Romantizmde başarısız olduğunu mu hissediyorsun? Kız arkadaşın son zamanlarda fiziksel bir ilişkiye karşı çok isteksiz mi görünüyor? Belki ilişkinizde henüz o aşamaya gelmediniz ama nasıl başlayacağından da emin değilsin. Durumun ne olursa olsun başarı şansını artırmak için yapabileceğin birkaç şey var. Zemin hazırlayarak ve biraz eski moda kur yapma teknikleri kullanarak kız arkadaşını baştan çıkarabilir ve ilişkinizin cinsel yönünü iyileştirebilirsin.

Kısım 1
Kısım 1 / 3:
Dikkatini Çekmek

 1. 1
  Bir izlenim yarat. Kız arkadaşının o günü herhangi bir gün gibi görmesini istemezsin. Normal davranış biçiminden sıyrıldığını ona göstermek istiyorsun. Bu seni daha başarılı bir romantizme hazırlar. Kendini sunuş biçimini değiştirerek onun üzerinde bir izlenim bırakmak iyi bir başlangıç olur. Seksi tarafını ortaya çıkar; farkına varmadan onu baştan çıkarmaya başlarsın.[1]
  • İyi giyin. Eşofman altını veya kot pantolonu ve tişörtü unut: Ona bu gecenin farklı olacağını göstermek istiyorsun. Güzel bir pantolon ve gömlek giy. Uyumlu olduklarından emin ol (siyah pantolonun üstüne koyu mor bir üst veya lacivert bir üstün altına kahverengi pantolon dene). Saçının da güzel görünmesini sağlamana yardımcı olacak birini bul. Gerçekten özel bir randevu gecesiyse şekil verdirmek için bir kuaföre bile gitmek isteyebilirsin. Kız arkadaşın bir dergiden çıktığını düşünecek.[2]
  • Harika kok. Kızlar kokulara karşı çok hassastır. Çok iyi bir koku başarını garanti etmeyebilir ancak kötü bir koku neredeyse kesinlikle aleyhine olacaktır. Güzel kokmak için hafif bir vücut spreyi veya kokulu bir deodorant kullan.
 2. 2
  Alışılmadık bir şey yap. Onunlayken genelde sergilediğin davranış biçimine dair alışılmadık bir şey yap. Bu, tıpkı bir giyim değişikliğine benzer; ona bu gece işlerin farklı olacağını gösterir. Bu, dikkatini çekmeye ve romantizme zemin hazırlamaya yardımcı olabilir.
  • Onunla konuşma ve etkileşimde bulunma şeklin genellikle çok standartsa senaryoyu boz. Havalı ve aklı başında görünmek yerine yumuşak, gizli tarafının ortaya çıkmasına izin ver.
  • Onun yanında genellikle çok utangaç olup olmaman da başka bir örnektir. Bu gece aranızdaki etkileşimin iplerini eline al. Bu onu çok kışkırtacak.
 3. 3
  Dokunmadan yararlan. Dokunma, kadınlar için romantizmde büyük bir rol oynar (erkeklerde olduğu gibi). Gerçek seks için çok acele edersen kız arkadaşın isteğini kaybedebilir ve bunalabilir. Zemini hazırlamak için dokunmayı kullan, biraz cinsel gerilim yarat ve onu romantizm fikrine ısıtmaya başla.[3]
  • Boynunun arkasına dokun, omuzlarını okşa, saçıyla oyna, köprücük kemiğini okşa; tüm bunlar o anki düşünme şeklini tamamen değiştirebilir.
 4. 4
  Zamanlamanın doğru olduğundan emin ol. Kadınlar hakkında anlaman gereken bir şey var: Cinsel dürtüleri bir erkeğinkinden çok farklı çalışma eğilimindedir. Kadınların cinsel dürtüleri; stresli, üzgün, yorgun veya herhangi bir şekilde hasta hissettiklerinde azalma eğilimindedir. Bu kötü ruh hallerinden birinden mustaripse onu bu havaya sokmak mümkün olmayabilir ve denemek onun keyfini daha çok kaçıracaktır.[4]
  • İlk kez seks yapıyor veya seninle ilk kez seks yapıyorsa zamanlama da önemlidir. Bir ilişkideki o adımı atmaya hazır değilse onu zorlamamalısın. Durumu onunla konuş, ne istediğini söyle ve nasıl hissettiğine bak. Henüz hazır olmasa bile ona karşı hislerinin değişmeyeceğini anladığından emin ol.

Kısım 2
Kısım 2 / 3:
Onu Havaya Sokmak

 1. 1
  Onun için güzel bir şey yap. Kadınlar, kendilerini değer vermediğini düşündükleri biriyle yakın, fiziksel bir ilişki kurmaktan genellikle rahatsız olurlar. Kız arkadaşın için son derece hoş bir şey yapmak ona olan bağlılığında ciddi olduğunu göstermenin iyi bir yoludur. Elbette her zamanki gibi çiçekler ve çikolatalarla başlayabilirsin ancak onun hayatında biraz daha büyük bir etki bırakacak bir şeyler yapma şansın varsa bu şansı kullan.
  • Arabası bozulduğundan beri işe ya da okula gitmekte zorlandığını varsayalım. Araba tamirciliği yapan bir arkadaşını çağır ve karşılıklı olarak becerilerinden yararlanmanın bir yolunu bul. Sevgilinin yollara geri dönmesini sağlamak stresini büyük ölçüde azaltacaktır.
  • İyi bir şey yapman seninle seks yapmak zorunda olduğu anlamına gelmez tabii ve bunu onu daha fiziksel bir şeye zorlamak için kullanmamalısın. Bunun yerine ona iyi bir partner olduğunu, kendini dürüstçe onu mutlu etmeye adadığını göstermek için kullanmalısın.
 2. 2
  Romantik bir jest yap. Romantik bir jest hoşuna gider, romantik ilgini de gösterir. Bu, senin için arkadaştan öte olduğunu gösterdiğinden çok önemlidir. Ara sıra romantik olmazsan kızlar onları seksi ya da çekici bulmadığından endişelenirler, bu da onları fiziksel bir ilişki fikrinden uzaklaştırır. Romantik bir jest yap; hemen yumuşayacaktır.
  • Durumu tersine çevir ve bir defalığına onun için bir şeyler yap. Muhtemelen el yapımı bir fular veya buna benzer bir şey almışsındır. Şimdi sıra onda. Ona origami kullanarak bir şeyler yapmak iyi bir seçenektir. Bu çok etkileyici görünür ve sabırlı olduğun sürece o kadar da zor değildir.
 3. 3
  Ona doğru şekilde iltifat et. Romantizme zemin hazırlamanın bir başka yolu da ona iltifat etmektir. Ancak, iyi iltifat etmek herkes için kolay değildir. Bazen güzel olduğunu düşündüğümüz ve iyi niyetli olduğumuz şeyler söyleriz ama karşımızdakini istemeden kolayca aşağılayabiliriz. İltifat etme şekline dikkat et; ona güzlece iltifat etmeye çalış.[5]
  • Mesela "Bugün çok hoş görünüyorsun.” gibi iltifatlardan kaçınman iyi olur çünkü bu onun normalde hoş görünmediğini ima eder. "Bu elbise seni çok zayıf gösteriyor.” demek de kaçınılması gereken bir başka iltifattır çünkü bu onun normalde şişman göründüğünü ima eder.
  • İltifatları söz konusu kadına uyarlamak daha iyi olsa da "Seninle sonsuza kadar konuşabileceğimi hissediyorum.” veya "Senin yanındayken olduğum gibi davranabildiğimi hissediyorum.” gibi bir şey iyi bir iltifat olabilir.
 4. 4
  Ortamı ayarla. Etrafta kirli çamaşırlar ve bulaşıklar varken kim baştan çıkar ki? Romantizm, okulda veya işte geçirilen stresli bir gün gibi, günün tamamen romantik olmayan bir kısmından sonra doğrudan içine dalıyorsan daha da zordur. Kız arkadaşının baştan çıkarılmaya hazır olması için daha romantik bir ruh hâline girmesine yardımcı ol.
  • Romantik bir ortam oluşturarak romantik bir ruh hâli yaratabilirsin. Ortamı temizle, biraz tütsü yak ve etrafa biraz çiçek ve mum koy. Bu fazla uğraş gerektirmez ama kız arkadaşını çok etkileyebilir.

Kısım 3
Kısım 3 / 3:
Sıcaklığı Yükseltmek

 1. 1
  Sıcaklığı gerçekten yükselt. Bazı araştırmalar, kadınların çok üşüdüklerinde fiziksel olarak zevk almakta daha fazla zorlandıklarını göstermiştir. Başarıyı yakalama şansını artırmak stiyorsan odanın sıcaklığını normalde ayarladığından biraz daha yükseğe çıkarmayı dene.
 2. 2
  Ona rahatlatıcı bir masaj yap. Ona harika bir masaj yaparak ciddi baştan çıkarma sürecini başlat. Nasıl yapıldığını bilmiyorsan endişelenme; arkandayız. Yavaş ol ve birkaç dakika sonra bırakma. Ona kendini pamuk gibi hoş ve rahat hissettirmek istiyorsun.
  • Masaj yapmak için bir şişe lavanta veya normal bebek yağı (veya yağ bazlı bir losyon) kullan. Bu, cildini tahriş etmeni önler, ellerinin cildinde daha yatıştırıcı ve seksi bir şekilde kaymasına da yardımcı olur.
  • Profesyonel İpucu: Masaj yapmadan sadece birkaç dakika önce yağı bir kâse ılık suda ısıtarak hazırla.
 3. 3
  Normal öpüşmenin ötesine geç ya da seviş. Muhtemelen nasıl öpüşeceğini biliyorsundur. Bilmiyorsan onu gerçekten baştan çıkarabilmen için önce temel konulara geri dönmen gerekir. Bununla birlikte, bir profesyonel gibi hissediyor olsan bile kendini geliştirmeyi düşünebilirsin.
  • Karnını ve göğüs kafesinin kenarlarını öpmeyi dene. Bu çok hassas bir alandır.
  • Çillerinin her birini öptüğün, saydığın ve devam ettikçe daha da riskli bölgelere girdiğin bir oyun oynayabilirsin.
  • Ağzının kenarları da iyi bir noktadır çünkü buralar çok hassas olur ve öptüğünde onu çılgına çevirir. Seni dudağından öpmek ister ama ona izin verme, bunun yerine öpüşmek için yalvarana kadar her yerini öp.
 4. 4
  Edepsizce ve seksi bir şekilde konuş. Erkekler, bir kadınla asla edepsizce konuşmamaları gerektiğini veya böyle yapmanın saygısızlık olabileceğini düşünme eğilimindedir. Bununla birlikte, bazı kadınlar için belli zamanlarda ve yerlerde bu çok kışkırtıcı olabilir. Seksi bir durumun içindeyken ona tam olarak ne yapmak istediğini anlatmaya çalış.[6]  Ona nasıl hissettirmek istediğini söyle. Bunları kısık, boğuk bir sesle söyle, kulağına fısılda. Bunu karşı konulmaz bulacak çünkü şu anda onu ne kadar istediğini bilmek gururunu okşayacak.
  • "Şu anda çok ateşlisin. Benim için yalvarana kadar seni kışkırtmak istiyorum..." gibi bir şey söyle.
 5. 5
  Erojen bölgelerini uyar. İstediğin aktivite için zemini hazırladıktan sonra bu tür bir etkileşime hazır olması için vücudunu uyarmaya başlaman gerekir. Gerçekten fiziksel olaylara çok hızlı girersen isteğini çabucak kaçırırsın. Gerçek sekse başlamadan önce bir süre erojen veya cinsel açıdan hassas bölgelerini uyar.
  • Boynunun arkasını, göğüslerini, uyluklarının içini, kulaklarını ve poposunu uyarmak havaya girmesine yardımcı olabilir. Vücudunun bir kısmını ve bir eylem seç: Öpmek, yalamak, emmek, masaj yapmak, okşamak... Hatta buz küpü gibi sıcak/soğuk uyarıcılar kullanmak. Bir araya getirilebilecek sonsuz şey var.
  • Zemin iyice hazırlanmışsa daha hassas alanları da uyarabilirsin tabii. Eğer buna hazırsa ve onay aldıysan parmağınla klitoral bölgesini ovalayabilirsin.
 6. 6
  Biraz tuhaflık kat. İlişkiniz şimdiye kadar çok sıradan ve normaldiyse azıcık tuhaflık katmak kız arkadaşının fiziksel bir ilişkiyle yeniden ilgilenmesini sağlayabilir. Seks sıkıcı ve monoton hissettirdiğinde hemen hemen herkesin ilgisi azalır; bu oldukça normaldir. Seksin yeni ve heyecan verici hissettirmesini sağlayarak onu baştan çıkarıp yeniden kolllarına alabilirsin.
  • Mesela gözlerini bağlamayı dene, ardından yavaşça soyma oyunu oyna, vücudunun git gide daha aşağılarını öp, sonra tekrar yukarı dön. Hislerin karışması harika hissettirir ve neredeyse her şeye hazır olur.
 7. 7
  Yavaş ol. Kadınların ısınması erkeklerden daha uzun sürer, bu yüzden tüm oyun öncesi aktivitelerinde yavaş ilerlemen iyi olur. Ne kadar yavaş ve duyumsal davranırsan giysilerini yırtarak çıkarmaya o kadar hazır olacaktır. Yavaş bir öpücük, boynundan aşağısını uzunca yalamak sen farkına varmadan daha fazlası için yalvarmasını sağlayacak.
  • Ellerin otomatik olarak pantolonuna ve gömleğinin altına gitmemelidir. Elbiselerini çıkarmaya çalışmadan önce başka aktivitelere en az 20 dakika ayır.
  • İlk başta yavaş olursan olayın kendisi bile çoğu zaman daha iyi geçecektir.

İpuçları

 • Kötü bir zamansa, mesela kavga ediyorsanız baştan çıkarmanın işe yaramasını bekleme.
 • Her zaman güzel koktuğundan emin ol.

Uyarılar

 • Kızgınsa veya havasında değilse bu işe yaramayabilir.

Bununla İlgili wikiHow'lar

Nasıl ÖpüşülürNasıl Öpüşülür?
Bir Erkeğin Senden Hoşlandığı Nasıl AnlaşılırBir Erkeğin Senden Hoşlandığı Nasıl Anlaşılır?
Konuşacak Bir Şey Olmadığında Sohbet Nasıl BaşlatılırKonuşacak Bir Şey Olmadığında Sohbet Nasıl Başlatılır?
Nasıl Tutkulu ÖpüşülürNasıl Tutkulu Öpüşülür?
Birinin Seni Gerçekten Sevdiğini Nasıl AnlarsınBirinin Seni Gerçekten Sevdiğini Nasıl Anlarsın?
Bir Kızla Sohbet Etmeye Nasıl BaşlanırBir Kızla Sohbet Etmeye Nasıl Başlanır?
Telefon Seksi Nasıl YapılırTelefon Seksi Nasıl Yapılır?
Fransız Öpücüğü Stilinde Nasıl Öpüşülür?
Bir Kızı Kendine Nasıl Aşık EdebilirsinBir Kızı Kendine Nasıl Aşık Edebilirsin?
Doğum Gününü Kutlayan Birine Nasıl Karşılık VerilirDoğum Gününü Kutlayan Birine Nasıl Karşılık Verilir?
Hoşlandığın Kızı Nasıl Elde EdersinHoşlandığın Kızı Nasıl Elde Edersin?
Nasıl Flört EdilirNasıl Flört Edilir?
Hoşlanılan Kızla Nasıl KonuşulurHoşlanılan Kızla Nasıl Konuşulur?
Erkek Arkadaşının Eşcinsel Olup Olmadığını Nasıl AnlaşılırErkek Arkadaşının Eşcinsel Olup Olmadığını Nasıl Anlaşılır?

Bu wikiHow makalesi hakkında

wikiHow bir “wiki”dir. Bu, makalelerimizin çoğunun birden fazla yazar tarafından ortaklaşa yazıldığı anlamına gelir. Bu makaleyi oluşturmak için, zaman içinde makaleyi düzenlemek ve iyileştirmek üzere bazıları isimsiz, 41 kişi çalıştı. Bu makale 2.701 defa görüntülenmiştir.
Kategoriler: İlişkiler
Bu sayfaya 2.701 defa erişilmiş.

Bu makale işine yaradı mı?