Bu wikiHow makalesi, Android kullanarak nasıl yeni bir TikTok hesabı açacağını öğretir.

Adımlar

 1. 1
  Android’de TikTok uygulamasını aç. Uygulamalar menüsündeki TikTok simgesi, üzerinde beyaz bir müzik notası olan siyah bir kareye benzemektedir.
  • TikTok, yeni ve popüler video yayınlarını gösterecektir.
  • TikTok uygulaması Android kullanan cihazında henüz yüklü değilse Play Store sitesinden uygulamayı indirip yükleyebilirsin.
 2. 2
  Ekrandaki videoya dokun. Kayıt formunu açmak için, son videoları gösteren akışta herhangi bir yere dokun.
 3. 3
  Kaydolma seçeneğini seç. Yeni bir TikTok hesabı açmak için Facebook, Instagram, Twitter ya da Google hesabını kullanabilirsin.
  • Bir sosyal medya hesabı yerine telefon numarası veya e-posta adresi kullanmak için, Telefon veya eposta kullan seçeneğine de dokunabilirsin.
 4. 4
  Doğum gününü gir. Bu bölümde doğum tarihini gün, ay ve yıl olarak gir ve Sonraki düğmesine dokun.
 5. 5
  Telefonla mı e-postayla mı onay almak istediğini seç. Ekranın üstünde yer alan kullanmak istediğin seçeneğe dokun ve onay almak için telefon numaranı ya da e-posta adresini gir.
 6. 6
  Telefon numaranı ya da e-posta adresini gir. Onay kodunu almak için, bu bölüme doğru numarayı ya da e-postayı girmiş olduğundan emin ol ve Sonraki seçeneğine dokun.
 7. 7
  Onay kodunu gir. Gönderilen doğrulama mesajında ya da e-postasında yer alan özgün kodu bul ve hesabını onaylatmak için bu bölüme kodu gir.
 8. 8
  Yeni hesabın için bir şifre belirle. Kullanmak istediğin hesap şifresini gir ve kaydetmek için Sonraki seçeneğine dokun.
 9. 9
  Dokun ve I'm not a robot (Ben robot değilim) kutucuğunu işaretle. Bu seçenek, gerçek birisi olduğunu ve zararlı bir bilgisayar robotu olmadığını doğrulayacaktır. Doğrulama tamamlandığında ana sayfa akışına yönlendirileceksin.
  • Robot olmadığını doğrulamak için, bu bölümde captcha adındaki bir güvenlik görevini tamamlaman istenebilir.
  Reklam

Bu wikiHow makalesi hakkında

wikiHow Kadrosu
Ortak yazarlar :
wikiHow Staff Writer
Bu makale editörler ve araştırmacılardan oluşan, makalenin doğruluğu ile kapsamlılığını onaylayan, eğitimli bir ekip tarafından ortaklaşa yazılmıştır.

wikiHow’ın İçerik Yönetim Ekibi, yüksek kalite standartlarımızı sağladığından emin olmak için, editör ekibimizden gelen her çalışmayı dikkatli bir şekilde denetler.
Kategoriler: TikTok
Bu sayfaya 930 defa erişilmiş.

Bu makale işine yaradı mı?

Reklam