Grand Theft Auto 5’ta çok fazla araban mı var? Arabaların birazından kurtulmak mı istiyorsun? Tek oyunculu modda araba satmak mümkün olmasa da GTA Online’da araba satabilirsin.[1] Bu wikiHow makalesi sana GTA Online’da nasıl araba satacağını öğretir.

Adımlar

 1. 1
  GTA Online’a eriş. Oyundayken In-Game Menu’yü (Oyun İçi Menü) açmak için kumandandaki Options (Seçenekler) veya Menu (Menü) butonuna ya da bilgisayarındaki "Esc" tuşuna bas. Burada Grand Theft Online’a erişmek için menünün en sağındaki “Online” (Çevrim İçi) sekmesini seç.
  • PlayStation 4 veya Xbox One’da oynuyorsan oyunları çevrim içi oynamak için PlayStation Plus veya Xbox Live aboneliğinin olması gerekir.
 2. 2
  Kullanmak istediğin karakteri seç. Çevrim içi modu oynamak için kullanacağın karakter hikâye modunu oynamak için kullandığından farklıdır. İstediğin karakteri seçmek için yön tuşlarını kullan, PlayStation’da "X"e, Xbox’ta "A"ya veya bilgisayarda "Enter"a bas. Çevrim içi bir oyuna bağlanırsın.
  • Grand Theft Auto Online’ı daha önce hiç oynamadıysan bir karakter oluşturman istenir.
 3. 3
  Satmak istediğin bir araba bul. Şehirde gezin ve satmak istediğin bir araba bulup onu çal. Garajından da bir araba alabilirsin.
  • Basit arabalar 1000 $ ile 2000 $ arası bir fiyattan satılabilirken spor abalar 9000 $‘dan pahalıya satılabilir. Satmak istediğin bir araba gördüğünde arabaya bin ve onu uzağa sür.
 4. 4
  Los Santos Customs’a git. Bu, oyun içi araba ayar ve değişiklik mağazasıdır. Haritada bir sprey kutusuna benzeyen bir simgesi vardır. Bundan Los Santos ve Harmony’de birer tane vardır.
  • Yalnızca GTA Online’da araba satabilirsin. Tek oyuncu modunda araba satamazsın.
 5. 5
  Garaja gir. Los Santos Customs mağazasına gelince arabanı garaj kapısının önüne park et, kapı açılır. Arabanı içeri sürünce mağaza menüsü çıkar.
  • Peşinde polis varsa garaj kapısı açılmaz.
 6. 6
  Sell’i (Sat) seç. Bu, arabayı garaja sürdüğünde çıkan menüdedir. Menüde “Sell” seçeneğini vurgulamak için yön tuşlarını kullan. "Sell"i seçmek için PlayStation’da "X"e, Xbox’ta "A"ya veya bilgisayarda "Enter"a bas.
 7. 7
  Sell’i (Sat) tekrar seç. Bu, satmak istediğini doğrular ve arabayı satar. Nakit, ekranın sağ üst köşesinde görünen parana eklenir.
  Reklam

Bununla İlgili wikiHow'lar

wikiHow

Snapchat Puanı Nasıl Hızlı Arttırılır?

wikiHow

Gizli Arama Nasıl Yapılır?

wikiHow

Android'de Telegram Hesabı Nasıl Silinir?

wikiHow

Birisinin Numaranı Whatsapp'ına Kaydettiği Nasıl Anlaşılır?

wikiHow

Smart TV'ye Uygulama Nasıl Eklenir?

wikiHow

Android'de Spotify Çalma Listeni Kimin Takip Ettiği Nasıl Görülür?

wikiHow

Akıllı Saat Android'le Nasıl Eşleştirilir?

wikiHow

Android'de Güvenli Mod Nasıl Kapatılır?

wikiHow

Word'de Boş Bir Sayfa Nasıl Kaldırılır?

wikiHow

Resim Kullanarak Biri Kolayca Nasıl Araştırılır ve Bulunur?

wikiHow

Bilgisayarın Bluetooth Özelliği Olup Olmadığı Nasıl Anlaşılır?

wikiHow

Bilgisayar Televizyona Nasıl Bağlanır?

wikiHow

Samsung Galaxy Cihazlarda Ekran Yansıtma Nasıl Etkinleştirilir?

wikiHow

Instagram'da Resimlere Müzik Nasıl Eklenir?
Reklam

Bu wikiHow makalesi hakkında

Travis Boylls
Ortak yazarlar :
Teknoloji Yazarı ve Editör
Bu makaledeki ortak yazarlar Travis Boylls. Travis Boylls, wikiHow’da Teknoloji Yazarı ve Editör’dür. Travis teknoloji makaleleri yazma, müşteri hizmetleri yazılımı sağlama ve grafik tasarım konularında deneyime sahiptir. Windows, macOS, Android, iOS ve Linux platformlarında uzmandır. Pikes Peak Toplum Fakültesi’nde grafik tasarım eğitimi almıştır. Bu makale 1.917 defa görüntülenmiştir.
Bu sayfaya 1.917 defa erişilmiş.

Bu makale işine yaradı mı?

Reklam