Android'de Tik Tok'ta Nasıl Düet Yapılır?

Ortak yazar: wikiHow Kadrosu

Bu wikiHow makalesi sana, Android kullanarak Tik Tok’ta bir arkadaşının videosu üzerine nasıl düet kaydedip profilinde paylaşacağını öğretir.

Adımlar

 1. 1
  Android’inde Tik Tok uygulamasını aç. Simge siyah renklidir ve üzerinde beyaz bir müzik notası bulunur. Simgeyi Uygulamalar menünde bulabilirsin.
 2. 2
  Üzerine düet kaydetmek istediğin bir video bul. Akışında sana önerilen videolar bulabilir veya videolarından birini bulmak için belli bir kullanıcının profiline gidebilirsin. Takip ettiğin birinin videosunu bulmak için:
 3. 3
  Paylaş butonuna dokun. Bu buton, birbirine bağlı halkalardan oluşan bir ağa benzer ve ekranının sağ tarafında bulunur. Paylaşım seçeneklerin açılır bir panelde belirir.
 4. 4
  Paylaş menüsünde Düet’i seç. Video oluşturma sayfasına gidersin.
  • Bunun yalnızca bir hesabın varsa görüneceğini bil; hesabın yoksa bir hesap aç.
 5. 5
  Düet videonu kaydet. Arkadaşının videosunun üzerine düet kaydetmek için ekranının en atlındaki video kamera butonuna dokun.
  • Videonda filtreler ve başka efektler de kullanabilirsin. Bir Tik Tok videosu oluşturmayla ilgili tüm özellikleri öğrenmek istersen bu makaleye göz attığından emin ol.
 6. 6
  İleri butonuna dokun. Ekranının sağ alt köşesinde bulunan kırmızı bir butondur. Paylaş sayfasına gidersin.
 7. 7
  Kırmızı renkli Paylaş butonuna dokun. Düet videon profilinde yayınlanır.
  • İstersen burada, paylaşmadan önce videona bir manşet ekleyebilirsin.

Makale Bilgisi

Bu makale editörler ve araştırmacılardan oluşan, makalenin doğruluğu ile kapsamlılığını onaylayan, eğitimli bir ekip tarafından ortaklaşa yazılmıştır.

Kategoriler: Bilgisayar ve Elektronik Cihazlar

Diğer dillerde:

English: Make Duets on TikTok on Android, Deutsch: Unter Android in TikTok ein Duett machen, Русский: как записать дуэт в Tik Tok (на Android), Italiano: Fare Duetti su TikTok (Android), हिन्दी: एंड्राइड में टिक टॉक पर डूएट्स बनायें (Make Duets on Tik Tok on Android), Português: Fazer Duetos no Tik Tok em um Android, 中文: 在安卓设备上合拍抖音视频, العربية: إنشاء فيديو ثنائي باستخدام التيك توك على الأندرويد, Bahasa Indonesia: Membuat Duet Tiktok di Android, Español: hacer un dúo en TikTok con un dispositivo Android, Tiếng Việt: Cách quay cùng người khác trên TikTok (Duet Tik Tok) bằng Android, Français: faire des duos sur TikTok pour Android, 日本語: AndroidでTiktokのデュエット動画を作成する

Bu sayfaya 31 defa erişilmiş.
Bu makale işine yaradı mı?