Google Hesabı Oturumu Tüm Cihazlarda Nasıl Aynı Anda Kapatılır?

Gerekiyorsa Google hesabı oturumunu tüm cihazlarda uzaktan kapatabilirsin. Bu, birisinin senin bilgilerine erişim sağladığını düşünüyorsan hesabını başkalarından korumana yardımcı olabilir.

Adımlar

 1. 1
  Gmail’e git. Tarayıcında https://mail.google.com adresini aç ve hesabınla oturum aç.
 2. 2
  En aşağı kadar kaydır. En alttaki Ayrıntılar bağlantısına tıkla.
 3. 3
  Diğer tüm web oturumlarını kapat’a tıkla.
 4. 4
  Bu kadar. Kullanıcıların, parolanı biliyorlarsa veya bilgisayarlarına kaydettilerse tekrar oturum açabileceklerini bil. Birinin senin hesabını iznin olmadan kullandığından endişe ediyorsan lütfen parolanı değiştir ve bilgisayarına kaydetme.

Makale Bilgisi

wikiHow bir “wiki”dir. Bu, makalelerimizin çoğunun birden fazla yazar tarafından ortaklaşa yazıldığı anlamına gelir. Bu makaleyi oluşturmak için, zaman içinde makaleyi düzenlemek ve iyileştirmek üzere bazıları isimsiz, 11 kişi çalıştı.

Kategoriler: Bilgisayar ve Elektronik Cihazlar

Diğer dillerde:

English: Sign Out of Your Google Account on All Devices at Once, Français: se déconnecter d'un compte Google sur tous ses dispositifs en même temps, Русский: выйти из аккаунта Google сразу на всех устройствах, ไทย: ลงชื่อออกจากบัญชี Google ทีเดียวทุกอุปกรณ์, 日本語: Googleアカウントを使用しているすべての端末で同時にログアウトする, 中文: 在所有设备上注销Google帐户, Italiano: Uscire da un Account Google in Maniera Simultanea su Tutti i Dispositivi, Nederlands: In één keer uitloggen bij je Google‐account op al je apparaten tegelijk, Bahasa Indonesia: Keluar dari Akun Google pada Semua Perangkat Secara Bersamaan, Tiếng Việt: Đăng xuất tài khoản Google trên tất cả các thiết bị cùng lúc, Deutsch: Auf allen Geräten gleichzeitig aus deinem Google Account ausloggen, Español: cerrar sesión en tu cuenta de Google en todos los dispositivos al mismo tiempo, العربية: تسجيل الخروج من حساب جوجل في جميع الأجهزة مرة واحدة, Português: Desconectar a Conta do Google de Uma Só Vez em Todos Dispositivos, हिन्दी: एक बार में सभी डिवाइसेज़ से अपने गूगल एकाउंट से साइन आउट करें, 한국어: 모든 기기에서 한 번에 Google 계정 로그아웃하기

Bu sayfaya 313 defa erişilmiş.
Bu makale işine yaradı mı?