarın Bluetooth Özelliği Olup Olmadığı Nasıl Anlaşılır?

wikiHow

Instagram Nasıl Güncellenir?

wikiHow

Akıllı Saat Android'le Nasıl Eşleştirilir?

wikiHow

Android'de Güvenli Mod Nasıl Kapatılır?

wikiHow

Excel'de Küçük Harfler Büyük Harflere Nasıl Dönüştürülür?
Reklam

Bu wikiHow makalesi hakkında

Travis Boylls
Ortak yazarlar :
Teknoloji Yazarı ve Editör
Bu makale ortak yazarlar Travis Boylls. Travis Boylls, wikiHow’da Teknoloji Yazarı ve Editör’dür. Travis teknoloji makaleleri yazma, müşteri hizmetleri yazılımı sağlama ve grafik tasarım konularında deneyime sahiptir. Windows, macOS, Android, iOS ve Linux platformlarında uzmandır. Pikes Peak Toplum Fakültesi’nde grafik tasarım eğitimi almıştır.
Bu sayfaya 191 defa erişilmiş.

Bu makale işine yaradı mı?

Reklam