Candy Crush’ta bir can kazanmak için 30 dakika beklemek sinir bozucu olabilir. Neyse ki, eklentilere para ödemeden zamanı ilerletmek için birkaç farklı yol mevcut. Bu wikiHow makalesi, Android, iPhone ya da iPad üzerinde nasıl sınırsız can alacağını öğretir. Eğer Facebook’a bilgisayardan bağlanıyorsan fazladan bir can kazanmak için bunu kullanabilirsin.

Yöntem 1 / 2:
Telefon veya Tablet Kullanmak

 1. 1
  Kalan canlarını kullan. Canın bitene kadar seviyeleri oyna. Oyunun ortasındayken kaç canının kaldığını ekranın en üstündeki kalp simgesinin yanında görebilirsin.
 2. 2
  Candy Crush Saga’yı kapat. Canların bittikten sonra uygulamayı tamamen kapat. Candy Crush Saga uygulamasını kapatmak için aşağıdaki adımları takip et:
  • iPhone ve iPad’de, ekranın en altından yavaşça yukarı kaydır. Android cihazlarda kare şeklindeki simgeye ya da üst üste binen iki kare şeklindeki fiziksel düğmeye dokun. Samsung cihazlarda üç dikey çizgi şeklindeki simgeye dokun. Bu, arka planda çalışan tüm uygulamaları gösterir.
  • Candy Crush Saga’da kaldığın yerin görüntüsünü görene kadar sağa doğru kaydır.
  • Candy Crush Saga penceresini yukarı kaydır. Pencere kaybolarak uygulamanın kapatıldığını gösterecektir.
 3. 3
  Telefonunun saatini ileri al. Telefonunun saatini ileri ayarlayarak Candy Crush Saga’yı zamanın geçtiğine inandırabilirsin. Böylece yeni can kazanırsın. Sağlama almak adına saati üç saat ileri almak için aşağıdaki adımları kullan:
  • iOS - Ayarlar uygulamasına dokun, Genel’i seç. Sonra Tarih ve Saat’e dokun. "Otomatik Ayarla" anahtarını KAPALI duruma getir ve ardından saate dokun. Üç saat ileriye ayarlamak için saati yukarı kaydır.
  • Android - Cihazın Ana Ekran'ından Ayarlar’a dokun ya da Menü düğmesine dokun ve Ayarlar’ı seç. Büyüteç simgesine dokun ve arama çubuğuna "Tarih ve Saat" yaz. Ardından Tarih ve Saat’e dokun. "Otomatik tarih ve saat" anahtarını KAPALI duruma getir. Sonra Saati Ayarla’ya dokun. Saati üç saat ileri almak için saati yukarı kaydır. Sonra Tamam’a dokun.
 4. 4
  Bir iki dakika bekle. Candy Crush Saga’yı tekrar açmadan önce birkaç dakika bekle.
 5. 5
  Candy Crush Saga’yı yeniden başlat. Candy Crush Saga’yı yeniden açmak için ana ekranındaki ya da uygulamalar menüsündeki Candy Crush simgesinde dokun. Henüz oynamaya başlama. Canların gelip gelmediğini kontrol etmen gerekir. Seviye seçim ekranının en üstündeki kalbin içinde kaç canın olduğunu görebilirsin.
 6. 6
  Saati düzelt. Cihazında tekrar Ayarlar menüsüne git ve "Otomatik Saat" anahtarına dokun. Bu, saati otomatik olarak belirler ve tekrar doğru zamana ayarlar.
 7. 7
  Candy Crush Saga’yı oyna. Canların yenilenecek ve tekrar oynamaya başlayabileceksin. Eğer canların biterse daha çok can kazanmak için bu yöntemi tekrarla.
  • Not: Eğer şimdi fazladan can almak için öncekinden daha uzun beklemen gerekiyorsa bu, 3. adımda yeterince uzun beklemediğini gösterir. Bu adımları tekrarlaman ve daha uzun beklemen gereken süreyi geçirmek için saati daha ileriye ayarlaman gerekecektir.
  Reklam

Yöntem 2 / 2:
Bilgisayarda Fazladan Can Kazanmak

 1. 1
  Bir canın kalana kadar oyna. Bu numara sadece bir canın kaldığında işe yarar, bu nedenle buna dikkat et!
  • Her şey merkezî bir sunucudan çalıştığı için Facebook sürümünde sınırsız can almak mümkün değil. Sınırsız can sağladığını iddia eden siteler dolandırıcıdır.
 2. 2
  Yeni bir sekme aç. Son canın kaldığında Candy Crush’ı tarayıcındaki başka bir sekmede aç.
 3. 3
  Candy Crush Saga’yı başka bir sekmede yükle. Diğer sekmedeki Facebook’a git ve soldaki kenar çubuğundan "Candy Crush Saga"’ya tıkla. Seviyeyi oynamaya başlama. Sadece hazır et.
 4. 4
  Oyunu ilk sekmede oyna. Eğer ilk sekmede son canını kaybedersen bir kez daha oynamak için ikinci sekmeye geçebilirsin. Eğer son canını kaybedersen hemen maç bitmeden sekmeyi kapat ve Candy Crush Saga’yı Facebook üzerinde yeni bir pencerede aç. Can sayacı 0’a düşmeden önce eski sekmeyi kapatıp yeni bir sekme açmaya devam ettiğin sürece bunu yapmaya devam edebilirsin.
  Reklam

Bununla İlgili wikiHow'lar

wikiHow

Android'de Güvenli Mod Nasıl Kapatılır?

wikiHow

Birisinin Numaranı Whatsapp'ına Kaydettiği Nasıl Anlaşılır?

wikiHow

Snapchat Puanı Nasıl Hızlı Arttırılır?

wikiHow

Smart TV'ye Uygulama Nasıl Eklenir?

wikiHow

Google'da Resimli Arama Nasıl Yapılır?

wikiHow

Android'de Telegram Hesabı Nasıl Silinir?

wikiHow

Akıllı Saat Android'le Nasıl Eşleştirilir?

wikiHow

Bilgisayarın Bluetooth Özelliği Olup Olmadığı Nasıl Anlaşılır?

wikiHow

Word'de Boş Bir Sayfa Nasıl Kaldırılır?

wikiHow

Resim Kullanarak Biri Kolayca Nasıl Araştırılır ve Bulunur?

wikiHow

Google Arka Planın Nasıl Değiştirilir?

wikiHow

WhatsApp’ta Silinen Mesajlar Nasıl Kurtarılır?

wikiHow

Televizyonun Ölçüsü Nasıl Alınır?

wikiHow

Windows Bilgisayarda Ses Çıkmaması Sorunu Nasıl Çözülür?
Reklam

Bu wikiHow makalesi hakkında

Travis Boylls
Ortak yazarlar: :
Travis Boylls
Teknoloji Yazarı ve Editör
Bu makale ortak yazarlar: Travis Boylls. Travis Boylls, wikiHow’da Teknoloji Yazarı ve Editör’dür. Travis teknoloji makaleleri yazma, müşteri hizmetleri yazılımı sağlama ve grafik tasarım konularında deneyime sahiptir. Windows, macOS, Android, iOS ve Linux platformlarında uzmandır. Pikes Peak Toplum Fakültesi’nde grafik tasarım eğitimi almıştır.
Bu sayfaya 334 defa erişilmiş.

Bu makale işine yaradı mı?

Reklam