Birine uzaktan şaka yapmak istiyorsan mümkün olan en hızlı şekilde düzinelerce saçma sapan veya rastgele mesaj göndererek o kişinin telefonunu mesaj bombardımanına (veya sağanağına) maruz bırakabilirsin. Onu mesaj bombardımanına nasıl tutacağını anlatan rehberi burada bulabilirsin.

Yöntem 1
Yöntem 1 / 3:
Mesaj Bombardımanına Tutacağın Kişiyi Seçmek

 1. 1
  Normalde de şakalaşabildiğin birini düşün. Gereğinden fazla hassas olan veya kızma ihtimali yüksek olan birini mesaj bombardımanına tutmak istemezsin. Şakalaşabileceğin ve şakadan dolayı sinir olabilecek ama sonuç olarak bunun komik olduğunu düşünüp seni hemen affedebilecek birini seç.
 2. 2
  Mesaj bombardımanını birine zorbalık etmek için kullanma. Mesajların kaynağının sen olduğunu bulmak çok kolay olur ve çok ciddi bazı sonuçlar da ortaya çıkabilir. Mesaj bombardımanı kurbanı olan biri sana tacizden dava açarsa mahkemelik olabilirsin.[1]
  Reklam

Yöntem 2
Yöntem 2 / 3:
Manuel Olarak Mesaj Bombardımanına Tutmak

 1. 1
  Mesajlaşma uygulamanı aç ve kişilerinden arkadaşını seç. Arkadaşının biriyle yemeğe çıkmak veya işte olmak gibi önemli bir şey yaptığından ve telefonunun yanında olduğundan emin olana kadar beklemeye çalış.
 2. 2
  Rastgele, tek harften oluşan mesajlar veya emojiler gönder. Bu, aralıksız mesaj göndermenin en hızlı yoludur. Parmağının birini "gönder" tuşunun üzerinde tutarken diğer parmağını rastgele harflere, sayılara, simgelere veya emojilere dokunmak için kullan.
  • Bilgisayar oyunu oynuyormuş gibi bir parmakla hızlıca bir harfe dokunup sonra da diğer parmakla gönder tuşuna basarak parmaklarını dönüşümlü olarak kullan.
  • Mümkün olduğunca uzun bir süre gönderebildiğin kadar çok mesaj gönder. Ne kadar uzun süre mesaj bombardımanına tutarsan karşındaki kişi de o kadar çok sinir olacaktır.[2]
 3. 3
  Tek seferde tek bir sözcük yazarak daha uzun mesajlar gönder. Arkadaşına olabildiğince çok abuk subuk şey göndermek yerine, ona bir şeyler de söylemiş olmak istiyorsan mesajı parçalara böl ve tek tek sözcükler şeklinde gönder. Yazımla ilgili endişelenmene gerek yok; hâlâ mümkün olduğunca hızlı bir şekilde yazıp göndermek isteyeceksin.
  • Bir şarkının baştan sona sözlerini tek tek kelimeler hâlinde göndermeye çalış.
  • Aynı kelimeyi tekrar tekrar gönder. İçinde yaşayan iki yaşındaki çocukla bağlantı kur ve şaka yaptığın kişinin söylediği her şeye tekrar tekrar "Neden?" diye yazarak karşılık ver.
  • Sürekli aynı mesajı gönderiyorsan mesajı her seferinde baştan yazmak yerine metin kutuna kopyalayıp yapıştırarak zaman kazan.
 4. 4
  Telefon numarasını engelle. Şaka yaptığın kişinin misilleme yapmasını engellemek için telefon numarasını geçici olarak telefonunda engelle. Arkadaşın sana kızmak veya kendi mesaj bombardımanıyla senden intikam almak için mesaj atamadığını fark ettiği zaman çok daha fazla sinir olacaktır.
  Reklam

Yöntem 3
Yöntem 3 / 3:
Bir Uygulamayla Mesaj Bombardımanına Tut

 1. 1
  Arkadaşını mesaj bombardımanına tutmak için bir İnternet sitesi kullan. Telefon numarasını, mesajını ve göndermek istediğin mesaj sayısını girmeni sağlayan bazı İnternet siteleri vardır. Bu bilgileri girdikten sonra, İnternet sitesi o telefon numarasına bazen yüzlerce mesaj göndererek bu kirli işi senin yerine yapabilir.
 2. 2
  Telefonuna indirmek için bir mesaj bombardımanı uygulaması ara. Pek çok mesaj bombardımanı uygulaması, gelen şikâyetler üzerine uygulama mağazalarından kaldırıldı. Bu yüzden, iyi çalışan ve çok para istemeyen bir uygulama arayıp bulmak artık zor olabilir.[3]
  Reklam

Uyarılar

 • Şakayı yaparken çok fazla ileri gidersen arkadaşın sana cidden kızabilir. Birini mesaj bombardımanına tutmadan önce, bunun olası bir tartışmanın çıkmasına değip değmeyeceğinden emin ol.
 • Mesaj bombardımanı birini taciz etmek amacıyla kullanıldığı takdirde yasa dışı bir durum olarak kabul edilebilir. Yalnızca arkadaşlarını şaka amaçlı mesaj bombardımanına tut. Mesaj bombardımanıyla veya başka yollarla hiç kimseyi taciz etme.
Reklam

İhtiyacın Olan Şeyler

 • Cep telefonu
 • Sınırsız mesajlaşma paketi

Bununla İlgili wikiHow'lar

Snapchat Puanı Nasıl Hızlı ArttırılırSnapchat Puanı Nasıl Hızlı Arttırılır?
Birisinin Numaranı Whatsapp'ına Kaydettiği Nasıl AnlaşılırBirisinin Numaranı Whatsapp'ına Kaydettiği Nasıl Anlaşılır?
Grand Theft Auto (GTA) V'te Kız Arkadaş Nasıl BulunurGrand Theft Auto (GTA) V'te Kız Arkadaş Nasıl Bulunur?
Sim'lerinin İhtiyaçları Nasıl DoldurulurSim'lerinin İhtiyaçları Nasıl Doldurulur?
Resim Kullanarak Biri Kolayca Nasıl Araştırılır ve BulunurResim Kullanarak Biri Kolayca Nasıl Araştırılır ve Bulunur?
Herhangi Bir Sitedeki Video Nasıl Ücretsiz İndirilirHerhangi Bir Sitedeki Video Nasıl Ücretsiz İndirilir?
SIM'den Telefon Numarası Nasıl ÖğrenilirSIM'den Telefon Numarası Nasıl Öğrenilir?
AirPod Pil Durumu Nasıl Kontrol EdilirAirPod Pil Durumu Nasıl Kontrol Edilir?
Akıllı Saat Android'le Nasıl EşleştirilirAkıllı Saat Android'le Nasıl Eşleştirilir?
Resimler JPEG Formatına Nasıl DönüştürülürResimler JPEG Formatına Nasıl Dönüştürülür?
Instagram Gönderileri Belli Takipçilerden Nasıl GizlenirInstagram Gönderileri Belli Takipçilerden Nasıl Gizlenir?
Smart TV'ye Uygulama Nasıl EklenirSmart TV'ye Uygulama Nasıl Eklenir?
Nasıl Hack Yapıyormuşsun Gibi GörünülürNasıl Hack Yapıyormuşsun Gibi Görünülür?
Android'de Güvenli Mod Nasıl KapatılırAndroid'de Güvenli Mod Nasıl Kapatılır?
Reklam

Bu wikiHow makalesi hakkında

wikiHow bir “wiki”dir. Bu, makalelerimizin çoğunun birden fazla yazar tarafından ortaklaşa yazıldığı anlamına gelir. Bu makaleyi oluşturmak için, zaman içinde makaleyi düzenlemek ve iyileştirmek üzere bazıları isimsiz, 32 kişi çalıştı.
Bu sayfaya 965 defa erişilmiş.

Bu makale işine yaradı mı?

Reklam