Kızları etkilemek için, iyi gözükmek yetmez. Nasıl davrandığın ve onlara nasıl davrandığın da önemlidir. Kızları etkilemek istiyorsan sadece dış görünüşüne değil, sözlerine ve davranışlarına da dikkat etmen gerekir.

Yöntem 1
Yöntem 1 / 2:
Onu Mutlu Etmek

 1. 1
  Onu tanı. Onunla konuş ve onu dinle. Ona ailesi ve büyüdüğü yer, dini, politik görüşleri ve eğlenmek için neler yapmayı sevdiğiyle ilgili sorular sor. Cevapları karşısında yerici ya da kaba olma; bunlar ona ait, sana değil! Fikirlerine, görüşlerine ve inançlarına saygı göster. Kızlar, kendilerine insan gibi davranılmasını severler. Kızların seni çekici bulmasını istiyorsan onlara insan olarak saygı göstermek, başlangıç için harikadır.
  • Örneğin, ona sevdiği bir hobisini, sonra da o hobiye nasıl başladığını sor. Bu, lafı nerede ve nasıl büyüdüğüne, ailesine ve başka sorulara getirmek için harika bir yoldur.
 2. 2
  Ortak noktalarınızı bul. O da Metallica’yı seviyor… sen de seviyorsun… oldu işte! Artık konuşacağınız bir şey var! Ona ne tür müzikler dinlediğini, ne tür filmler izlediğini ve boş zamanlarında neler yaptığını sor. Ortak bir zemin bulmak, birbirinizi tanımak ve bağ kurmak için harika bir yol olacaktır.
 3. 3
  İyi bir arkadaş ol. Sana arkadaş gözüyle bakmamasını garantilediğini söylersek yalan söylemiş oluruz. Ama, bir kızla arkadaş olmak ve ona senin ne kadar harika birisi olduğunu göstermek, onu etkilemenin en iyi yoludur. Ona, seninle birlikte olursa ne kadar mutlu olacağını göster, sonra da onunla birlikteyken senin ne kadar mutlu olduğunu göster.
  • Zor bir gün geçirdiğinde ona destek ol, kafasını sorunlarından uzaklaştırmasına yardımcı ol, yardıma ihtiyacı olduğunda yanında ol ve konuştuğunda onu dinle.
 4. 4
  Rahatsız edici olma. Gözlerini ona dikip, sonra da göz kontağı kurmaktan kaçınma. Etrafında dört dönüp, sonra da iki kelimeyi bir araya getiremeden öyle durma. Vücudunun… belirli yerlerine gözünü dikip bakma (bu her ne kadar cazip olsa da). Onu iyi tanımıyorsan tuhaf cinsel hamlelerde bulunma ve kesinlikle klişe tavlama lafları etme. Böyle şeyler onun ödünü koparır ve kesinlikle etkileyiciliğine büyük bir darbe vurur.

Yöntem 2
Yöntem 2 / 2:
Muhteşem Olmak

 1. 1
  Öz saygını ve öz güvenini inşa et. Öz güven ve öz saygı, çok çekici özelliklerdir. Kızlar, kendine ve yapabileceklerine güvenen bir erkeğe sırılsıklam aşık olacaklardır. Kendine güvenini inşa edecek şeyler yap, örneğin bir yerde gönüllü çalış, yeni bir beceri öğren ya da seyahat et.
  • Bir yardım kuruluşunda gönüllü çalışarak kendine güvenini inşa edebilirsin. Bu, kendine ve başkalarına bir şey başarabildiğini ve bir fark yaratabildiğini kanıtlama şansı verir.
  • İkici ya da üçüncü yabancı dil öğrenmek gibi yeni bir beceri edinerek de kendine olan güvenini arttırabilirsin. Bunu, Duolingo gibi uygulamalarla kolayca ve para ödemeden yapabilirsin.
 2. 2
  Kendini başkalarıyla kıyaslama. Bu sana kendini daha iyi hissettirmez. Olabileceğin tek kişi sensin ve bu harika! Dünyaya ne kadar muhteşem olabileceğini göster ve başkasının muhteşem olma tanımına uymaya çalışma.
  • Olduğundan farklı biri gibi davranmaya da çalışma. Kızlar, hiç doğal olmadığını ve hepsinin sahte olduğunu fark edecek ve bunu o kadar da çekici bulmayacaklardır. Zengin bir mahallede büyüdüğün hâlde bıçkın bir kabadayı gibi mi davranıyorsun? Kusura bakma ama çok sahte. Kızlar bunu fark eder. Sadece kendin ol ve kendin olmaktan mutluluk duy. Bu, kızlara çok çekici gelecektir.
 3. 3
  Kendine ve dış görünüşüne dikkat et. Kişisel temizliğini ya da gardırobunu ihmal etme. Sen bile kendini, vücuduna özen gösterecek kadar sevmezken bir kız neden sevsin? Saçlarını ve vücudunu düzenli olarak yıka, deodorant kullan, delikleri ya da lekeleri olmayan giysiler giy ve dişlerini fırçala.
  • Marka kıyafetler giymeye çok fazla kafayı takma. Kızlar, göğsünde yazan harften ziyade üstüne iyi oturan ve seni harika gösteren renklerdeki kıyafetleri daha çok fark eder.
  • Ama, aşırıya da kaçma. Saçına biraz jöle sürmek iyi olabilir ama saçların sırılsıklam ve kaskatı olmamalı.
 4. 4
  Cana yakın biri ol. Kızgın, canı sıkkın, gıcık ya da insanların konuşmaktan kaçındığı biri olma. Onunla her konuştuğunda ona sinirliymişsin gibi gözükürsen seninle çıkmak bir yana dursun neden seninle konuşmayı istesin ki? Gülümse, cana yakın ol ve konuşarak, kendini insanların hiç çekinmeden sohbet edebileceği birine dönüştür.
 5. 5
  Harika biri ol. Kızların çıkmak isteyeceği biri ol. Zeki olmak zorunda değilsin ama en azından bilgili ve meraklı ol. Etrafındaki insanların hayatını iyileştirmek için çok çalışan, iyi biri ol ve hayatınla ilgili bir şey yap. Bu kısım gerçekten önemli. Oraya çık ve kendine daha iyi bir hayat sağlamak için uğraş.
  • İlgini çeken şeyler hakkında okuyarak daha bilgili olabilirsin. Baştan sona kılıç gibi silahların evrimi üzerine yazılmış kitaplar olduğunu biliyor muydun? Peki ya, dinozorların avlarını nasıl öldürdüğünü anlatan kitaplar olduğunu? Evet, kütüphane zamanı.
  • Hayallerini düşün. Hayatın için ne istiyorsun? Büyük tutkun ne? Bu tutkuyu göstermen kızlara çok çekici gelir: Kızlar kendilerini de futbolu ya da başka bir şeyi sevdiğin kadar seveceğini düşünmek isterler.
 6. 6
  Kibar ve komik ol. Ona yardım etmeye ve daima gülümsemeye çalış. Bir gülümseme, onun gününü daha güzel kılabilir. Havalı olmaya çalışma ve o varken sürekli arkadaşlarınla konuşma. Onunla biraz yalnız zaman geçir ve kibar bir ses tonuyla konuş.
 7. 7
  Okulda kendini göster. Mükemmel notlar almana gerek yok ama en azından "A" ve "B" almayı hedefle. İyi notlar al ama kibirli de olma. Zorlandığı ödevlerde ya da bir sınava hazırlanmasında ona yardım etmeyi teklif et. Ama yardımını istemediğini söylerse bunu kişisel alma.
  • Organize olmak da çok önemlidir. Sınıfta, onun önünde, ödevini bulmaya çalışırken çok dağınık görünmen hoş olmaz. Çoğu kız, ödevlerini zamanında teslim eden düzenli erkekleri sever.
 8. 8
  Bir spor takımına gir. Bu, birçok kızı, özellikle de spor yapan diğer kızları etkilemekle kalmaz, kendine güvenini de arttırır. Kızlar, düzgün fizikli ve atletik erkekleri severler. Spor takımı seçmelerine katıl ve okul arkadaşlarınla bir takıma gir.

İpuçları

 • "Etkilemenin," ilişkinin sadece bir parçası olduğunu bil.
 • Kızlar, onları anlayan erkeklerden hoşlanır, o yüzden dinlemek çok önemlidir.
 • Dış görünüşüne iltifat edersen kendine güvenecektir.
 • Zihnini anlarsan onunla nasıl etkileşime gireceğini bilirsin.
 • Daima iyi, kibar ol, düşüncelerine ve duygularına saygı duy.
 • Bir kızla konuşurken birine mesaj yazma ya da başka bir şey yapma. Onun yerine, tüm dikkatini ona ver ve daima sadece onunla etkileşimde bulun.
 • Aranızdaki şakalaşmalar ve takılmalar, hangi konuda şaka yapacağını biliyorsan eğlencelidir. O yüzden dikkatli ol ve aşırıya kaçma. Bazı kızlar onlara alaycı biçimde takılmandan hoşlanır! Fakat bunun çizgiyi geçip acımasızlığa ve aşağılamaya dönüşmemesine dikkat et.
 • Onu her zaman gülümsetmeye çalış.
 • Fikirlerine ve görüşlerine saygı duy.
 • Sadece ona karşı değil başka herkese karşı centilmence davran.

Bununla İlgili wikiHow'lar

Nasıl ÖpüşülürNasıl Öpüşülür?
Bir Erkeğin Senden Hoşlandığı Nasıl AnlaşılırBir Erkeğin Senden Hoşlandığı Nasıl Anlaşılır?
Konuşacak Bir Şey Olmadığında Sohbet Nasıl BaşlatılırKonuşacak Bir Şey Olmadığında Sohbet Nasıl Başlatılır?
Bir Kızla Sohbet Etmeye Nasıl BaşlanırBir Kızla Sohbet Etmeye Nasıl Başlanır?
Nasıl Tutkulu ÖpüşülürNasıl Tutkulu Öpüşülür?
Telefon Seksi Nasıl YapılırTelefon Seksi Nasıl Yapılır?
Birinin Seni Gerçekten Sevdiğini Nasıl AnlarsınBirinin Seni Gerçekten Sevdiğini Nasıl Anlarsın?
Doğum Gününü Kutlayan Birine Nasıl Karşılık VerilirDoğum Gününü Kutlayan Birine Nasıl Karşılık Verilir?
Bir Kızı Kendine Nasıl Aşık EdebilirsinBir Kızı Kendine Nasıl Aşık Edebilirsin?
Fransız Öpücüğü Stilinde Nasıl Öpüşülür?
Bir Erkeğin Seni Gerçekten Sevdiğini Nasıl AnlarsınBir Erkeğin Seni Gerçekten Sevdiğini Nasıl Anlarsın?
Erkek Arkadaşının Eşcinsel Olup Olmadığını Nasıl AnlaşılırErkek Arkadaşının Eşcinsel Olup Olmadığını Nasıl Anlaşılır?
Nasıl Flört EdilirNasıl Flört Edilir?
Hoşlandığın Kızı Nasıl Elde EdersinHoşlandığın Kızı Nasıl Elde Edersin?

Bu wikiHow makalesi hakkında

wikiHow bir “wiki”dir. Bu, makalelerimizin çoğunun birden fazla yazar tarafından ortaklaşa yazıldığı anlamına gelir. Bu makaleyi oluşturmak için, zaman içinde makaleyi düzenlemek ve iyileştirmek üzere bazıları isimsiz, 147 kişi çalıştı. Bu makale 140.503 defa görüntülenmiştir.
Kategoriler: İlişkiler
Bu sayfaya 140.503 defa erişilmiş.

Bu makale işine yaradı mı?