Android'de Kendi Telefon Numaran Nasıl Bulunur?

Ortak yazar: wikiHow Kadrosu

Bu wikiHow makalesinde Android telefonunla ilişkilendirilmiş telefon numarasını nasıl bulacağını öğrenebilirsin.

Adımlar

 1. 1
  Android'inin Ayarlarını aç. Bu genellikle uygulama çekmecesinde bulunan bir dişli çark simgesidir (). Eğer dişli bir çark göremiyorsan İngiliz anahtarına benzeyen bir simgeyi bulmaya çalış.
 2. 2
  Ekranı aşağı kaydır ve Telefon hakkında'ya dokun. Bu seçenek “Sistem” grubu içerisinde yer alır.
 3. 3
  Durum'a dokun. Telefon numaranı bu ekranda “Telefon numaram” altında bulabilirsin. Eğer bulamazsan bir sonraki adıma geç.
 4. 4
  SIM Durumu'na dokun. Telefon numaran bu ekranda “Telefon numaram” altında görünmelidir.
  • Eğer telefon numarasında "Bilinmeyen" yazıyorsa (uygulama çekmecesi içerisindeki) Kişiler uygulamasını aç ve “Ben” adlı bir kişi ara. Bu kişi mevcutsa Android'ine bağlı telefon numaranı göstermelidir.

Makale Bilgisi

Bu makale editörler ve araştırmacılardan oluşan, makalenin doğruluğu ile kapsamlılığını onaylayan, eğitimli bir ekip tarafından ortaklaşa yazılmıştır.

Kategoriler: Bilgisayar ve Elektronik Cihazlar

Diğer dillerde:

English: Find Your Phone Number on Android, Español: encontrar tu número de teléfono en un dispositivo con Android, Português: Encontrar seu Número de Telefone no Android, Italiano: Trovare il proprio Numero di Telefono su Android, Deutsch: Deine Nummer auf Android Geräten finden, Français: trouver le numéro de téléphone dans un smartphone sous Android, Русский: узнать свой номер телефона на Android, Bahasa Indonesia: Mencari Nomor Telepon Sendiri pada Perangkat Android, ไทย: เช็คเบอร์โทรตัวเองใน Android, 日本語: Androidで自分の電話番号を確認する, 中文: 找到安卓手机的电话号码, Nederlands: Je telefoonnummer vinden op Android, Tiếng Việt: Xem số điện thoại đang dùng trên Android, हिन्दी: एंड्रॉयड पर अपना फ़ोन नंबर खोजें, العربية: إيجاد رقم هاتفك على جهاز أندرويد, 한국어: 안드로이드에서 내 핸드폰 번호를 찾는 방법

Bu sayfaya 598 defa erişilmiş.
Bu makale işine yaradı mı?