Android'de Showbox Nasıl Edinilir?

Ortak yazar: wikiHow Kadrosu

Bu Makalede:Bilinmeyen Kaynakları EtkinleştirmekShowbox’ı Yüklemek

Bu wikiHow makalesi sana, Android kullanarak telefonuna veya tabletine Showbox uygulamasını nasıl indirip yükleyeceğini öğretir. Önce güvenlik ayarlarından bilinmeyen kaynakları etkinleştirmen, ardından da uygulamayı yüklemek için İnternet’ten bir APK dosyası indirmen gerekir.

Kısım 1
Bilinmeyen Kaynakları Etkinleştirmek

 1. 1
  Android’inin Ayarlar uygulamasını aç. Ayarlar’ı açmak için Ana Ekranında veya Uygulamalar menünde simgesini bul ve ona dokun.
 2. 2
  Aşağı kaydır ve Güvenlik’e dokun. Güvenlik ayarların yeni bir sayfada açılır.
 3. 3
  Bilinmeyen kaynaklar düğmesini açık konuma getir. Bu seçenek etkinleştirildiğinde Play Store dışındaki yetkili olmayan kaynaklardan üçüncü taraf uygulamalar yükleyebilirsin.
  • Android’in bazı sürümlerinde burada bir düğme yerine onay kutusu görürsün. Durum buysa kutunun işaretli olduğundan emin ol.

Kısım 2
Showbox’ı Yüklemek

 1. 1
  Android’inin mobil İnternet tarayıcısını aç. Chrome, Firefox veya Opera gibi herhangi bir İnternet tarayıcısını kullanabilirsin.
 2. 2
  Tarayıcında Showbox indirme sayfasına git. Showbox kurulum dosyasını buradan indirebilirsin.
 3. 3
  Aşağı kaydır ve DOWNLOAD SHOWBOX APK FILE (SHOWBOX APK DOSYASINI İNDİR) bağlantısına dokun. Bu seçenek, sayfanın en altına yakın bir yerde mavi renkle yazılıdır. APK bilgisini bir sonraki sayfada bulabilirsin.
 4. 4
  Aşağı kaydır ve DOWNLOAD APK (APK İNDİR) butonuna dokun. Showbox uygulamasının APK kurulum dosyası Android’ine indirilir.
  • İndirmen tamamlanınca açılır bir bildirim alırsın.
 5. 5
  İndirmen bitince açılır bildirime dokun. İndirilen APK dosyası çalıştırılır ve Showbox uygulamasını Android’ine yüklemen sağlanır.
 6. 6
  Sağ alttaki YÜKLE butonuna dokun. Showbox uygulaması Android’ine yüklenir ve Uygulamalar menünde bir uygulama kısayolu oluşturulur. Yükleme bittikten sonra uygulamayı kullanmaya başlayabilirsin.

Makale Bilgisi

Bu makale editörler ve araştırmacılardan oluşan, makalenin doğruluğu ile kapsamlılığını onaylayan, eğitimli bir ekip tarafından ortaklaşa yazılmıştır.

Diğer dillerde:

Italiano: Installare l'App Showbox su Android, Русский: установить приложение Showbox на Android, Deutsch: Unter Android Showbox bekommen, Español: obtener Showbox en Android, हिन्दी: एंड्रॉइड पर शोबोक्स (showbox) पाएँ, 中文: 在安卓设备上安装Showbox, Português: Instalar o Showbox no Android, Bahasa Indonesia: Memasang Showbox di Android, العربية: تثبيت تطبيق شو بوكس على نظام أندرويد, Tiếng Việt: Cài đặt Showbox trên Android, ไทย: ติดตั้ง Showbox ใน Android

Bu sayfaya 209 defa erişilmiş.
Bu makale işine yaradı mı?