İlişkinde onu bir sonraki seviyeye taşımak istediğin noktaya ulaştın. Bazı insanlar seksin çok önemli bir şey olmadığını düşünür ancak bazıları onu sadece çok özel bir kişiyle paylaşılacak bir şey olarak görür. Kız arkadaşını asla seninle seks yapması için zorlamaman gerekse de her zaman onun korkularını yatıştırabilir ve ona tamamen güvenebileceği biri olduğun güvencesini verebilirsin. Bunu yaptıktan sonra seks kendiliğinden gerçekleşebilir.

Kısım 1
Kısım 1 / 3:
Güvenini Kazanmak

 1. 1
  Güvenilir ol. Kız arkadaşının seninle seks yapmayı istemesi için önce ona ne kadar güvenilir biri olduğunu göster. Kız arkadaşının sana seninle seks yapacak kadar güvenmesi için ister ilk seferi olsun ister daha önce seks yapmış olsun sana güvenebileceğini hissetmelidir. Korkularından biri seninle seks yapar yapmaz sen istediğini aldığın için artık sana güvenemeyeceğidir. Bu nedenle, dürüst ve güvenilir olarak onu haksız çıkart.
  • Onunla ne zaman buluşacağını söylüyorsan o zaman buluş. Dışarıya çıkarken onu düzenli olarak yarım saat geç alıyorsan onu özel biri olarak görmediğini düşünecektir ve seninle seks yapma ihtimali düşecektir.
  • Dönek olma. Hafta sonu onu plaja götüreceğini söylediysen bunu yap. Sözünü tutmazsan sana güvenemez.
  • Her zaman yanında ol. Onun daha iyi hissetmesini sağlayabileceğini bilirken sana sorunlarını ve güvensizliklerini anlatmasına olanak ver.
  • Saatlerce, hatta bir iki gün boyunca aramalarına veya mesajlarına cevap vermemezlik yapma. Bu, sana güvenemeyeceğini hissetmesine sebep olur.
 2. 2
  Sabırlı ol. Bazı erkekler bir kahve içme süresi kadar kısa bir sürede bir kızla seks yapmaya hazır olabilirken bazı kızların sevişmeye hazır olduklarına karar vermesi aylar, hatta daha da uzun sürebilir. Ve bazı kızlar (Kusura bakmayın beyler.) kendilerini ruh eşi için saklama konusunda çok katıdır ve evlilikten önce seks yapmak istemez. Bu nedenle bunu aceleye getirme, önce kızın sana güvenmesini bekle.
  • Kız arkadaşın öpüşme konusunda bile pek rahat değilse o zaman bir süre seks kelimesinin "s'sinden" bile söz açmamalısın.
  • Bununla birlikte sen ve kız arkadaşın birkaç hafta geçtikten sonra sürekli yatakta takılma konusunda rahat hissederseniz o zaman bunu bir üst seviyeye çıkartmayı düşünebilirsin.
  • Kız arkadaşının seninle seks yapmak istemesini sağlamak istiyorsan yapabileceğin en kötü şey henüz çok erkenken bunun sözünü açmak ya da ısrar etmektir. Bu, kız arkadaşının canını sıkacak ve seninle seks yapma ihtimalini azaltacaktır.
 3. 3
  Sekse takıntılıymış gibi davranma. Kabul edelim; kız arkadaşının seninle seks yapması konusunda çaresiz olan belli yaşta bir erkeksen o zaman muhtemelen seksi takıntı hâline getirmişsindir. Ancak bu sürekli sekse dair şakalar yapman, imalarda bulunman ve bariz göndermeler yapman gerektiği anlamına gelmez. Kız arkadaşının düşünmesini isteyeceğin en son şey senin hangi kadını yatağa attığını umursamayan, seksi takıntı hâline getirmiş bir abazan olduğundur. Sadece onu istiyor mesajını verip kendini özel hissetmesini sağlamalısın.
  • Sekse ihtiyaç duyduğun gerçeğini saklaman gerekmez ancak terbiyesiz olmaktan, sürekli seksten bahsetmekten ya da sürekli seks yapan insanlardan bahsetmekten kaçınmalısın.
  • Diğer kadınlar hakkında aşağılayıcı yorumlar yapma. Bu, kız arkadaşının kendisini bir parça et gibi hissetmesine sebep olur. Erkek arkadaşlarınla değil, senin için özel olan kadınla birlikte olduğunu unutma.
 4. 4
  Sadık ol. Kız arkadaşının sana güvenmesini sağlamak istiyorsan o zaman ona sadık olmalısın. Başka kadınlarla konuştuğunu veya onlara baktığını, hatta başka kadınlarla takıldığını düşünürse asla seninle seks yapmaz. Diğer kadınlara karşı kaba olman ya da onları göz ardı etmen gerekmese de her zaman, özellikle seks yapmaya başladıktan sonra onun yanında olacağını bilmesi için çok keskin bir şekilde kız arkadaşına odaklanmalısın.
  • Onunla çok zaman geçir. Onunla her hafta en az bir ya da iki kere buluşma planı yapmaya ve birlikte değilseniz günde en az bir kere iletişim kurmaya dikkat et.
  • Sadık olmak, sahiplenici olmak ve onu sevgiye boğmak arasında fark vardır. İkiniz de birlikte takılmak istediğiniz zaman onunla görüşmeye özen göstermelisin ancak onu 7/24 görmeye çalışma yoksa kendini çekmeye başlar.
  • Kız arkadaşına sadık olduğunu sadece ona sadık kalarak göstermemeli, aynı zamanda sadık bir kardeş, arkadaş ve takım arkadaşı olduğunu da göstermelisin. Hayatının birçok yönünde sadık olduğunu gösterirsen kız arkadaşın bundan etkilenir.

Kısım 2
Kısım 2 / 3:
Ona İyi Davranmak

 1. 1
  Ona bir hanımefendi gibi davran. Kız arkadaşının seninle seks yapmasını istiyorsan ona sadece takılmak istediğin biri gibi değil, bir hanımefendi gibi davranmalısın. Bunu yapmak için bir centilmen olmalı ve saygılı, kibar, anlayışlı ve genel olarak beğenilen biri olmalısın. Onun için kapıları aç, üşüdüğünde ona montunu ver, onun için sandalyeleri çek ve ağır çantalarını taşımada ona yardımcı ol.
  • Ne kadar harika göründüğünü ya da ne kadar özel olduğunu bilmesi için ona iltifat etmeye dikkat et.
  • Centilmen olmak önemlidir ancak sana çok yapmacık gibi gelen şeyleri de yapma, yoksa kendin gibi davranmadığını anlar.
 2. 2
  Evini temizle. Bu kulağa saçma gelebilir ancak kız arkadaşının kendisini özel hissetmesini istiyorsan evin savaş alanı gibi görünüyorsa onu orada takılmaya davet etmemelisin. Kirli çamaşırları yerden kaldırmaya, tezgâhlarını temizlemeye ve yatağının mümkün olduğunca temiz ve davetkâr görünüp kokmasına dikkat etmen gerekir.
  • Bu, kız arkadaşının sadece kendisini özel hissetmesini sağlamaz, aynı zamanda seninle seks yapmaya da daha yatkın hissetmesini sağlayabilir. Yatağın şeker kâğıtları ve kirli iç çamaşırlarıyla doluysa seninle seks yapmak istemeyecektir.
  • Onu arabanda çok gezdiriyorsan arabanı da temiz tutmalısın. Koltuğunun temiz olmasına dikkat ederek kadınına hak ettiği saygıyı göster.
 3. 3
  Sadece vücuduna değil, genel olarak her şeyine ilgi göster. Kız arkadaşının en büyük korkusu vücudunu takıntı hâline getirip bununla çok meşgul olduğun için düşüncelerini önemsememen olabilir. Bu yüzden onu haksız çıkartmalısın. Onu bir insan olarak önemsediğini, umutlarını, hayalllerini ve olduğu gibi olmasını sağlayan şeyleri dikkate aldığını göster.
  • Ona arkadaşları, çocukluğu ve en sevdiği tecrübeleriyle ilgili sorular sor.
  • Fikrine değer verdiğini göster. Ona ülkenin içinde bulunduğu siyasi durumla ya da yeni kıyafetinin nasıl göründüğüyle ilgili sorular sor.
  • Onunla konuşurken göz teması kur. Söylediği her şeyin senin için önemli olduğunu ona göster.
 4. 4
  Onu romantik randevulara götür. Cinsel heyecanı oluşturmak istiyorsan önce romantizmi oluşturmalısın. Onu dışarıya çıkartarak, güzel giysiler alarak ve akşam yemeği, bir şeyler içmek ya da sadece yıldızlara bakmak için romantik bir yer seçerek kendisini özel hissetmesini sağla. Kendisini özel hissetmesini sağlamak için bayağı ya da sana göre olmayan bir şey yapmak zorunda değilsin.
  • Sen ve kadının beyzbol maçlarında, doğum günü partilerinde ya da gürültülü, terli konserlerde eğlenebiliyor olsanız da bu etkinlikler sevişmeye daha az olanak sağlar.
  • Arada bir romantik bir şey yapmak kadınına onun senin için gerçekten önemli olduğunu gösterir.
 5. 5
  Onun ihtiyaçlarına dikkat et. Kız arkadaşının günlük ihtiyaçlarına dikkat etmezsen yatak odasında nasıl dikkatli olabilirsin? Kız arkadaşının üzgün, gergin, kaygılı olduğunda ya da sadece üşüdüğünde veya aç olduğunda bunları anladığını hissetmesi gerekir. Onun canını sıkan bir şey olup olmadığını anlamak için gözlerine, vücut diline ve kelimelerine dikkat et. Bir şeye üzüldüğü belliyken tamamen ilgisiz davranırsan o zaman ona pek dikkatini vermediğini düşünecektir.
  • Bir sorun varsa ona ne olduğunu sormaktan korkma. Bu sadece onu önemsediğini gösterir.
 6. 6
  Onun seks yapmaya hazır olduğundan emin ol. Kız arkadaşına gerçekten iyi davranmak istiyorsan o zaman sekse hazır olup olmadığına dair bir fikrin olabilmelidir. Onun ilk erkek arkadaşıysan, cinsel anlamda tecrübesizse ya da çok dindarsa veya onu seks yapmama konusunda kararlı yapan başka ahlaki görüşleri varsa o zaman geri çekilmeli ve seninle seks yapmayı düşünecek kadar sana güvenmesi için beklemelisin. Ancak seninle seks yapmak istediği ihtimalini anlamanın bazı yolları vardır:
  • Birlikte takılırken yoğun ilgi ve arzu oluşuyorsa ilerlemeye hazır olabilir.
  • Seksten bahsediyorsa, sana cinsel iltifatlarda bulunuyorsa ve çok daha fazla dokunuyorsa seks için hazır olabilir.
  • Gece sende kalmak istediğini ima ediyorsa, yatağının içinde veya yakınında çok zaman geçiriyorsa ya da gece geç saatte seni davet ediyorsa daha fazla yakınlaşmaya hazır olabilir.
  • Seks yapmak istememesine sebep olan derin ahlaki ya da dini görüşleri varsa ısrar etme. Bazı kızların evlenene kadar asla seks yapmayacağını ve fikirlerini değiştirmek için yapabilecek hiçbir şeyinin olmadığını kabul et.

Kısım 3
Kısım 3 / 3:
Onu Tahrik Etmek

 1. 1
  Hazırlıklı ol. Kız arkadaşınla seks yapmaya çalışmayı planlıyorsanız ya da seks yapmaktan bahsediyorsanız o zaman havaya girme ihtimaline karşı birkaç kondomla hazırlıklı olmalısın. Bu, kondomları ona gösterip kendisini rahatsız hissetmesine sebep olman gerektiği anlamına gelmez ancak her şeyin istenen yönde gitme ihtimaline karşı bir desteğinin olması anlamına gelir.
  • Seks yapmak isterse ve kondom almak için eczaneye gitmen gerekirse bu ilk cinsel deneyiminizin başarısız olmasına yol açabilir.
 2. 2
  Bazı ülkelerde çoğunlukla daha genç yaşlara yönelik (12-19 ya da 20-25) ücretsiz korunma önlemleri için programlar vardır fakat diğer ülkelerde çok geniş (kişilerin çoğunu kapsayan) planlar vardır.
 3. 3
  Doğru ortamı oluştur. Kız arkadaşının seninle seks yapmasını istiyorsan doğru ortamı oluşturmalısın. Geceye onu yumuşatacak romantik bir şey yaparak başlamalısın. Sonra daha önceden almış olduğun kırmızı şarap, üzüm, çikolatanın bulunduğu (temiz) evine gidin ve hafif bir müzik aç. Mumları yakıp onu romantik bir havaya sokacak bir müzik aç ve ona yiyecek ya da içecek bir şey ikram et.
  • Bu sana çok bayağı gibi geliyorsa sadece ikinizin de havaya girmesini sağlayacak bir şey yapmalısın. Mum yakmak yerine sadece ışıkları kısmak istiyorsan o da olur.
 4. 4
  Onu öp. Kız arkadaşının seninle seks yapmasını istiyorsan öpüşmeyi çok iyi bilmen gerekir. Bir süredir öpüşüyor olsanız bile onu nasıl çeşitli şekillerde öpeceğini ve öpücüklerinin nasıl ilk öpücük gibi hissettireceğini bilmelisin. Dudaklarınız birleştiği an onu bunaltma ve okşama. Bunun yerine, yavaş ol ve saçına dokunurken ya da yüzünü okşarken dudaklarını dudaklarına dokundur.
  • Nefes alabilmesi ve seni daha da çok istemesi için öpüşürken aralar ver.
  • Yaptığın tek şey öpüşmekse kız arkadaşınla seks yapma ihtimalin pek yüksek değildir. İşlerin doğal bir ilerleyişe ulaşması biraz daha uzun sürer.
 5. 5
  Elde edilmesi zoru oyna. Kız arkadaşının seni istemesini gerçekten istiyorsan o zaman hızlı bir şekilde öpüşmekten dokunmaya, kıyafetlerini yırtmaya ve yatak odasına neredeyse uçarak gitmeye geçen cinsel bir yaratık gibi hareket etmemelisin. Bunun yerine, kız arkadaşını birkaç saniye öpmeli, sonra geriye çekilmeli, onu okşamalı ve onunla konuşmalısın. Bu hareketi birkaç kere tekrar et ve onun çıldırmasını bekle.[1]
  • Elde edilmesi zoru oynamak neden işe yarar? Çünkü bu kız arkadaşından hoşlandığını, isteklerini kontrol edebildiğini ve öyle olsa bile her tarafına dokunmak için çaresiz olmadığını hissetmesini sağlar.
  • Bu hareket onun daha fazlasını isteyen taraf olmasına sebep olacaktır.
 6. 6
  Ona dokun. Kız arkadaşını tahrik etmek istiyorsan sadece öpüşmekten daha fazlasını yapmayı düşünmeye başlayabilirsin. Kollarını, ensesini ve saçlarını okşayarak başla ve işler ilerleyince bluzunun altından göğüslerini okşa ya da onun sana dokunmasını bekle. Soyunmuşsanız ya da kısmen soyunmuşsanız göğüslerini öpebilirsin ya da ona daha şehvetli biçimde dokunabilirsin.
  • Hareketlerinin karşılıklı olmasına dikkat et; ona dokunursan ve o sadece orada uzanıp hiç ses çıkartmaz ya da bir şey yapmazsa muhtemelen onu rahatsız ediyorsundur. Devam etmeden önce onun hazır olduğundan emin ol.
  • Zaten yatak odasındaysanız ve takılıyorsanız o zaman ona seninle seks yapmaya hazır olup olmadığını sorabilirsin. Bunun detaylı ya da bayağı olması gerekmez. Sadece "Hazır olduğundan emin misin?" de ve cevabına hazırlıklı ol.
 7. 7
  Asla ona baskı yapma. Kız arkadaşın seninle seks yapmaya hazır olmadığını söylerse ona baskı yapmamalısın. Tartışmayı deneme; "Ama uzun zamandır birlikteyiz.", "Herkes yapıyor." ya da "Ama ben senden gerçekten çok hoşlanıyorum." gibi şeyler söylemen onun kendini daha iyi hissetmesini sağlamaz. Aslında onu ikna etmeye çalışman sadece onun daha yılmış, sinirli hissetmesine ve seninle seks yapma ihtimalinin çok daha azalmasına sebep olur.
 8. 8
  İsteklerine saygı göster. Fikri evetken bunu hayıra çevirirse ya da eylem sırasında sana durmanı söylerse hemen dur. Önceden ne yapmak istediği ya da neyi yapmaya hazır olmadığıyla ilgili konuşmak faydalı olabilir. Dikkatli ol ve onu asla rahat olmadığı bir şeyi yapması için zorlama.
 9. 9
  Anlam çıkarmada iyi ol. Tepkilerini anlamayı bil, karşı çıktığı şeyle ilgili ısrarcı olma. Tekrar denemek için yarınlarınız var. Kız arkadaşın iyi bir ruh hâlindeyken "tahrik etmeyi" denemen önerilir. Hisler aklın bir işleyişi olduğu için taklit edilemez. İyi zamanlama ve ağırdan alma süreç ne kadar uzun sürerse sürsün onun sonunda yumuşamasını sağlayacaktır. Doğru zamanın geldiğini düşündüğünde yelkenleri suya indireceğini bil.

İpuçları

 • Açık ol.
 • Cevap "hayır" ise buna saygı duy.
 • Ne kadar seks yapmak istersen iste yine de rıza olmadan seks yapmak yasa dışıdır. Her zaman iki bireyin de hazır olduğundan emin ol.

Bununla İlgili wikiHow'lar

Nasıl ÖpüşülürNasıl Öpüşülür?
Konuşacak Bir Şey Olmadığında Sohbet Nasıl BaşlatılırKonuşacak Bir Şey Olmadığında Sohbet Nasıl Başlatılır?
Bir Erkeğin Senden Hoşlandığı Nasıl AnlaşılırBir Erkeğin Senden Hoşlandığı Nasıl Anlaşılır?
Bir Kızla Sohbet Etmeye Nasıl BaşlanırBir Kızla Sohbet Etmeye Nasıl Başlanır?
Telefon Seksi Nasıl YapılırTelefon Seksi Nasıl Yapılır?
Birinin Seni Gerçekten Sevdiğini Nasıl AnlarsınBirinin Seni Gerçekten Sevdiğini Nasıl Anlarsın?
Fransız Öpücüğü Stilinde Nasıl Öpüşülür?
Nasıl Tutkulu ÖpüşülürNasıl Tutkulu Öpüşülür?
Bir Erkeğin Seni Gerçekten Sevdiğini Nasıl AnlarsınBir Erkeğin Seni Gerçekten Sevdiğini Nasıl Anlarsın?
Bir Kızı Kendine Nasıl Aşık EdebilirsinBir Kızı Kendine Nasıl Aşık Edebilirsin?
Doğum Gününü Kutlayan Birine Nasıl Karşılık VerilirDoğum Gününü Kutlayan Birine Nasıl Karşılık Verilir?
Erkek Arkadaşının Eşcinsel Olup Olmadığını Nasıl AnlaşılırErkek Arkadaşının Eşcinsel Olup Olmadığını Nasıl Anlaşılır?
Hoşlandığın Kızı Nasıl Elde EdersinHoşlandığın Kızı Nasıl Elde Edersin?
Nasıl Flört EdilirNasıl Flört Edilir?

Bu wikiHow makalesi hakkında

wikiHow bir “wiki”dir. Bu, makalelerimizin çoğunun birden fazla yazar tarafından ortaklaşa yazıldığı anlamına gelir. Bu makaleyi oluşturmak için, zaman içinde makaleyi düzenlemek ve iyileştirmek üzere bazıları isimsiz, 231 kişi çalıştı. Bu makale 92.866 defa görüntülenmiştir.
Kategoriler: İlişkiler
Bu sayfaya 92.866 defa erişilmiş.

Bu makale işine yaradı mı?