Yeni sayfalar

Aşağıda wikiHow'da en yakın zamanda oluşturulmuş sayfalar listelenmekte. Belli bir ad uzayından yeni sayfalar görüntülemek için aşağıdaki açılan menüyü seç ya da bir kişi tarafından yakın zamanda oluşturulmuş sayfaları görmek için o kişinin (gerçek adını değil) kullanıcı adını gir.

 • February 16, 2020 ‎Kilolular Nasıl Giyinmeli ‎ ‎WikiHow Çeviri ("İnsanları etkilemek için giyinmen, öz güvenini artırabilir ve en iyi şekilde görünmene yardımcı olabilir. Aslında vücudun çok güzel bu yüzden..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Kilolular Nasıl Giyinmeli"
 • February 16, 2020 ‎Omegle'da Kızlarla Nasıl Tanışıp Sohbet Edilir ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Omegle'da kızlarla sohbet etmeye mi çalışıyorsun? Anonim yapısı yüzünden sohbet edecek kızlar bulmak zor olabilir. Birini bulduğunda onun ilgisini..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Omegle'da Kızlarla Nasıl Tanışıp Sohbet Edilir"
 • February 16, 2020 ‎Android Telefona Zil Sesi Nasıl Eklenir ‎ ‎WikiHow Çeviri ("{{fa}}Android telefonundaki eski zil seslerinden bıktın mı? Bir hizmete abone olmak veya indirme için ödeme yapmak zorunda kalmadan, herhangi bir ses vey..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Android Telefona Zil Sesi Nasıl Eklenir"
 • February 16, 2020 ‎Android'de Tik Tok'ta Nasıl Düet Yapılır ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Bu wikiHow makalesi sana, Android kullanarak Tik Tok’ta bir arkadaşının videosu üzerine nasıl düet kaydedip profilinde paylaşacağını öğretir. ==..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Android'de Tik Tok'ta Nasıl Düet Yapılır"
 • February 16, 2020 ‎Android'de Sesli Mesajın Nasıl Ayarlanır ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Bu wikiHow makalesi sana, Android’inin sesli mesajını ilk kez nasıl ayarlayacağını öğretir. == Adımlar == #Android’inin Telefon uygulamasını a..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Android'de Sesli Mesajın Nasıl Ayarlanır"
 • February 16, 2020 ‎Spotify Parolan Nasıl Değiştirilir ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Bu wikiHow makalesi sana, Spotify İnternet sitesini kullanarak Spotify parolanı nasıl değiştireceğini veya parolanı unuttuysan ya da kaybettiysen Spoti..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Spotify Parolan Nasıl Değiştirilir"
 • February 13, 2020 ‎Brüksel Lahanası Nasıl Pişirilir ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Brüksel lahanası sağlıklı, lezzetli ve hem kendi başına hem de yemeklerin yanında harika olan bir yiyecektir. Brüksel lahanası ocakta veya fırında..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Brüksel Lahanası Nasıl Pişirilir"
 • February 10, 2020 ‎Nasıl Düzgün Beslenilir ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Düzgün beslenme konusunda etrafta çok fazla bilgi var ve bu insanın kafasını karıştırabiliyor! Hangi yiyecekleri yiyip hangilerinden uzak duracağın..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Nasıl Düzgün Beslenilir"
 • February 10, 2020 ‎Kendini Sınıfa Nasıl Tanıtırsın ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Öğretmen de olsan öğrenci de olsan ilk gün sınıfa kendini tanıtmak biraz göz korkutucu gelebilir. Kendinle ilgili ne kadar bilgi paylaşacağına kar..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Kendini Sınıfa Nasıl Tanıtırsın"
 • February 9, 2020 ‎Dafont'tan Yazı Tipi Nasıl İndirilir ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Bu wikiHow makalesi sana, Windows veya Mac bilgisayarlara [http://www.dafont.com http://www.dafont.com]’dan nasıl yazı tipi indireceğini öğretir. == Ad..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Dafont'tan Yazı Tipi Nasıl İndirilir"
 • February 9, 2020 ‎iPhone'da veya iPad'de Kablosuz Kulaklık Nasıl Bağlanır ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Bu wikiHow makalesi sana, kablosuz kulaklıkları iPhone’la veya iPad’le Bluetooth aracılığıyla nasıl eşleştireceğini öğretir. == Adımlar == #..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "iPhone'da veya iPad'de Kablosuz Kulaklık Nasıl Bağlanır"
 • February 8, 2020 ‎AirDrop Nasıl Kapatılır ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Bu wikiHow makalesi sana, Apple cihazındaki kısa mesafeli kablosuz paylaşım işlevini nasıl kapatacağını öğretir. <ref>https://support.apple.com/en-..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "AirDrop Nasıl Kapatılır"
 • February 8, 2020 ‎E Postana Nasıl Giriş Yapılır (Yahoo) ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Bu wikiHow makalesi sana Yahoo! e-posta hesabına nasıl giriş yapacağını öğretir. == Adımlar == #[http://www.yahoo.com Yahoo! İnternet sitesine] git...." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "E Postana Nasıl Giriş Yapılır (Yahoo)"
 • February 8, 2020 ‎YouTube Dil Ayarı Nasıl Değiştirilir ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Bu wikiHow makalesi sana YouTube’un site metinlerini görüntülediği dili nasıl değiştireceğini öğretir. YouTube dilini değiştirmek kullanıcılar..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "YouTube Dil Ayarı Nasıl Değiştirilir"
 • February 8, 2020 ‎Mac'in Klavye Dili Nasıl Değiştirilir ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Bu wikiHow makalesi sana Mac bilgisayarında klavyenin yazım dilini nasıl değiştireceğini öğretir. == Adımlar == #Apple menüsüne, ardından da {{Mac..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Mac'in Klavye Dili Nasıl Değiştirilir"
 • February 7, 2020 ‎iPhone'da veya iPad'de Dokunma Hassasiyeti Nasıl Değiştirilir ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Bu wikiHow makalesi sana, dokunmatik ekranının 3D Touch hassasiyet ayarlarını uyumlu bir iPhone veya iPad kullanarak nasıl değiştireceğini öğretir...." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "iPhone'da veya iPad'de Dokunma Hassasiyeti Nasıl Değiştirilir"
 • February 7, 2020 ‎Chrome'da Öğe Denetleme Nasıl Yapılır ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Bu wikiHow makalasi sana bir bilgisayar kullanarak Google Chrome’da herhangi bir İnternet sayfasında bir görsel öğenin HTML kaynak kodunu nasıl denetl..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Chrome'da Öğe Denetleme Nasıl Yapılır"
 • February 7, 2020 ‎Galaxy'de Wi Fi ile Arama Nasıl Açılır ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Bu wikiHow makalesi sana Samsung Galaxy’de telefon araması yapabilmek için kullanılabilir WiFi bağlantıların nasıl kullanacağını öğretir. == Ad..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Galaxy'de Wi Fi ile Arama Nasıl Açılır"
 • February 6, 2020 ‎Donmuş Somon Balığı Nasıl Pişirilir ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Derin dondurucuda bir paket somon fileto olması, hızla bir öğün hazırlayabileceğini garantiler. İnce olduğu için çoğu filetoyu önce çözmene ger..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Donmuş Somon Balığı Nasıl Pişirilir"
 • February 6, 2020 ‎Tahriş Olmuş Deri Nasıl İyileştirilir ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Tahriş olmuş cilt küçük bir sorun gibi görünse de insanın başını ağrıtabilir. Tahriş, cildinin diğer materyallere, örneğin kıyafetlerine dev..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Tahriş Olmuş Deri Nasıl İyileştirilir"
 • February 6, 2020 ‎Artı ve Eksi Kablolar Nasıl Ayırt Edilir ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Elektrik kablolarıyla uğraşırken hangisinin artı hangisinin eksi olduğunu bilmek çok önemlidir. Bazı kablolar artı (pozitif) ve eksi (negatif) işar..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Artı ve Eksi Kablolar Nasıl Ayırt Edilir"
 • February 5, 2020 ‎Valiz Kilidi Nasıl Sıfırlanır ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Daha önce herhangi bir valiz kilidinin şifresini ayarlamadıysan bu biraz kafa karışık gelebilir. En iyisi kilitle gelen kullanım kılavuzunu okumak ya..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Valiz Kilidi Nasıl Sıfırlanır"
 • February 4, 2020 ‎Koyu Renkli Dudakların Rengi Nasıl Açılır ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Birçok faktör dudaklarının renginin koyulaşmasına neden olabilir. Örneğin sigara içmek, kirlilik ve güneş hasarı dudaklarının görünümünü ol..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Koyu Renkli Dudakların Rengi Nasıl Açılır"
 • February 4, 2020 ‎Pilav Pişiricide Pilav Nasıl Pişirilir ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Pilav pişirici kullanmak pilav yapmanın basit ve etkili bir yoludur. Pilav pişiricilerin birçoğu pilav piştikten sonra pilavı sıcak tutar. Bu cihazın..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Pilav Pişiricide Pilav Nasıl Pişirilir"
 • February 4, 2020 ‎Koronavirüs (Corona Virüsü) Nasıl Saptanır ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Manşetlere taşınan yakın tarihli salgın yüzünden koronavirüs seni endişelendiriyor olabilir. Koronavirüs; basit soğuk algınlığı, MERS, SARS ve..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Koronavirüs Nasıl Saptanır"
 • February 4, 2020 ‎Mac'te USB Nasıl Biçimlendirilir ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Çoğu hârici sabit disk ve USB disk, Mac OS X’te kullanmak için biçimlendirdiğin sürece Mac bilgisayarlarda kullanıma uygundur. USB diskler Mac’ind..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Mac'te USB Nasıl Biçimlendirilir"
 • February 4, 2020 ‎Not Defteri Nasıl Excel'e Dönüştürülür ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Bu wikiHow makalesi sana, Windows 10’da bir Not Defteri dosyasını (.txt) Microsoft Excel dosyasına (.xlsx) nasıl dönüştüreceğini öğretir. == Adı..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Not Defteri Nasıl Excel'e Dönüştürülür"
 • February 4, 2020 ‎iPhone'da veya iPad'de Fotoğraf Çözünürlüğü Nasıl İyileştirilir ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Bu wikiHow makalesi sana, iPhone veya iPad’in Kamera uygulamasında fotoğraf ve video çözünürlüğünü nasıl artıracağını öğretir. Fotoğraf ç..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "iPhone'da veya iPad'de Fotoğraf Çözünürlüğü Nasıl İyileştirilir"
 • February 4, 2020 ‎iPhone'da veya iPad'de E Postaların Gereksize Düşmesi Nasıl Önlenir ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Bu wikiHow makalesi sana, iOS Mail uygulamasında yanlışlıkla Gereksiz klasörüne yönlendirilmiş bir e-posta mesajını nasıl geri yükleyeceğini öğ..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "iPhone'da veya iPad'de E Postaların Gereksize Düşmesi Nasıl Önlenir"
 • February 2, 2020 ‎Bir Düzgün Beşgenin Alanı Nasıl Bulunur ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Beşgen, beş düz kenarı olan bir çokgendir. Matematik dersinde karşılaşacağın neredeyse tüm problemler beş eş kenarı olan düzgün beşgenlerle i..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Bir Düzgün Beşgenin Alanı Nasıl Bulunur"
 • February 1, 2020 ‎Kürenin Hacmi Nasıl Hesaplanır ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Küre, yüzeyindeki her bir noktanın kendi merkezine eşit uzaklıkta olduğu üç boyutlu, mükemmel yuvarlaklıkta geometrik bir cisimdir.<ref>https://www...." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Kürenin Hacmi Nasıl Hesaplanır"
 • February 1, 2020 ‎Santimetre İnç Dönüşümü Nasıl Yapılır ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Santimetreyi inçe nasıl dönüştüreceğini hiç merak ettin mi? Bir dönüştürme ustası olmak için bu makaledeki adımları izle. Bu bilginin ne kadar..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Santimetre İnçe Nasıl Dönüştürülür"
 • January 30, 2020 ‎Koronavirüs (Corona Virüsü) Nasıl Tedavi Edilir ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Koronavirüs terimi hafif ila ciddi solunum yolu sorunlarına yol açabilen bir dizi virüsü ifade eder. Koronavirüslerin birçoğu sıradan soğuk algınl..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Koronavirüs Nasıl Tedavi Edilir"
 • January 30, 2020 ‎Nasıl Duygusuz Olunur ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Duygular hayatlarımızda önemli bir rol oynar. Onlar ruhumuzun duyularıdır ve fiziksel duyularımız kadar güçlüdür. Duyguların sana neyi sevdiğini..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Nasıl Duygusuz Olunur"
 • January 30, 2020 ‎Microsoft Word'ün Değişiklikleri İzle Özelliğiyle Bir Makale Nasıl Düzenlenir ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Bu wikiHow makalesi sana, bir makaleye yaptığın değişiklikleri kırmızı renkte görüntülemek için Microsoft Word’deki "Değişiklikleri İzle" öz..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Microsoft Word'ün Değişiklikleri İzle Özelliğiyle Bir Makale Nasıl Düzenlenir"
 • January 30, 2020 ‎Benzin Nasıl Çekilir ‎ ‎WikiHow Çeviri ("İster inan ister inanma, nasıl benzin çekileceğini bilmek sadece aşağılık suçlulara göre bir iş değildir! Bu beceri her türlü durumda işe yaray..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Benzin Nasıl Çekilir"
 • January 29, 2020 ‎Koronavirüs (Corona Virüsü) Nasıl Önlenir ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Bütün haberlerde yer alan yakın tarihli salgın yüzünden koronavirüs kapmaktan korkuyor olabilirsin. Koronavirüs; potansiyel olarak hayatı tehdit eden..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Koronavirüs Nasıl Saptanır"
 • January 29, 2020 ‎Televizyonun Nasıl Akıllı Televizyona Dönüştürülür ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Bu wikiHow makalesi sana sıradan televizyonunun İnterent bağlantısı olan bir medya merkezine nasıl dönüştüreceğini öğretir. Bunun için akıllı..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Televizyonun Nasıl Akıllı Televizyona Dönüştürülür"
 • January 29, 2020 ‎Vajinal Kistler Nasıl Tedavi Edilir ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Kadınların genellikle kendiliğinden kaybolan küçük ve ağrısız kistleri olur (inklüzyon kistleri). Ama eğer vajinanın veya vulvanın etrafında kes..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Vajinal Kistler Nasıl Tedavi Edilir"
 • January 29, 2020 ‎Adobe Illustrator'da Arka Plan Nasıl Kaldırılır ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Adobe Illustrator'da bir resmin arka planını kaldırmak için, ön plana çıkan resmin kenarlarını işaretlemek için Pen (Kalem) veya Magic Wand (Sihirl..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Adobe Illustrator'da Arka Plan Nasıl Kaldırılır"
 • January 29, 2020 ‎İkinci Dereceden Bir Fonksiyonun Maksimum veya Minimum Değeri Nasıl Kolayca Bulunur ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Çeşitli nedenlerden dolayı, ikinci dereceden bir fonksiyonun maksimum veya minimum değerini tanımlaman gerekebilir. Asıl fonksiyonun, <math>f(x)=ax^2+bx..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "İkinci Dereceden Bir Fonksiyonun Maksimum veya Minimum Değeri Nasıl Kolayca Bulunur"
 • January 28, 2020 ‎İdrar Kokusu Nasıl Giderilir ‎ ‎WikiHow Çeviri ("İdrarın kendine has kokusu, doğal olarak oluşan bakterilerden ve ürik asit kristallerinden, yani kristalleşen idrar artığından kaynaklanır. Bu krist..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "İdrar Kokusu Nasıl Giderilir"
 • January 28, 2020 ‎Tıbbi Maske Nasıl Takılır ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Tıbbi maskeler daha yaygın olarak cerrahi maskeler olarak bilinir. Bunlar özellikle sağlık çalışanları tarafından hem kendilerini hem de diğer insa..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Tıbbi Maske Nasıl Takılır"
 • January 27, 2020 ‎DHT Seviyeleri Nasıl Düşürülür ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Dihidrotestosteron (DHT), vücutta doğal olarak üretilen bir hormondur. Vücut kılları, kas gelişimi, derin bir ses tonu ve prostat dahil olmak üzere be..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "DHT Seviyeleri Nasıl Düşürülür"
 • January 27, 2020 ‎Siyah Küf Nasıl Yok Edilir ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Siyah küf, iç mekânlarda oluşabilen bir tür mantardır. Bütün küfler gibi siyah küf de nemli ortamları sever, o yüzden bodrum katları, duşlar, ba..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Siyah Küf Nasıl Yok Edilir"
 • January 27, 2020 ‎Tıkalı Lavabo Nasıl Açılır ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Tıkalı bir lavabo çok can sıkıcı olabilir ama tesisatçı çağırmadan önce lavaboyu kendin açmayı deneyebilirsin. Elle temizlik eğer boruları bü..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Tıkalı Lavabo Nasıl Açılır"
 • January 26, 2020 ‎Sosis Nasıl Pişirilir ‎ ‎WikiHow Çeviri (" Sosis, hemen hemen her öğün için lezzetli bir katkı sunar. Füme sosis, önceden pişirilmiştir ancak sosisi kızartmak lezzetini artırmanı sağlayab..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Sosis Nasıl Pişirilir"
 • January 26, 2020 ‎Facebook'ta Kimlerin Mesaj Gönderebileceği Nasıl Kontrol Edilir ‎ ‎WikiHow Çeviri ("{{fa}}<b>Şu anda ayarlarını, Facebook'ta yalnızca arkadaşların mesaj gönderecek şekilde değiştirmenin bir yolu yok.</b> Ancak belirli kişilerin san..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Facebook'ta Kimlerin Mesaj Gönderebileceği Nasıl Kontrol Edilir"
 • January 26, 2020 ‎Tırtıllardan Nasıl Kurtulunur ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Tırtıllar kelebeklerin ve güvelerin larva biçimidir ve solucanınkini andıran yumuşak gövdeleri sayesinde kolayca tanınır. Tırtıllar birçok farkl..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Tırtıllardan Nasıl Kurtulunur"
 • January 23, 2020 ‎İç Mekânda Kaktüs Nasıl Yetiştirilir ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Kaktüsler normalde çölde yaşayan, sıcak ve kuru koşullarda yetişen bitkilerdir ama kaktüslerden aynı zamanda harika kapalı mekân bitkisi olur. Kakt..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "İç Mekânda Kaktüs Nasıl Yetiştirilir"