Aslan burçları cesur, hayat dolu ve ateşli insanlardır. Eski sevgilin 23 Temmuz-22 Ağustos arasında doğmuşsa Aslan burcudur! Bir Aslan burcu erkeğinden ayrılmak özellikle zordur. Bir yandan, ilişkiye iyilik ve tutku getirebilirler. Öte yandan, böbürlenen, kibirli ve inatçı insanlar da olabilirler. Bir Aslan burcu erkeğinin seni özlemesini sağlamak için, bu burcun hem güçlü hem zayıf yönlerine hitap etmen gerekir. İşte bir Aslan burcu erkeğinin seni özlemesini ve böylece senden ayrılmanın bir hata olduğunu ona göstermeni sağlamak için en önde gelen 12 tüyo.

Yöntem 1
Yöntem 1 / 12:
Tarzınla ilgili göz alıcı seçimler yap.

 1. 1
  En güzel giysilerini giy ve dış görünüşün için çaba harca. Aslan burçları inanılmaz derecede iyi kalpli olsalar da oldukça kibirli de olabilir ve yüzeysel güzelliğe kapılabilirler. Eski Aslan burcu sevgilinin ayrıldıktan sonra seni fark etmesini sağlamak için, iki dirhem bir çekirdek giyinip onun sevdiği bir yere git ya da sosyal medyada muhteşem gözüktüğün fotoğraflar paylaş.[1]
  • Aslan burçları lüksü severler. Eğer yapabilirsen en pahalı kıyafetlerini giy ve aksesuarlarını tak ve cildinin ışıldaması için bir spa’da bakım yaptır.
  • Anında onun başını döndüremesen ve ilgisini çekemesen bile başkalarının başını döndürürsün!
  Reklam

Yöntem 2
Yöntem 2 / 12:
Eğlenceli anlarını ve maceralarını sosyal medyada paylaş.

 1. 1
  Aslan burçları dışa dönüklüğü ve katıksız eğlenceyi çekici bulur. Aslan burcu erkeğine ikinizin ne kadar iyi vakit geçirebileceğinizi göstererek ona çok şey kaçırdığını ispatla. Arkadaşlarınla bir parti ver, açık havada bir macera ayarla, karaoke gecesine git ya da gösterişli bir yemek pişir. Eski sevgilinin bunları görebilmesi için fotoğraf çek ve bu güzel anları sosyal medyada paylaş.[2]
  • Seni gerçekten özlemesini sağlamak için, gerçekten eğlenmen ve özgür yaşamının tadını çıkarman gerekir. Çoğu Aslan burcu sahteliği hemen fark edebilir![3]

Yöntem 3
Yöntem 3 / 12:
Ortak arkadaşlarınızla zaman geçir.

 1. 1
  Ortak arkadaşlarını hayatınla ilgili bilgilendir ki bu bilgiyi etrafa yayabilsinler. Aslan burçları arkadaş gruplarında lider olmaya eğilimlidirler ve en son olup biten olaylar hakkında bilgileri olsun isterler.[4] ortak arkadaşlarınızla arkadaşlığını sürdürürsen büyük ihtimalle onun yanında senden bahsedeceklerdir. Bu sohbetler, ilişkinizle ilgili anıları canlandırabilir ve hâlâ hayatında olmanı istemesini sağlayabilir.
  • Ortak arkadaşlarınla yemeğe çık, onlarla gez ve partilerde ve başka sosyal etkinliklerde boy göster.
  • Bu strateji özellikle mesaj ya da sosyal medya bağlantınız olmadığında oldukça iyi işe yarar.
  Reklam

Yöntem 4
Yöntem 4 / 12:
Öz güvenini, Aslan burcunun gücüne uyacak biçimde artır.

 1. 1
  Eski Aslan burcu sevgilinin seni özlemesini sağlamak için kendi üzerinde çalış. Aslan burçları güçlü ve kendine güvenlidirler ve kendi manevi güçlerine uyum sağlayabilen bir partner isterler.[5] Ayrılık, olabilecek en kötü şeydir ama ayrı geçirdiğiniz zamanı kendi tutkularının peşinden gitmek ve sana kendini güçlü hissettiren şeylerle yeniden bağlantı kurmak için bir fırsat olarak gör. Eski Aslan burcu sevgilin seni tekrar gördüğünde kendine olan güvenin ve bağımsızlığın gözlerini kamaştıracak ve seni çok daha fazla isteyecektir!
  • Kendine güvenini arttırmak için yeni bir hobi edin ya da bir ders al.
  • Günde en az 30 dakika egzersiz yapmaya ve bol bol meyve sebze yemeye çalış.[6]
  • Yabancılarla konuş, sevdiğin birini ara ve yeni insanlarla bağlantı kurmak için çaba harca.[7]

Yöntem 5
Yöntem 5 / 12:
Etrafına pozitiflik yay.

 1. 1
  Başkalarınla etkileşimlerin olumluysa Aslan burcu erkeği bunu fark eder! Gerçek bir manevi mutluluk, Aslan burcunu etkiler.[8] Eski sevgilini tekrar gördüğünde neşeli davran, gülümse ve hayatında minnettar olduğun şetlerin altını çiz.
  • Bu olumlu zihniyeti sadece eski sevgilinin yanında değil, sürekli benimsemeye çalış.
  • Daha pozitif olmak için, yaratıcılığını kamçılayan ve kendini üretken hissetmeni sağlayan aktivitelere katıl.[9]
  • Meditasyon ya da yoga gibi rahatlatıcı aktivitelerde bulun, başkalarına yardım etmek için gönüllü ol ve hayatına neşe katan insanlarla yeniden bağlantı kur.
  • Eski Aslan burcu sevgilini şahsen görmüyorsan sosyal medyada pozitiflik yaymayı dene. Aile bireylerinden birini ya da bir arkadaşını kutlamak için bir gönderi yayımla.
  Reklam

Yöntem 6
Yöntem 6 / 12:
Zor bir ayrılıktan sonra onu bir süre görmezden gel.

 1. 1
  Bu stratejiyi ilgiden beslenen kibirli bir Aslan burcu için kullan. Aslan burçları saygınlıklarına ve ilgi odağı olmaya çok önem verirler.[10] Onu biraz görmezden gelmek, ona gösterdiğin ilgiyi özlemesini sağlayabilir. Ama bu stratejiye çok uzun süre bel bağlama, yoksa gururu seni kendinden daha da çok uzaklaştırmak istemesine neden olabilir. Ne de olsa Aslan burçları içten içe derin bir bağ arzular.[11]
  • Bu, eğer seni terk ettiyse harika bir seçenektir. Onu görmezden gelirken kendini iyileştirmeye biraz zaman ayır.
  • Ona mesaj atmaktan ya da aramaktan kaçın. Bırak ilk hamle ondan gelsin.
  • Sosyal medyadaki paylaşımlarını ya da yorumlarını beğenme.
  • Eğer abartılı bir biçimde ayrıldıysanız tekrar abartıya dâhil olma. Aslan burçları abartıya bayılır, o yüzden onu bu zevkten mahrum bırak.

Yöntem 7
Yöntem 7 / 12:
Aranız iyiyse ondan yardım iste.

 1. 1
  Aslan burçları bir numaralı koruyuculardır. Ayrıldıysanız bile Aslan burcu erkeği hâlâ güvende ve mutlu kalmana yardımcı olma konusunda bir sorumluluk hissedebilir.[12] Ondan faydalanmamak önemli olsa da eski Aslan burcu sevgilinden sana küçük bir yardımda bulunmasını, hatta bir restoran önermesini ya da bir tavsiye vermesini bile isteyebilirsin. Bir lider ve koruyucu olarak içgüdüleri harekete geçebilir ve seni özlemesini sağlayabilir.
  • Ona, “Senden bir konuda yardım isteyebilir miyim?” diye mesaj at.
  • Sonra ondan sevdiği bir konuda yardım iste. Örneğin eğer teknoloji kurduysa ondan yeni bir bilgisayar seçme konusunda yardım iste.
  • Hâlâ iyi arkadaşsanız ondan daha derin bir konuda, örneğin bir iş arkadaşınla ya da zor bir durumla ilgilenme konusunda tavsiye isteyebilirsin.
  Reklam

Yöntem 8
Yöntem 8 / 12:
Desteğinle ona sadık olduğunu göster.

 1. 1
  Aslan burçları içten içe gerçek bir aşk ve samimi bir bağ isterler. Partilerin gözbebeği olabilirler ve herkesten üstün gibi davranabilirler ama aslında oldukları gibi kabul edilmek isterler. Kibar olarak ve ona hâlâ bir arkadaş olarak yanında olduğunu ona göstererek eski Aslan burcu sevgilinle ilgilen. Ona gerçekten önem vermen, bir zamanlar aranızda olan o duygusal bağı özlemesini sağlayacaktır.[13]
  • İncindiğinde bile onunla tüm etkileşimlerinde nazik ve sevecen ol.
  • Hâlâ arkadaşsanız düzenli olarak halini hatırını sor ve ihtiyacı olursa ona destek ol.
  • Örneğin okulda ya da işte yaklaşan zor bir şey varsa ona, “Bu hafta zor bir projen olduğunu biliyorum ama üstesinden gelirsin!” diye mesaj at.
  • Aslan burcunun kendisi sadakatiyle ünlüdür![14]

Yöntem 9
Yöntem 9 / 12:
Ona iltifat et ve övgüde bulun.

 1. 1
  Eski sevgilinle etkileşimde bulunduğunda onu biraz pohpohla. Aslan burcu saygı, hatta hürmet görmeyi sever.[15] Aslan burcuna, onun güçlü yönlerini işaret ederek senin onun için iyi olduğunu hatırlat. Dış görünüşüne iltifat ederek Aslan burcunun kibirli yanına hitap et.
  • Örneğin, eski sevgilinin saçını kestirdiğini fark edersen “Vay canına, saçın süper olmuş,” gibi bir şey söyle.
  • Onunla yüz yüze görüşmüyorsan en son paylaşımına iltifat etmek için ona sosyal medyadan ulaş.
  Reklam

Yöntem 10
Yöntem 10 / 12:
Ortak geleceğiniz konusunda iyimser ol.

 1. 1
  Aslan burcunu iyimserliğinle kendine geri çek.[16] İlişkiniz hakkında olumsuz ya da umutsuz şekilde düşünmek yerine, tekrar bir araya gelirseniz neleri değiştirebileceğinize ve ilişkinin yürümesini nasıl sağlayabileceğinize odaklan. Aslan burcuyla tekrar birlikte olmayı konuşmaya karar verirsen ve bu iyimserliği yansıtırsan ilişkinizi çok daha fazla özlemesini sağlayabilirsin.
  • Ona birlikteyken paylaştığınız hayalleri ve hedefleri hatırlat. En mutlu çiftler, hedeflerini birlikte kovalayanlardır.[17]
  • İlişkinizdeki iyi zamanlara özlemle değin. Örneğin ona, "Üçüncü caddedeki o sevdiğimiz restorana gittim," gibi bir mesaj at.
  • Geçmiş ilişkiniz hakkında olumsuz konuşma ya da dedikodu yapma; kulağına gidebilir ve negatiflik onu senden uzaklaştırabilir.

Yöntem 11
Yöntem 11 / 12:
Yeniden beraber olma teklifinin ondan gelmesini bekle.

 1. 1
  Aslan burcu kendisine ne yapması gerektiğinin söylenmesini sevmez. Onun yerine, kendi yazgılarını kontrol etme ve kendi seçimlerini yapma yeteneğine değer verir.[18] Bu zor olsa da ayrılık sırasında sabırlı ol. Eski Aslan burcu sevgilin seni yeterince özlediğinde dolaylı olarak tekrar beraber olmayı ima edebilirsin.
  • “Bence tekrar beraber olmalıyız,” demek yerine, “Seni özledim,” gibi bir şey de.
  Reklam

Yöntem 12
Yöntem 12 / 12:
Onu kıskandırmaya çalışma.

 1. 1
  Aslan burcunun sadakatine ihanet edersen onu incitirsin (ve tekrar bir araya gelme şansınız azalır).[19] Eski Aslan burcu sevgiline yeni bir romantik ilişkiyle hava atmak cazip gözükebilir ama bu, seni özlemesini sağlamayacaktır. Onu kıskandırma çabaların sadece gururunu yaralayacak ve sana olumsuz bir gözle bakmasına neden olacaktır.
  • Eski Aslan burcu sevgiline karşı içten olmaya çalış. Aslan burçları kendilerini manipüle etmeye çalışan insanlara içerlerler.[20]

Bununla İlgili wikiHow'lar

Nasıl ÖpüşülürNasıl Öpüşülür?
Bir Erkeğin Senden Hoşlandığı Nasıl AnlaşılırBir Erkeğin Senden Hoşlandığı Nasıl Anlaşılır?
Konuşacak Bir Şey Olmadığında Sohbet Nasıl BaşlatılırKonuşacak Bir Şey Olmadığında Sohbet Nasıl Başlatılır?
Nasıl Tutkulu ÖpüşülürNasıl Tutkulu Öpüşülür?
Birinin Seni Gerçekten Sevdiğini Nasıl AnlarsınBirinin Seni Gerçekten Sevdiğini Nasıl Anlarsın?
Bir Kızla Sohbet Etmeye Nasıl BaşlanırBir Kızla Sohbet Etmeye Nasıl Başlanır?
Telefon Seksi Nasıl YapılırTelefon Seksi Nasıl Yapılır?
Fransız Öpücüğü Stilinde Nasıl Öpüşülür?
Bir Kızı Kendine Nasıl Aşık EdebilirsinBir Kızı Kendine Nasıl Aşık Edebilirsin?
Doğum Gününü Kutlayan Birine Nasıl Karşılık VerilirDoğum Gününü Kutlayan Birine Nasıl Karşılık Verilir?
Hoşlandığın Kızı Nasıl Elde EdersinHoşlandığın Kızı Nasıl Elde Edersin?
Nasıl Flört EdilirNasıl Flört Edilir?
Hoşlanılan Kızla Nasıl KonuşulurHoşlanılan Kızla Nasıl Konuşulur?
Erkek Arkadaşının Eşcinsel Olup Olmadığını Nasıl AnlaşılırErkek Arkadaşının Eşcinsel Olup Olmadığını Nasıl Anlaşılır?
Reklam

Bu wikiHow makalesi hakkında

wikiHow Kadrosu
Ortak yazarlar :
wikiHow Staff Writer
Bu makale editörler ve araştırmacılardan oluşan, makalenin doğruluğu ile kapsamlılığını onaylayan, eğitimli bir ekip tarafından ortaklaşa yazılmıştır.

wikiHow’ın İçerik Yönetim Ekibi, yüksek kalite standartlarımızı sağladığından emin olmak için, editör ekibimizden gelen her çalışmayı dikkatli bir şekilde denetler. Bu makale 1.493 defa görüntülenmiştir.
Kategoriler: İlişkiler
Bu sayfaya 1.493 defa erişilmiş.

Bu makale işine yaradı mı?

Reklam