İster ilişkiniz yeni başlamış ister uzun süreli bir birliktelik olsun, herkes erkek arkadaşından ilgi görmek ve ona çekici gelmek ister. İlişki gelişip değiştikçe birbirinize karşı duyduğunuz o çılgınca tutkunun durulması ya da başka şekillerde ifade edilmesi normaldir. Tabii ki senden hoşlanıyordur, hatta seviyordur bile ama senin için deli olmasını sağlamanın yolları vardır. Ona arzu edildiğini hissettirmen ve bu tutkuyu sürdürmek için senin de arzu edilen bir partner olman gerekir.

Kısım 1
Kısım 1 / 3:
Erkek Arkadaşına Arzu Edildiğini Hissettirmek

 1. 1
  Ona iltifat et. Erkek arkadaşına iltifat etmek, ona takdir edildiğini ve sevildiğini hissettirmenin önemli bir yoludur. İltifat ederek ona, onu olduğu gibi kabul ettiğini ve söylediklerini ve yaptıklarını sevdiğini gösterirsin. [1] Erkek arkadaşına büyük başarıları için iltifat etmek önemlidir ama küçük şeyler yaptığında da ona iltifat etmeyi denemelisin. Örneğin:
  • “Vay canına, bu muhteşem bir öpücüktü.”
  • “Çimleri biçerken çok seksi ve erkeksi gözüküyordun.”
  • “Bugün maçta çok iyiydin; seni oynarken görmek çok tahrik edici.”
 2. 2
  Onunla göz kontağı kur. Göz kontağı kurmak birini kabul ettiğini sözsüz olarak göstermenin muhteşem bir yoludur. Birinden hoşlandığımızda onunla daha çok göz kontağı kurarız. Gözlerinin içine bakarak erkek arkadaşına, onu sevdiğini ve kabul ettiğini göster. Duygularının karşılığı varsa o da senin gözlerinin içine bakacaktır.
 3. 3
  Tutkuyla öpüş. Öpüşmek, partnerlerimizi değerlendirmenin yollarından biridir, o yüzden iyi öpüşmek gerçekten önemlidir. Öpüşmek, erkek arkadaşının seni daha çekici bulmasına ve aranızdaki bağı güçlendirmeye yardım eder. İyi öpüşmek için bazı şeyleri aklında bulundur:[2]
  • Öpüşmeye ağzın kapalı başlayabilirsin ve atmosfer uygunsa daha tutkulu şekilde öpüşmeye geçebilirsin.
  • Öpüşmeden önce dişlerinin temiz ve nefesinin ferah olduğundan emin ol.
  • Öpüşürken dikkatini ondan başka hiçbir şeye verme. Öpüşürken dikkatinin dağılması çok itici olabilir.
  • Öpüşürken ensesine ya da boynuna dokunmayı veya kolunu okşamayı dene. Bu ekstra dokunuşlar öpüşmeyi güzelleştirmenin harika bir yolu olabilir.
 4. 4
  Onu şaşırt. Spontane davranmak kadar tutkuyu alevlendiren ya da yeniden harekete geçiren şey yoktur. Bu, normal rutini kırmaya, onun için deli olduğunu göstermene yardım edebilir ve onun da senin için deli olmasını sağlayabilir. Her zaman flörtöz ol ve anı yaşa, böylece yanında olmak için her zaman heyecan duyacaktır. İşte bazı spontane fikirler:
  • Arabanız yağmurda bozulursa oturup arabayı tamir etmesini bekleme. Dışarı atla ve onunla yol kenarında dans et.
  • Tuttuğu takımın maçlarını normalde evde izliyorsanız bilet alıp ona sürpriz yap ya da maçı izlemek için onu dev ekran televizyonu olan bir restorana götür.
  • Seksi bir role bürün ve tüm randevunuz boyunca öyle davran.
 5. 5
  Onu cesaretlendir. Partnerinde arzu uyandırmanın büyük bir parçası, kendisiyle ilgili iyi hissetmesine yardım etmektir. Bir arkadaşına yapacağın gibi, hedefleriyle ilgili onu yüreklendir. Yanında olduğunu ve onu desteklediğini bilmesini sağla.
  • Örneğin, erkek arkadaşın bir iş mülakatından endişe ediyorsa şunun gibi bir şey söyleyerek onu cesaretlendirebilirsin: "Bu işi başaracaksın! İş için iyi bir seçim olacağını düşünmeselerdi seni mülakata çağırmazlardı!"
  Reklam

Kısım 2
Kısım 2 / 3:
Arzu Edilen Bir Partner Ol

 1. 1
  Kendine olan güvenini göster. Kendine güvenmek, çoğu insan için çok seksi bir özelliktir, o yüzden erkek arkadaşınla birlikteyken kendini öz güvenli hissetmekte özgürsün. Kendine olan güvenini, başarılarını paylaşarak ve güçlü yanlarını dile getirerek gösterebilirsin.
  • Unutma ki bazı insanlar kendine güveni biraz korkutucu bulabilir. Erkek arkadaşının kendine güveni azsa o zaman kendine güvendiğini göstermen sana olan arzusunu arttırmayabilir.[3]
 2. 2
  Ona kendinle ilgili şeyler anlat. Kendinle ilgili şeyler anlatman, erkek arkadaşının sana olan duygularının güçlenmesine yardım eder. Ona kendinden, örneğin ilgi alanlarından, hedeflerinden ve ailenden bahset. Ama eteğindeki bütün taşları bir anda ortalığa dökmemeye çalış. Hayatının, hedeflerinin ve duygularının bir kısmını kendine saklamak, ilişkiye gizem katabilir ve bu da sana olan ilgisini arttırabilir.
 3. 3
  Erkek arkadaşının neleri çekici bulduğuna dikkat et. Erkek arkadaşının çekici bulduğu bazı şeyler olabilir, o yüzden sana ne zaman seksi gözüktüğünü söylediğine dikkat et. Erkek arkadaşın belki iç çamaşırlarını seviyordur ya da belki egzersiz yaptıktan hemen sonra seni çok seksi buluyordur. Yardımı olabilecek şeylerden bazıları şunlardır:
  • Göz makyajı yapmak. Göz makyajı yapan kadınların bazı erkeklere daha çekici geldiği belirtilmektedir.[4] Erkek arkadaşının yanındayken biraz göz kalemi ya da göz farı ve rimel sürmeyi dene.
  • Vücudun için kokusuz ya da hafif kokulu ürünler kullanmak. Erkek arkadaşının doğal kokunu alabilmesi önemlidir. Bu koku, onun güçlü bir çekim duygusu yaşamasına yardımcı olabilir.[5] Erkek arkadaşının doğal kokunu alabilmesi için kokusuz deodorant ve kokusuz banyo ürünleri kullanmayı dene.
  • Arada bir kırmızı giysiler giy. Bir çalışma, erkeklerin kırmızı renkten diğer renklere göre daha fazla etkilendiğini bulmuştur.[6] Erkek arkadaşınla randevuna kırmızı bir elbise ya da kazak giy ve neler olacağını gör.
 4. 4
  Birlikte geçirdiğiniz zamanın rahat ve neşeli olmasını sağla. Seksi ve arzu edilir olmaya ek olarak, erkek arkadaşının sana deli olmasını sağlamanın başka bir harika yolu eğlenceyi seven biri olmandır. Ona seninle vakit geçirmeyi istetmen gerekir ve ona iyi vakit geçirmekten hoşlanan biri olduğunu göstermek onu sana bağlar. Olmadığın biri gibi davranmaya çalışma ama iyi vakit geçirmenin birçok yolu olduğunu bil. İşte iyi vakit geçirmek için birkaç fikir:
  • Doğa yürüyüşüne çıkın ve son kısmında zirveye çıkana kadar yarışın. Rekabetçi bir durumda gülmek sizi birbirinize bağlayacak ve seni, onun gözünde değerli kılacaktır.
  • Onunla ve arkadaşlarıyla maça git ve maç hakkında bildiklerinle onları etkile.
  • Ona komik ve eğlenceli olabildiğini göstermek için doğruluk mu cesaret mi oyununu oyna.
  Reklam

Kısım 3
Kısım 3 / 3:
Arzusunu Artırmak

 1. 1
  Onun yakınlarında ol. Mesafe olarak yakın olmanın, insanların birbirlerine karşı duygularını arttırdığı bulunmuştur. Diğer bir deyişle, birini ne kadar çok görürsen o insandan hoşlanma ihtimalin o kadar artar. Bunun işine yaraması için, sınıfa giderken erkek arkadaşının dolabına uğramayı dene, düzenli olarak birlikte ders çalışmayı öner ya da onu daha fazla görmenin yollarını bul.
 2. 2
  Erkek arkadaşının kişisel alanına saygı duy ve kendininkinin de tadını çıkar. Erkek arkadaşının senin için deli olmasını sağlamanın harika bir yolu, ona hep seninle olmayı özleme fırsatı vermektir. Eğer birbirinize çok alışırsanız o ilk kıvılcımlar ve tutku, sönmeye yüz tutar. Kendini özletmelisin ama onun, senin tek mutluluk kaynağın olmadığını da göstermelisin.
  • Haftada bir gece kız arkadaşlarınla zaman geçirmek için plan yap ve onu da erkek arkadaşlarıyla çıkmaya teşvik et.
 3. 3
  Hareketlerini taklit et. Birinin hareketlerini taklit etmek, o kişinin sana karşı hissettiği çekimi arttırabilir.[7] Bunun işine yaraması için, arada bir onun fiziksel pozisyonunu taklit etmeye çalış. Örneğin erkek arkadaşın koltuğunda kıpırdayıp sağ eline yaslanıyorsa birkaç saniye bekleyip aynısını yap. Onun aynadaki yansıması gibi gözükmen için sol eline yaslanmayı unutma.
  • Bunu belli etmeden yapmaya çalış. Taklit etmek çoğunlukla insanlar bunu yaptıklarını fark etmeden olur ve çok belli etmemek önemlidir, yoksa tuhaf gözükebilir.
 4. 4
  Zoru oyna. Çıkıyor olsanız bile elde edilmesi zor rolünü oynarsan partnerinin sana karşı duyduğu arzuyu arttırabilirsin.[8] Erkek arkadaşına karşı zoru oynamanın bazı kolay yolları şunlardır:
  • Acil olmayan bir mesaja 15 dakika bekledikten sonra cevap vermek ya da arada bir aramalarına cevap vermemek.
  • Buluşmayı teklif ettiğinde planların olduğunu söylemek ve başka bir zaman belirlemeyi teklif etmek.
  • Ara sıra onun öpüşme talebini geri çevirmek.
  Reklam

İpuçları

 • Daima sahici ve kendine karşı dürüst ol. Erkek arkadaşınlayken olmadığın biri gibi davranmak zorunda kaldığını fark ediyorsan belki de senin için doğru kişi olmayabilir. Kendin olduğunda senin için deli olacak birini bulmaya çalış.
 • Sadece kendini rahat hissedeceğin şekilde davran. Ona ya da onunla kendini rahat ya da hazır hissetmediğin bir şey yapmaya hiçbir şekilde mecbur değilsin.
Reklam

Bununla İlgili wikiHow'lar

Nasıl ÖpüşülürNasıl Öpüşülür?
Bir Erkeğin Senden Hoşlandığı Nasıl AnlaşılırBir Erkeğin Senden Hoşlandığı Nasıl Anlaşılır?
Birinin Seni Gerçekten Sevdiğini Nasıl AnlarsınBirinin Seni Gerçekten Sevdiğini Nasıl Anlarsın?
Konuşacak Bir Şey Olmadığında Sohbet Nasıl BaşlatılırKonuşacak Bir Şey Olmadığında Sohbet Nasıl Başlatılır?
Bir Kızla Sohbet Etmeye Nasıl BaşlanırBir Kızla Sohbet Etmeye Nasıl Başlanır?
Nasıl Tutkulu ÖpüşülürNasıl Tutkulu Öpüşülür?
Telefon Seksi Nasıl YapılırTelefon Seksi Nasıl Yapılır?
Seni Sevmeyen Birini Sevmek Nasıl BırakılırSeni Sevmeyen Birini Sevmek Nasıl Bırakılır?
Hoşlanılan Kızla Nasıl KonuşulurHoşlanılan Kızla Nasıl Konuşulur?
Bir Kızı Kendine Nasıl Aşık EdebilirsinBir Kızı Kendine Nasıl Aşık Edebilirsin?
Fransız Öpücüğü Stilinde Nasıl Öpüşülür?
Hoşlandığın Kızı Nasıl Elde EdersinHoşlandığın Kızı Nasıl Elde Edersin?
Doğum Gününü Kutlayan Birine Nasıl Karşılık VerilirDoğum Gününü Kutlayan Birine Nasıl Karşılık Verilir?
Bir Erkek Nasıl Baştan ÇıkarılırBir Erkek Nasıl Baştan Çıkarılır?
Reklam

Bu wikiHow makalesi hakkında

John Keegan
Ortak yazarlar :
İlişki Koçu
Bu makaledeki ortak yazarlar John Keegan. John Keegan, New York’ta ilişki koçu ve motivasyon konuşmacısıdır. İnsanlara aşkı bulmalarında yardımcı olmak için flört, cazibe ve sosyal dinamiklerdeki uzmanlığını kullandığı Awakened Lifestyle’ı yürütmektedir. Los Angeles’dan Londra’ya, Rio de Janeiro’da Prag’a uluslararası atölyeler düzenler ve eğitimler verir. Çalışmaları New York Times, Humans of New York ve Men's Health’de yer almıştır. Bu makale 1.688 defa görüntülenmiştir.
Kategoriler: İlişkiler
Bu sayfaya 1.688 defa erişilmiş.

Bu makale işine yaradı mı?

Reklam