Facebook’ta Takipçiler Nasıl Görülür?

Ortak yazar: wikiHow Kadrosu

Bu Makalede:Mobil Uygulama KullanarakMasaüstü Tarayıcı Kullanarak

Bu wikiHow makalesinde mobil uygulama ya da internet tarayıcısı kullanarak Facebook’ta seni takip edenlerin tam listesini nasıl göreceğini öğreneceksin.

1
Mobil Uygulama Kullanarak

 1. 1
  iPhone ya da Android cihazın üzerinden Facebook uygulamasını aç. Facebook simgesi mavi bir kutu içerisinde beyaz renkte "f" harfi şeklindedir.
  • Facebook’a otomatik olarak giriş yapmadıysan e-posta adresini ya da telefon numaranı ve şifreni gir.
 2. 2
  Üç yatay çizgiden oluşan simgeye dokun. Bu, senin Menü tuşun.
  • iPhone’da ekranın sağ alt köşesinde bulunur.
  • Android’de ekranın sağ üst köşesinde bulunur.
 3. 3
  İsmine dokun. Tam isminin menünün üzerinde olması gerekir. Dokunduğunda Profil sayfan açılacaktır.
 4. 4
  Sayfayı aşağı kaydır ve Hakkında sekmesine dokun. Bu sekme, Giriş metninin ve profil bilgilerinin aşağısındaki sekme çubuğu üzerinde bulunan Fotoğraflar sekmesinin yanında yer alır. Dokunduğunda tüm profil bilgilerini içeren Hakkında sayfan açılacaktır.
 5. 5
  Şu sekmeye dokun: # kişi takip ediyor. Hakkında sayfanın üstünde bulunan kişisel bilgiler kısmında seni takip eden kişi sayısını göreceksin. Seni takip edenlerin tam listesini içeren Takipçiler sayfanı açmak için bu sekmeye dokun.

2
Masaüstü Tarayıcı Kullanarak

 1. 1
  İnternet tarayıcından Facebook’u aç. Tarayıcının adres çubuğuna www.facebook.com yaz ve klavyende Enter tuşuna bas. Böylece Facebook sayfandaki Haber Kaynağı açılacaktır.
  • Facebook’a otomatik olarak giriş yapmadıysan e-posta adresini ya da telefon numaranı ve şifreni gir.
 2. 2
  Kendi Profil sayfana git. Tarayıcı penceresinin sol üst köşesindeki sol gezinti çubuğunun üstünde yer alan ismine ve profil resmine tıkla. Böylece Profil sayfana gideceksin.
 3. 3
  Şu sekmeye tıkla: Arkadaşlar. Bu, kapak fotoğrafının altındaki gezinti çubuğunun üstünde bulunan Hakkında ve Fotoğraflar sekmelerinin arasında yer alır.
 4. 4
  Arkadaşlar sekmesinin altındaki Takipçiler sekmesine tıkla. Böylece Arkadaşlar listendeki Tüm Arkadaşlar sekmesi açılacaktır. Seni takip edenlerin tam listesini görmek için Arkadaşlar başlığının altındaki sekme çubuğunun en sağında yer alan Takipçiler sekmesini seç.
  • Takipçiler sekmesini göremiyorsan Arkadaşlar kısmının altındaki Daha Fazla sekmesine tıkla. Sonrasında bir açılır menü göreceksin ve bu menüde Takipçiler seçeneğini bulabilirsin.

Makale Bilgisi

Bu makale editörler ve araştırmacılardan oluşan, makalenin doğruluğu ile kapsamlılığını onaylayan, eğitimli bir ekip tarafından ortaklaşa yazılmıştır.

Kategoriler: Bilgisayar ve Elektronik Cihazlar

Diğer dillerde:

Español: ver los seguidores en Facebook, Русский: отобразить подписчиков на Facebook, Français: voir ceux qui me suivent sur Facebook, Deutsch: Fans auf Facebook sehen, Italiano: Vedere i Propri Follower su Facebook, Português: Ver os Seguidores no Facebook, Bahasa Indonesia: Melihat Pengikut di Facebook, 中文: 在Facebook上查看关注你的人, Tiếng Việt: Xem người theo dõi bạn trên Facebook, العربية: رؤية متابعيك على فيسبوك, ไทย: เช็ค Followers ใน Facebook, Nederlands: Je volgers zien op Facebook, 日本語: Facebookでフォロワーを確認する, हिन्दी: फ़ेसबुक पर फ़ौलोअर्स (followers) को देखें

Bu sayfaya 429 defa erişilmiş.
Bu makale işine yaradı mı?