Akrep burcu kadınları gizemli ve anlaşılması zordur. Akrep burcu kadınının seni özlemesini sağlamak, aşırı zor gibi gözükebilir ama bu burçtaki kadınların aslında çok romantik ve hassas da olduklarını fark etmemiş olabilirsin. Duygularını yoluna koyması ve seni tanıması için ona zaman verirsen büyük ihtimalle seni arayacaktır. İşte rüyalarındaki Akrep burcu kadınının yanında olmanı istemesini sağlamak için bazı ipuçları.

Yöntem 1
Yöntem 1 / 12:
Elinin altında olma

 1. 1
  Bir Akrep burcu kadını kovalamacayı sever. Programın ne kadar doluysa bu, ona o kadar cazip gözükecektir. Programını arkadaşlarınla ve ailenle yaptığın eğlenceli planlarla doldurmayı dene. Bu hayatının hem daha tatmin edici olmasını hem de Akrep burcu kadınının seni görmeyi daha çok istemesini sağlar.[1]
  • Planlarını iptal etme ya da programında hoşlandığın Akrep burcuna yer açma isteğine karşı koy. Dolu bir programı ve yoğun bir hayatı olan biri, seni biraz daha az göreceği anlamına gelse bile Akrep burcuna daha çekici gözükür.
  Reklam

Yöntem 2
Yöntem 2 / 12:
Kendini ona yavaş yavaş göster

 1. 1
  Bir Akrep burcu kadını seni tanımak için zamanı olsun ister. Eğer aşırı üstüne gidersen ve kendinle ilgili çok fazla şey anlatırsan ilgisini kaybedebilir ya da senin açık bir kitap gibi olduğunu düşünebilir. Buna engel olmak için, kendinle ilgili şeyleri azar azar ama giderek artan bir şekilde gözler önüne ser. Merakını uyandırıp soru sormasını ve daha fazla şey öğrenmek istemesini sağlamak için, sadece birkaç detay vermeyi dene.[2]
  • Çıktığın bir geziyle ilgili konuşuyorsan ona yaptığın her şeyin bir listesini verme. Sadece, "Gerçekten harika bir deneyimdi." gibi bir şey de. Bu, ona yaptığın şeylerle ve ziyaret ettiğin yerlerle ilgili sorular sormasına fırsat verir.
  • Dışarıda eski bir arkadaşınla görüştüğünde mesaj atıp bütün arkadaşlık hikâyenizi ona anlatmaktan kaçın. Sadece, "Şehir merkezinde bir arkadaşımla bir şeyler içiyorum." de. Çok geçmeden sana arkadaşının kim olduğunu ve hangi barda olduğunu soracaktır.

Yöntem 3
Yöntem 3 / 12:
Ona arada bir mesaj at

 1. 1
  Mesajlarını dört gözle beklemesi için onun hevesini kursağında bırak. Ona çok fazla mesaj atarsan sohbet bayatlayabilir ve Akrep burcu kadını bundan sıkılabilir. Sadece söyleyecek bir şeylerin olduğunda konuşarak mesajlarının özel olmasını sağla ve ondan cevap bekliyorsan üst üste mesaj atmaktan kaçın. Ona biraz zaman verirsen büyük ihtimalle mesajına cevap verecektir.[3]
  • Oyunlar oynamak ve her mesaj attığında cevap vermek için özellikle saatlerce beklemek yerine, programını sevdiğin şeylerle doldurmayı dene. Bu şekilde, hem her dakika cevap veremeyecek kadar meşgul olursun hem de onunla dalga geçiyormuş gibi gözükmezsin.
  Reklam

Yöntem 4
Yöntem 4 / 12:
Ortak güzel anılarınızı ona hatırlat

 1. 1
  Hassas yönüne hitap et ve paylaştığınız zamanları özlemesini sağla. Akrep burçları dışarıdan sert gözükseler de iç dünyalarında şaşırtıcı şekilde duygusal ve hassastırlar. Seni tekrar görmeyi arzulamasını sağlamak için onu paylaştığınız anlamlı deneyimleri düşünmeye teşvik et. Bu hareketin onu etkileyecek ve seninle yeni anılar oluşturmak isteyecektir.[4]
  • İlk tanıştığınız zamandan bahsetmek istersen "İyi ki o gün dersteydin. Laboratuvar partneri olmasaydık ne olurdu?" gibi bir şey söyle.
  • İlk randevunuzdan bahsetmek için ona, "Uyandığımda ilk randevumuz aklıma geldi. Filme ne kadar geciktiğimizi hatırlıyor musun? Hikâyeyi nasıl takip ettiğimizi bile bilmiyorum." gibi bir mesaj atabilirsin.
  • "Hâlâ varoluşçulukla ilgili yaptığımız o tartışmayı düşünüyorum. Olaylara bakış açımı çok değiştirdi." gibi bir şey söyleyerek ona harika bir sohbetinizi hatırlat.

Yöntem 5
Yöntem 5 / 12:
Sana güvenebileceğini göster

 1. 1
  Akrep burcu, birine güvenebileceğini bilmeden onu özlemez. Ona söz verdiğinde ya da yardım teklifinde bulunduğunda daima sözünün arkasında dur. Akrep burçları ilişkinin ilk aşamalarında potansiyel partnerlerinin ne kadar güvenilir olduğunu görmek için onları biraz denemeleriyle bile bilinirler. Gerçekten güvenebileceği biri olduğunu ona gösterirsen daima yanında olmak isteyecektir.[5]
  • Bir Akrep burcuyla belirlediğin tarihlere bağlı kal ya da mecbursan önceden yeterince pay bırakarak yeniden bir tarih belirle. Son dakikada iptal edersen Akrep burcu bunu saygısızlık olarak kabul edebilir.
  • Bir Akrep burcuna her yardım teklif ettiğinde yapacağını söylediğin şeyi gerçekten yapmaya dikkat et. Onu işe arabayla bırakmayı teklif ettiysen zamanında orada ol (hatta ona sevdiği bir gofreti ya da cipsi bile getirebilirsin).
  Reklam

Yöntem 6
Yöntem 6 / 12:
Sevdiği şeyleri yapmasına izin ver

 1. 1
  Bir Akrep burcu kadınının birini gerçekten özlemesi için kendi başına kalması gerekir. Ondan son zamanlarda pek haber almadıysan onu yoklama isteğine karşı koy. Onun yerine, ona biraz zaman ver ve kendi hobilerine ve ilgi alanlarına yoğunlaş. Biraz kendi hâline bırakılınca büyük ihtimalle sana geri gelecektir.[6]
  • Mesajlarına birkaç gündür cevap vermediyse onu yoklamak yerine dikkatini başka yere vermek için eğlenceli bir aktivitede bulun.

Yöntem 7
Yöntem 7 / 12:
Onu romantik randevulara davet et

 1. 1
  Seni sevgiyle düşünmesini ve bir sonraki randevunuzu arzulamasını sağla. Akrep burçları, hayattaki incelikli şeylerden çok etkilenir. Onu gerçekten etkilemek için birlikte olduğunuz zamanlar için samimi ve heyecan verici randevular planla. Her bir randevunuzun unutamayacağı eşsiz deneyimler olmasını sağlamaya çalış ve bolca sohbet etmenize imkân sağlayan atmosfere sahip ortamlar seç. Bu tür randevular, hep seni düşünmesini sağlayacak ve seni tekrar görmek için sabırsızlanacaktır.[7]
  • Gizli bir verandası olan bir restoranı ya da ilginç bir rıhtımı olan bir parkı deneyebilirsin.
  • Romantizmi arttırmak için randevunuza bir buket çiçekle gel.
  Reklam

Yöntem 8
Yöntem 8 / 12:
Ona içten iltifatlar et

 1. 1
  Basmakalıp tavlama laflarını Akrep burcunda kullanmaktan kaçın. Akrep burcu kadını, onu asıl hâliyle sevmeni ister. Bunu ona göstermek için iltifatlarının gerçek ve içten olmasını sağla. Bu kadında iğneleyici espri anlayışı, bulaşıcı kahkahası ya da moda anlayışı gibi gerçekten hoşuna giden birkaç şey bul. Onunla tekrar konuştuğunda ya da mesajlaştığında ona nasıl hissettiğini söyle. Onun asıl hâlini görmen hoşuna gidecektir ve onu anlayan biriyle birlikte olmayı özleyecektir.[8]
  • Bir daha komik bir şey söylediğinde ona, "Cidden komik birisin. Beni tanıdığım herkesten daha çok güldürüyorsun." gibi bir mesaj at.
  • Çok hoş bir takım giyiyorsa bunu ona söyle. "Leopar desenli o bluza bayıldım. Harika bir moda anlayışın var." diyebilirsin.

Yöntem 9
Yöntem 9 / 12:
Onu etkilemek için tatillere ve eğlenceli gezilere çıkar

 1. 1
  Akrep burcu kadınları hayatta heyecan verici ve nefes kesici şeyler yapmayı sever. Boş zamanlarında onunla eğlenceli gezilere çıkarak aynı yaşam tarzını benimse. Şehir dışına çıkamıyorsan yaşadığınız yerdeki görülmeye değer yerleri gezerek ve yeni yerleri keşfederek kendi şehrinizde turist gibi davranabilirsiniz. Bu, hoşlandığın Akrep burcu kadınının sen yanında yokken seni özlemesini sağlayacak ve eğlenceli gezilerinden birinde peşine takılmak isteyecektir.[9]
  • Sosyal medyada aktifsen seyahatlerinden bir fotoğraf paylaşabilirsin (özellikle de bu Akrep burcu seni takip ediyorsa).
  Reklam

Yöntem 10
Yöntem 10 / 12:
Bağımsız kal

 1. 1
  Bu kadar kendine yeten biri olmandan etkilenecek ve böyle biriyle birlikte olmak isteyecektir. Kendi başına güzel şeyler yapmaya, örneğin bir enstrüman çalmaya, egzersiz yapmaya ve ilginç kitaplar okumaya zaman ayırarak kendi yolunda ilerle. Kişisel ve profesyonel hedeflerini gerçekleştirmeye de zaman ayırabilirsin. Bundan etkilenecek ve çok geçmeden sana geri gelecektir.[10]
  • Yeni bir işe ya da okula başvurmayı ya da İnternet üzerinden moda işine girmeyi deneyebilirsin. Son zamanlarda hayal ettiklerin her neyse, bu Akrep burcu için hissettiklerinin dikkatini dağıtmasına izin verme.
  • İlgisini kaybediyor gibi gözükse bile ona yapışmamaya çalış. Onun yerine, bunu kendi istediklerini yapmak için bir fırsat olarak gör.

Yöntem 11
Yöntem 11 / 12:
Kendine güven

 1. 1
  Akrep burçları kendine inanan biriyle birlikte olmak isterler. Onlar istedikleri şeylerin peşinden giderler ve hayatta cesur adımlar atarlar. Kendine güvenerek, başını dik tutarak ve duygu ve düşüncelerini özgürce ifade ederek sen de onun gibi davran. Bir Akrep burcunun önünde kendinden şüphe etmemek için elinden geleni yap. Onun yerine, olduğun kişi olmaktan gurur duy. Hoşlandığın Akrep burcu, kendiyle bu kadar barışık birinin yanında olmayı özleyecektir.[11]
  • Her zaman (özellikle de bir randevuda) kendinden emin olmak zordur. Kendine güvenini arttırmak için, önemli bir randevudan önce içinden cesaret verici cümleler tekrarlamayı dene. "Ben zekiyim, seksiyim ve çok değerliyim." ya da sadece "Bunu yapabilirim!" demeyi deneyebilirsin.
  Reklam

Yöntem 12
Yöntem 12 / 12:
Kendinden ödün verme

 1. 1
  Akrep burcunu etkilemek için olmadığın biri gibi davranma. Akrep burçları belirgin biçimde sezgiseldirler ve bunu hemen fark ederler. Onun yerine, seni özel kılan her şeyi kucakla. Gerçek insanlara rastlamak zordur. Seni farklı kılan şeyler ilgisini çekecek ve yanında değilken senin kendine özgü içgörünü özleyecektir.[12]
  • Normalde saklayacağın şeyleri göz önüne serebilirsin. Ayrılmaya kıyamadığın bir Pez koleksiyonun ya da odanı kütüphaneye döndürecek kadar çok kitabın mı var? Bunlar, gerçekten göze çarpmanı sağlayacak türden şeylerdir.

Bununla İlgili wikiHow'lar

Nasıl ÖpüşülürNasıl Öpüşülür?
Bir Erkeğin Senden Hoşlandığı Nasıl AnlaşılırBir Erkeğin Senden Hoşlandığı Nasıl Anlaşılır?
Konuşacak Bir Şey Olmadığında Sohbet Nasıl BaşlatılırKonuşacak Bir Şey Olmadığında Sohbet Nasıl Başlatılır?
Nasıl Tutkulu ÖpüşülürNasıl Tutkulu Öpüşülür?
Birinin Seni Gerçekten Sevdiğini Nasıl AnlarsınBirinin Seni Gerçekten Sevdiğini Nasıl Anlarsın?
Bir Kızla Sohbet Etmeye Nasıl BaşlanırBir Kızla Sohbet Etmeye Nasıl Başlanır?
Telefon Seksi Nasıl YapılırTelefon Seksi Nasıl Yapılır?
Fransız Öpücüğü Stilinde Nasıl Öpüşülür?
Bir Kızı Kendine Nasıl Aşık EdebilirsinBir Kızı Kendine Nasıl Aşık Edebilirsin?
Doğum Gününü Kutlayan Birine Nasıl Karşılık VerilirDoğum Gününü Kutlayan Birine Nasıl Karşılık Verilir?
Hoşlandığın Kızı Nasıl Elde EdersinHoşlandığın Kızı Nasıl Elde Edersin?
Nasıl Flört EdilirNasıl Flört Edilir?
Erkek Arkadaşının Eşcinsel Olup Olmadığını Nasıl AnlaşılırErkek Arkadaşının Eşcinsel Olup Olmadığını Nasıl Anlaşılır?
Hoşlanılan Kızla Nasıl KonuşulurHoşlanılan Kızla Nasıl Konuşulur?
Reklam

Bu wikiHow makalesi hakkında

wikiHow Kadrosu
Ortak yazarlar :
wikiHow Staff Writer
Bu makale editörler ve araştırmacılardan oluşan, makalenin doğruluğu ile kapsamlılığını onaylayan, eğitimli bir ekip tarafından ortaklaşa yazılmıştır.

wikiHow’ın İçerik Yönetim Ekibi, yüksek kalite standartlarımızı sağladığından emin olmak için, editör ekibimizden gelen her çalışmayı dikkatli bir şekilde denetler.
Kategoriler: İlişkiler
Bu sayfaya 546 defa erişilmiş.

Bu makale işine yaradı mı?

Reklam