Bir İkizler burcu erkeğine âşık olmamak zordur. Burçların en çekicisi olan İkizler burcunun sözcüklerle arası iyidir ve dikkatini çekmek için daima yapılması gereken mükemmel şeyi bilir gibidirler. Ama bazen samimi olup olmadıklarını anlamak biraz zor olabilir. Sana âşık mı yoksa oyun mu oynuyor? Bu makale İkizler burcu erkeğinin sana karşı gerçekten neler hissettiğini anlamana yardımcı olmak için burada.

Yöntem 1
Yöntem 1 / 11:
Duyguları hakkında konuşmuyor

 1. 1
  Bir İkizler burcu erkeği ilişkiyi ciddiye alıyorsa sana açılacaktır. İkizler burcu seninle oynuyorsa sadece yüzeysel konulardan, örneğin havadan ya da spordan bahsedebilir. Daha derin konular açılınca da konuyu değiştirebilir. Başka bir işaretse aranızdaki fiziksel bağa sohbetlerinizden daha çok ilgi göstermesidir.[1]
  • Daha derin bir sohbete ilgi gösterip göstermeyeceğini görmek için daha derin bir konu açmaya çalış. Onun hayattaki tutkularını ya da gelecek için hedeflerini sor ve nasıl cevap verdiğine bak.
  • "Ne kadar çok havalı gitarın var! Müzik çalmanın en çok hangi yanını seviyorsun?" ya da "İşine karşı büyük bir tutkuyla bağlı gibisin. Hep bunu mu yapmak istemiştin?" diyebilirsin. Bunu gerçekten düşünmeye zaman ayırmak yerine kısa ve muğlak bir cevapla geçiştirirse gerçek bir bağ aramıyor olabilir.
  Reklam

Yöntem 2
Yöntem 2 / 11:
Sen randevu ayarlamaya çalıştığında dâhil olmuyor

 1. 1
  Çok meşgul olduğu için onu haftalarca görmediğin oluyor mu? Onun programında yer bulman zorsa öncelikler listesinde ilk sırada olmayabilirsin. İkizler burcunun hayatı genellikle çok doludur ama senden gerçekten hoşlanıyorsa senin için zaman yaratacaktır.[2] Bir tarih belirlemem konusunda hep bir bahanesi olup olmadığına dikkat et.[3]
  • Örneğin, ona 3 hafta sonraki bir konsere gitmeyi teklif edersen kesin bir cevap vermeyi reddedebilir.
  • "Şu anda işler çığırından çıkmış durumda" ya da "Birlikte vakit geçirmek isterdim ama son zamanlarda iş çok yoğun," gibi şeyler söyleyebilir.

Yöntem 3
Yöntem 3 / 11:
Mesajlara cevap vermesi çok uzun sürebilir

 1. 1
  Çoğu insan gün boyu telefonlarını kontrol eder. Mesajlarına her zaman saatler, hatta günler sonra cevap veriyorsa bu, ilişkinizi çok ciddiye almadığının bir işaretidir. Bir İkizler burcu erkeği birini ciddiye aldığında genellikle çok güvenilir olur ve ondan sıkça haber alırsın.[4]
  • Bu, konuşmaya fazla efor harcamadığının da bir göstergesidir. "Tamam" ya da "Haha" gibi tek kelimelik cevaplar veriyorsa işleri yüzeysel tutmak istiyor olabilir.
  • Herkesin mesajlaşma tarzı farklıdır. Eğer hoşlandığın İkizler burcu erkeğine mesajla ulaşmak zorsa ama şahsen çok güvenilirse bunun nedeni mesajlaşmada pek iyi olmaması olabilir. Okul ve iş programı gibi şeyler de hemen yanıt vermesine engel olabilir.
  Reklam

Yöntem 4
Yöntem 4 / 11:
Değişken gözüküyor ve ne yapacağını kestiremiyorsun

 1. 1
  Bir an senden çok hoşlanıyor gibiyken başka bir an soğuk davranıyor. İkizler burcu, burç kuşağının ikizleri olarak bilinir; bu da bazen sanki birden çok kişilikleri varmış gibi gözükmelerine neden olur.[5] Biriyle çıktıklarında çıktıkları kişi ne kadar harika olursa olsun, sanki o kişiye karşı hissettikleri konusunda sürekli karar değiştiriyor gibi gözükebilirler.[6]
  • Seninle oynayan bir İkizler burcu erkeği, bir akşam esprilerine gülebilir, sonra fa başka bir akşam sıkılmış ve ilgisiz gözükebilir.
  • Eğer karşındaki kişi bu kadar değişkense bu seni cidden incitebilir. Bunu kişisel olarak almamaya çalış çünkü bu, senin ve harika özelliklerinden çok İkizler burcu erkeğinin bir yansımasıdır.

Yöntem 5
Yöntem 5 / 11:
Çoğunlukla güvenilmez ya da kaypak

 1. 1
  Sık sık planlarınızı iptal ediyor ya da sözlerini yerine getirmiyor. İkizler burcu erkeğiyle sonunda bir randevu ayarladın ama son dakikada iptal etti. Bu birden fazla olursa muhtemelen ilişkinize kendini pek vermiyordur. Sana, seni arabayla işe bırakmak gibi sözler de verebilir ama bunu unutabilir ya da sana bir işi çıktığını söyleyebilir.[7]
  • Birisinin sana bu şekilde davranması acı verir ama bunun senden ziyade daha çok onun kusurlarından kaynaklandığını unutma. Herkes farklıdır ama bazen İkizler burcu ilişkileri devam ettirmek adına çaba harcamakta zorlanır.
  Reklam

Yöntem 6
Yöntem 6 / 11:
Senin ilişkiden ne istediğini düşünmez

 1. 1
  Eğer ilişkiniz sadece onun isteklerini karşılamaktan ibaretse ortada bir yanlışlık var demektir. Ne sıklıkta görüşeceğiniz, birlikte neler yapacağınız ya da hangi konularda konuşacağınız gibi şeylerde her zaman son sözü söyleyen kişi o mu? İlişkinizin nasıl ilerleyeceği konusunda söz hakkın yoksa bu İkizler burcu erkeği seninle oynuyor olabilir. Aranızdakileri yüzeysel tutma çabasıyla kendi ihtiyaçlarına öncelik veriyor olabilir.[8]
  • İkizler burcu ciddi ve tek eşli ilişkiler yaşama yeteneği vardır ama yuva kuracakları kişi konusunda oldukça seçici olmasıyla bilinir.

Yöntem 7
Yöntem 7 / 11:
Bir çift olarak gelecekle ilgili planlarınız hakkında konuşmuyor

 1. 1
  İkizler burcu erkekleri bazen bağlanmakta zorlanırlar. Bunun büyük işaretlerinden biri, çift olarak birkaç haftadan daha uzun süre sonra olan randevular, tatil planlarınız, hatta ilişkinizin nereye gittiği gibi geleceğinizle ilgili konularda konuşmayı reddetmesidir. İkizler burcu anı yaşamayı sever ama bir ilişkiye kendilerini gerçekten verdiği zaman korkularını bir kenara koyup bağlanırlar.[9]
  • İlişkiye kendini adamayan bir İkizler burcu erkeği, sırf birbirinizle görüşmeniz ya da aynı evde oturmanız gibi konuları konuşmaktan kaçınabilir.
  Reklam

Yöntem 8
Yöntem 8 / 11:
Birlikte dışardayken başka insanlarla flört ediyor

 1. 1
  İkizler burcu erkekleri gözlerinin dışarıda olmasıyla bilinir. Bu, bazılarının canını başkalarından daha çok sıkabilse de bu tür davranışlar onun büyük ihtimalle tek eşli bir ilişkiye kendini vermeye hazır olmadığı anlamına gelir. Bu, onun başkalarıyla görüştüğüne ve sen yanında değilken başka bağlantılar peşinde koştuğuna dair uyarıcı bir işaret de olabilir.[10]
  • Örneğin, kahve içmeye çıktığınızda baristayı süzebilir ya da grup olarak takıldığınızda "arkadaşlarından" biriyle sohbeti koyulaştırabilir.
  • İkizler burcu flört etmeyi sever ve karar vermekte zorlanır. Bu durumun muhatabı olmak acı verici olabilir ama bunu kendine karşı yapılmış bir hakaret olarak görmemeye çalış. Bu daha çok onun ilişkilerle ilgili yaşadığı sorunlardan kaynaklanmaktadır.

Yöntem 9
Yöntem 9 / 11:
Telefonunu senden saklıyor

 1. 1
  Bu onun başka insanlarla mesajlaştığı ya da görüştüğü anlamına gelebilir. Seninle her şeyi paylaşmak zorunda değil ama telefondaki aktiviteleriyle ilgili çok ketum davranması uyarıcı bir işarettir. İlgilendiği başka insanlarla mesajlaşıyor ya da bir yandan başkalarıyla çıkıyor olabilir. İkiniz de aynı fikirdeyseniz bu bir sorun olmayabilir ama bu konuda sana dürüst davranmıyorsa seninle oynuyor olabilir.[11]
  • Başka insanlarla görüştüğünden endişe ediyorsan saygılı bir şekilde konuya doğrudan ve dürüstçe gir.
  • "Sadece birkaç haftadır görüştüğümüzü biliyorum ama yaptığımız şeyle ilgili aynı fikirde olmamızı istiyorum. Başkalarıyla da görüşüyor musun?" gibi bir şey söyle.
  • Onun izni olmadan telefonunu kurcalamaktan kaçın. Bu, ilişkinize yalancılığın ve güvensizliğin girmesinden başka hiçbir işe yaramayacaktır.
  Reklam

Yöntem 10
Yöntem 10 / 11:
Seni arkadaşlarıyla ya da ailesiyle tanıştırmadı

 1. 1
  İkizler burcu erkeği sevdiklerine değer verir.[12] Birkaç aydır çıkıyorsanız ve seni arkadaşlarından ve ailesinden kimseyle tanıştırmadıysa ortada bir sorun olabilir. İlişkinizi yüzeysel tutmaya çalışıyor olabilir.[13]
  • Örneğin, seni arkadaşlarıyla verdiği partilere davet etmeyi ihmal ediyor mu? Çoğunlukla baş başa mı vakit geçiriyorsunuz? İnternette ikinizin birlikte fotoğraflarını paylaşmaktan kaçınıyor mu?
  • Henüz arkadaşlarıyla ve ailesiyle tanışmamış olmanın başka nedenleri olabileceğini unutma! Eğer kendini rahat hissediyorsan onunla bu konuyu konuşmayı deneyebilirsin.

Yöntem 11
Yöntem 11 / 11:
İlişkiyi tanımlamıyor

 1. 1
  İkizler burcu erkeği, niyetini açıkça belirtmiyorsa seninle oynuyor olabilir. Son zamanlarda "Biz neyiz" konusunu açıp bir yere varamadığın oldu mu? Konuyu değiştirebilir ya da sana etiketleri sevmediğini söyleyebilir. Durum buysa büyük ihtimalle sadece yüzeysel bir şey arıyordur.[14]
  • Ciddi bir şey istiyorsan ama o bunu istemiyorsa ilişkiyi bitirmeyi düşünebilirsin. Bu çok zor olabilir ama uzun vadede kendini çok daha iyi hissetmeni sağlayabilir. Seninle aynı şeyi arayan birini hak ediyorsun!
  Reklam

Bununla İlgili wikiHow'lar

Nasıl ÖpüşülürNasıl Öpüşülür?
Bir Erkeğin Senden Hoşlandığı Nasıl AnlaşılırBir Erkeğin Senden Hoşlandığı Nasıl Anlaşılır?
Konuşacak Bir Şey Olmadığında Sohbet Nasıl BaşlatılırKonuşacak Bir Şey Olmadığında Sohbet Nasıl Başlatılır?
Bir Kızla Sohbet Etmeye Nasıl BaşlanırBir Kızla Sohbet Etmeye Nasıl Başlanır?
Nasıl Tutkulu ÖpüşülürNasıl Tutkulu Öpüşülür?
Telefon Seksi Nasıl YapılırTelefon Seksi Nasıl Yapılır?
Birinin Seni Gerçekten Sevdiğini Nasıl AnlarsınBirinin Seni Gerçekten Sevdiğini Nasıl Anlarsın?
Doğum Gününü Kutlayan Birine Nasıl Karşılık VerilirDoğum Gününü Kutlayan Birine Nasıl Karşılık Verilir?
Bir Kızı Kendine Nasıl Aşık EdebilirsinBir Kızı Kendine Nasıl Aşık Edebilirsin?
Fransız Öpücüğü Stilinde Nasıl Öpüşülür?
Bir Erkeğin Seni Gerçekten Sevdiğini Nasıl AnlarsınBir Erkeğin Seni Gerçekten Sevdiğini Nasıl Anlarsın?
Erkek Arkadaşının Eşcinsel Olup Olmadığını Nasıl AnlaşılırErkek Arkadaşının Eşcinsel Olup Olmadığını Nasıl Anlaşılır?
Nasıl Flört EdilirNasıl Flört Edilir?
Hoşlandığın Kızı Nasıl Elde EdersinHoşlandığın Kızı Nasıl Elde Edersin?
Reklam

Bu wikiHow makalesi hakkında

Tara Divina
Ortak yazarlar :
Vedik Astrolog
Bu makaledeki ortak yazarlar Tara Divina. Tara Divina, Kaliforniya’da yerleşik bir Vedik Astrolog’dur. Hint Astrolojisi olarak da bilinen Vedik Astroloji, antik ve kutsal bir kendini anlama ve geleceği tahmin etme sanatıdır. Yaklaşık 10 yıl deneyimiyle Tara, müşterinin ilişkiler, para, amaç, kariyer ve diğer önemli hayat kararlarıyla ilgili en büyük sorularını yanıtladığı kişisel okumalar sağlar. Bu makale 1.009 defa görüntülenmiştir.
Kategoriler: İlişkiler
Bu sayfaya 1.009 defa erişilmiş.

Bu makale işine yaradı mı?

Reklam