Düzenli bir ilişki yaşayabileceğin bir kız mı bulmak istiyorsun? Bu makale, herhangi bir kızla çıkma şansını artırabilecek bazı şeylere yer verir.

Kısım 1
Kısım 1 / 3:
Kızlarla Tanışmak

 1. 1
  Yalnızken rahat ol. Havalı davranmaya çalışmak veya kendini kasmak zorunda değilsin; rahat ol. Kız arkadaş bulmaya uğraşma; aksi halde çaresiz görünürsün. Öz güven ve kendine yetme gibi özellikler çok seksi özelliklerdir. Tanıştığın her kıza seninle çıkması için yalvarırsan bu özelliklerin hiçbirine sahip değilmişsin gibi görünür.
  • Bir kız arkadaş bulmak yerine iyi arkadaşlar edinmeye bak. Yani mümkün olduğunca çok kadınla konuş; yalnızca hemen hoşlandıklarınla değil. Kadınlarla iyi arkadaşlıklar kurmak onlarla konuşma pratiği yapmana ve kadınların genel olarak nasıl hissedip düşündüğünü anlamana yardımcı olur. Daha da önemlisi çaresiz bir şekilde kız arkadaş aramadan daha az yalnız hissetmeni sağlarsın.
 2. 2
  Birine yardım et. Bu o kız olabilir veya odadaki başka biri olabilir. Kız ağır bir şey mi taşıyor? “Dur yardım edeyim” de ve taşıdığı şeyi sen taşı. Birinin paraya mı ihtiyacı var? Öğle yemeği yiyebilmesi için ona birkaç lira ver. Yakın olmasa bile arkandan gelen kişi için kapıyı tut. Diğer bir deyişle kibar ve cömert bir insan ol. Böylece onun yalnızca dikkatini çekmekle kalmaz kendin hakkında da iyi hissedersin. Bu arada sahte davranıp yalnızca o varken iyi şeyler yapma. Başkalarına ona davrandığından farklı davrandığını muhtemelen fark eder. İnsanlara her zaman, farklı yollarla yardım et. Hem o hem de başkaları bunu fark edecek ve bir sohbet esnasında adın geçtiği zaman insanlar senin için “O harika birisi!” diyecekler. Kız da “Öyle, değil mi?” diyecek.
 3. 3
  Sürekli bir sürü kızla tanış. Çekici olduğunu düşündüğün bir kız görürsen git ve konuş onunla (saatin kaç olduğunun bir önemi yok). Bunu düzenli olarak yap. Bir gün dışarı çıkıp sonraki günlerde oturman pek bir işe yaramaz. Düzenli olarak dışarı çık ve bir sürü kadınla konuş. Kız bulabileceğini düşündüğün herhangi bir yere gidebilirsin; süpermarket, kütüphane, alışveriş merkezi, sokak, sosyal toplantılar gibi.
 4. 4
  Başarısız olmaktan korkma. Reddedilme korkusunun aşırı mantıksız olduğunu unutma. Çekici bir kız görürsen git ve konuş onunla. Amacını doğrudan belli et. Konudan sapma, ne olursa olsun “Merhaba, çok güzelsin, buraya seninle tanışmak için geldim” de. Sen kız arkadaş arıyorsun, 'kız' olan bir arkadaş değil.
 5. 5
  Bahane üretmek için kendine fırsat verme. Çekici bir kız gördüğünde 'muhtemelen sevgilisi vardır', 'telefonla konuşuyor', 'koşu yapıyor' veya 'çok kötü görünüyorum' gibi bahaneler üretme. Onunla konuşmamak için geçerli bir sebep olmadığına inan. En kötü ihtimalle 'hayır' der, sen de yoluna bakarsın. Bu konuda iyi olabilmek için şansını tekrar tekrar denemelisin.
 6. 6
  Eğlenmeye devam et. Bu çok önemlidir. Bir kızla konuşurken veya bir kız arkadaş ararken eğlenmiyorsan bunu muhtemelen çok ciddiye alıyorsundur. Ama eğleniyorsan reddedilme ihtimalini takmazsın ve rahat, eğlenceli görünürsün.
 7. 7
  Sonuna kadar kendin ol. Söylediği bir şey sana komik gelmezse sırf o gülüyor diye gülme. Olmadığın biri olmaya çalışma.
 8. 8
  Çevreni genişlet. Ne kadar çok insanla tanışırsan o kadar çok insan arasından seçim yapma imkânın olur. Kiminle nasıl tanıştığın konusunda seçici olma; sokağın aşağısında yaşayan yaşlı amcanın senin yaşlarında çok güzel bir torunu olabilir ya da geçen geceki partideki gıcık kızın tam sana göre bir arkadaşı olabilir.
  • Dışarı çık ve hoşuna giden hobileri kovala. İnsanlarla nasıl tanışacağından emin değilsen sana eğlenceli gelen etkinliklere kaydol. Benzer ilgileri ve tutkuları olan insanları çekecek yerel etkinlikler bulmak için forumlara, listelere, gazete ilanlarına ve e-posta listelerine bak. Yeni ilgi alanları ve etkinlikler de keşfedebilirsin. Yeni bir hobinin yanında bir kız arkadaş da bulabilirsin! Yalnızca İnternet'e bağlı kalma.
 9. 9
  Dış görünüşüne önem ver. Kadınlar her ne kadar aksini iddia etse de dış görünüş sevgili yapma olayının önemli bir parçasıdır. Kötü kokmak, nefesin kokması ve yağlı, bakımsız bir saç çoğu kadına itici gelir. Düzenli olarak duş al, dişlerini günde iki kez fırçala ve formunu koru. En yakışıklı erkek olmak zorunda değilsin; ama iyi bir ilk izlenim yaratmalısın.
  • Giyimine özen göster. Tarz olmak zorunda değilsin; ama temiz, kırışıksız giysiler giymek tam tersini yapmaktan iyidir. Her gün aynı şeyi giymekten kaçın; özellikle de eşofman altı giyiyorsan.
  • Dış görünüşüne önem vermek seni çekici bir hale getirmenin yanı sıra öz güvenini de artırır. Bu da doğal olarak seni daha çekici yapacak ve öz güvenini vs. artıracak. Kendini beğenmiş davranmak hiç iyi bir şey olmasa da iyi özelliklere sahip olduğunu bilmek kendini çok daha iyi pazarlamanı sağlar.
 10. 10
  Kızlara samimi övgülerde bulun. Her kızda güzel bir yön bulmak için kendini zorla. Fiziksel bir şey olmak zorunda değil; hoş bir hareket, takdir edilesi bir özellik, bir yetenek veya bir maharet olabilir. Her kızda bir özellik bulup bunu takdir ettiğini göstermek hem kızları senin için, hem de seni kızlar için daha çekici hale getirir.
  Reklam

Kısım 2
Kısım 2 / 3:
Kız Arkadaşlar Edinmek

 1. 1
  Hoşsohbet ol. Kalıplaşmış tavırlardan, çekici görünmek için çabalamaktan veya diğer sosyal taktiklerden kaçın. Biriyle bağ kurmanın en iyi yolu içten davranmak ve anı en iyi şekilde değerlendirmektir. Ne söylediğin, nasıl söylediğin kadar önemli değildir. Sosyalleşmenin olayı kişilerin birbirlerine enerjilerini aktarmasıdır; laf ebesi olmak değildir.[1] Ne söyleyeceğini bilemiyorsan “Merhaba” de yeter.
  • Geleneksel olmayan stratejilere göre bir kızla bağ kurmak için öncelikle onunla olan "bağını koparman" gerekir. Bundaki amaç kızın seni birden fark etmesini ve onun seninle iletişime geçmesini sağlamaktır.
 2. 2
  Onu güldür. Kızlar iyi espri anlayışı olan insanları sever ve iyi bir espri anlayışına sahip olmanın yolu neşeli ve arsız olmaktan geçer. İnsanlarla kötü niyetli bir şekilde dalga geçmediğin sürece her şeyi yapabilirsin. Esprilerin sapıkça, abartılı veya kinayeli mi? Kendini sahte görünecek kadar kasmıyorsan her türlü espriyi yapabilirsin.
  • Komik olduğunu düşünüp düşünmediğinden endişe etme; çünkü neden biliyor musun? Seninleyken gülemiyorsa o kız bolca zaman geçirmek isteyeceğin bir kız değildir. Hem kim bilir belki daha önce fark etmediğin bir kız öyle bir güler ki kolası burnundan gelir. Belki de ruh eşini bulmuşsundur.
 3. 3
  Flört et. Tüm arkadaşlarınla biraz flört et ki seni arkadaş olarak görmesinler. Bu tüm kız arkadaşlarınla sevgili olacaksın demek değil; ama biraz flört etmek yalnızca iyi bir arkadaş olmadığını, potansiyel bir sevgili de olduğunu onlara hatırlatır. Sana ilgi duymasalar bile bir arkadaşlarını sana ayarlayabilirler.
  • Temas engelini ortadan kaldır. Birkaç kez dokunarak risk al. Ürkütmeden biraz oynaş. Mesela kalabalıkta yürürken dirseğini tutarak veya elini beline koyarak onu yönlendir ya da komik bir şey söylerse kolunu tut ve gül. Hoşlanmazsa bunu sana mutlaka söyler. Birine dokunmak onu çekici bulduğunu ve kendine epey bir güvendiğini gösterir. Bunların her ikisi de seni birine karşı daha çekici gösterebilir.
  Reklam

Kısım 3
Kısım 3 / 3:
Kızı Kapmak

 1. 1
  Konuyu kapat. Konuştuğun kadından hoşlanıyorsan sohbeti sen bitir. Bu, sohbetin garip bir sessizliğe bürünmesini engeller, meşgul olduğunu (muhtaç veya çaresiz olmadığını) gösterir ve sohbeti olumlu bir havada bitirmeni sağlar. Sohbeti bitirirken "Benim gitmem lazım; ama seninle sohbet etmek çok güzeldi. Bir ara bir kahve içip sohbete devam eder miyiz?" de. Kabul ederse telefon numarasını al ve yoluna bak. Kabul etmese de yoluna bak. Görüp görebileceğin tek kız o değil.
  Jessica Engle, MFT, MA

  Jessica Engle, MFT, MA

  İlişki ve Flört Uzmanı
  Jessica Engle, San Francisco Bay Bölgesi’nde ilişki koçu ve psikoterapisttir. Danışmanlık Psikolojisi alanındaki Yüksek Lisans derecesini aldıktan sonra 2009 yılında Bay Area Dating Coach’u kurmuştur. Jessica ayrıca lisanslı bir Evlilik ve Aile Terapisti ve 10 yıldan fazla deneyime sahip lisanslı Drama Terapistidir.
  Jessica Engle, MFT, MA
  Jessica Engle, MFT, MA
  İlişki ve Flört Uzmanı

  "Hayatı ve geçmişi hakkında karma soruların yanında değerleri ve hayalleri konusunda daha derin sorular sormak harikadır."

 2. 2
  İddialı ol. Çoğu kadın erkeğin girişken olmasından hoşlanır; en azından çıkma döneminin başındayken. Bir buluşma ayarlamak için onu aradığında aklında güzel en az iki seçenek olsun. Arayıp da kendin bir seçenek sunmadan onun ne yapmak istediğini sorma; yoksa muhtemelen tembel olduğunu veya pek ilgili olmadığını düşünür.
  • Örneğin; konuşurken konu buluşmaya gelirse şöyle bir şey de: "Şey, şehir merkezinde yeni açılan restorana gidebiliriz… Ayrıca alışveriş merkezindeki yeni bowling salonuna da gitmek istiyordum… Senin aklında bir şey var mıydı?" Seçeneklerinden birini beğenirse sana söyler; beğenmezse de başka bir şey önerir ama sen girişkenliğini göstermiş olursun. Fark etmez derse iki seçenekten birini seçiver.
 3. 3
  Kibar ol. Takılarak bir kızın dikkatini çekebilecek olman seni seveceği anlamına gelmez. Kızlar düşündüğünden hassas olabilir ve kasten söylenmiş basit ama kaba bir söz, müstakbel kız arkadaşının seninle konuşmayı bir daha aklından bile geçirmemesine neden olabilir. Kaba davranmak yerine yaptığı iyi bir şey için ona iltifat et veya bir hata yaparsa anlayışlı ol; ama kinaye yapıyor gibi görünmemek için de çok dikkat et.
 4. 4
  Peşini bırakma. Sana ilgi duyuyor gibi görünen hoş bir kızla tanışırsan onun peşini bırakmamaya çalış. Sen de ondan hoşlanırsan çıkma teklifi etmek için yeterince istekli ve öz güvenli ol. Yeni tanıştığımız bir kişiyle ilk buluşmada veya görüşmede mumlar eşliğinde bir akşam yemeğine çıkmak, arada bir bağ olsa da olmasa da ürkütücü olabilir. Kızı okuldan veya işten sonra bir kahve içmeye davet et. Kabul etmezse ya hazır değildir ya da senden hoşlanmıyordur. Israr etme; bu onu daha fazla sıkar. Yine de sana daha romantik bir ilgi gösterene kadar arkadaşça davran, sonra da şansını tekrar dene.
 5. 5
  Onunla buluş. Gerçekten bağ kurabildiğin bir kızla tanıştığında onun da senden hoşlanması gerekir. Yukarıdaki adımı doğru uyguladıysan sana muhtemelen ilgi duyuyordur; yani işi bağlamanın zamanı gelmiştir. Ona çıkma teklifi et veya bir kahve içmeye davet et. Onu aracınla almanı mı, gideceğiniz yere birlikte yürümeyi mi yoksa otobüse mi binmeyi ister sor. Bu hem kibar bir davranıştır hem de gece boyunca konuşmanız için daha fazla fırsat olur.
  • Çıkma teklifini İnternet’te konuşurken veya telefonla mesajlaşırken yapma. Ara veya yüzyüzeyken teklif et. Bu küçük bir jest olsa bile bir kız için çok şey ifade eder ve yalnızca takılacak birini aramadığını ona gösterir.
  • Hesabı ödemeyi teklif et. Buluşmaya hesabı sen ödeyecekmişsin gibi git. Bu senin tavrını gösterir ve kız ucuz biri olmadığını görür. Muhtemelen kibarlıktan itiraz edecektir; ama ciddi değilse ısrar et.
 6. 6
  Bir iş görüşmesi düşün. Kıvranarak iş için yalvaran biriyle şirketin ona sunması gereken şeyler kadar onun da şirkete katabileceği şeyler olduğunu bilen bir kişi arasında büyük bir fark vardır. Bir kızlayken onun sevgilisi olmak için görüşme yapıyormuş gibi davrnama. Sanki o senin kız arkadaşın olmak için görüşmeye gelmiş gibi düşün. Güçlü tarafa kendini koyman seni kızın gözünde çekici kılmakla kalmaz; aynı zamanda seçilen kişi olup yanlış kızı tercih etmeni de engeller.
 7. 7
  Kızla bağını koparma. Buluşmadan sonra hemen mesaj atma veya arama. Bazı kişiler genel bir kural olarak kızı iki gün boyunca aramazlar. Kendine bir zaman sınırı koymana gerek yok; ama çaresiz görünmekten kaçınmalısın. Kızı buluşmadan hemen sonra arama veya ona mesaj atma; en az bir gece bekle.
  • Sohbeti bitiren kişi ol. İster mesajlaşıyor ol ister telefonda konuşuyor ol; sohbetin sona ermek üzere olduğunu hissettiğin an sohbeti sen bitir. Bu seni daha meşgul gösterir ve kızın seninle daha fazla konuşmak istemesini sağlar.
  • İlk mesajı atmakta veya ilk arayan olmakta yanlış bir şey yok. Aslında bu şekilde ilgili ve ciddi olduğunu, oyun oynamaya çalışmadığını göstermiş olursun. Rahat ol ve bu konuyu pek takma. Onun hakkında ciddi düşündüğünü görürse ilk adımı o atar. Bunu yapmazsa seninle ilgilenmiyor demektir.
  • Mesajlara cevap vermek için bir iki dakika bekle. Attığı mesajlara anında cevap vermek sanki oturmuş da ondan mesaj bekliyormuşsun izlenimini verir. Mesajlarının çoğuna yanıt vermeden önce 5 ila 20 dakika bekle. Çok uzun süre beklememen gerektiğini de unutma; yoksa sohbet kopabilir.
 8. 8
  İkinci buluşmayı ayarla. İlk buluşmadan bir hafta sonra falan hâlâ iyi hissediyorsan kızla bir kez daha çıkmayı düşün. Buluşmayı ilkine göre biraz daha romantik hâle getirebilirsin; mesela kahve içmeye gitmek yerine akşam yemeğine çıkmak ya da bir arkadaş grubu yerine baş başa takılmak gibi.
  • Öp onu! Ortam müsaitse ve henüz öpmediysen bu fırsatı değerlendir ve kıza bir iyi geceler öpücüğü ver. 10 cm kadar yakın bir şekilde yüz yüzeyseniz ve gözlerinizi birbirinize diktiyseniz bu onu öpmek için iyi bir zaman olabilir. Tepki vermesi için veya rahatsız hissederse seni itmesi için zaman vermek adına ağır ol. Öpüşmek istediğine dair işaretler ara. Kızı ilk kez öpeceksen o istese bile öpme. "Bu gece olmaz; bir dahaki sefere!" de. Bu, kıza hem bir takılmadan öte daha anlamlı bir şey aradığını hem de hâlâ ilgili olduğunu gösterir.
 9. 9
  Tekrar et. Her ilişki farklı şekilde gelişir. Bazen resmen çıkmaya başlayana kadar tüm buluşmaları senin ayarlaman gerekir. Bazense bunu karşı taraf yapar. Eğer birinci şekilde oluyorsa sana ilgi mi duymuyor yoksa yalnızca utangaç mı anlamak için birlikteyken ve mesajlaşırken verdiği belirtileri anlayabilmek için elinden gelenin en iyisini yap.
  • Yüz yüzeyken verdiği belirtileri tart. Flörtleşmelerine olumlu tepki veriyorsa, şakalarına gülüyorsa ve seninleyken rahat görünüyorsa sana muhtemelen ilgi duyuyordur. Diğer yandan eğer senden uzakta kollarını bağlayarak oturuyorsa veya seninle göz göze gelmekten kaçınıyorsa sana muhtemelen ilgisi yoktur. Yürürken elini tutmayı ya da film izlerken veya akşam yemeğindeyken elini dizine koymayı dene. Kendini çekerse veya rahatsız görünürse sana henüz ısınamamış demektir.
  • Mesajlaşırken verdiği belirtileri tart. Mesajlaşırken muhabbeti yürütmek için kendini zorluyor gibi hissediyorsan veya sana sürekli "iyiymiş." "tamam." "evet." gibi kısa cevaplar veriyorsa sana ilgi duymadığını düşünebilirsin. Bu cevapların anlamlı bir sohbete çıkmadığını muhtemelen biliyordur; ama yanlış düşünmene mahal vermeden kibar davranmaya çalışıyordur. Ancak yüz yüzeyken verilen belirtilere güvenmek daha kolaydır. Belirtiler sana karmaşık geliyorsa mesajlaşırken aldığın belirtiler yerine yüz yüzeykenki belirtileri göz önünde bulundur. Acil durumlarda onun davranışlarını anlamak için ortak arkadaşlarınıza danış.
 10. 10
  Sevgili olmayı teklif et. Arada karşılıklı bir çekim olduğundan emin olduğun zaman sevgili olmayı teklif et. Bunu şaşaalı, yaratıcı bir şekilde de yapabilirsin yüz yüzeyken doğrudan da sorabilirsin. Teklifi asla mesajlaşırken veya İnternet’te konuşurken (hatta telefonda teklif etmek bile şüpheli) yapma. Yanıt verene kadar Facebook’ta ilişki durumunu değiştirme veya onu kız arkadaşın olarak görme!
 11. 11
  Sabırlı ol. Hayat genelde hayal ettiğin şekilde gitmez. Müstakbel sevgilinle hemen yarın da karşılaşabilirsin iki yıl sonra da. Sağlıklı bir ilişki kaç yaşında olursan ol hayatına renk katacaktır; bu yüzden acele etme, aksi halde yanlış kişiyi kız arkadaş konumuna soktuğunla kalırsın. Bu da her iki tarafa da acı verir.
  Reklam

İpuçları

 • Nasıl kız arkadaş bulacağını öğrenmenin en iyi yollarından biri şu anda neden bir kız arkadaşın olmadığını çözmektir! İç dünyanda bir gezintiye çık ve geliştirebileceğin neler var ya da hâlihazırda nelerde iyi olduğuna bir bak.
 • Kibar ol. Sadece hoşlandığın kıza karşı kibar olma; tüm kızlara kibar davran.
 • Aceleye getirme. Bir kızın senden hoşlanıp hoşlanmadığına karar vermesi haftalar, hatta aylar bile sürebilir.
 • Bir hayatın olsun. Kızlar bir yaşantılar olmayan, onlara sakız gibi yakışan insanları sevmez. Bazıları bundan hoşlanır; ama yanlış sebepler yüzündendir, ya öz güvensizdirler ve ilgi arıyorlardır ya da insanlar üzerinde baskı kurmaya ihtiyacı olan kontrol manyaklarıdırlar. Bu iki senaryodan birinin içine düşmek istemiyorsan hayatın arkadaş, ilgi, hobi ve amaçlarla dolu olsun.
 • Temasları kademe kademe artır. Omzuna dokun, sırtına hafifçe vur ya da gezerken elini tutmak ister mi sor.
 • Kız arkadaşın olmak istemezse kızma. Belki de henüz hazır değildir.
 • Sevgilisi varsa onları ayırmaya kalkma.
 • Kızların olduğu her ortamda tüm kızlarla konuş ve daha fazla zaman geçirmek isteyebileceğin birini seç. Ne zaman kızlarla olsan en az bir kızın numarasını almayı denemeyi alışkanlık haline getir. İlgi duymuyorsa da sorun değil; günler torbaya girmedi ya. Birkaç kez birileriyle çıkıp da bir ilişkin olmadıysa da sorun değil. Ne kadar çok kızla çıkarsan bir kız arkadaş edinme şansın o kadar artar; olay bundan ibaret.
 • Utangaç biriysen en yakın arkadaşlarından birinin yanında olarak seni cesaretlendirmesinin yardımı dokunacaktır.
 • Vücut dilini okumayı öğren. Fark etsen de etmesen de insanlar hakkında nasıl hissettiklerine dair her zaman belirti verirler. Bu belirtileri anlayabilirsen kelimelerini doğru seçip doğru şekilde davranabilirsin; böylece bir kızın hoşlandığı bir şeyi daha fazla yapabilirsin ya da söylediğin veya yaptığın hiçbir şeyden hoşlanmayan kızlarla boşa vakit harcamazsın.
Reklam

Uyarılar

 • Eski ilişkilerinden bahsetme. Bunu kesinlikle yapma; karşındakini itersin. Eski sevgilini unutamadığın izlemini vermekten başka bir şey yapmamış olursun. Bir kız önceki ilişkini sorarsa ona birbirinize başta düşündüğünüz kadar uygun olmadığınızı fark ettiğini, bu yüzden de birlikte daha büyük bir mutluluğu keşfedecek birini bulmak için yoluna baktığını söyle. Konuyu fazla uzatma ve onun eski sevgilisini sorma.
 • Olumlu ol. Kötü bir gün geçirmişsen onu yine de keyifli bir şekilde, yüzünde büyük bir gülümsemeyle karşıla. Trafikten, senin patronundan ya da işinden şikâyet eden bir kızla vaktini harcama. Sızlanacaksan da çok fazla sızlanma ve "neyse ki şimdi senin yanındayım!" diyerek konuyu kapat.
 • Karşındaki de aynı hobiye veya ilgiye sahip değilse veya çok fazla soru sormuyorsa eşsiz hobilerin veya ilgilerinden çok fazla bahsetmemen gerektiğini tekrar etmekte fayda var. Birkaç soru soruyor olması ilgi duyduğu anlamına gelmez; muhtemelen kibarlık ediyordur, yani muhabbeti ilgi alanınla boğma. Biriyle tanışırken kendinden bahsetmek yerine onun dediklerine kulak vermek daha önemlidir.
 • Çoğu insanı çekingen davranmaya iten bir şey var ki o da kızın seni yanlış anlayacağı düşüncesi. Mesela bir şeyi taşımasına yardım etmek istemeyebilirsin; çünkü maço olduğunu ya da taşıdığı şeyi kendi taşıyamayacağını ima ettiğini düşüneceğinden endişe ediyorsundur. Sen korkuyu bir kenara bırak ve gerçekten ne yaptığını düşün. Ona gerçekten istediğin için yardım ediyorsun; bunun neresi kötü? Onun kabiliyetlerini hiçbir şekilde sorgulamaya çalışmıyorsan, senin öyle biri olduğunu düşündüğü için pek de iyi bir kız sayılmaz, değil mi? Bu yüzden gözü pek ol. Eğer yaptığın şeyi içinden geldiği için yapıyorsan iyi bir kız bunu anlar.
 • Ucuz tavlama sözleri kullanma. Kızlar hakiki insanları sever; sözlerini İnternet’ten bulanları değil.
Reklam

Bununla İlgili wikiHow'lar

Nasıl ÖpüşülürNasıl Öpüşülür?
Bir Erkeğin Senden Hoşlandığı Nasıl AnlaşılırBir Erkeğin Senden Hoşlandığı Nasıl Anlaşılır?
Konuşacak Bir Şey Olmadığında Sohbet Nasıl BaşlatılırKonuşacak Bir Şey Olmadığında Sohbet Nasıl Başlatılır?
Bir Kızla Sohbet Etmeye Nasıl BaşlanırBir Kızla Sohbet Etmeye Nasıl Başlanır?
Nasıl Tutkulu ÖpüşülürNasıl Tutkulu Öpüşülür?
Birinin Seni Gerçekten Sevdiğini Nasıl AnlarsınBirinin Seni Gerçekten Sevdiğini Nasıl Anlarsın?
Telefon Seksi Nasıl YapılırTelefon Seksi Nasıl Yapılır?
Bir Kızı Kendine Nasıl Aşık EdebilirsinBir Kızı Kendine Nasıl Aşık Edebilirsin?
Doğum Gününü Kutlayan Birine Nasıl Karşılık VerilirDoğum Gününü Kutlayan Birine Nasıl Karşılık Verilir?
Fransız Öpücüğü Stilinde Nasıl Öpüşülür?
Bir Erkeğin Seni Gerçekten Sevdiğini Nasıl AnlarsınBir Erkeğin Seni Gerçekten Sevdiğini Nasıl Anlarsın?
Erkek Arkadaşının Eşcinsel Olup Olmadığını Nasıl AnlaşılırErkek Arkadaşının Eşcinsel Olup Olmadığını Nasıl Anlaşılır?
Nasıl Flört EdilirNasıl Flört Edilir?
Hoşlandığın Kızı Nasıl Elde EdersinHoşlandığın Kızı Nasıl Elde Edersin?
Reklam

Bu wikiHow makalesi hakkında

wikiHow bir “wiki”dir. Bu, makalelerimizin çoğunun birden fazla yazar tarafından ortaklaşa yazıldığı anlamına gelir. Bu makaleyi oluşturmak için, zaman içinde makaleyi düzenlemek ve iyileştirmek üzere bazıları isimsiz, 304 kişi çalıştı. Bu makale 154.392 defa görüntülenmiştir.
Kategoriler: İlişkiler
Bu sayfaya 154.392 defa erişilmiş.

Bu makale işine yaradı mı?

Reklam