Ününü posta yoluyla uygun fiyata film kiralama üzerine inşa eden Netflix, şimdi daha da uygun bir şey sunuyor: İnternet video yayını. Anında İzle adı verilen hizmet, müşterilerin çevrimiçi olarak binbir çeşit filme anında erişmelerini sağlıyor. Artık evdeki televizyonundan Netflix filmlerini izlemenin birçok yöntemi var ve doğru televizyona sahipsen başka hiçbir şeye ihtiyacın olmayabilir.

Yöntem 1
Yöntem 1 / 6:
Dizüstü Bilgisayar

 1. 1
  Dizüstü bilgisayarının üzerindeki girişleri belirle. Eğer dizüstü bilgisayarını televizyona bağlamak istiyorsan dizüstü bilgisayarında hangi bağlantı girişlerinin olduğunu belirlemen gerekir. Bu, hangi kablolara ihtiyacın olacağını ve hatta bağlantının mümkün olup olmadığını belirlemeye yardımcı olur. Eğer yukarıdaki yöntemlerden herhangi birini kullanabilirsen muhtemelen daha iyi bir deneyime sahip olacaksın.
  • Yeni dizüstü bilgisayarların çoğunun arkasında veya yanında bir HDMI çıkışı bulunur. Televizyonunda da HDMI girişi bulunuyorsa dizüstü bilgisayarını televizyonuna bağlamanın en kolay yolu budur ve sadece bir HDMI kablosu gerekir.
  • Dizüstü bilgisayarının arkasında bir DVI çıkışı olabilir. Bu, sağ tarafında bir çizgi veya "+" bulunan daha eski bir monitör bağlantı noktasına benzer. Televizyonunda ayrıca bir DVI bağlantı noktası varsa DVI-DVI kablosu kullanabilirsin. Televizyonunda bir DVI bağlantı noktası yoksa DVI'yı HDMI'ya dönüştürecek bir adaptöre ihtiyacın olacaktır. Ayrıca bir ses kablosuna da ihtiyacın olacaktır.
  • Dizüstü bilgisayarında mavi bir VGA girişi varsa televizyonundaki bir VGA girişine bağlanabilirsin. Yeni televizyonların çoğunda VGA girişi yoktur. VGA, özellikle daha yeni HDTV'lerde bulanık bir görüntüye neden olur. Ayrıca bir ses kablosuna ihtiyacın olacaktır.
  • Macbook kullanıyorsan bir HDMI TV'ye bağlanmak için büyük olasılıkla bir adaptöre ihtiyacın olacaktır. Çoğu Macbook’ta bir Thunderbolt bağlantı noktası bulunur ve bunu bir HDMI sinyaline dönüştürebilirsin.
 2. 2
  Dizüstü bilgisayarının çıkış bağlantı noktasını televizyonundaki bir girişe bağla. Dizüstü bilgisayarını en iyi şekilde nasıl bağlayacağını belirledikten sonra kabloyu televizyonundaki açık bir girişe bağla.
  • DVI veya VGA ile bağlanıyorsan dizüstü bilgisayarın ve televizyonun kapalıyken başlamalısın. HDMI kullanıyorsan buna gerek olmaz.
 3. 3
  Dizüstü bilgisayarının kulaklık girişini (gerekirse) televizyonundaki ses girişine bağla. DVI veya VGA kullanarak bağlanıyorsan dizüstü bilgisayarından televizyonuna ses almak için ayrı bir ses kablosuna ihtiyacın olacaktır. Televizyonundaki ses girişi, dizüstü bilgisayarını bağladığın DVI veya VGA girişleriyle aynı etikete sahip olacaktır. Dizüstü bilgisayarının tek kulaklık girişini televizyonun stereo girişine çeviren bir kabloya ihtiyacın olacaktır.
 4. 4
  Televizyonunu aç ve doğru girişi seç. Dizüstü bilgisayarının bağlı olduğu girişi seç.
 5. 5
  Dizüstü bilgisayarını aç. Dizüstü bilgisayarının ayarlarına bağlı olarak, Windows'a giriş yaptığında görüntünün otomatik olarak geldiğini görebilirsin.
 6. 6
  Dizüstü bilgisayarının birincil ekranını değiştir. Televizyonuna görüntü gelmediyse dizüstü bilgisayarına görüntüyü televizyonuna aktarmasını söyleyebilirsin.
  • Windows - Win+P tuşlarına bas ve "Yinele" veya "Sadece ikinci ekran" seçeneklerinden birini seç. Masaüstünün televizyonunda gözüktüğünü görmelisin. Eğer masaüstünü görmezsen doğru çıkışı seçtiğinden emin ol.
  • Mac - Apple menüsüne tıkla ve "Sistem Tercihleri"ni seç. "Ekran" seçeneğine tıkla ve "Düzenleme" sekmesine tıkla. Macbook ekranını televizyona aktarmak için "Ayna Ekranlar" kutusunu işaretle.
 7. 7
  Televizyonunu ses oynatma cihazı olarak ayarla. Genellikle ses çıkışı otomatik olarak televizyonun hoparlörlerine geçer, ancak bunu manuel olarak yapman gerekebilir.
  • Windows - Sistem Tepsisi'ndeki Hoparlör düğmesine sağ tıkla ve "Kayıttan yürütme aygıtları"nı seç. Televizyonunu mevcut cihazlar listesinden seç ve "Varsayılan Yap" düğmesine tıkla.
  • Mac - Sistem Tercihleri menüsünü aç ve "Ses"i seç. "Çıkış" sekmesine tıkla ve mevcut çıkışlar listesinden "HDMI"yı seç.
 8. 8
  Netflix İnternet sitesine giriş yap. Her şey düzgün bir şekilde bağlandıktan sonra tarayıcından Netflix sayfasını açabilirsin. Yayın kitaplığına erişmek için Netflix hesabınla oturum aç. Video yayınını destekleyen bir abonelik planın olması gerekir.
 9. 9
  İzlemek istediğin videoyu oynatmaya başla. Oynatmaya başlamak için Netflix kitaplığındaki bir videoya tıkla. Her şey düzgün bir şekilde bağlanmışsa videoyu sesli bir şekilde televizyonda izleyebilmelisin.
  Reklam

Yöntem 2
Yöntem 2 / 6:
Akıllı TV

 1. 1
  Televizyonunun Akıllı TV olup olmadığını belirle. Akıllı TV'ler ev ağına bağlanır ve Netflix gibi medya yayın uygulamalarını çalıştırabilir. Akıllı TV’nin yayın uygulamalarını çalıştırabildiğini belirlemek için televizyonun kullanım kılavuzuna veya menüsüne bak. Kumandada Akıllı TV uygulamalarını başlatmak için bir düğme bulunabilir.
  • Televizyonun üzerindeki etikette Netflix’in de dâhil olduğu yayın servisi logoları olabilir ve bu da televizyonun bir Akıllı TV olduğunu gösterir.
  • Belirlemekte zorluk yaşıyorsan televizyonunun model numarasını İnternet'te aratabilirsin.
 2. 2
  Akıllı TV'ni ev ağına bağla. Akıllı TV uygulamasından Netflix’i izlemek için, televizyonunun ev ağına bağlı olması gerekir. Televizyonuna bağlı olarak, bunu yapmanın iki yolu var:
  • Ethernet - Bazı Akıllı TV'lerde, doğrudan modemine bağlanmanı sağlayan Ethernet girişleri bulunur. Ağına bağlamak için modemine ve televizyona bir Ethernet kablosu tak.
  • Wi-Fi - Birçok yeni Akıllı TV’de kablosuz adaptör bulunur ve bununla ağına kablosuz olarak bağlanabilirsin. TV'deki Wi-Fi adaptörünü kullanmak için bir kablosuz modeme ihtiyacın olacak. Televizyonundaki Ağ menüsünü aç ve ev ağını seç. Ağın şifreliyse şifreyi girmen gerekir. Bu işlem televizyonuna göre değişiklik gösterir.
 3. 3
  Akıllı TV uygulamalarını aç. Çoğu Akıllı TV uzaktan kumandasında uygulama listesini açan bir düğme bulunur. Bu düğme genellikle bir logo şeklindedir veya üzerinde televizyonun markası bulunur. Kablo TV kumandasını veya evrensel kumandayı değil televizyonun uzaktan kumandasını kullanman gerekecektir.
  • Samsung - Düğme, çok renkli bir küp şeklindedir.
  • LG - "My Apps" düğmesini ara.
  • Sony - "Internet Apps" veya Netflix düğmesine bas.
  • Panasonic - "Apps" düğmesine bas.
  • Vizio - Vizio logosuna veya Netflix düğmesine bas.
 4. 4
  Netflix uygulamasını seç. Bu işlem televizyonuna bağlı olarak değişiklik gösterecektir. Bazı kumandaların üzerinde ayrı bir Netflix düğmesi bulunur.
  • Netflix uygulamasını bulamıyorsan bunu Akıllı TV’nin uygulama mağazasından indirmen gerekebilir.
  • Yayın uygulamalarına erişmek için TV'nin yazılımını güncellemen gerekebilir. Güncelleme işlemi değişiklik gösterir, ancak genellikle dosyayı bilgisayarına indirir ve bir USB sürücüye kopyalarsın ve sonra onu TV'ye yüklersin. Ayrıntılı talimatlar için televizyon modelinin Destek sayfasına bak.
 5. 5
  Netflix hesabına giriş yap. Uygulamayı açtıktan sonra, Netflix hesabınla oturum açman istenir. Giriş bilgilerini gir ve istenirse profilini seç. Tüm Akıllı TV'ler Netflix Profil sistemini desteklemez.
  • Video yayınını destekleyen bir Netflix planına sahip olman gerekir. Sadece DVD planları televizyonundaki Netflix uygulamasını kullanmana izin vermez. Yayın planlarından herhangi biri Akıllı TV uygulamasını kullanmana izin verecektir.
 6. 6
  Uzaktan kumandanı kullanarak göz at. Televizyon kumandası Netflix arayüzünde gezinmeni sağlar. İzlemek istediğin videoyu bulmak için TV'deki ok düğmelerini kullan, daha sonra başlatmak için uzaktan kumandadaki "Seç" veya "Giriş" düğmesine bas.
  Reklam

Yöntem 3
Yöntem 3 / 6:
Chromecast

 1. 1
  Android veya iPhone'un varsa Chromecast'i edin. Google Chromecast, televizyonunda video yayını izlemenin en ucuz yollarından biridir, ancak çalışması için bir Android veya iOS cihazı gereklidir. Chromecast, normal bir kumanda kullanmak yerine ne izleyeceğini seçmen için Android veya iOS cihazını kullanır.
  • Videolarını seçmek için normal bir kumanda kullanmayı tercih ediyorsan aşağıdaki Roku bölümüne bak.
  • Chromecast, yalnızca HDMI girişi olan TV'lerde çalışır. Neredeyse tüm HDTV'lerde en az bir HDMI girişi bulunur.
  • Chromecast'in İnternet'e bağlanabilmesi ve video yayını yapabilmesi için kablosuz bir ağa ihtiyacın olacak.
 2. 2
  Chromecast'i televizyonunun HDMI kablosuna bağla. Chromecast küçük bir cihazdır ve HDMI girişine takılır. Uymazsa içindeki uzatıcıyı kullanabilirsin.
 3. 3
  Chromecast'i bir güç kaynağına bağla. Chromecast’in yanında USB priz adaptörüne veya televizyondaki bir USB bağlantı noktasına takabileceğin bir USB güç kablosu yer alır. TV'lerdeki bazı USB bağlantı noktaları Chromecast'i açmak için yeterli güç sağlamaz. Bu durumda USB priz adaptörü kullanman gerekir.
 4. 4
  TV'yi aç ve Chromecast girişini seç. Chromecast'i taktığın HDMI girişinin etiketini kontrol et ve TV kaynağını bu girişe ayarla. Chromecast Kurulum ekranını görmelisin. Hiçbir şey görmüyorsan Chromecast'in yeterli güç aldığından emin ol.
 5. 5
  Chromecast uygulamasını Android veya iPhone'una indir. Google’ın bu ücretsiz uygulaması, Chromecast'ini kablosuz ağa bağlanabilmesi için ayarlamanı sağlar.
 6. 6
  Chromecast uygulamasını başlat ve "Aygıtlar" sekmesine dokun. Yeni Chromecast'in bir süre sonra bu sekmede görünecek. iPhone kullanıyorsan kurulum işlemini daha da kolaylaştırmak için Bluetooth'u aç. Android kullanıcıları "Aygıtlar"a dokunup yeni Chromecast'i görebilirler.
 7. 7
  "Kurulum"a ve ardından tekrar "Kurulum"a dokun. Bu, Chromecast kurulum işlemini başlatacaktır. Chromecast kurulumunu ve bağlantısını yaptıktan sonra, bunu tekrar yapmak zorunda kalmayacaksın.
 8. 8
  Cihazındaki ve televizyondaki kodlar eşleşiyorsa "Kodu görüyorum" seçeneğine dokun. Bu, kalabalık ağlarda önemlidir.
 9. 9
  Chromecast'ine bir ad ver (isteğe bağlı). Evinde birden fazla Chromecast olması durumunda bu yararlı olabilir. Bunları örneğin, "Oturma Odası" ve "Yatak Odası" olarak etiketleyebilirsin.
 10. 10
  Chromecast'inin bağlanmasını istediğin kablosuz ağı seç. Şifreyi girmen istenir. Chromecast'in bu bilgileri kaydedecek ve ilerde açıldığında bu ağa otomatik olarak bağlanacaktır.[1]
 11. 11
  Chromecast'in (gerekirse) güncellenmesini bekle. Chromecast için güncellemeler varsa otomatik olarak inmeye başlayacaktır. Bu işlemin tamamlanması birkaç dakika sürebilir.
 12. 12
  Android veya iPhone için Netflix uygulamasını indir. Videoları bulmak ve yayını kontrol etmek için akıllı telefonundaki Netflix uygulamasını kullanacaksın. Uygulamayı Google Play Store'dan veya Android App Store'dan ücretsiz olarak indirebilirsin.
 13. 13
  Uygulamayı aç ve Netflix hesabına giriş yap. Hesapta birden fazla profilin varsa kullanmak istediğin profili seç.
 14. 14
  Chromecast düğmesine dokun ve Chromecast'ini seç. Düğme, sağ üst köşede yer alır ve bir Chromecast ile aynı ağa bağlandığında görünür. Bir süre sonra Netflix ekranının televizyonda göründüğünü göreceksin.
 15. 15
  Oynatmak istediğin videoyu bul. Kütüphaneye göz atmak veya belirli bir başlığı aramak için akıllı telefonundaki Netflix uygulamasını kullan.
 16. 16
  Televizyonunda oynatmaya başlamak için videoya dokun. Uygulama Chromecast'ine bağlı olduğu sürece, video yüklendikten sonra televizyonda oynatılmaya başlar.
 17. 17
  Netflix uygulamasını kullanarak yayını kontrol et. Netflix uygulamanı kullanarak videoyu duraklatabilir ve ileri-geri sarabilirsin. Videoyu televizyonunda oynatmaya devam etmek için telefonunda Netflix uygulamasını açık tutmak zorunda değilsin. Oynatma kontrolleri Bildirim Paneli'nde de bulunur.
 18. 18
  Televizyonunda izlemek istediğinde Netflix uygulamasını kullan. Chromecast'in ayarlandıktan sonra, her izlemek istediğinde bu adımları tekrarlaman gerekmez. Televizyonunu aç ve Chromecast girişine geç, ardından telefonundan Netflix uygulamasını aç.[2]
  Reklam

Yöntem 4
Yöntem 4 / 6:
Apple TV

 1. 1
  iPhone'un varsa bir Apple TV kullan. Eğer hâlihazırda bir iPhone'un ve bir Apple Kimliğin varsa Apple TV'nin kurulumu çok kolaydır. Apple TV, seçim yapabileceğin özel bir kumandayla birlikte gelir.
  • İlk nesil Apple TV’lerde Netflix mevcut değildir.[3]
 2. 2
  Apple TV'ni TV'ye HDMI üzerinden bağla. Daha yeni Apple TV'leri kullanmak için televizyonunda bir HDMI girişine ihtiyacın olacak.
  • Apple TV'yi elektrik prizine tak. Çalışması için bir güç bağlantısı gereklidir.
 3. 3
  TV'yi Apple TV girişine ayarla. Hangi girişi seçeceğinden emin değilsen televizyonun HDMI bağlantı noktasının etiketini kontrol et. Doğru girişteysen Apple TV Kurulum ekranını görmelisin.
 4. 4
  iPhone cihazının Bluetooth'unu aç. Böylece Apple TV iPhone'una bağlanabilecek ve gerekli tüm ağ bağlantı ayarlarını yükleyebilecektir. iPhone'unun ekranının en altından yukarı kaydırarak ve Bluetooth düğmesine dokunarak Bluetooth'u açabilirsin.
 5. 5
  iPhone'unu Apple TV'nin yanına yerleştir. Bir süre sonra "Otomatik Kurulum" ekranı görünmelidir.
 6. 6
  iPhone'undan Apple Kimliğini ve şifreni gir. Otomatik Kurulum ekranı göründüğünde bu istenecektir.
 7. 7
  Kurulum işlemini tamamlamak için talimatları izle. iPhone'un gerekli tüm bağlantı bilgilerini Apple TV'ye gönderir, böylece ağa ve Apple Kimliğine bağlanabilir. Apple TV'de kurulumun tamamlanması birkaç dakika sürebilir.
 8. 8
  Netflix uygulamasını seçmek ve başlatmak için Apple TV'nin kumandasını kullan. Bunu uygulama listesinin başında bulabilirsin.
 9. 9
  Netflix hesabına giriş yap. E-posta adresini ve şifreni girmek için kumandayı kullan. Böylece Netflix hesabına girecek ve kullanmak istediğin profili seçebileceksin.
 10. 10
  Videoları bulmak ve oynatmak için kumandayı kullan. Kütüphaneye göz atabilir veya belirli başlıkları bulmak için arama özelliğini kullanabilirsin. Netflix'teki videoları kontrol etmek için kumandanın oynatma düğmelerini kullanabilirsin.
  Reklam

Yöntem 5
Yöntem 5 / 6:
Roku

 1. 1
  Roku'yu televizyonun HDMI girişine bağla. Roku, HDMI üzerinden televizyona bağlanır. Neredeyse her HDTV'de en az bir HDMI girişi bulunur.
 2. 2
  Roku'yu bir elektrik prizine bağla. Roku'ya güç sağlamak için verilen kabloyu kullan.
  • Kumandasına da pil taktığından emin ol.
 3. 3
  Ethernet kablosunu bağla (isteğe bağlı). Roku, kutuyu Ethernet üzerinden doğrudan modeme bağlamanı sağlar. Bu, özellikle zayıf bir kablosuz sinyalin olması durumunda daha iyi yayın kalitesi sağlayabilir. Ethernet bir seçenek değilse kablosuz bağlantıyı kullanabilirsin.
 4. 4
  Televizyonu aç ve kaynak olarak Roku’nun girişini seç. Hangi girişi seçeceğinden emin değilsen kullandığın HDMI girişinin etiketine bakabilirsin.
 5. 5
  Dilini seç. Roku’yu ilk kez ayarlarken dilini seçmen gerekir.
 6. 6
  Ağa bağlan. Ev ağına nasıl bağlanmak istediğini seçmen istenecektir. Ethernet kullanıyorsan "Kablolu (Ethernet)" seçeneğini seç ve devam et. Wi-Fi ile bağlanmak istiyorsan "Kablosuz (Wi-Fi)" seçeneğini seç ve ardından ağ bilgilerini gir.
 7. 7
  Roku'nun güncellenmesini bekle. Ağa bağlandıktan sonra muhtemelen bir güncelleme olacaktır. Roku'yu kullanmaya başlamadan önce güncelleme yapman gerekecektir, ancak bu işlem yalnızca birkaç dakika sürecektir.
 8. 8
  Roku'yu Roku hesabına bağla. roku.com/link adresinde girmen gereken bir kod gösterilecektir. Roku hesabını kullanman veya henüz yoksa ücretsiz bir hesap oluşturman gerekecektir. Roku hesabın içerik satın almanı sağlar ve Roku'yu kullanman için de gereklidir.
 9. 9
  Roku üzerinden Netflix uygulamasını aç. Netflix uygulamasını seçmek ve açmak için kumandayı kullan.
 10. 10
  Netflix hesabına giriş yap. Uygulamayı ilk kez yüklediğinde Netflix hesap bilgilerini girmen istenecektir. Netflix hesabına giriş yap ve kullanmak istediğin profili seç.
 11. 11
  Netflix videolarını bul ve oynat. Netflix videolarını bulmak ve başlatmak için kumandayı kullan. Video oynarken de videoyu kontrol etmek için kumandayı kullanabilirsin.[4]
  Reklam

Yöntem 6
Yöntem 6 / 6:
Oyun Konsolu

 1. 1
  Netflix tarafından desteklenen konsolunu aç. Netflix'i çeşitli oyun konsollarından izleyebilirsin ve bu, yeni bir cihaz satın almak istemiyorsan oldukça kullanışlı olabilir. Aşağıdaki oyun konsolları Netflix'i kullanabilir:
  • PlayStation 4
  • PlayStation 3
  • Xbox One
  • Xbox 360
  • Wii U
  • Wii
 2. 2
  Netflix uygulamasını yükle. Bu işlem, kullandığın konsola bağlı olarak değişecektir.
  • PlayStation 4'te Netflix uygulaması ana menünün "TV & Video" bölümünde bulunabilir. Görmüyorsan uygulamayı PlayStation Store'dan indirebilirsin.[5]
  • PlayStation 3'te Netflix uygulamasını XMB'nin "TV/Video Servisleri" menüsünde bulabilirsin. Bunu seçtiğinde uygulama indirilmeye başlayacaktır. Görmüyorsan uygulamayı PlayStation Store'dan indirebilirsin.
  • Xbox konsolları için, Netflix uygulamasını "Uygulamalar" bölümünden indirmen gerekir.[6]
  • Wii U kullanıyorsan Netflix uygulamasını Nintendo eShop'tan indirmen gerekir.
  • Wii kullanıyorsan Netflix uygulamasını Wii Mağazası'ndan indirmen gerekir.
 3. 3
  Netflix uygulamasını başlat ve giriş yap. Netflix uygulamasını ilk kez başlattığında, Netflix hesabınla giriş yapman istenir. Hesap bilgilerini gir ve kullanmak istediğin profili seç. Tüm konsollar profil özelliğini desteklemez.
  • Video akışını destekleyen bir Netflix hesabına ihtiyacın olacak.
 4. 4
  İzlemek istediğin videoyu seçmek için oyun kolunu kullan. Giriş yaptıktan sonra Netflix kitaplığına göz atmak veya belirli başlıkları aramak için oyun kolunu kullanabilirsin. Bir videoyu başlattıktan sonra, videoyu duraklatmak ve videoda gezinmek için oyun kolundaki düğmeleri kullanabilirsin.
  Reklam

Bununla İlgili wikiHow'lar

Snapchat Puanı Nasıl Hızlı ArttırılırSnapchat Puanı Nasıl Hızlı Arttırılır?
Birisinin Numaranı Whatsapp'ına Kaydettiği Nasıl AnlaşılırBirisinin Numaranı Whatsapp'ına Kaydettiği Nasıl Anlaşılır?
Resim Kullanarak Biri Kolayca Nasıl Araştırılır ve BulunurResim Kullanarak Biri Kolayca Nasıl Araştırılır ve Bulunur?
AirPod Pil Durumu Nasıl Kontrol EdilirAirPod Pil Durumu Nasıl Kontrol Edilir?
iPhone'da Emoji Nasıl GüncelleniriPhone'da Emoji Nasıl Güncellenir?
Nasıl Hack Yapıyormuşsun Gibi GörünülürNasıl Hack Yapıyormuşsun Gibi Görünülür?
Android'de Güvenli Mod Nasıl KapatılırAndroid'de Güvenli Mod Nasıl Kapatılır?
Akıllı Saat Android'le Nasıl EşleştirilirAkıllı Saat Android'le Nasıl Eşleştirilir?
Word'de Boş Bir Sayfa Nasıl KaldırılırWord'de Boş Bir Sayfa Nasıl Kaldırılır?
SIM'den Telefon Numarası Nasıl ÖğrenilirSIM'den Telefon Numarası Nasıl Öğrenilir?
Grand Theft Auto (GTA) V'te Kız Arkadaş Nasıl BulunurGrand Theft Auto (GTA) V'te Kız Arkadaş Nasıl Bulunur?
Android'de Spotify Çalma Listeni Kimin Takip Ettiği Görülür Mü (2021)Android'de Spotify Çalma Listeni Kimin Takip Ettiği Görülür Mü (2021)?
Birinin WhatsApp'ta Çevrim İçi Olduğu Nasıl AnlaşılırBirinin WhatsApp'ta Çevrim İçi Olduğu Nasıl Anlaşılır?
Hoşlanılan Kişiye Mesaj Nasıl AtılırHoşlanılan Kişiye Mesaj Nasıl Atılır?
Reklam

Bu wikiHow makalesi hakkında

wikiHow Kadrosu
Ortak yazarlar :
wikiHow Staff Writer
Bu makale editörler ve araştırmacılardan oluşan, makalenin doğruluğu ile kapsamlılığını onaylayan, eğitimli bir ekip tarafından ortaklaşa yazılmıştır.

wikiHow’ın İçerik Yönetim Ekibi, yüksek kalite standartlarımızı sağladığından emin olmak için, editör ekibimizden gelen her çalışmayı dikkatli bir şekilde denetler. Bu makale 36.634 defa görüntülenmiştir.
Bu sayfaya 36.634 defa erişilmiş.

Bu makale işine yaradı mı?

Reklam