Ne zaman bir kızla konuşsan kekelemeye başlıyorsun ve kendi adını bile unutuyor musun? Bu durumun artık bir son bulmasını mı istiyorsun? Öyleyse ikinizin de ilgisini çekeceğini düşündüğün bir konuyla ilgili bir sohbet başlat. Böyle yaparak daha çok eğlenirsin ve konuştuğun kızla aranda bir bağlantı kurulduğunu hissedersin. Kendini daha rahat hissedersin ve bu özel kızla konuşurken zamanın nasıl geçtiğini anlamazsın. Bir kızla konuşmak için ona dostça ve normal bir tavırla yaklaş ve düşüncelerine ilgi duyduğunu ifade ederek, ona samimi iltifatlarda bulunarak ve açık beden dilini kullanarak onun kendini özel hissetmesini sağla. Bu, göz korkutucu gelebilir ama biraz pratik yaparak neredeyse bütün kızlarla ter dökmeden konuşabilirsin.

Kısım 1
Kısım 1 / 3:
Sohbete Başlamak

 1. 1
  Kızın gözünü yakala. Bunu başarmak için çok karmaşık ya da dramatik bir şey yapmana gerek yok; aslına bakılırsa karmaşık ve dramatik şeyler yapmaman gerekir. Sadece ona gülümse, hafifçe çarparak geçtiğin için ondan özür dile ya da bir an bak sonra gözünü kaçır ve yeterince zaman geçtikten sonra tekrar bak. Onu gördüğün saniye hemen selam vermek zorunda değilsin. Bunu yapmak yerine onun biraz seninle ilgili merak duyması için bekleyebilirsin. Kızı zaten tanıyorsan elbette kendini fazla ağırdan satma, doğrudan git ve selam ver. Kendine güveniyorsan neden kendini tanıtmayasın ki? [1]
  • Kıza yaklaşırken kendine güvenen bir vücut dili kullandığından emin ol. Kıza yaklaşırken başını dik tut, ileri bak ve vücudunun duruşu iyi olsun.
  • Ona selam vermek için çok fazla beklersen kendini yok sayılmış hissedebilir.
 2. 2
  Kendini tanıt. Tek yapman gereken “Merhaba, benim adım Can. Senin adın ne?” ya da “Ben Can. Tanıştığıma memnun oldum.” demektir. Ona ikinizin de girdiği ders gibi ortak olan bir noktanızla ilgili sorular sorarak da konuşmaya başlayabilirsin. Sana karşılık verip adını söylediğinde ona doğru uzanıp hafifçe elini sık. Bu konuda garip davranma. Elbette, bu sana biraz modası geçmiş bir şey gibi gelebilir ama olgun insanlar kendini bu şekilde tanıtır. Kızı zaten tanıyorsan doğrudan selam ver ve ona adını söylediğinden emin ol.
  • Kızın adını öğrendikten sonra onunla konuşurken adını birkaç kez kullanarak onunla konuşmaktan gerçekten keyif aldığını ve söylediklerini önemsediğini düşünmesini sağla. Adını bir ya da iki kez kullanman yeterlidir.
 3. 3
  Kendin ol. Gevşe ve kızın senin gerçekten kim olduğunu görmesini sağla. Şapşal ve komik biriysen onu güldür. Daha ciddi biriysen ve şaka yapmak sana göre bir şey değilse ona bir sürü şaka yapmak yerine onunla çok fazla ciddi olmadan ilgi çekici ve anlamlı konulardan konuş. Ayrıca, nasıl senin onunla ilgili bir şeyler öğrenmen gerekiyorsa onun da seni tanıması için ona kendinle ilgili şeyler de söylemen gerekir. Bu, kendin olmanın bir parçasıdır. Ancak ne yaparsan yap zamanın tamamını kendinden bahsederek geçirmediğinden emin ol, kızdan biraz kendinden bahsetmesini iste, söyledikleri ilgini çekmese de gerçekten ilgini çok çekmiş gibi davran.
  • Unutma ki, kendin olman önemli olsa da insanlara “Önce onu tanıman gerek...” dedirten türdeki daha acayip özelliklerini gizli tut. Bir anda onu korkutmak istemezsin! Onun da ilgisini çekebilecek konulardan konuşmaya çalış.
 4. 4
  Gülümse. Bu çok işe yarayabilir. Gülümsemek sohbetten keyif aldığını ve kendini rahat hissettiğini gösterir ve bu da kızın seninle konuşmaya devam etmesini sağlar. [2] Dudaklarının hafifçe yukarı doğru kalktığı doğal bir ifadeyle gülümsemeye çalış ve gerektiği zaman daha büyük gülümse ve dişlerini göster. Her an gülümsemek zorunda değilsin ama konuşmanın başlarında gereken zamanlarda gülümsemek kıza kendini onaylanmış hissettirir. Kız komik bir şey söylerse gül.
  • Gülümsemek kızı rahatlatır ve onun söylediklerinden gerçekten hoşlandığını düşünmesini sağlar.
  • Her an gülümsememelisin, aksi takdirde gergin veya kendini zorluyormuş gibi görünebilirsin.
 5. 5
  Kişisel konulara girmekten kaçın. Kızdan hoşlanıyorsan o zaman tabii ki amacın er ya da geç onu yakından tanımak olur ancak bu tanıştıktan saniyeler sonra onunla büyük annenin ölümünden sonra duyduğun üzüntüyle ilgili ya da sırtındaki kızarıklıkla ilgili detay vererek konuşman gerektiği anlamına gelmez. Bunun yerine, evcil hayvanların, sevdiğin müzik grupları ve hobilerin gibi kırıcı olmayan ve konuşması kolay olan hafif konulardan bahsetmeyi tercih et ve henüz birbirinizi gerçek anlamda tanımamışken kızın kendini rahatsız hissetmesine sebep olma. Onu önemsediğini gösterişsiz bir şekilde belli etmen onun bütün gününü güzelleştirebilir.
  • Başlangıçta hafif konular seçmek sıkıcı konular seçmen gerektiği anlamına gelmez. Sırf biraz kişisel olan bir konuyu konuşmaktan kaçınmak için hava durumuyla ilgili konuşmak zorunda değilsin. İnsanların hava durumuyla gerçekten ilgilendikleri bir yerde yaşıyorsan o zaman bu konu hakkında konuşabilirsin.
  • Konuşmanın akışını takip et. Bazen iki insan öyle bir başlangıç yapar ki birbirlerine beklediklerinden daha kısa bir sürede açılmaya başlarlar. Kız sana açılmaya başlarsa ve gerçekten sana güveniyorsa sen de kendini tutmaktan bir miktar vazgeçebilirsin.
  Reklam

Kısım 2
Kısım 2 / 3:
Kıza Kendini Özel Hissettirmek

 1. 1
  Ortak noktalarınızı bul. Konuyu ikinizin de ilginizi çeken yöne doğru çekmeye çalış; Game of Thrones bağımlılığından bisiklete binme sevgine kadar her şeyi konuşabilirsin. Bunu yaparken ona en sevdiği beş müzik grubunu, sevdiği yemekleri, hobilerini veya ne tür sporlar yaptığını sormak zorunda değilsin. Konuşmanın akışına göre ikinizin de sevdiğini şeyler olup olmadığını anlayabilirsin ya da onun senin sevdiğin şeyleri fark etmesini sağlayabilirsin. Örneğin, konuşma arasında önceki gün A takımının maçına gittiğinden bahsedersen o da sana kendisinin de A takımının büyük bir hayranı olduğunu söyleyerek cevap verecektir.
  • Konuşurken "evet" ya da "hayır" cevaplarını doğuracak sorular sormak yerine açık uçlu sorular sorduğundan emin olarak sohbetin ilerlemesini sağla. [3]
  • Tuhaf sessizliklerden sakın! Unutma: İşlerin tuhaf olup olmayacağı senin elinde, kendine güven ve elinden geldiğince sohbetin devam etmesini sağla.
  • Ortak bir noktanız yokmuş gibi hissedersen umutsuzluğa kapılma. Eğlenceli bir sohbeti yeterince uzun bir süre boyunca sürdürebilirsen sonunda ortak bir şeyler bulabilirsin.
  • Sonunda çok fazla ortak noktanız da çıkmayabilir ama yine de benzer karakterde ve düşüncede olduğunuz için anlaşabilirsiniz. Bu da çok iyi bir şeydir.
  • Sevdiğin bir müzik grubundan bahsettiğinde onun da bu grubu sevip sevmediğini sor; kendi ilgilendiğin şeylerden bahsederken onun ilgilendiği şeyleri de önemsediğini görmesini sağla.
 2. 2
  Konuşurken göz teması kur. Bu, ona kendini özel hissettirmenin bir diğer yoludur. Kızın gözlerinin içinde kendi yansımanı arar gibi gözlerine bakıp onu korkutmak zorunda değilsin ama tüm ilgini ona verdiğini de belli etmelisin ve telefonuna bakmamalı ya da etrafta daha ilginç biri var mı diye odayı kolaçan etmemelisin. Arada bir göz kontağını kesebilirsin ama sadece heyecanı kaybetmemek için, sıkıldığını göstermek için değil.[4]
  • Göz kontağı kurmak güven belirtisidir. Kızla göz teması kurma konusunda dikkatli olursan onu tanıma konusunda kendine güvendiğini görecektir.
 3. 3
  Kızın düşüncelerine ve fikirlerine karşı ilgini ifade et. Konuştuğu zaman onu dikkatle dinle. Kızlar kendilerini dinleyen ve söylediklerini beğenen erkeklerden hoşlanır. Kendi fikrini söylemek için sürekli kızın lafını kesme; bırak o konuşup seninle fikirlerini paylaşsın. Ancak başını sallayarak, uygun zamanlarda “evet” ya da “hayır” diyerek ve sorularını cevaplayarak onu dinlediğini göster.
  • En sevdiğin müzik türü, sezonun en moda trendleri veya arkadaşlığın önemi gibi önem verdiğin herhangi bir konu hakkında ona ne düşündüğünü sor.
  • Onun fikrini sormak önemli olsa da ilk başta hemen din ve siyasetten bahsetmekten sakın yoksa hiç tahmin bile edemediğin bir tartışmanın içine girebilirsiniz. [5]
  • Bir şey dediğinde karşılık ver ve onun söylediklerini arada bir tekrar ederek onu dinlediğini göster. "Şehir dışına taşınan arkadaşlarla iletişim hâlinde olmanın çok zor olduğu konusunda sana tamamen katılıyorum..." diyerek söylediği her söze dikkat ettiğini gösterebilirsin.
 4. 4
  Ona inceden iltifat et. Onu önemsediğini göstermek için kızın karakterinin ya da görünüşünün bir yanını onu ürkütmeden övmelisin. Onun sevdiği tarz müziği seviyorsan ya da okuduğu kitapları beğeniyorsan ona çok iyi zevklerinin olduğunu söyle. Kızın kıyafetleriyle, saçıyla veya takılarıyla ilgili iltifat etmek doğru bir davranıştır ancak onun sadece dış görünüşüyle ilgilenmediğini gösterirsen kalbini gerçekten kazanabilirsin. [6] Ayrıca, kendine çok fazla güveniyorsan ona neden flörtöz bir şekilde komplimanlarda bulunmayasın ki?
  • Eğer fiziksel görünüşüyle ilgili bir iltifatta bulunmayı seçiyorsan kıyafetlerine, saçına ya da daha yakın olunan durumlarda gözlerine iltifat etmenin ötesine geçme. Kız daha senin soyadını bile bilmezken senin ona ne kadar ateşli olduğunu söyleyip onu korkutman doğru olmaz.
  • Gülüşü çok güzelse bunu ifade etmekten çekinme.
 5. 5
  Ona derslerinin nasıl olduğunu sor. Geometri dersinde en sevdiği konunun ne olduğunu sorup onu bunaltmak zorunda değilsin ama okulda en sevdiği derslerin ne olduğunu, en sevdiği öğretmenin kim olduğunu sorarak onunla ilgilendiğini gösterebilirsin veya hatta bu şekilde ileride ne yapmak istediğiyle ilgili yeni bir konuya geçebilirsin. Sadece kafanı sallayıp "İlginç..." deme, ona sevdiği dersi neden sevdiğini sor veya ileride neden hemşire ya da avukat olmak istediğini sor.
  • Bazı kızlar okuldan konuşmayı çok sevmezler. Eğer bu konuya karşı ilgisinin olmadığını sezersen konuyu değiştir.
  • Sohbetin sorgulamaya dönüşmesine izin verme. Sen de sevdiğin konularla ilgili konuşabilirsin.
 6. 6
  Kız senin espri anlayışını fark etmeden ona şaka yoluyla takılma. Kızlara ciddiye alabilecekleri konularda özellikle de kilo, görünüş ve zekâ konusunda takılmamak en iyisidir. Kızla henüz yeni tanışıyorken kızın yanlış anlayacağı yorumları yapmamak özellikle önemlidir. Daha ilk konuşmanızda kızı derinden kırmayı başarırsan bu işin içinden sıyrılman çok zor olur.
  • Tedbiri elden bırakma. Esprini anlayacağından gerçekten emin olmadan ona takılma.
  • Davranışlarını takip et. Kız sana bir süredir şakayla takılıyorsa senin de ona takılman normaldir. Yalnızca senin şakalarının da onunkilerle aynı düzeyde olduğundan emin ol.
  Reklam

Kısım 3
Kısım 3 / 3:
Kızın İlgisini Canlı Tutmak

 1. 1
  Kızı güldür. Kızlar kendilerini güldüren erkeklerden hoşlanır. İlk başlarda çok boşboğazlık yapmadığın ve uygun olmayan şekilde konuşmadığın sürece zekânı ve espri anlayışını göstermekten korkma. Onun dikkatini çekmek için tak tak kim var orda diye başlayan şakalar yapmak zorunda değilsin; sadece zekice yorumlar yap, kız sana bir espri yaparsa sen de karşılık ver ve etrafınızdaki dünyayla ilgili onu düşündürecek eşsiz gözlemlerde bulun. Bu konuyu fazla düşünme. Biraz şaşkın ve soğuk bir espri anlayışın varsa kızın bunu görmesini sağla.
  • Yaptığın şakaya gülmezse kendini çok fazla ciddiye almadığını ona göster. "Belki bir dahaki sefere daha iyi bir şaka yaparım...” diyerek onu güldür.
  • Komik bir yorum yaparsa ona sadece "Bu çok komik." deme. Sen de o anda komik bir yorum yapabildiğini göster veya şakaya onunla beraber gül.
 2. 2
  Şansını çok zorlama. Bir kız onu tavlamak için şansını fazla zorlayıp zorlamadığını bir kilometre öteden anlar. Onun ilgisini çekmek istiyorsan kız takip edilmek istemiyorsa onu sürekli takip etmemelisin, rahatsız olduğu çok belli olduğu hâlde onu kompliman yağmuruna tutmamalısın veya ne kadar çok göğüs hareketi yaptığınla veya takımının sayı yapma rekorunu kazanması için ne kadar çabaladığınla ilgili kendini övmemelisin. Rahatla ve onu etkilemek için bu kadar endişelenmeyi bırak, o zaman onu daha fazla etkilediğini göreceksin.
  • Kız senin onun beğenisini kazanmak için şansını çok zorlamaya gerek duymayacak kadar kendine güvendiğini görürse seninle daha fazla konuşmayı isteyecektir.
  • Pazılarını şişirip vücudunun ne kadar harika olduğundan bahsedersen veya üzerinde gömleğin olmadan ne kadar iyi göründüğünü söylersen kız senden soğur.
 3. 3
  Kendine güven. Kendine güven ve aptalca bir şey söylemekten korkma.[7] Korkmazsan muhtemelen aptalca bir şey de söylemezsin. Onun dikkatini kendinde tutmaya çalış ve sessizlik olması veya bir hikâyeyi doğru düzgün anlatamamak gibi genelde yaşanılan garip durumlar olursa da sorun yapma. Pozitif, rahat ve mutlu ol; o zaman kız seninle konuşmaktan daha çok keyif alacaktır. Onu güldüreceğini düşünsen bile kendini de çok küçümseyip kızın gözünde kendine düşük bir imaj çizme.
  • Kendine güvenmen için kendini övmen gerekli değildir. Ona star bir oyuncu olduğunu söylemeden de basketbolu ne kadar çok sevdiğini söyleyebilirsin.
  • Kendine güvenmenin bir belirtisi de kendine gülebilmektir. Bu, kıza kendini çok ciddiye almadığını gösterir.
 4. 4
  Sakin ol. Gergin olursan, terlersen, ya da korkarsan kız bunu fark eder. Gergin hissediyorsan konuşmanı yavaşlat, söylediğin her kelimeye değil konuşmanın dinamiklerine odaklan ve ellerini kıpır kıpır oynatmayı veya etrafa bakmayı bırak. Kendini sakin hissetmiyorsan kız da senin gerginliğini fark eder ve o da tedirgin olur. Derin nefesler al, konuşmanı ve hareketlerini yavaşlat ve olabilecek en kötü senaryoyu değil en iyi senaryoyu düşün.
  • Eğer gerçekten çok gerginsen ve ne yazık ki bu çok belli oluyorsa havayı yumuşatmak için bu konuda ufak bir espri yapabilirsin.
  • Gerçekten çok gergin bir tipsen yanında bir şişe su veya soda getir ve ara sıra yudumlar alarak hem kendini rahatlat hem de kısa molalar ver.[8]
 5. 5
  Sırf kızı etkilemek için yalan söyleme. Ona karşı dürüst ol ve abartma. Doğal eğilimin bir şeyleri allayıp pullamak olsa da bu başına daha büyük sorunlar açabilir. Eğer onu gerçekten tanıyıp seversen sonunda ona yalan söylediğini anlar ve bu senin için çok utanç verici bir durum olmakla birlikte kızın da güvenini kırar (ve ilişkiye zarar verir). Onu her gördüğünde hiçbir şekilde rol yapmamalısın.
  • Kız bir süre fark etmese de başkaları (başka kızlar) senin onun yanında daha etkileyici olmak için rol yaptığını fark eder.
  • Kızı tekrar görmek istiyorsan yalanların eninde sonunda seni bulur. Kızın seni sevmesini istiyorsan en başından beri gerçek olan seni sevmesi gerektiğini bil.
 6. 6
  Pozitif kal. İnsanlar kendilerini güldüren, mutlu eden ve dünyaya pozitif bir açıdan bakan kişilerle zaman geçirmekten hoşlanır. Aksiysen veya dünya sana karşı cephe almış gibi hissediyorsan bir kıza yaklaşmak için doğru bir günde değilsindir. Seni mutlu eden şeylerden ve insanlardan bahset ve ikinizin de yaşadığınız pozitif deneyimlere odaklan; birbirinizi daha iyi tanıdığınızda olumsuz konulardan da konuşabilirsin ama ilk başta kızın ilgisini kaybetmemek için kesinlikle pozitif bir ton kullanmalısın.
  • Negatif bir ton kullandığını fark edersen kendini düzeltebilirsin. Kız sana trafiğin nasıl olduğunu sorduğunda “Berbat.” dersen buradaki negatifliği “Ama bu yeni sesli kitabı dinlemek çok hoşuma gitti.” ya da “Ama yolda gelirken o kadar tatlı bir geyik ailesine rastladım ki.” diyerek pozitife çevirebilirsin.
  • Eğer sana senin gerçekten nefret ettiğin bir müzik grubuyla ilgili fikrini sorarsa "Onları pek dinlemedim.” ya da "Benim favorim değiller ama gayet iyiler.” diyebilirsin. Bir kızla ilk kez konuşurken gaza gelip bir şeyden ne kadar çok nefret ettiğini söyleme.
 7. 7
  İletişim bilgilerini al. Kızla birbirinize kanınız kaynarsa ondan e-posta adresini, telefon numarasını veya hatta Facebook’tan arkadaş olabilmek için yalnızca soyadını isteyebilirsin. Ona çıkma teklif edersen bu konuda daha açık sözlü olabilirsin ancak ondan sadece hoşlandıysan ve bir daha konuşmak istiyorsan “Şimdi gitmem gerek ama bu konuşmaya başka bir zaman kaldığımız yerden devam etmek isterim. Bunun için seni arayabilir miyim?" gibi bir şey diyebilirsin. Sana hiç tereddüt etmeden evet diyecektir.
  • Çekiniyorsan kızdan Facebook veya e-posta adresini al ve hoşuna gidecek komik bir web sitesinin ya da forumun linkini de ekleyerek ona komik bir şeyler yolla. Bu yöntem telefondan daha rahattır. Bu, kızın seni daha fazla fark etmesini sağlar ve onunla tekrar buluşma şansın artar.
  • Sohbet çok iyi bir şekilde devam ediyorken ve konuşacak eğlenceli konular bulma konusunda zirve yapmışken ondan iletişim bilgilerini iste. Ondan iletişim bilgilerini almak için sohbetin temposunun düşmesini bekleme yoksa seni görmeyi istemeye daha az eğilimli olacaktır.
  Reklam

İpuçları

 • Kızın seninle ilgilenmediği belliyse ve cevap vermeyi reddediyorsa kendini geri çek. Birçok kız genelde istemedikleri hâlde ilgi görürler ve bununla nasıl başa çıkacaklarını bilmeyebilirler. İstenmeyen yaklaşımlarla başa çıkmanın zor olduğunu anla. Konuyu kişisel algılayıp gücenme; konuşmayı bitir ve yoluna devam et.
 • Her zaman göz teması kur. Ama göz temasının bir kerede 30 saniyeden fazla olmamasına dikkat et çünkü uzun uzadıya göz teması kurmak biraz fazla olur.
 • Ondan hoşlandıysan ona bunu onunla en az iki hafta sürekli konuşmadan söyleme. Bunu sadece duygularının karşılıklı olduğunu anladığında söyle.
 • Başka kız arkadaşların varsa bu kızla da diğer kız arkadaşlarınla konuştuğun şekilde konuş. Eğer gerginsen bu şekilde davranman çok büyük bir fark yaratacaktır.
 • Bazı kızlar konuşmaktansa dinlemeyi ve gözlem yapmayı sever. Çok fazla konuşmuyorsa seni dinlemek hoşuna gitmiş olabilir.
 • Her kızın ilgi ihtiyacı farklıdır. Bazı kızlar haftada bir görüşünce mutlu olurlar. Bazıları seni hiç yalnız bırakmaz ve bazıları da uzun bir süre görüşmeden de yaparlar ve bu ilgilerini kaybettikleri anlamına gelmez.
 • Kızı korkutmak istemiyorsan (bunu tabii ki istemezsin) ona yandan veya ön taraftan yaklaş. Hangi vücut dili uzmanına sorsan bunu söyler.
 • Açık sözlü biri değilsen işe onu her gördüğünde selam vererek başlayabilirsin. Bu şekilde sonunda onun da seni fark etmesini sağlayabilirsin. Bu şekilde adını ve buna benzer şeyleri sorarak onunla bir sohbete başlamak daha kolay olur.
Reklam

Uyarılar

 • Onun yanındayken başka kızlardan bahsetme ve asla onu başka kızlarla, özellikle de arkadaşlarıyla kıyaslama.
 • Eski kız arkadaşın hakkında konuşma, ona karşı hâlâ duygularının olduğunu düşünebilir.
 • Tekrar konuşmak için hazır olduğu zaman önceki davranışların ötesine geçmek için ona saygı ve sevgiyle yaklaş.
 • Onunla ASLA kaba ve nezaketsiz bir şekilde konuşma. Bu şekilde konuşmak kızların çoğunu karşıdakinden oldukça soğutan bir davranıştır ve bu yüzden terk edilebilirsin.
 • Kızın dâhil olmak istemediği çok belli olan bir sohbeti devam ettirmeye çalışma. Sohbet ancak iki kişiyle mümkün olur; eğer her şeyi tek sen yapıyorsan bu sohbet devam etmez. Kız istemiyorsa gücenme; sadece korkmuş olabilir. Onu yalnız bırak ve yoluna bak.
 • Sana kızarsa ya da "bu konu hakkında konuşmak istemezse" onu bir süre yalnız bırak. Bunun belli bir zamanı yoktur; kız zamanı geldiğnde hazır olacaktır.
Reklam

Bununla İlgili wikiHow'lar

Nasıl ÖpüşülürNasıl Öpüşülür?
Bir Erkeğin Senden Hoşlandığı Nasıl AnlaşılırBir Erkeğin Senden Hoşlandığı Nasıl Anlaşılır?
Konuşacak Bir Şey Olmadığında Sohbet Nasıl BaşlatılırKonuşacak Bir Şey Olmadığında Sohbet Nasıl Başlatılır?
Nasıl Tutkulu ÖpüşülürNasıl Tutkulu Öpüşülür?
Birinin Seni Gerçekten Sevdiğini Nasıl AnlarsınBirinin Seni Gerçekten Sevdiğini Nasıl Anlarsın?
Bir Kızla Sohbet Etmeye Nasıl BaşlanırBir Kızla Sohbet Etmeye Nasıl Başlanır?
Telefon Seksi Nasıl YapılırTelefon Seksi Nasıl Yapılır?
Fransız Öpücüğü Stilinde Nasıl Öpüşülür?
Bir Kızı Kendine Nasıl Aşık EdebilirsinBir Kızı Kendine Nasıl Aşık Edebilirsin?
Doğum Gününü Kutlayan Birine Nasıl Karşılık VerilirDoğum Gününü Kutlayan Birine Nasıl Karşılık Verilir?
Hoşlandığın Kızı Nasıl Elde EdersinHoşlandığın Kızı Nasıl Elde Edersin?
Nasıl Flört EdilirNasıl Flört Edilir?
Hoşlanılan Kızla Nasıl KonuşulurHoşlanılan Kızla Nasıl Konuşulur?
Erkek Arkadaşının Eşcinsel Olup Olmadığını Nasıl AnlaşılırErkek Arkadaşının Eşcinsel Olup Olmadığını Nasıl Anlaşılır?
Reklam

Bu wikiHow makalesi hakkında

wikiHow bir “wiki”dir. Bu, makalelerimizin çoğunun birden fazla yazar tarafından ortaklaşa yazıldığı anlamına gelir. Bu makaleyi oluşturmak için, zaman içinde makaleyi düzenlemek ve iyileştirmek üzere bazıları isimsiz, 181 kişi çalıştı. Bu makale 48.026 defa görüntülenmiştir.
Kategoriler: İlişkiler
Bu sayfaya 48.026 defa erişilmiş.

Bu makale işine yaradı mı?

Reklam