Bu wikiHow makalesi sana, beğendiğin Instagram gönderilerinin listesini Android, iPhone veya iPad'inde nasıl görüntüleyeceğini öğretir.

Adımlar

 1. 1
  Instagram uygulamasını aç. Uygulama, gökkuşağı arka planı üzerinde bir kamera simgesine benzer. Bunu genellikle ana ekranda bulursun. Android kullanıyorsan uygulamayı bulmak için uygulama çekmecesini açman gerekebilir.
 2. 2
 3. 3
  menüsüne dokun. Bu, sağ üst köşededir.
 4. 4
  Ayarlar’a dokun. Bu, menünün en altındadır.
 5. 5
  Hesap’a dokun. Bu, menünün en altına yakındır.
 6. 6
  Aşağı kaydır ve Beğendiğiniz Gönderiler’e dokun. Bu, menünün alt tarafına yakındır. Bu, Instagram'de son zamanlarda Beğendiğin 300 fotoğrafı veya videoyu, en son Beğenilenler listenin başında olacak şekilde görüntüler. [1]
 7. 7
  Görüntülemek için gönderiye dokun. Bu, tam boyutlu gönderiyi ve ayrıntılarını görüntüler.
  • Bir gönderiyi Beğendiğiniz Gönderiler listenden kaldırmak istiyorsan "beğenmekten vazgeçmek" için fotoğrafın veya videonun altındaki kırmızı kalbe dokun.
  Reklam

Bu wikiHow makalesi hakkında

Nicole Levine, MFA
Ortak yazarlar :
Teknoloji Yazarı ve Editör
Bu makaledeki ortak yazarlar Nicole Levine, MFA. Nicole Levine, wikiHow’da Teknoloji Yazarı ve Editör’dür. Teknik dokümantasyon oluşturma ve önde gelen internet sitesi barındırma ve yazılım şirketlerindeki destek ekiplerini yönetme alanlarında 20 yıldan fazla deneyime sahiptir. Nicole ayrıca Portland Eyalet Üniversitesi’nden Yaratıcı Yazarlık alanında Güzel Sanatlar Yüksek Lisans derecesine sahiptir ve farklı kurumlarda kompozisyon, bilim kurgu yazarlığı ve ev yapımı dergi (zin) hazırlama dersleri vermektedir. Bu makale 2.557 defa görüntülenmiştir.
Kategoriler: Instagram
Bu sayfaya 2.557 defa erişilmiş.

Bu makale işine yaradı mı?

Reklam