Cilveli şekilde cinsel içerikli mesajlaşma yapmak ve birbirinize ateşli fotoğraflar göndermek, kız arkadaşınla arandaki kıvılcımı canlı tutmanın eğlenceli yollarıdır. Yaratıcı olursan ve "Çıplak fotoğraf gönder." klişesinden uzak durursan (ki asla işe yaramadığını söylemek gerekir) ondan sana müstehcen bir resim göndermesini istemek eğlenceli ve seksi bir süreç olabilir. Fotoğraf göndermek ve almak aynı zamanda partnerler arasındaki sınırlara güven, rıza ve saygıyı da içerir. Cinsel içerikli mesajlaşma yapma kabiliyetini geliştirmeye ve birbirinize yaramaz fotoğraflar göndermeye hazırsan sohbete başlamanın ve onu sana bir resim gönderme havasına sokmanın en iyi yolları için okumaya devam et.

Yöntem 1
Yöntem 1 / 11:
Normal bir mesajlaşma başlat

 1. 1
  Bir ilişki içinde olduğunuz için doğrudan konuya girebilirsin. Çekici bir selfie (çıplaklık veya müstehcen pozlar olmadan. Yine de…) veya "Keşke birlikte yatakta uzanıyor olsaydık." ya da "Şu anda birlikte olsaydık bana ne yapardın?" gibi eğlenceli, neredeyse şehvetli bir yorumla başla. Güçlü bir açılış, ilişki içinde olsan bile önemlidir.[1]  Aşağıdaki gibi bir şey dene:
  • Selfie'ne "Beni özledin mi? ;)" yazan bir başlık eklemek.
  • Onu sıcak, uysal bir ruh hâline sokmak için "Seni düşünüyorum 😊" demek.
  • "Dün geceyi benim kadar düşünüyor musun?" gibi cilveli bir soru sormak.
  Reklam

Yöntem 2
Yöntem 2 / 11:
Ona iltifat et

 1. 1
  Kız arkadaşına kendini çekici hissettirmeli ve istendiğini bilmesini sağlamalısın. İlk başta, can alıcı gülümsemesi veya ışıl ışıl gözleri gibi belirli ve cinsel olmayan bir konuda ona iltifat et. Bu noktada biraz duygusal davranmaktan çekinme. Ona sadece bir nedenden dolayı mesaj attığını düşünmesini istemezsin.[2] Ona neyi özlediğini veya neyini sevdiğini söylemeyi dene:
  • "Sesinin tınısını özlüyorum. Buralar çok sessiz."
  • "Yatakta at kuyruğu yapmaya çalışırken saçlarının yüzüme çarpmasını özlüyorum."
  • "Hemşire önlüğünün içinde güzel görünmene bayılıyorum."

Yöntem 3
Yöntem 3 / 11:
Bir selfie veya kışkırtıcı bir fotoğraf iste

 1. 1
  Konuşmayı başlattıktan sonra müstehcen içeriğe yavaş yavaş geç. Bir selfie ile başladıysan onun da bir selfie ile yanıt verme olasılığı yüksektir. Durum bu değilse ona "Şu anda gülümsemeni görmek isterim." veya "Birisi hoparlör kelimesini yanlış telaffuz ettiğinde bana yaptığın yüzü göster." gibi bir şey gönder. Bu sevimli fotoğraflar daha sonra havayı daha riskli resimlere kaydırmaya başlayacak.[3]
  • Bir resim istediğinde onun koşullarını göz önünde bulundur. Yangın söndürüyorsa veya 2. sınıf öğrencileriyle dolu bir sınıfa ders veriyorsa muhtemelen mesajını kontrol edip fotoğraf çekecek zamanı yoktur.
  • Bu aşamada bir resim gönderemez veya göndermek istemezse her zamanki sohbetine devam et veya daha az meşgul olduğu ya da daha flört havasında olduğu başka bir zamanda tekrar dene.
  Reklam

Yöntem 4
Yöntem 4 / 11:
Konuşmayı değiştirmek için doğru zamanı bekle

 1. 1
  Bu genellikle birkaç saat boyunca rastgele sohbet ettikten sonra gelir. İkiniz de dinlendiği ve yatmaya hazırlandığı, akşamın geç saatleri de bir başka güzel zamandır. Eğlence, +18 resimler için yavaşça yol yapmaktır. Müstehcen mesajlara aktif olarak katılıyor veya önce davranıyorsa doğru yoldasın.[4]
  • Bir süreliğine "Günün nasıl gidiyor?" gibi sıradan mesajlar göndermek ve seksi ödülü geç almak, çok erken müstehcenleşip şansını mahvetmekten daha iyidir. Sabır bir erdemdir![5]
  • Sana ateşli konulara geçmek istediğine dair herhangi bir işaret vermiyorsa zorlama. Başka bir zaman tekrar dene.

Yöntem 5
Yöntem 5 / 11:
Onu havaya sokmak için edepsizce konuşmaya başla

 1. 1
  Cilveli bir şekilde mesajlaşmak, sonrasında müstehcen fotoğraflara geçmenin harika bir yoludur. Mesajlarına komik imalar veya esprili yanıtlar vererek kafasına seksi düşünceler sokmaya başla. Şakacı ol ve daha sonra elde etmeyi umduğun fotoğraflara değil, ona odaklan.[6] Şuna benzer bir şey dene:
  • "Fazla mesai yapıyorsun. Belki de seninle dinlenme odasında buluşmalıyım..." diyebilirsin.
  • "Bu koca yatağımda yapayalnızım. Ne yapmalıyım?" gibi bir şey söyle.
  • Abartmamak için müstehcen bir mem veya GIF gönder (klas bir şey gönderdiğinden emin ol).
  Reklam

Yöntem 6
Yöntem 6 / 11:
Ona çekici bir fotoğrafını gönder

 1. 1
  Bu, cinsel içerikli mesajlaşma yapmak sana göre değilse konuşmayı ısıtmanın başka bir yoludur. İlk fotoğrafı göndermek, hem biraz güven hem de hassasiyet hissi yaratmaya yarar ve onu da işin içine çeker. Fazla abartma, henüz tamamen açık olmayı hedeflemiyorsun.[7]  Şöyle fotoğraflar gönderebilirsin:
  • Hafiften cildini veya kaslarını gösteren bir spor salonu selfie'si.
  • Klasik "duş sonrası fotoğrafı". Duşta bir selfie yapmayı (eğer su geçirmez bir telefon kılıfın varsa) ya da duştan sonra üstünde havluyla, "Tertemiz!" gibi edepsiz bir yazı ile bir fotoğrafını göndermeyi dene.
  • "Dairem o kadar sıcak ki üstüme bir şey giyemiyorum." klişesi, ardından da günlük bir aktiviteni üstsüz şekilde yaptığın bir fotoğrafın.

Yöntem 7
Yöntem 7 / 11:
Daha fazlasını paylaşma konusunda rahat olup olmadığını sor

 1. 1
  Bir selfie gönderdikten veya müstehcen bir konuşma yaptıktan sonra konuşmayı daha hızlı ilerlet. En net yaklaşım, basitçe "Daha samimi bir fotoğraf paylaşmaktan çekinir misin?" veya "İstersen bana daha fazlasını göstermeni çok isterim." diye sormaktır. Bunu isterse sana söyler veya sana başka bir fotoğraf gönderir. [8]
  • Müstehcen konuşuyorsanız ondan "Mm, daha fazlasını göster.", "İşte şimdi ısınıyoruz." veya "Bu kadar mı?" gibi bir şeyler söylerek daha müstehcen bir fotoğraf göndermesi için onu yönlendirebilirsin.
  • Fotoğraf paylaşma sınırlarının ne olduğundan emin değilsen sorman yeterli! "Açık fotoğraflar göndermen sorun olur mu?" veya "Bir fotoğrafta göstermek istemediğin belirli şeyler var mı?" gibi bir şey söyle.
  • Bu, müstehcen resimlerini almaya açık olup olmadığını açıklığa kavuşturmak için de iyi bir zamandır (bunu istemeyebilir).
  • Onunla her zaman iletişim kurduğundan emin ol, böylece aynı fikirde olursunuz.[9]
  Reklam

Yöntem 8
Yöntem 8 / 11:
Fotoğraflarına onaylayıcı bir yanıt gönder

 1. 1
  Ona ilgi duyduğunu ve onu takdir ettiğini bilmesi gerekir. Kaba olmadan (patlıcan emojisi yok!) veya onu nesneleştirmeden ona iltifat et. Görmek istediğin farklı pozlar veya vücut bölümleri hakkında isteklerde bulunmak da çok itici olabilir.[10]  Onu merakta bırakmamak için düşünceli ve seksi bir yorumla hızlıca yanıt ver:
  • "Bu fotoğrafı daha iyi yapacak tek şey, orada seninle birlikte olmam."
  • "Çok seksisin 🔥 Bunu daha sonra bizzat görmek için sabırsızlanıyorum."
  • "Böyle güzel bir kızla çıktığıma inanamıyorum 😍"

Yöntem 9
Yöntem 9 / 11:
Fotoğrafı daha sonra sileceğini söyle

 1. 1
  Kız arkadaşın bir fotoğraf paylaşmadan önce sana güvenmeli. Fotoğraflarının sızdırılması veya partnerleri dışında birine gösterilmesi olasılığı pek çok kadının sahip olduğu büyük bir endişedir. Konuşman bittiğinde fotoğrafları sileceğini söyle, ardından devam et.[11]
  • Fotoğrafların birkaç saniye sonra otomatik olarak silindiği (ve ekran görüntüsü alınırsa gönderene bilgi verildiği) Snapchat gibi bir platform kullanmayı deneyin.
  • Bir kişinin çıplak fotoğraflarını rızası olmadan paylaşmak kaba ve uygunsuzdur (ve bazı durumlarda yasa dışıdır). Eğer öğrenirse kişi en iyi ihtimalle sana fotoğraf göndermeyi bırakabilir ve en kötü ihtimalle senden ayrılabilir.[12]
  Reklam

Yöntem 10
Yöntem 10 / 11:
Sadece isterse veya göndermeni kabul ederse bir penis resmi gönder

 1. 1
  Bu konuda hemfikir olmak çok önemli. Bu, sen ve kız arkadaşın sorun olmadığında hemfikir olmadığınız sürece asla iyi bir davranış değildir. Kız arkadaşın, güçlü ve kendinden emin hissetmek veya seni cezbetmek ve tahrik etmek için sana seksi bir fotoğraf gönderebilir. Bu, karşılığında özel yerlerini görmek istediği anlamına gelmez.[13] Havayı bozmadan ondan izin istemenin yolları vardır, örneğin:
  • "Bana ne yaptığını görmek ister misin?"
  • "Şu anda elimde büyük bir sorun var. Sana gösterebilir miyim?"
  • "Gönderdiğin o resmin bana ne yaptığını sana gösterebilir miyim?"

Yöntem 11
Yöntem 11 / 11:
Fotoğraf göndermek istemiyorsa sınırlarına saygı göster

 1. 1
  Çıplak fotoğraf gönderme kararı tamamen ona aittir. İsteğini reddederse duygularını kabul et, gerekirse özür dile ve saldırgan veya kaba olmadan devam et. Sakin ve saygılı kalırsan fikrini değiştirme veya daha sonra bu fikre açılma şansı olur.[14]  Şuna benzer bir şey dene:
  • "Sorun değil. Sadece ilişkimizde denemesi eğlenceli bir şey olabileceğini düşündüm. Seni gücendirdiğim için özür dilerim."
  • "Anlıyorum. Şahsen ben arada bir seksi fotoğraflar göndermeyi seviyorum. Sen göndermek istemesen bile benim sana göndermemde bir sakınca var mı?"
  • "Seçimine saygı duyuyorum. Daha sonra görüşmek için sabırsızlanıyorum :)"
  Reklam

İpuçları

 • Unutma, fotoğraf paylaşıp paylaşmamak ona kalmıştır. İlişkiniz olsun ya da olmasın hiç kimsenin bir başkasının çıplak fotoğraflarına sahip olma hakkı yoktur.
 • Fotoğraf gönderme ve alma konusunda rızasını almak için kız arkadaşınla konuş. İkiniz de aynı anlayışla hareket ediyorsanız cinsel içerikli mesajlaşma süreci daha eğlenceli ve samimi olacaktır.
Reklam

Uyarılar

 • Türkiye'de birinin çıplak fotoğraflarını rızası olmadan paylaşmak veya yayınlamak yasa dışıdır ve 1 ila 6 yıl arasında hapis cezası gerektirir.[15]
 • Sen de 18 yaşından küçük olsan bile 18 yaşından küçük birinin fotoğraflarına sahip olmak veya bunları kaydetmek yasa dışıdır.[16]
Reklam

Bununla İlgili wikiHow'lar

Nasıl ÖpüşülürNasıl Öpüşülür?
Konuşacak Bir Şey Olmadığında Sohbet Nasıl BaşlatılırKonuşacak Bir Şey Olmadığında Sohbet Nasıl Başlatılır?
Bir Erkeğin Senden Hoşlandığı Nasıl AnlaşılırBir Erkeğin Senden Hoşlandığı Nasıl Anlaşılır?
Bir Kızla Sohbet Etmeye Nasıl BaşlanırBir Kızla Sohbet Etmeye Nasıl Başlanır?
Telefon Seksi Nasıl YapılırTelefon Seksi Nasıl Yapılır?
Birinin Seni Gerçekten Sevdiğini Nasıl AnlarsınBirinin Seni Gerçekten Sevdiğini Nasıl Anlarsın?
Fransız Öpücüğü Stilinde Nasıl Öpüşülür?
Nasıl Tutkulu ÖpüşülürNasıl Tutkulu Öpüşülür?
Bir Kızı Kendine Nasıl Aşık EdebilirsinBir Kızı Kendine Nasıl Aşık Edebilirsin?
Bir Erkeğin Seni Gerçekten Sevdiğini Nasıl AnlarsınBir Erkeğin Seni Gerçekten Sevdiğini Nasıl Anlarsın?
Doğum Gününü Kutlayan Birine Nasıl Karşılık VerilirDoğum Gününü Kutlayan Birine Nasıl Karşılık Verilir?
Nasıl Flört EdilirNasıl Flört Edilir?
Erkek Arkadaşının Eşcinsel Olup Olmadığını Nasıl AnlaşılırErkek Arkadaşının Eşcinsel Olup Olmadığını Nasıl Anlaşılır?
Hoşlandığın Kızı Nasıl Elde EdersinHoşlandığın Kızı Nasıl Elde Edersin?
Reklam

Bu wikiHow makalesi hakkında

Jacqueline Hellyer
Ortak yazarlar :
Lisanslı Psikoseksüel Terapist
Bu makaledeki ortak yazarlar Jacqueline Hellyer. Jacqueline Hellyer, lisanslı psikoseksüel terapisttir, aynı zamanda The Love Life Blog ve The LoveLife Clinic'in kurucusudur. 20 yılı aşkın tecrübesiyle Jacqueline; seks tavsiyesi, seks ipuçları ve ilişki tavsiyesi alanlarında uzmanlaşmıştır. Jacqueline, Avustralya Seksologlar Derneği (SAS) tarafından akredite bir psikoseksüel terapist olmanın yanı sıra Uluslararası Koçluk Federasyonu (ICF) tarafından sertifikalı bir profesyonel koçtur. Jacqueline, The Australian National Üniversitesi'nden Biyokimya ve Beşeri Bilimler alanında lisans derecesine, Canberra Üniversitesi'nden Uygulamalı Bilimler alanında yüksek lisans derecesine, New England Üniversitesi'nden (AU) Diller ve Edebiyat alanında lisans derecesine, Sydney Üniversitesi'nden Cinsel Sağlık alanında yüksek lisans derecesine ve The Alef Trust'tan Bilinç, Maneviyat ve Transpersonel Psikoloji alanında yüksek lisans derecesine sahiptir. Çalışmaları ve uzman görüşleri Australian Men’s Health, Cosmopolitan, Australian Women’s Health, Marie Claire ve 60 Minutes'ta yer aldı.
Kategoriler: İlişkiler
Bu sayfaya 122 defa erişilmiş.

Bu makale işine yaradı mı?

Reklam