En sevgi ve güven dolu ilişkiler bile bazen şüphe dönemleriyle uğraşır. Kız arkadaşının başkası için duygu beslediğinden endişe duyuyorsan ona karşı harekete geçmeden önce şüphelerinin haklı olduğundan emin olman çok önemlidir. Yaptığı şeylerdeki, söylediklerindeki ve hareket tarzındaki bazı ince ipuçlarını aramak onun gerçek hislerine dair sana ipucu verebilir. Yine de ne kadar ikna olmuş olursan ol, ne kadar emin olursan ol hiçbir şeyin somut kanıtın yerini tutamayacağını unutma.

Yöntem 1
Yöntem 1 / 4:
Araştırmaya Başlamak

 1. 1
  Geçmişini ve kişisel hayatını araştırmaya başlamadan önce ona güvenmeyi öğren. İlişkiler güvene dayanır. Bu, hiçbir zaman kıskanmaman ya da şüphelenmemen gerektiği anlamına gelmez; bu hisleri bir kenara bırakıp kız arkadaşına inanabileceğin anlamına gelir. Kız arkadaşına güvenemiyorsan belki de onunla birlikte olmamalısın. Şüphe ve kıskanç davranışlar, özellikle iyi bir sebebin olmadan onunla ilgili şeyleri araştırmaya başlarsan onu senden uzaklaştırır.
  • Seni kendinden uzaklaştrıyorsa, mesafeli görünüyorsa veya tüm zamanını senden uzakta geçiriyorsa o zaman bazı soruları sorma konusunda kendini rahat hissedebilirsin.
  • Kız arkadaşının erkek olan arkadaşları olabilir; bu, senden vazgeçtiği anlamına gelmez. Kendini diğer erkeklerin tehdidi altında hissetmemeye çalış.
 2. 2
  Başkalarının ne düşündüğünü asla bilemeyeceğini kabul et. Başka birine ondan hoşlandığını söylediyse veya hamle yaptıysa o başka. Ancak hoşlandığı erkeklerin her birini ve geçmişteki aşklarını öğrenmeye çalışmak aptalca bir iştir. Kendinin ne sıklıkla başka biri için kısa süreli hisler yaşadığını düşün. Peki ne sıklıkla bir şey yapmak için harekete geçtin?
  • Kaya gibi sağlam ilişkilerde bile küçük hoşlantılar olması gayet normaldir. Bunların her birini ortaya çıkartmaya çalışırsan onunla uzun bir ilişkin olmayacaktır.[1]
  • Kendi hayatına iyice bakarsan sen de aranızda sadece arkadaş ilişkisi olan kızlardan hoşlanıyor gibi göründüğünü fark edersin. Kıskanç bir zihin gerçekte olmayan hikâyeler icat eder.
 3. 3
  Bırak o kendi hisleriyle başa çıksın, sen kendininkilerle başa çık. Başka birinden hoşlanıyorsa bu onun sorunu. Senden ayrılıp hayatına devam etmek ya da hoşlandığı kişinin pek de önemli olmadığının farkına varmak onun görevidir. Sonuçta önemli olan onun düşünceleri değil hareketleridir. Mantığa aykırı gibi görünse de, kendine güvenmen, onun senin kız arkadaşın olduğunu ve meselenin bu olduğunu bilmen seni çok daha çekici kılacaktır. Sahiplenici, muhtaç erkekler sonunda yalnız kalır.
  • O zaten seninle. Senin kız arkadaşın! Seni aldatmıyorsa seni sevdiği sürece geçici olarak başkasından hoşlanması önemli değildir.
 4. 4
  Şüphelenmek için geçerli sebeplerin varsa ancak yine de ilişkinin devam etmesini istiyorsan daha derin araştır. İki şarta da ihtiyacın var. Şüphelenmek için bir sebebin yoksa (gizli telefon mesajları, mesafeli davranış, yalanlarını yakalamak vs.) o zaman araştırma yapman kabaca ve duyarsızca olur. İlişkinin yürümesini istemiyorsan ya da kafandan atamadığın derin bir güvensizlik varsa ilişkiyi bitir. O noktada onun başka erkeklerden hoşlanıyor olması kimin umurunda? Senin bu ilişkide daha derin sorunların var.
  • Kendine onun başkasından hoşlanıyor olmasını ciddi anlamda neden önemsediğini sor. Onu kaybetmekten korkuyorsan onunla konuşmalısın. Bu düşünce seni aşırı derecede kızdırıyorsa o zaman bir adım geri atman gerekiyor.
  • Geçmişteki sorunlardan dolayı ya da onun başka erkeklerden hoşlandığı düşüncesini kafandan atamadığın için ona güvenmenin bir yolunu bulamıyorsan ondan ayrıl.
  Reklam

Yöntem 2
Yöntem 2 / 4:
Hareketlerini Değerlendirmek

 1. 1
  Fiziksel yakınlaşmadan kaçınıp kaçınmadığına bak. Bir ilişkide bir şeylerin yolunda gitmediğini anlamanın en belirgin ve temel işaretlerinden biri bir tarafın diğerine fiziksel olarak yakın olmaktan rahatsızlık duymasıdır. İster el ele tutuşmak ister sarılmak, yakınlaşmak ya da seks yapmak olsun fiziksel olarak yakınlaşmak iki tarafın da birbirine epey güvenmesini gerektirir. Partnerlerden biri bu güvene ihanet edildiğini bilirse önceden çok kolay gelen fiziksel yakınlık aniden oldukça tuhaf ve yapmacık görünmeye başlayabilir. Kız arkadaşın birdenbire sana dokunmayı düşününce irkiliyor gibi görünüyorsa bu her zaman ihanet anlamına gelmese de orada bir sorun var demektir.
  • Açık olmak gerekirse burada araman gereken şey, ani ve açıklanamayan eskiden olduğu gibi fiziksel yakınlık kurmama isteğidir. Önceden seks yapıyorduysanız ve artık bu olmuyorsa bu bir sorun olduğuna işarettir. Ancak kız arkadaşını sadece yanağından öptüysen seninle seks yapmaya karşı isteksiz olması başkasına karşı hisleri olduğu anlamına gelmez. İnsanların fiziksel yakınlık aşamalarından geçmesi zaman alabilir; aslında çok hızlı bir şekilde sekse geçmek kadınların ilişkilerinin fiziksel tarafıyla ilgili yakındıkları en yaygın şikâyetlerden biridir.
 2. 2
  Telefonunu senden saklayıp saklamadığına bak. Modern çağda cep telefonlarımız ve kişisel elektronik cihazlarımız sevgilimizle bağlantı kurma yolu hâline geldi. Ancak eğer kız arkadaşın başka biriyle takılıyorsa büyük ihtimalle telefonu onunla da iletişimde kalmak için kullanılmıştır. Kız arkadaşının telefonunu nasıl kullandığına dikkat et: Mesaj yazarken onu kendisine yakın mı tutuyor? Kısa süre önce bir şifre mi oluşturdu? Senin onu kullanmana karşı mı çıkıyor? Göremediği bir yerde olmasına razı gelmiyor mu? Eğer öyleyse sakladığı bir şeyler olabilir.
  • Bu tavsiye sadece cep telefonu için değil, aynı zamanda insanların birbiriyle iletişim kurmak için kullanabilecekleri diğer elektronik aletler için de geçerlidir. Örneğin eğer kız arkadaşın odaya her girişinde dizüstü bilgisayarını kapatıyor ya da sosyal medya profilinden çıkış yapıyorsa ve bunlar, bu makalede bahsedilen diğer işaretlere ek olarak gerçekleşiyorsa bir endişe sebebi olabilir.
 3. 3
  Programı aniden doluyorsa bunu dikkate al. Yoğun ve aktif hayatı olan sevgililer zaman zaman programlarında birbirlerine zaman ayırmada zorlanırlar. Bu tamamen normaldir ve çoğu çiftin baş etmesi gereken bir şeydir. Ancak kız arkadaşın aniden uzun süre seninle takılamayacak kadar yoğun bir hâle gelirse ve açıklamaları sana mantıksız gelirse bu boş zamanlarını başka biriyle geçirdiği anlamına gelebilir. Kız arkadaşın son zamanlarda seninle takılmak için zaman bulmakta zorlanıyorsa ve açıklamalarının tutar tarafı yoksa kesinlikle endişelenmek için sebebin var.[2]
  • Normal program çatışmaları ve "sıkıntılı" olanlar arasındaki farkı anlamana yardımcı olması için şu numarayı dene. Kız arkadaşın sana seninle takılamayacağını söylediğinde başka bir zaman önermeyi dene. Hâlâ bunu yapamayacağını söylüyorsa onun bir alternatif sunmasını bekle. Genelde insanlar birbiriyle takılmak istediğinde ancak bir program çatışması yaşadıklarında takılmak için başka bir zaman belirlemek isterler. Ancak kız arkadaşın sorunun çözülmeden bırakılmasından hoşnut görünüyorsa bu aslında seninle hiç takılmak istemiyor olduğunun bir işareti olabilir.
 4. 4
  Göz teması kurmaktan kaçınıp kaçınmadığına bak. Birinin gözlerine bakmak yaygın olarak bir samimiyet ve dürüstlük işareti olarak kabul edilir. İnsanlar kendilerine yakın birinden bir şey sakladıklarında onun gözlerine bakmaları zorlaşabilir ve hatta acı verici olabilir. Kız arkadaşın aniden bakışlarına karşılık veremez olursa bir şeyler gerçekten yanlış gidiyor olabilir.[3]
  • Tabii ki bu, kız arkadaşın gözlerine bakabiliyorsa doğruyu söylüyordur anlamına gelmez. Becerikli (ya da özellikle vicdansız) yalancılar sevgililerinin gözlerine hiç sorun yaşamadan bakabilirler.
  • Ayrıca bazı utangaç ya da sosyal anlamda rahat olmayan insanların doğal olarak başkalarının gözlerine bakma konusunda zorlanabildiklerinden de bahsetmek gerekir.[4] Buna ek olarak, bazı sosyal bozukluk türleri de bu davranışa sebep olabilir.
 5. 5
  Alışkanlıklarındaki değişiklikleri görmeye çalış. Biriyle bir süre çıktığında sadece onunla zaman geçirerek onun rutinleri ve günlük alışkanlıklarını bilir hâle gelirsin. Kız arkadaşının zamanını geçirme tarzında ani bir değişiklik görmek otomatik olarak sana tuhaf gelir ve endişelenmene sebep olur ancak bunu bu makaledeki diğer uyarı işaretleriyle birlikte görürsen telaşlanmakta haklı olabilirsin. Bu, özellikle kız arkadaşının seninle bilfiil yapmaktan kaçındığı şeyleri içeriyorsa geçerlidir. İnsanlar genelde yeni bir ilişkinin başında yeni partnerlerini memnun etmek için normalde ilgilenmedikleri sosyal etkinliklere katılmaya daha istekli olurlar.
  • Örneğin, diyelim ki kız arkadaşın geçmişte erkek arkadaşıyla kumsala gitmekten nefret ederdi ancak geçen iki hafta sonunu "bazı arkadaşlarıyla" aralarından birinin yazlığında geçirdi. Özellikle kumsaldan her zaman hoşlanmış numarası yapıyorsa erkek arkadaşı olarak bunu sorgulaman mantıklıdır.
 6. 6
  Farklı giyinmeye başlayıp başlamadığına bak. İki cinsiyet için de, birinin giyim tarzındaki ani, köklü değişiklik hayatının başka bir yönünün değiştiğine işaret edebilir. Örneğin, birinin sevgilisinden/eşinden ayrıldığını, kısa zaman önce birini kaybettiğini ve yas tuttuğunu ya da yeni bir işe başladığını gösterebilir. Bununla birlikte, ciddi bir ilişkinin sınırları içerisinde, biri uyarı vermeden aşırı farklı bir "görünüş" benimserse ve hiçbir açıklama yapmazsa veya ikna edici olmayan bahaneler sunarsa bu üçüncü bir kişiyi etkilemeye çalıştığı anlamına gelebilir.
  • Kız arkadaşının yeni görünümü ilgi arayışı içinde veya kışkırtıcı olacak şekilde tasarlanmışsa bu özellikle kaygılandırıcı bir işarettir. Örneğin, ölçülü giyim tarzıyla bilinen birinin göbeği açık kıyafetler ve dekolte üstler giyme ihtimali böyle bilinmeyen birine göre daha düşüktür.
 7. 7
  Seni dikkate alıp almadığına bak. "Soğuk davranılma"[5] düşüncesi her endişeli erkek arkadaşın tüylerini diken diken etmeye yeter. Kız arkadaşının asıl niyetinden şüpheleniyorsan birlikte takıldığınız zaman sana nasıl davrandığına dikkat et: Söylediğin şeylere karşı ilgisiz ya da umursamaz mı görünüyor? Senin fikirlerini küçümsüyor ya da onları tamamen görmezden mi geliyor? Varlığının onun davranış biçiminde hiçbir değişiklik yaratmadığını mı düşünüyorsun? Telefonla veya sosyal medyayla hiçbir şekilde ulaşılamıyor mu? Kız arkadaşının yanındayken kendini görünmez gibi hissetmeye başlıyorsan ilişkinizde sorunlar var demektir.
  • Dikkate alınmadığını düşünüyorsan kesinlikle sakin ol. İster vaktini başka bir erkekle geçiriyor olsun ister olmasın karşılık alabilmek için kız arkadaşına 100 kere mesaj göndermen seni iyi bir sonuca götürmez. Sürekli birinin dikkatini çekmeye çalışmanın seni itici derecede çaresiz göstereceğini unutma.
 8. 8
  Bariz ihanet belirtilerine tahammül etme. Bu makaledeki tüm uyarı işaretleri, kız arkadaşının sadece onu gözlemleyerek başka birinden hoşlanıp hoşlanmadığını anlamanın zor olduğunu kabul eder. Bununla birlikte, kız arkadaşın başka birini tercih ettiği konusunda açık olacak kadar pişkinse diğer işaretlerin hiçbirini aramak için beklemen gerekmez. Böyle durumlarda ilişkinizin ciddi anlamda tekrar değerlendirilmesi gerekir. Asla tahammül etmemen gereken bariz hareketlerden bazıları şunlardır:
  • Bir başkasına karşı arkadaşça şakayla flört veya zararsız şakalaşma ötesinde açık bir sevgi göstermesi (ör: öpüşme, dans ederken fazla yakınlaşma vs.).
  • Sosyal durumlarda özellikle başka biriyle takılmak için seni yalnız bırakması.
  • Seni aşağılaması ya da özellikle belli insanların etrafında seninle iyi niyetli şakalaşmanın ötesinde dalga geçmesi.
  • Başka birini alaycı ya da ironik sayılmayacak şekilde ima ve kışkırtmalarla ayartmaya ya da harekete geçirmeye çalışması.
  Reklam

Yöntem 3
Yöntem 3 / 4:
Söylediklerini Dinlemek

 1. 1
  Ne sıklıkla konuştuğunuza dikkat et. En yakın çiftler bile zaman zaman iyi bir iletişimin önemini unutur. Bununla birlikte, uzun süreli iletişim eksikliği bir ilişkinin "sallantıda" olduğunu gösterebilir. Kız arkadaşından kötü enerji alıyorsan birbirinizle ne sıklıkla konuştuğunuzun çetelesini tutmaya başla (telefonda konuşmak, mesajlaşmak gibi yüz yüze olmayan iletişim de buna dâhildir). Ani bir düşüş fark edersen ya da sayıların şüpheli bir biçimde düştüğünü görürsen endişelenmek için sebebin var demektir.
  • Uzak mesafeli ilişki yaşıyorsanız bu tavsiye özellikle senin için geçerlidir. Uzak mesafeli bir ilişkide fiziksel temas lüksün yoktur, bu nedenle ilişkinizin sağlıklı kalmasının anahtarı sık iletişimdir. Birçok ilişki uzmanı uzak mesafeli ilişki yaşıyorsan her gün ufak çaplarda iletişim kurmaya çalışmanı önerir.[6]
 2. 2
  Küçük yalanlarını ve hatalarını bulmak için dinle. Mark Twain'in de dediği gibi "Doğruyu söylersen hiçbir şeyi hatırlamak zorunda kalmazsın."[7] En becerikli yalancılar bile zaman zaman hikâyelerini karıştırır, bu yüzden kız arkadaşından şüphelenmeye başlıyorsan söylediği şeylerde mantık boşlukları ya da çelişkiler bulmaya çalış. Nerede olduğu, ne yaptığı ve kiminle olduğu hakkında yalan söyleyen kişiler eninde sonunda hikâyelerinde hatalar yaparlar; senin sadece onları yakalamak için dinliyor olman gerekir.
 3. 3
  Kişisel hayatı hakkında belirsiz konuşup konuşmadığına bak. Bazı insanlar yalan söylemek yerine zamanını nasıl geçirdiklerinden bahsetmekten tamamıyla kaçınırlar. Kız arkadaşın bir zamanlar hayatı, arkadaşları ve hobilerinden bahsetmeye istekli olduğu hâlde artık bu bilgileri vermeye karşı daha isteksizse bu sana yalan söylemenin hissettireceği suçluluktan kaçınma yolu olabilir. Ona neler yaptığını sorduğunda aşağıdaki belirsiz, tarafsız ifadeleri duymaya hazırlıklı ol. Sana bu ifadelerden daha fazla bilgi vermiyorsa saklamaya çalıştığı bir şeyler olabilir:
  • "Hiçbir şey."
  • "Neden sordun?"
  • "Bu aralar çok yoğunum."
  • "Bu konu hakkında konuşmak istemiyorum."
 4. 4
  Yeni arkadaşlarıyla ilgili ayrıntı vermeye istekli olup olmadığına dikkat et. Genelde yeni arkadaşlar edinmek iyi bir şeydir. Bununla birlikte, kız arkadaşın edindiği yeni arkadaşların bazılarından bahsetme konusunda rahat değilse bir şeyler yanlış demektir (özellikle daha önce her zaman arkadaşlarından bahsetmeye istekli olmuşsa). Bu, başkasından hoşlandığının bir belirtisi olmasa da takıldığı kişilerden ya da onlarla birlikte yaptığı şeylerden utandığını ve bu bilgiye nasıl tepki vereceğinden korktuğunu gösterebilir. Açıklık ve güven her ilişkide önemlidir. Kız arkadaşın takıldığı kişilerle ilgili sana karşı açık sözlü olmuyorsa bu ihanet olmasa bile bir tür sorun olduğuna işarettir.
 5. 5
  İlişkinizi kabullenip kabullenmediğine bak. İlişkideki partner, erkek arkadaşının güvenine ihanet ettiğini biliyorsa sıradan bir konuşmada ilişkiden söz etmek bile onun için acı verici olabilir. İlişkiden bahsetmek ihanet düşüncelerini ortaya çıkartarak onu suçlu hissettirebilir ya da henüz yaşadığı ilişkiden çıkmadığı için canını sıkabilir. Kız arkadaşının ilişkiniz hakkında konuşma konusunda ne kadar rahat olduğunu anlamak için ona aşağıdaki sorulardan birkaç tanesini sormayı dene. Cevap verme konusunda alışılmadık bir biçimde ketum, sinirli, utangaç ya da isteksiz görünürse bu bir sorun olduğuna işaret olabilir:
  • "Sence biz bir çift olarak nasılız?"
  • "Önümüzdeki birkaç ay içinde yapmak istediğin eğlenceli bir şey var mı?"
  • "İlişkimizi geliştirmek için sence ne tür şeyler yapabiliriz?"
  • "Bizimle ilgili en sevdiğin anı ne?"
  • "Bizi bir yıl sonra nerede görüyorsun?"
  Reklam

Yöntem 4
Yöntem 4 / 4:
Hislerinden Anlam Çıkartmaya Çalışmak

 1. 1
  Duygusal mesafeyi hisset. Genelde bir ilişkide bir şeyler ters gittiğinde partnerlerden biri ya da her ikisi duygusal anlamda birbirlerinden uzaklaştıklarını "hisseder". Bir zamanlar yakın ve bağlı hisseden iki kişi şimdi birbirlerini neredeyse hiç tanımıyormuş gibi hisseder. Bir zamanlar hislerini paylaşmak, sarılmak ve her konuda konuşmak kolayken şimdi bu tür etkileşimler zoraki ve "soğuk" gibi gelir. Bu tür duygusal mesafe ihanet de dâhil olmak üzere bir sürü ilişki sorununa işaret olabilir. Kız arkadaşın soğuk ve mesafeli görünüyorsa bu sorunun üstüne git. Temel sebebi öğrenmek için onunla hemen konuşmak mutsuzlukla sürünmekten daha iyidir.[8]
  • Bununla birlikte uzun süreli duygusal mesafenin ihanetin yanı sıra birçok ilişki sorununun da işareti olabileceğini bil. Bunun kültürel farklılıklar, dış etkenler ve stres gibi farklı sebepleri de olabilir.
 2. 2
  Aşırı savunuculuk gösterip göstermediğine bak. Bazen yanlış bir şey yaptığını bilen insanlar her tür eleştiri ya da suçlama karşısında aşırı hassaslaşabilirler. Hataları hafızalarında taze olduğu için her türlü masum şaka veya kusur arama onlara kişisel bir saldırı gibi gelebilir. Kız arkadaşın son zamanlarda masum görünen sorulara verdiği gereksizce düşmanca cevaplarla seni şaşırtıyorsa uğraşman gereken ciddi bir sorunun olabilir. Eğer kızgınlık ya da yılgınlıkla karşılanırsa bir sorun olduğu anlamına gelebilecek masum sorulara birkaç örnek şunlar olabilir:
  • "Telefonda konuştuğun kişi kimdi?"
  • "Geçen hafta sonu ne yaptın?"
  • "Gelecek cuma ne yapmayı planlıyorsun?"
  • "Arkadaşların nasıl?"
  • "Son zamanlarda kimlerle görüşüyorsun?"
 3. 3
  Ani saldırganlığa karşı dikkatli ol. Herhangi bir ilişki için en kötü senaryolardan birinde, partnerlerden biri başka birine o kadar çok tutulabilir ki şu an içinde bulunduğu ilişkiyi bilfiil sabote etmeye çalışır. Bu kendisini saldırganlık, kabalık, yılgınlık, hakaret ve daha fazlası şeklinde gösterebilir. Bu durumda, kız arkadaşın yeni ilişkisine suçlu hissetmeden devam edebilmek için muhtemelen ondan ayrılmanı sağlamaya çalışıyordur.
  • İlişkin bu noktaya gelirse ne yazık ki kız arkadaşına istediğini vermen en iyisi olur. Hızlı bir ayrılığın acısı genelde bilfiil ilişkiyi yok etmeye çalışan biriyle mutsuz bir ilişki sürdürmenin acısından çok daha azdır.
 4. 4
  Senden kibarlık görünce kendisini rahat hissedip hissetmediğine bak. Normalde rastgele kibarlık eylemleri bir ilişki için spontane bir "kıvılcım" sağlayabilir. Bununla birlikte, partnerlerden biri başka biriyle ilgili ciddi düşüncelere sahipse bu tür kibarlıklar onun kendini suçlu hissetmesine sebep olabilir. Neredeyse hiç kimse yanlış yaptığı birinden takdir görmekten hoşlanmaz, bu nedenle kız arkadaşın senden bir hediye aldığında veya başka türde bir kibarlık gördüğünde mutsuz olmuş gibi görünüyorsa diğer uyarı işaretleri hakkında uyanık ol. Normalde iyi sonuçlanacak ancak kız arkadaşın başka birini ciddi anlamda düşünüyorsa böyle olmama ihtimali olan şeylere birkaç örnek olarak şunlar sayılabilir:
  • Herhangi bir sebepten dolayı alınan hediyeler (özellikle "öylesine")
  • Dışarıda güzel bir gece
  • Lezzetli ve kaliteli yemekler
  • İş yerinde sürpriz ziyaretler
  • "Sadece onun için" programını boşaltman
 5. 5
  Beklenmedik sevgi gösterilerine dikkat et. Mantığa aykırı olsa da, kız arkadaşının başka bir erkek için bir şeyler hissetmesi alışılmadık bir biçimde savunucu veya saldırgan olmasına sebep olabilirken bazen de aşırı "iyi" veya sevgi dolu olmasına sebep olabilir. Kız arkadaşın onun sırrını keşfedeceğinden endişe duyuyorsa geçici olarak sana öpücükler, sarılmalar, iltifatlar, kucaklamalar ve daha fazlasını yağdırarak seni baştan çıkartmaya çalışabilir. Aniden fark edilir bir sebep olmadan aralıksız ilgiyle başını döndürmeye kafayı takmış gibi görünen bir kız arkadaş, özellikle bu ilgi yaptıklarını veya nerede olduğunu her sorguladığında artıyor gibi görünüyorsa iyi şeyler peşinde olmayabilir, bu yüzden dikkatli ol.
  • Tabii ki sevgi bir ilişki bağlamında genellikle iyi bir şeydir, bu nedenle sıradan, mantıklı sevgiden de şüphelenme. Mezun olduktan veya terfi ettikten sonra öpücüklere boğulmak ve güzel bir yemeğe çıkmak harika bir şeydir ancak kız arkadaşına son bir haftadır nerelerde olduğunu sorduktan sonra da aynı sonucu alman tedirgin edicidir.
  Reklam

İpuçları

 • Kız arkadaşının başkasından hoşlandığını gösteren başka işaretler de olabilir. Temelde şüphe duyuyorsan iç sezilerine güven ve diğer erkekler (veya kızlar) varken yaptığı alışılmışın dışında olan şeylere dikkat et.
 • Yukarıdaki adımlar kız arkadaşının seni aldattığı anlamına da gelebilir. Bununla birlikte bunun kesinlikle doğru olduğu anlamına da GELMEZ.
Reklam

Uyarılar

 • Kız arkadaşını başkasından hoşlanmakla suçlayacaksan ilk önce kız arkadaşının hareketlerinin tesadüfi olmadığından emin olmak için onu ortamda başka erkekler varken bol bol izlemeye dikkat et.
Reklam

Bununla İlgili wikiHow'lar

Nasıl ÖpüşülürNasıl Öpüşülür?
Bir Erkeğin Senden Hoşlandığı Nasıl AnlaşılırBir Erkeğin Senden Hoşlandığı Nasıl Anlaşılır?
Konuşacak Bir Şey Olmadığında Sohbet Nasıl BaşlatılırKonuşacak Bir Şey Olmadığında Sohbet Nasıl Başlatılır?
Nasıl Tutkulu ÖpüşülürNasıl Tutkulu Öpüşülür?
Birinin Seni Gerçekten Sevdiğini Nasıl AnlarsınBirinin Seni Gerçekten Sevdiğini Nasıl Anlarsın?
Bir Kızla Sohbet Etmeye Nasıl BaşlanırBir Kızla Sohbet Etmeye Nasıl Başlanır?
Telefon Seksi Nasıl YapılırTelefon Seksi Nasıl Yapılır?
Fransız Öpücüğü Stilinde Nasıl Öpüşülür?
Bir Kızı Kendine Nasıl Aşık EdebilirsinBir Kızı Kendine Nasıl Aşık Edebilirsin?
Doğum Gününü Kutlayan Birine Nasıl Karşılık VerilirDoğum Gününü Kutlayan Birine Nasıl Karşılık Verilir?
Hoşlandığın Kızı Nasıl Elde EdersinHoşlandığın Kızı Nasıl Elde Edersin?
Nasıl Flört EdilirNasıl Flört Edilir?
Hoşlanılan Kızla Nasıl KonuşulurHoşlanılan Kızla Nasıl Konuşulur?
Erkek Arkadaşının Eşcinsel Olup Olmadığını Nasıl AnlaşılırErkek Arkadaşının Eşcinsel Olup Olmadığını Nasıl Anlaşılır?
Reklam

Bu wikiHow makalesi hakkında

Cher Gopman
Ortak yazarlar :
Flört Koçu
Bu makaledeki ortak yazarlar Cher Gopman. Cher Chopman New York’ta flört koçluğu hizmeti veren yerleşik bir şirket olan NYC Wingwoman Ltd. Şti.’nin Kurucusudur. 'NYC Wingwoman' çöpçatanlık, wingwoman hizmetleri, bire bir koçluk ve yoğun haftasonu eğitim kampları sunar. Cher, Sertifikalı Yaşam Koçu ve eski bir psikiyatri hemşiresidir. Çalışmaları Inside Edition, Fox, ABC, VH1 ve New York Post’ta yer almıştır. Bu makale 13.977 defa görüntülenmiştir.
Kategoriler: İlişkiler
Bu sayfaya 13.977 defa erişilmiş.

Bu makale işine yaradı mı?

Reklam