Bir Boğa burcuna âşık olduysan büyük ihtimalle onun güvenilir ve dürüst kişiliği seni büyülemiştir. Boğa burcu erkekleri tatlı ve güvenilir olmalarıyla ünlüdürler ve partnerlerinde de bu özelliklerin olması hoşlarına gider. Bir Boğa burcu erkeğinin seni özlemesini istiyorsan bu özellikleri vurgulamalısın, bir yandan da gizemin ve merakın gücünü kullanarak onun hevesini daha da körüklemelisin.

Yöntem 1
Yöntem 1 / 10:
Elinin altında hazır bekleme

 1. 1
  Çoğu burç gibi Boğa burcu erkeği de zorlu işlerden hoşlanır. Yoğun programının bir parçası olmak için uğraş göstermesini sağla. Kendi ilgi alanlarına odaklan ve onsuz planlar yapmaya devam et. Meşgul olduğunda ona mesaj atmamak için elinden geleni yap. Neler yaptığını merak etmekten kendini alamayacak ve büyük ihtimalle o kadar merak edecektir ki ne yaptığını öğrenmek için o sana mesaj atacaktır.[1] [2]
  • Programını arkadaşlarınla eğlenceli buluşarak, tek başına kısa yolculuklara çıkarak ve ailenle zaman geçirerek doldur.
  • Hobilerine ve ilgi alanlarına bağlı kal. Piyano çalışmaya, sevdiğin sporu yapmaya ve resim yapmaya zaman ayır. Ne kadar çok şey yaparsan ilginç ve dolu hayatın Boğa erkeğinin ilgisini o kadar çekecektir.
  • Mesafe özlemi artırır, bu nedenle ona biraz kendi kendine geçireceği zaman tanı.[3]
  Reklam

Yöntem 2
Yöntem 2 / 10:
Sohbetlerinize biraz gizem kat

 1. 1
  Bir Boğa burcu insanı özellikle ilk başta hemen çok fazla şey öğrenmek istemez. Stratejik ol ve sıra ona bir şeyleri ifşa etmeye geldiğinde işi ağırdan al. Bu ona soru sorma ve hayatını merak etme şansı verir.[4] İşte gerçekten ilgisini çekmenin yollarına dair birkaç örnek:[5]
  • Arkadaşlarınla yaşadığın çılgın bir maceradan sonra ona olan her şeyi ayrıntısıyla anlatan bir sürü mesaj atma. "Bugün neler olduğunu asla tahmin edemezsin..." de.
  • Hiç New York’a gidip gitmediğini sorarsa detaylı şekilde lisedeki okul gezini anlatmaktan kaçın. "Evet, birkaç kez gittim." demeyi dene.

Yöntem 3
Yöntem 3 / 10:
Mesajların cilveli olsun

 1. 1
  Bu, ilişkinizdeki heyecanı arttırmaya yardım edebilir. İki günde bir (her gün değil), ona mesajla iltifat et ya da imalı bir mesaj at. Boğa burcu erkeği kendisine hayran olunmasını çok sever. Çok geçmeden bir cilveli mesaj daha almak umuduyla sana mesaj atmaya başlayacaktır.[6]
  • Ona mesajla iltifat et. "Instagram’da paylaştığın resimdeki o gömleğe bayıldım! Acayip zevklisin." demeyi deneyebilirsin.
  • En son birlikte takıldığınız zamanla ilgili imalı bir mesaj gönder. "Hâlâ dün geceyi düşünüyorum. Tekrar kollarında olmak için sabırsızlanıyorum." gibi bir şey söyle.
  Reklam

Yöntem 4
Yöntem 4 / 10:
Ona özçekimler gönder

 1. 1
  Ne kadar hoş ve kendinden emin olduğunu ona hatırlat. Haftada bir kez falan ona neler yaptığını (ve ne kadar harika göründüğünü!) göstermek için kendi fotoğrafını gönder. Boğa burcu erkekleri görselliğe bayılır ve yüzünü görmek çok hoşuna gidecektir. Ona özçekimler göndererek seni arzulamasını ve seninle tekrar plan yapmaya hevesli olmasını sağlarsın.[7]
  • Sana kendini süper çekici hissettiren bir kıyafet giy ve birkaç fotoğraf çek. En sevdiğin fotoğrafını, altına "Seni düşünüyorum. Neler yapıyorsun?" yazarak ona mesajla at.

Yöntem 5
Yöntem 5 / 10:
Espri anlayışını sergile

 1. 1
  Boğa burcu erkeği sadece görünüş değil, harika bir de kişilik ister. Onun dikkatini çekmene ve aklında kalmana yardımcı olması için espri anlayışını vurgulamayı dene. Onunla eğlenceli biçimde mesajlaş, varsa aranızda yapıp durduğunuz esprilere değin ya da onun hoşlanacağını düşündüğün memler ve YouTube klipleri yolla. Espri anlayışın kendine özgüdür ve kendisini gerçekten güldüren insanı (yani seni!) özleyecektir.
  • Ortak bir dersiniz varsa ona o gün öğretmeninizin yaptığı komik ya da absürt bir şeye gönderme yapan bir mesaj at. "Bugün sınıfta olanlara kendimi tutamayıp hâlâ gülüyorum." demeyi dene.
  • Ona sevdiği bir komediden bir GIF at. Hot Rod (Tam Gaz) filmini seviyorsa ona, "Bunu görünce sen aklıma geldin." yazıp komik bir GIF yolla.
  • Alaycılığı yüz yüze etkileşiminize sakla. Alaycı bir mesaj, özellikle de birbirinizi çok iyi tanımıyorsanız çok kolay şekilde yanlış anlamalara yol açabilir.
  Reklam

Yöntem 6
Yöntem 6 / 10:
Göz alıcı ve şık kıyafetler giy

 1. 1
  Boğa burcu erkekleri genellikle oldukça zarif giyinirler. Partnerlerinde de bu özelliğin olması onları etkiler. Randevularınız için kıyafet seçerken kıyafetlerinin biraz daha hoş gözükmesi için ek bir şeyle süsle. Bu, şık bir saat, güzel bir kolye, havalı bir blazer ceket ya da spor bir mont olabilir. Sen yanında yokken şık kıyafetlerin ve bu kıyafetlerin içinde ne kadar muhteşem gözüktüğün aklında kalacaktır.[8]
  • Onu etkilemek için tarzını değiştirmek zorunda değilsin. Sadece sana kendini çok iyi hissettiren kıyafetler giy, örneğin sırf özel olaylar için sakladığın kareli pantolon ya da en sevdiğin Oxford ayakkabıların.
  • Sana has bir koku da Boğa burcu erkeğinin dikkatini çekecektir. Yapabilirsen randevunuzdan hemen önce biraz parfüm sür.[9]

Yöntem 7
Yöntem 7 / 10:
Öz güvenini koru

 1. 1
  Hoşlandığın Boğa burcu erkeğine, ona ihtiyacın olmadığını göster. Bu mantığa aykırı gibi gelebilir ama onun onayı olmadan kendinden memnun olduğunu görmesi, seni daha çok istemesini sağlayacaktır. Ona mesaj attığın zaman başarılarını vurgula ve fikirlerini ve düşüncelerini seslendir. Birlikte zaman geçirdiğiniz zaman elinden geldiğince kendini eleştirmekten ya da güvensiz gözükmekten kaçın. Bunu yapmak zor olabilir ama kendine olan güvenin çok geçmeden Boğa burcu erkeğinin peşine düşmesini sağlayacaktır.[10]
  • Bilgi yarışmalarına olan tutkunla ilgili sohbet ediyorsan kazandığın onca bilgi yarışması konusunda alçak gönüllü davranma. “Bunu herkese söylemem ama aslında tam bir bilgi yarışması hastasıyım…”diyebilirsin.
  • Sinemaya gittikten sonra ona mesaj atıp film hakkındaki fikirlerini sor. "Karakterleri ve kostümleri sevdim ama bazı beklenmedik gelişmeler benim için çok fazlaydı. Sen ne düşünüyorsun?" demeyi deneyebilirsin.
  • Randevularda kendine güvenli hissetmekte zorlanman tamamen normaldir. Kendine güvenini arttırmak için randevudan önce kendinle bir moral konuşması yap. İçinden, "Ben çok hoş biriyim ve sevilmeye değerim" ya da "Bunu yapabilirim!" gibi olumlu mesajları da tekrarlayabilirsin.
  Reklam

Yöntem 8
Yöntem 8 / 10:
Tenselliğinle barışık ol

 1. 1
  Boğa burçları çoğu zaman partnerleriyle aralarındaki fiziksel uyuma değer verirler. İkiniz de rahatsanız birlikte zaman geçirdiğinizde ona fazladan dokunmayı ve cilveli olmayı dene. Yatak odasında onun neleri sevdiğine dikkat et ve emin değilsen ona sor.[11]
  • Omzuna dokun ya da buluştuğunuzda ona sarıl. Onu tanıdıkça öperek ve sarılarak fiziksel yakınlık göster.
  • Sadece rahat olduğun kadarını yap. Çok cilveli olmaya ya da fiziksel yakınlık göstermeye henüz hazır değilsen yavaş yavaş başla. Sohbet ederken ona gülümse, doğrudan göz kontağı kur ve şakalarına gül.

Yöntem 9
Yöntem 9 / 10:
Ona ne kadar değer verdiğini bilmesini sağla

 1. 1
  Bir Boğa burcu erkeğinin biraz içini rahatlatmak gerekebilir. Senin için ne kadar değerli olduğunu ona söylemen, sana olan duygularının güçlenmesini sağlayacaktır. Başlangıçta ondan hoşlandığını göstermek için cilveli ol ve ona iltifat et. Görüşmeye başlayınca ondan neden hoşlandığına dair sevimli notlar yaz, ona çiçekler ve hediyeler ver ve ona değer verdiğini göstermek için hafta boyunca ona tatlı mesajlar at. Çok geçmeden seni çok isteyecektir ve büyük ihtimalle o da senin için aynısını yapmaya başlayacaktır.[12]
  • Birbirinizi daha yeni tanıyorsanız biraz cilve yap. "Gömleğini sevdim. Sana çok yakışıyor" ya da "Çok tatlı bir gülümsemen var. Ne kadar yakışıklı olduğunu bir bilsen." gibi bir şey söyle.
  • Birlikte zaman geçirdikçe duygularını daha çok açmayı dene. Ona, onda hoşuna giden bütün benzersiz özellikleri belirttiğin tatlı bir mektup yaz. Ona çiçek ya da bir kutu çikolata gibi romantik bir hediye vermeyi de deneyebilirsin.
  Reklam

Yöntem 10
Yöntem 10 / 10:
Yanında kal ve sadık ol

 1. 1
  Ona, uzun vadeli olarak kendini bu konuya adadığını kanıtla. Bir Boğa burcu erkeğinin gardını indirmesi ve yanında değilken seni istemeye başlaması için onun arkasından başkalarının ilgisini çekmeye çalışmadığını bilmesi gerekir. Birlikte zaman geçirdiğinizde tüm ilgini ona ver, birbirinizden uzaktaysanız hafta boyunca ona mesaj at ya da ara ve sadece birbirinizle çıkmaya başladıysanız ona sadık kal.[13]
  • Sohbet ederken telefonunu elinden bırak ve gözlerin televizyonda olmasın. Onu gerçekten dinleyip dinlemediğine dikkat edecek ve aklın başka yerdeyse bunu kesinlikle fark edecektir.
  • Onu düşündüğünü bilmesi için hafta boyunca ona şirin mesajlar at. "Dün gece çok eğlenceliydi :) Umarım günün güzel geçiyordur." ya da "Sensiz iş o kadar sıkıcı ki!" gibi bir şey yazmayı dene.
  • Birlikte bir etkinliğe katılırsanız onun partneri olmaktan gurur duy. Arkadaşlarını tanımıyorsa onlarla tanıştır ve onu, yeni veya heyecan verici adaylar uğruna ekme.

Bununla İlgili wikiHow'lar

Nasıl ÖpüşülürNasıl Öpüşülür?
Bir Erkeğin Senden Hoşlandığı Nasıl AnlaşılırBir Erkeğin Senden Hoşlandığı Nasıl Anlaşılır?
Konuşacak Bir Şey Olmadığında Sohbet Nasıl BaşlatılırKonuşacak Bir Şey Olmadığında Sohbet Nasıl Başlatılır?
Nasıl Tutkulu ÖpüşülürNasıl Tutkulu Öpüşülür?
Birinin Seni Gerçekten Sevdiğini Nasıl AnlarsınBirinin Seni Gerçekten Sevdiğini Nasıl Anlarsın?
Bir Kızla Sohbet Etmeye Nasıl BaşlanırBir Kızla Sohbet Etmeye Nasıl Başlanır?
Telefon Seksi Nasıl YapılırTelefon Seksi Nasıl Yapılır?
Fransız Öpücüğü Stilinde Nasıl Öpüşülür?
Bir Kızı Kendine Nasıl Aşık EdebilirsinBir Kızı Kendine Nasıl Aşık Edebilirsin?
Doğum Gününü Kutlayan Birine Nasıl Karşılık VerilirDoğum Gününü Kutlayan Birine Nasıl Karşılık Verilir?
Hoşlandığın Kızı Nasıl Elde EdersinHoşlandığın Kızı Nasıl Elde Edersin?
Nasıl Flört EdilirNasıl Flört Edilir?
Hoşlanılan Kızla Nasıl KonuşulurHoşlanılan Kızla Nasıl Konuşulur?
Erkek Arkadaşının Eşcinsel Olup Olmadığını Nasıl AnlaşılırErkek Arkadaşının Eşcinsel Olup Olmadığını Nasıl Anlaşılır?
Reklam

Referanslar

 1. https://astro79.com/attract-taurus-man
 2. Laura Bilotta. Flört Koçu ve Çöpçatan. Uzmanla Görüşme. 4 March 2020.
 3. Laura Bilotta. Flört Koçu ve Çöpçatan. Uzmanla Görüşme. 4 March 2020.
 4. Laura Bilotta. Flört Koçu ve Çöpçatan. Uzmanla Görüşme. 4 March 2020.
 5. https://astro79.com/attract-taurus-man
 6. https://astro79.com/attract-taurus-man
 7. https://astro79.com/attract-taurus-man
 8. https://cafeastrology.com/articles/taurusmanlove.html
 9. https://www.astroreveal.com/dating-guide/man/Taurus

Bu wikiHow makalesi hakkında

wikiHow Kadrosu
Ortak yazarlar :
wikiHow Staff Writer
Bu makale editörler ve araştırmacılardan oluşan, makalenin doğruluğu ile kapsamlılığını onaylayan, eğitimli bir ekip tarafından ortaklaşa yazılmıştır.

wikiHow’ın İçerik Yönetim Ekibi, yüksek kalite standartlarımızı sağladığından emin olmak için, editör ekibimizden gelen her çalışmayı dikkatli bir şekilde denetler. Bu makale 1.159 defa görüntülenmiştir.
Kategoriler: İlişkiler
Bu sayfaya 1.159 defa erişilmiş.

Bu makale işine yaradı mı?

Reklam