Eğer bir Kova burcu kadınına göz koyduysan büyük ihtimalle onun o alışılmadık, ileriye bakan kişiliğinden etkilenmişsindir. Burçların asisi olan Kova burcu kadınının çiğnemeyeceği tek bir kural yoktur. Bu kadar dinamik ve kendine özgü birine âşık olmamak zordur ve onun sevgisini kazanmana yardım etmek için buradayız. Bir Kova burcu kadınının kalbini kazanmak istiyorsan onun maceralı hayat tarzını kabul et ve seni de benzersiz yapan şeyleri ona göster.

Yöntem 1
Yöntem 1 / 12:
Kışkırtıcı sohbetlerle onun katılmasını sağla

 1. 1
  Bütün gece konuşmak, bir Kova burcu kadının etkilemenin çok sağlam bir yoludur. Gerçekten ilgisini çekmek için felsefe, sanat, politika ve insancıl amaçlar gibi konular aç.[1] Konuşurken fikirlerini özgürce paylaş ve onunkileri dinle. Ama sakinliğini korumaya dikkat et. Kova burçları saygılı bir tartışmayı severler ama ateşli ve duygu yüklü sohbetler ona göre değildir. Konuşmada nazik ve açık fikirli bir tavır takınırsan senden hemen hoşlanacaktır.[2]
  • Bu Kova Burcu kadınına bir partide rastlarsan duvardaki resim üzerine bir yorum yapabilirsin. "Bu tablonun soyut olduğunu biliyorum ama bir köpek gördüğüme yemin ederim. Sen ne görüyorsun?" diyebilirsin.
  • Ona haberlerdeki en güncel olayla ilgili bir bağlantıyı kısa mesajla gönder. Hoşlandığı kişiyle politika konuşmak isteyen biri varsa o da Kova burcudur. Başına, "Şunu bir oku. Bu konuda bir sürü düşüncem var. Senin de ne düşündüğünü öğrenmek isterim," gibi bir şey ekle.
  Reklam

Yöntem 2
Yöntem 2 / 12:
Onunla konuşurken bir gizem havası takın.

 1. 1
  Bir Kova burcu kadını ağzına bir parmak bal çalınmasından hoşlanır. Kendinle ilgili çok fazla şey anlatırsan ya da çok fazla elinin altında olursan rahatsız olabilir ya da ilgisini kaybedebilir.[3] Ona, zaman içinde kendinle ilgili birkaç detay vererek seni yavaş yavaş tanımasını sağla.
  • Eğlenmek için ne yaptığını sorarsa aklına gelen her hobiyi saymaktan kaçın. "Bir sürü şeyle ilgileniyorum. Ama kar kayağı favorimdir 🙂" gibi bir şey söyle.
  • Konu çocukluğuna gelirse bu aşamada detaylı bir hayat hikâyesinden kaçın. Onun yerine, "Oldukça iyi bir çocukluğum oldu. Sana çocukken neredeyse bir reklâmda oynayacağımı anlatmış mıydım?" gibi komik bir anekdot anlat.
  • Gizem faktörünü arttırmak için, bazen sohbeti önce sen bitir. Kova burcu kadınları kovalamayı sever, o yüzden neler yaptığını merak etmek ve yakında yine mesaj atacağını ummak hoşuna gidecektir.

Yöntem 3
Yöntem 3 / 12:
Onun arkadaşı ol.

 1. 1
  Kova burcu Arkadaşlıklar evi olan on birinci ev tarafından yönetilir.[4] Bu nedenle, Kova burçları sevgilileri dâhil hayatlarındaki insanlarla güçlü ve anlamlı arkadaşlıklar kurmaya önem verir. Ona gerçek bir arkadaş olduğunu gösterirsen muhtemelen sana karşı bir şeyler hissedecektir. Bir Kova burcu kadınının iyi bir arkadaşı olmanın bazı yolları şunlardır:[5]
  • Seninle konuşurken onu dinlemek (ve telefonunu elinden bırakmak)
  • Moral konuşmasına her ihtiyaç duyduğunda onu cesaretlendirmek
  • Şakalaşıp birlikte komiklikler yapmak
  Reklam

Yöntem 4
Yöntem 4 / 12:
Onu benzersiz yapan konularda ona iltifat et.

 1. 1
  Bir Kova burcu kadını bütün çılgın ve harika yönlerinin takdir edildiğini hissetmek ister.[6] Eleştiriye ve yargılayıcı bakışlara alışkındır. Eğer ona bütün tuhaflıklarını takdir ettiğini gösterirsen muhtemelen sana hemen âşık olacaktır. Onunla ilgili hoşuna giden şeyleri söyle ve spesifik ol.
  • "Zihnin çok gizemli bir işleyişe sahip. Her konuda ne düşündüğünü öğrenmek istiyorum" ya da "Seninle saatlerce konuşabilirim. Hiç kimse olayları senin gözünle bakamıyor," diyebilirsin.
  • Dış görünüşüne iltifat etmek istersen iltifatın özel olması için spesifik bir şeye odaklan. Ona, "Bugün o batik elbiseyle çok güzeldin. Harika bir tarzın var," gibi bir mesaj at.

Yöntem 5
Yöntem 5 / 12:
Tuhaf yönünü göster.

 1. 1
  Kova burcu kadınları kendileri gibi gerçek insanlardan etkilenirler. Bu Kova burcu kadınını tanırken tuhaf ilgi alanların ve uğraşlarınla ilgili utangaç olma. Kova burcu kadınları bütün tuhaf ve tabu olan şeylerle ilgilenirler, o yüzden gizli zevklerin tam da onun daha fazlasını öğrenmek isteyeceği şeylerdir.[7]
  • Belki bir rock grubundasın ama gizliden gizliye pop müzik seviyorsun. "Sana bir sır vereyim mi? Dış görünüşümden belki hiç beklemezsin ama aslında çok sıkı bir ABBA hayranıyım," gibi bir şey söyleyebilirsin.
  • Ona Zindanlar ve Ejderhalar oyununu oynadığını söylemekten çekiniyor musun? Çekinme! "Şu anda ne yaptığını bilmiyorum ama ben az önce bir ejderha öldürdüm," diye mesaj at. Dünyada bundan hoşlanmayacak tek bir Kova burcu kadını yoktur.
  Reklam

Yöntem 6
Yöntem 6 / 12:
Biraz cilveli ol.

 1. 1
  Kova burcu kadınları sözcüklerle flört etmeye bayılır. Ne de olsa onlar Zodyak’ın entelektüelleridir. Onun sevgisini kazanmak için, aranızdaki şakaları tekrarla, küçük bir tartışma başlatmak için ona muzip bir şekilde sataş, hatta onu üstü kapalı bir şekilde iğnelemeyi dene. Kendine entelektüel açıdan denk birini bulduğu için heyecanlanacak ve muhtemelen o da seninle flört etmeye başlayacaktır (Kova burcu kadınları çok çekici olmalarıyla blinirler).[8]
  • Şakalaşmak için televizyon dizilerinden komik GIF’ler, memler ya da komik makaleler göndermeyi dene. Tuhaf bir çizgi filmden bir GIF, bir astroloji memi ya da bir derginin komedi bölümündeki nükteli bir hiciv muhtemelen Kova burcunun hoşuna gidecektir.
  • Ona takılmak için, "Kabul, bana tavsiye ettiğin film muhteşem. Aynı zamanda izlediğim en tuhaf film. Nereden buluyorsun böyle şeyleri!?" gibi bir şey diyebilirsin.
  • Seksi bir kelime oyunuyla işleri biraz daha romantik kıl. "Of ya, evim buz gibi. Keşke burada olsaydın da ortamı ısıtsaydın 😉" demeyi deneyebilirsin.

Yöntem 7
Yöntem 7 / 12:
Onu umulmadık ve yaratıcı randevulara çıkar.

 1. 1
  Macera hissi veren geziler planla. Bir Kova burcu kadını kolay sıkılır, o yüzden her hafta çıkılan akşam yemeği randevularından bıkabilir.[9] Bunun yerine, doğa yürüyüşü, bowling, hatta gönüllülük gibi aktivite odaklı randevular planla. Ona ne kadar cesur ve spontane olduğunu göstermek için hiç denemediğin şeyler seç. İlgisini canlı tutman hoşuna gidecektir ve kendisi kadar maceracı birini bulduğu için mutlu olacaktır.
  • Kova burcu, yaratıcı şekilde uyaran randevuları da sever. Birlikte bir resim ve şarap gecesine katılmayı, yemek kursuna gitmeyi ya da yaşadığınız yerdeki bir kitapçıyı incelemeyi dene.
  • Bir şeyleri değiştirmekten korkma. Her zamanki rutinden sıkıldığından endişe ediyorsan ona, "Bu gece için yemek pişirmeyi planladığımızı biliyorum ama onun yerine şu yeni açılan pizzacıyı denemek ister misin?" gibi bir mesaj at.
  Reklam

Yöntem 8
Yöntem 8 / 12:
Anlamlı bir hediyeyle ona sürpriz yap.

 1. 1
  Bu, Kova burcu kadınına onu düşündüğünü gösterir. Kova burçlarının, sevgilileri tarafından takdir edilmeleri gerekir, yoksa kendi yollarına gitmekte tereddüt etmezler. Ona değerini gerçekten bildiğini göstermek için küçük bir hediye ver. İlgi alanlarıyla bağlantılı bir şey, örneğin sevdiği albümün bir plağını ya da hayranı olduğu yazarın bir kitabını seç. Bu hareketten etkilenecek ve kendini bu kadar değerli hissettiren biri bulduğu için mutlu olacaktır.[10]
  • Kova burçları yaratıcılıklarıyla bilinirler. Ona, boya fırçaları, bir kutu renkli kalem ya da birkaç güzel tükenmez kalem gibi sanatsal uğraşlarıyla ilgili bir şey de verebilirsin.
  • Bir hediye için büyük bir bütçen yoksa sorun değil. Kova burçları savurganlıktan pek hoşlanmazlar, o yüzden senin yaptığın bir müzik listesi, bir çizim ya da mahallende bulup kopardığın bir çiçek de onu aynı derecede mutlu edecektir.

Yöntem 9
Yöntem 9 / 12:
Yatak odasında yeni şeyler dene.

 1. 1
  Kova burçlarının cinsellikle ilgili açık fikirli ve yaratıcı bir bakış açısı vardır.[11] Tahrik edici şeylerin çok azı Kova burçlarını korkutup kaçırabilir ve kendilerine özgü bazı benzersiz arzuları olabilir. İşler kızışmaya başlayınca yatak odasındaki fantezilerin hakkında konuş ve onunkileri sor. Cinselliğiyle bu kadar barışık biriyle birlikte olmak çok hoşuna gidecektir.[12]
  • Konuyu açmak için, "Dün geceyi düşünmeden edemiyorum. Birlikte denemeyi istediğin bir şey var mı?" ya da "Öpücüklerine doyamıyorum. Buna karşılık benim yapabileceğim bir şey var mı?" gibi bir şey söyleyebilirsin.
  • Bu Kova burcu kadınının ondan sadece cinsel olarak hoşlanmadığını bilmesini sağla. Kova burçları kendilerini sana teslim etmeden önce, gelip geçici bir ilişkide bile kişiliklerinin takdir edildiğinden emin olmak isterler.
  • Sadece rahat olduğun şeyleri yap. Yatak odasında yeni şeyler denemeye henüz hazır değilsen bu tamamen normal. Kova burçları genellikle çok anlayışlı insanlardır ve onları etkilemenin başka bir sürü yolu vardır.
  Reklam

Yöntem 10
Yöntem 10 / 12:
İhtiyaç duyduğunda onu rahatlat.

 1. 1
  Bir Kova burcu kadını, romantik ilişkilerinde desteğe muhtaçtır. Sosyal hayatlarında son derece bağımsız olan Kova burçları onlara yardım edebilen ve baş başayken onlar için gerçek bir partner olabilen bir sevgili isterler. Kendine has kişiliği konusunda kendini güvensiz hissedecek olursa yardıma ihtiyacı olduğunda orada ol ve sana gerçekten güvenebileceğini göster.[13] Böylece onun o gizli ve hassas yanına ulaşırsın ve sana sırılsıklam âşık olmasını sağlarsın.
  • Bir dahaki sefere kendisini moralsiz hissetmeye başladığında ona, "Sen çok özelsin. Sensiz dünya çok daha az ilginç bir yer olurdu," gibi bir şey de.
  • Belki de gönüllü olduğu mektup yazma kampanyasının altından kalkamıyordur. Ona yardım et ve günü onunla mektup yazarak geçir!
  • Ona bir iyilik yapmayı teklif edersen dediğini yapmaya dikkat et. Bir Kova burcunu gerçekten etkilemek için, sana güvenebileceğini ona göstermen gerek.

Yöntem 11
Yöntem 11 / 12:
Sevdiği şeyleri yapması için onu yalnız bırak.

 1. 1
  Bir Kova burcu yalnız başına bolca zaman geçirmeye ihtiyaç duyar.[14] Eğer bir bilim kurgu film maratonu yapma ya da tüm gün felsefe konusunda okuma teklifini geri çevirirse bunu kişisel almaktan kaçın. Kendi zamanında enerjisini toplamasına izin ver ve yalnız kalma ihtiyacına saygı duy. Ona rahatlaması ve istediği şeyleri yapması için zaman verirsen onu gerçekten anlayan bir insan bulduğu için mutlu olacaktır.[15]
  • O hafta plan yapamayacağını çünkü bir sanat projesiyle uğraşacağını söylerse ona teşvik edici ve anlayışlı bir mesajla cevap ver. "Kesinlikle anlıyorum. İmkânın olursa arada durum güncellemesi yolla! Sanatına hazırlık aşamasında bakmaktan keyif alıyorum,” diyebilirsin.
  • Diyelim ki saplanıp kaldığı bir çizgi romanı bitirmek için randevunuzdan erken ayrılıp eve gitmesi gerekiyor. "Anlıyorum ama bitirince bana ödünç vereceğine söz vermen şartıyla. Bu kitap kulağa muhteşem geliyor!" gibi bir şey söyle.
  Reklam

Yöntem 12
Yöntem 12 / 12:
Bağımsızlığına saygı duy.

 1. 1
  Bir Kova burcu kadını gelişmek için bağımsızlığa ihtiyaç duyar.[16] Birbirinizi tanıdıkça ona bağlanması için baskı yapmaktan kaçın. Onun yerine, birlikte geçirdiğiniz zamanın tadını çıkarmaya odaklan, onunla randevulara çıkmaya devam et ve sabırlı ol. Kova burçları bağlanmadan önce iyice emin olmak isterler. Onu sıkboğaz etmezsen hazır olduğunda sana bağlanmakta bir sorun yaşamayacaktır.[17]
  • Randevuları aylar öncesinden planlamak yerine, anlık planlar yap. Örneğin, onu aylar sonraki bir aile düğününe hemen davet etme. Onun yerine o hafta ona seninle bir şeyler içmeyi teklif et.
  • Bir Kova burcu kadını birine bağlansa bile yine de arkadaşlarıyla bolca zaman geçirmek isteyecektir. O başkalarıyla takılırken kıskançlık etmekten kaçın, soğukkanlı davran ve onun bu kadar popüler ve çok sevilen bir kadın olduğu gerçeğini kabul et!

Bununla İlgili wikiHow'lar

Nasıl ÖpüşülürNasıl Öpüşülür?
Bir Erkeğin Senden Hoşlandığı Nasıl AnlaşılırBir Erkeğin Senden Hoşlandığı Nasıl Anlaşılır?
Konuşacak Bir Şey Olmadığında Sohbet Nasıl BaşlatılırKonuşacak Bir Şey Olmadığında Sohbet Nasıl Başlatılır?
Bir Kızla Sohbet Etmeye Nasıl BaşlanırBir Kızla Sohbet Etmeye Nasıl Başlanır?
Nasıl Tutkulu ÖpüşülürNasıl Tutkulu Öpüşülür?
Telefon Seksi Nasıl YapılırTelefon Seksi Nasıl Yapılır?
Birinin Seni Gerçekten Sevdiğini Nasıl AnlarsınBirinin Seni Gerçekten Sevdiğini Nasıl Anlarsın?
Doğum Gününü Kutlayan Birine Nasıl Karşılık VerilirDoğum Gününü Kutlayan Birine Nasıl Karşılık Verilir?
Bir Kızı Kendine Nasıl Aşık EdebilirsinBir Kızı Kendine Nasıl Aşık Edebilirsin?
Fransız Öpücüğü Stilinde Nasıl Öpüşülür?
Bir Erkeğin Seni Gerçekten Sevdiğini Nasıl AnlarsınBir Erkeğin Seni Gerçekten Sevdiğini Nasıl Anlarsın?
Erkek Arkadaşının Eşcinsel Olup Olmadığını Nasıl AnlaşılırErkek Arkadaşının Eşcinsel Olup Olmadığını Nasıl Anlaşılır?
Nasıl Flört EdilirNasıl Flört Edilir?
Hoşlandığın Kızı Nasıl Elde EdersinHoşlandığın Kızı Nasıl Elde Edersin?
Reklam
 1. https://www.astrology.com/aquarius-woman.html
 2. Angel Eyedealism. Astrolog ve Performans Sanatçısı. Uzmanla Görüşme. 13 January 2022.
 3. https://www.astrology.com/aquarius-woman.html
 4. https://www.astrology-zodiac-signs.com/zodiac-signs/aquarius/
 5. Angel Eyedealism. Astrolog ve Performans Sanatçısı. Uzmanla Görüşme. 13 January 2022.
 6. https://www.horoscope.com/zodiac-signs/aquarius/love
 7. Angel Eyedealism. Astrolog ve Performans Sanatçısı. Uzmanla Görüşme. 13 January 2022.
 8. https://cafeastrology.com/articles/aquariuswomanlove.html

Bu wikiHow makalesi hakkında

Angel Eyedealism
Ortak yazarlar :
Astrolog ve Performans Sanatçısı
Bu makaledeki ortak yazarlar Angel Eyedealism. Angel Eyedealism, Manhattan'ın Aşağı Doğu Yakası'nda faaliyet gösteren bir astrolog ve performans sanatçısıdır. Angel, otuz yıla yaklaşan astroloji deneyimiyle ikamet değiştirme astrolojisi ve astrokartografi konusunda uzmanlaşmıştır. Vogue, Cosmopolitan, The Atlantic, The Washington Post, Refinery29, NBC, MTV, Showtime ve Bravo gibi çok sayıda medya organında kendisine yer verilmiştir. Angel, performans sanatı astroloji okumaları için eğlence ve şarkı söyleme becerilerini kullanarak basit, kibar ve esprili bir astrolojik mercekle başkalarına yardım etmeyi amaçlamaktadır. Bu makale 1.454 defa görüntülenmiştir.
Kategoriler: İlişkiler
Bu sayfaya 1.454 defa erişilmiş.

Bu makale işine yaradı mı?

Reklam