Bu wikiHow makalesi sana, Messenger'daki resimleri cihazına kaydedebilmen ve fotoğraflarını Messenger'da arkadaşlarınla paylaşabilmen için Facebook Messenger'a fotoğraflarına nasıl erişim vereceğini öğretir.

Yöntem 1 / 2:
iPhone veya iPad Kullanmak

 1. 1
  iPhone'unun Ayarlar’ını aç. Bu, Ana ekranında bulunan gri dişli simgesidir.
 2. 2
  Aşağı kaydır ve Gizlilik'e dokun. Bu seçenek, Genel aynı seçenek bloğundadır ancak onu görmek için aşağı kaydırman gerekir.
 3. 3
  Fotoğraflar'a dokun. Bu sana fotoğraflarına erişim isteyen tüm uygulamaların bir listesini gösterecektir.
 4. 4
  Messenger’ı Açık konumuna getir. Anahtar yeşile dönecektir. Artık cihazındaki fotoğraflara Facebook Messenger'dan erişebilirsin.
  Reklam

Yöntem 2 / 2:
Android Kullanmak

 1. 1
  Cihazının Ayarlar’ını aç. Bunu, Uygulamalar listendeki Ayarlar uygulamasına dokunarak yapabilirsin.
 2. 2
  Aşağı kaydır ve Uygulamalar'a dokun. Bu seçenek Telefon başlığı altında olacak ve cihazında yüklü tüm uygulamaların bir listesini açacaktır.
 3. 3
  Aşağı kaydır ve Messenger’a dokun.
 4. 4
  İzinler’e dokun.
 5. 5
  Depolama’yı Açık konumuna getir. Bu, cihazının galerilerindeki fotoğrafları, medyayı ve dosyaları Messenger'daki arkadaşlarınla paylaşmana ve konuşmalardaki resimleri kaydetmene olanak tanır.
  Reklam

Bu wikiHow makalesi hakkında

wikiHow Kadrosu
Ortak yazarlar :
Bu makale editörler ve araştırmacılardan oluşan, makalenin doğruluğu ile kapsamlılığını onaylayan, eğitimli bir ekip tarafından ortaklaşa yazılmıştır.

wikiHow’ın İçerik Yönetim Ekibi, yüksek kalite standartlarımızı sağladığından emin olmak için, editör ekibimizden gelen her çalışmayı dikkatli bir şekilde denetler.
Kategoriler: Facebook
Bu sayfaya 63 defa erişilmiş.

Bu makale işine yaradı mı?

Reklam