Android'de Showbox Nasıl İndirilir?

Ortak yazar: wikiHow Kadrosu

Bu wikiHow makalesi, bir Android telefonda ya da tablette Showbox uygulamasını nasıl kuracağını öğretir. Uygulama Play Store'da (Google Play Mağazası) mevcut değil, bu yüzden bir apk dosyası indirmen gerekiyor.

Adımlar

 1. 1
  Bir web tarayıcısında Showbox indirme sayfasına git. Chrome, Firefox ya da Samsung İnternet uygulaması da dâhil olmak üzere Android’deki herhangi bir tarayıcıyı kullanabilirsin.
 2. 2
  Ekranı aşağı kaydır ve DOWNLOAD SHOWBOX APK FILE (Showbox Apk Dosyasını İndir) düğmesine dokun. Dosya hakkında bilgi ekranda belirecektir.
 3. 3
  DOWNLOAD APK (Apk Dosyasını İndir) düğmesine dokun. İndirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.
  • Bu dosyayı indirmek istediğine emin misin diye bir uyarı mesajı görürsen Tamam seçeneğine dokun.
 4. 4
  İndirilen dosyaya dokun. Ekranda dosyaya ait bir bağlantı görmüyorsan ekranı en yukarıdan aşağı doğru kaydır. Dosya bağlantısı ekranın aşağısında ortaya çıkacaktır. Dosyaya dokunduğunda bir uyarı mesajı belirecektir.
 5. 5
  Yükle seçeneğine dokun. Kullandığın Android bilinmeyen kaynaklardan uygulama yüklenmesine izin verecek şekilde ayarlanmamışsa tarayıcın uygulama yüklemek için senden izin isteyecektir.
  • Bilinmeyen kaynaklardan indirmelere daha önceden onay verdiysen uygulama şimdi kurulacaktır. Kurulum tamamlandığında uygulamayı çalıştırmak için seçeneğine ya da uygulama çekmecesinde Showbox simgesine dokun.
 6. 6
  Ayarlar seçeneğine dokun. Bu seçenek açılan pencerenin sağ alt köşesindedir.
 7. 7
  ″Bu kaynağa izin ver″ düğmesini yana kaydırarak açık konuma getir.
 8. 8
  Geri düğmesine dokun. Böyle yaptığında ″Yükle″ seçeneğinin yer aldığı ekrana geri döneceksin.
 9. 9
  Yükle düğmesine dokun. Showbox şimdi Android’de kurulacaktır. Kurulum tamamlandığında uygulamayı çalıştırmak için seçeneğine ya da uygulama çekmecesindeki Showbox simgesine dokun.

Makale Bilgisi

Bu makale editörler ve araştırmacılardan oluşan, makalenin doğruluğu ile kapsamlılığını onaylayan, eğitimli bir ekip tarafından ortaklaşa yazılmıştır.

Kategoriler: Bilgisayar ve Elektronik Cihazlar

Diğer dillerde:

English: Download Showbox on Android, Español: descargar Showbox en Android, Português: Baixar o Showbox em um Android, Italiano: Scaricare Showbox su Android, ไทย: ดาวน์โหลด Showbox ใน Android, Русский: установить Showbox на Android, Bahasa Indonesia: Mengunduh Showbox pada Perangkat Android, Deutsch: Unter Android Showbox herunterladen, 日本語: AndroidでShowboxをダウンロードする, 中文: 在安卓设备上下载Showbox, Nederlands: Showbox downloaden op Android, Tiếng Việt: Tải Showbox trên Android, हिन्दी: एंड्रॉइड पर शोबॉक्स (showbox) डाउनलोड करें, العربية: تنزيل تطبيق شو بوكس على نظام أندرويد

Bu sayfaya 469 defa erişilmiş.
Bu makale işine yaradı mı?