Yeni sayfalar

Aşağıda wikiHow'da en yakın zamanda oluşturulmuş sayfalar listelenmekte. Belli bir ad uzayından yeni sayfalar görüntülemek için aşağıdaki açılan menüyü seç ya da bir kişi tarafından yakın zamanda oluşturulmuş sayfaları görmek için o kişinin (gerçek adını değil) kullanıcı adını gir.

 • January 18, 2020 ‎Google'da İnceleme Nasıl Yazılır ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Hayatının en iyi bifteğini mi yedin? Mahallendeki barda çok kötü bir muamele mi gördün? Son katıldığın tur bilgilendirici ve eğlenceli miydi? Bun..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Google'da İnceleme Nasıl Yazılır"
 • January 18, 2020 ‎iPhone'da veya iPad'da Daha Uzun TikTok Videoları Nasıl Yüklenir ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Bu wikiHow makalesi sana, iPhone'unda veya iPad'inde nasıl 15 saniyeden uzun TikTok videosu kaydedeceğini öğretir. Daha uzun video süresi elde etmek içi..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "iPhone'da veya iPad'da Daha Uzun TikTok Videoları Nasıl Yüklenir"
 • January 18, 2020 ‎Outlook'ta “Çevrimdışı Çalışma” Nasıl Devre Dışı Bırakılır ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Bu wikiHow makalesi sana Microsoft Outlook masaüstü programının "Çevrimdışı Çalışma" özelliğini nasıl kapatacağını öğretir. == Adımlar ==..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Outlook'ta “Çevrimdışı Çalışma” Nasıl Devre Dışı Bırakılır"
 • January 18, 2020 ‎Adobe Premier Pro'da Video Nasıl Döndürülür ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Bu wikiHow makalesi sana Adobe Premier Pro'da bir videoyu istediğin yöne veya çerçeve oranına nasıl döndüreceğini öğretir. == Adımlar == #Adobe Pr..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Adobe Premier Pro'da Video Nasıl Döndürülür"
 • January 18, 2020 ‎iPhone'da veya iPod Touch'da Parolan Nasıl Değiştirilir ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Bu wikiHow makalesi sana iPhone'una veya iPod Touch'ına erişmek için kullandığın kilit ekranı parolasını nasıl değiştireceğini öğretir. == Ad..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "iPhone'da veya iPod Touch'da Parolan Nasıl Değiştirilir"
 • January 18, 2020 ‎Android'de Bir Numaranın Engeli Nasıl Kaldırılır ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Bu wikiHow makalesi sana, bir telefon numarasını Android'in engellenenler listesinden nasıl kaldıracağını öğretir. == Adımlar == === Google Telefon..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Android'de Bir Numaranın Engeli Nasıl Kaldırılır"
 • January 17, 2020 ‎Karın Yağları Bir Haftada Nasıl Eritilir ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Karın yağı ya da viseral yağ, iç organlarının içinde ya da etrafında depolanan yağdır. Bu yağ; kanser, yüksek tansiyon, inme, bunama, kalp hastal..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Karın Yağları Bir Haftada Nasıl Eritilir"
 • January 16, 2020 ‎Saç Nasıl Örülür ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Saçını örmek, saçını toplamanın harika bir yoludur. Üstelik saçın çok şık ve gayet modaya da uygun görünür. Basit saç örme tekniklerini kul..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Saç Nasıl Örülür"
 • January 15, 2020 ‎Facebook'ta YouTube Videosu Nasıl Paylaşılır ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Bu wikiHow makalesi sana hem masaüstü hem de mobil platformlarda Facebook Zaman Tünelinde bir YouTube video bağlantısını nasıl paylaşacağını öğr..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Facebook'ta YouTube Videosu Nasıl Paylaşılır"
 • January 14, 2020 ‎Facebook'ta Eski Gönderiler Nasıl Bulunur ‎ ‎WikiHow Çeviri ("{{fa}}Bu wikiHow makalesi, bir anahtar kelime kullanarak tüm Facebook gönderilerinde nasıl arama yapacağını ve bu gönderileri yayınlanma tarihine gör..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Facebook'ta Eski Gönderiler Nasıl Bulunur"
 • January 14, 2020 ‎Klavye Nasıl Sıfırlanır ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Bu wikiHow makalesi sana, Windows’ta ve Mac’te bir bilgisayar klavyesinin nasıl sıfırlanacağını öğretir. Bunu klavyenin ayarlarını varsayılana..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Klavye Nasıl Sıfırlanır"
 • January 14, 2020 ‎Facebook'ta Birden Fazla Fotoğraf Nasıl Silinir ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Bu wikiHow makalesi sana Facebook hesabından nasıl fotoğraf sileceğini öğretir. Facebook’un hem masaüstü hem mobil sürümlerinde fotoğraf silebili..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Facebook'ta Birden Fazla Fotoğraf Nasıl Silinir"
 • January 14, 2020 ‎PSP Oyunları PPSSPP Uygulamasıyla Android'de Nasıl Oynanır ‎ ‎WikiHow Çeviri ("PPSSPP, kullanılabilir en işlevsel PSP emülatörlerden biridir ve on Android cihazında bile kullanabilirsin. Çoğu oyunu kabul edilebilir bir hızda çal..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "PSP Oyunları PPSSPP Uygulamasıyla Android'de Nasıl Oynanır"
 • January 14, 2020 ‎iPhone'da veya iPad'de E Posta'ya Resim ve Video Nasıl Eklenir ‎ ‎WikiHow Çeviri ("iPhone’unda veya iPad’inde Mail uygulamasından veya Fotoğraflar uygulamasından e-posta mesajlarına resim ekleyebilirsin. Bu resimler gövdede satır a..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "iPhone'da veya iPad'de E Posta'ya Resim ve Video Nasıl Eklenir"
 • January 14, 2020 ‎Vücudun Kokainden Nasıl Temizlenir ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Kokain, kısa bir süreliğine enerjik ve öforik hissetmeni sağlayan yasadışı bir uyarıcıdır. Kokain ne yazık ki hoş olmayan yan etkilere ve potansi..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Vücudun Kokainden Nasıl Temizlenir"
 • January 14, 2020 ‎Facebook'ta Fotoğraf Albümü Nasıl Oluşturulur ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Facebook’ta bir fotoğraf albümü oluşturmak, hatıralarını arkadaşlarınla eğlenceli ve düzenli bir biçimde paylaşmak için mükemmel bir yoldur...." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Facebook'ta Fotoğraf Albümü Nasıl Oluşturulur"
 • January 14, 2020 ‎VOB Dosyaları Nasıl Oynatılır ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Çoğu VOB dosyasını, büyük tüm işletim sistemlerine yüklenebilen VLC Player ile oynatabilirsin. Windows’ta, benzer şekilde çalışan MPC-HC’yi d..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "VOB Dosyaları Nasıl Oynatılır"
 • January 14, 2020 ‎Android'ine Bilgisayarından Nasıl Erişilir ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Bu wikiHow makalesi sana, Android’inin dosyalarına Windows bilgisayarından nasıl erişeceğini ve dosyalarla nasıl etkileşim kuracağını öğretir. B..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Android'ine Bilgisayarından Nasıl Erişilir"
 • January 14, 2020 ‎Bilgisayarın Yerel Alan Ağına Nasıl Yapılandırılır ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Bu wikiHow makalesi sana, birden fazla Windows bilgisayarı bağlayabilmek için bir LAN’ı (Local Area Network) (Yerel Alan Ağı) nasıl kuracağını ö..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Bilgisayarın Yerel Alan Ağına Nasıl Yapılandırılır"
 • January 14, 2020 ‎Bilgisayarı Elektrostatik Boşalımla Bozmamak İçin Nasıl Topraklanılır ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Bu wikiHow makalesi sana, bilgisayarının hassas iç parçalarına elektrostatik boşalımla (statik elektrik) zarar vermekten kaçınmak için gerekli önle..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Bilgisayarı Elektrostatik Boşalımla Bozmamak İçin Nasıl Topraklanılır"
 • January 14, 2020 ‎Mac'te Uygulamalar Terminal Kullanılarak Nasıl Açılır ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Apple’ın Terminal’i, OS X ortamında sana bir UNIX komut satırı sunar. Herhangi bir uygulamayı açmak veya bir dosyayı seçtiğin bir uygulamayla aç..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Mac'te Uygulamalar Terminal Kullanılarak Nasıl Açılır"
 • January 13, 2020 ‎Batık Kasık Kılından Nasıl Kurtulunur ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Batık kıllar çok acı verici olabilir, ama genellikle endişeye neden olacak bir durum değildir. Batık kıllar genelde papül denilen küçük kabarcıkl..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Batık Kasık Kılından Nasıl Kurtulunur"
 • January 13, 2020 ‎Gevşek Bir Diş Nasıl Çekilir ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Tüm çocukların düşen gevşek dişleri olur. Bu, vücudun yetişkin dişlere yer açma yöntemidir ve altı yaş civarında başlar. Mümkünse bebek diş..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Gevşek Bir Diş Nasıl Çekilir"
 • January 12, 2020 ‎Boyun Ağrısı İle Nasıl Uyunur ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Boyun ağrısı ile uyumak acı dolu ve sinir bozucu olabilir. Bununla birlikte, boynunu koruman ve ağrısız bir uyku çekmen mümkün! Boynunu rahatsız et..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Boyun Ağrısı İle Nasıl Uyunur"
 • January 12, 2020 ‎Sütten Krema Nasıl Yapılır ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Bir tarifte krema kullanmak gerekiyorsa, onun yerine süt kullanmak her zaman iyi bir fikir değildir. Bunun nedeni sütün aynı özelliklere sahip olmaması..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Sütten Krema Nasıl Yapılır"
 • January 12, 2020 ‎Teşekkür Konuşması Nasıl Yapılır ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Bir ödül aldığında veya onurlandırıldığında, teşekkür konuşması yapman istenebilir. Bu, başından beri sana yardımcı olan insanlara ne kadar..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Teşekkür Konuşması Nasıl Yapılır"
 • January 12, 2020 ‎Günlük Yazısı Nasıl Yazılır ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Günlükler duygularını ele almak, rüyalarını ya da fikirlerini kaydetmek ve güvenli, özel bir yerde günlük yaşam üzerine kafa yormanı sağlayan h..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Günlük Yazısı Nasıl Yazılır"
 • January 12, 2020 ‎Y Kesim Noktası Nasıl Bulunur ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Bir denklemin y kesim noktası, denklem grafiğinin Y eksenini kestiği bir noktadır.<ref>http://www.math.com/school/subject2/lessons/S2U4L2GL.html</ref> Eli..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Y Kesim Noktası Nasıl Bulunur"
 • January 12, 2020 ‎Dalga Boyu Nasıl Hesaplanır ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Dalga boyu, 1 frekans dalga tepesinden diğerine olan mesafedir ve en yaygın olarak elektromanyetik spektrum ile ilişkilendirilir.<ref>http://www.physicscla..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Dalga Boyu Nasıl Hesaplanır"
 • January 12, 2020 ‎Bayram Nasıl Kutlanır ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Bayram mutluluk demektir. Bayram, sana gülmeyi ve sevgiyi öğretir. Dünya çapında Müslümanlar tarafından kutlanan iki Bayram vardır. Bunlar Ramazan (..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Bayram Nasıl Kutlanır"
 • January 12, 2020 ‎Bilgisayar Nasıl Hack'lenir ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Bu wikiHow makalesi sana, Windows veya Mac bir bilgisayarın giriş ekranını nasıl hack’leyeceğini ve başka bir bilgisayarı uzaktan kontrol etmek iç..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Bilgisayar Nasıl Hack'lenir"
 • January 11, 2020 ‎Zekât Nasıl Hesaplanır ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Zekât, İslamın şartlarından biridir. Bu, sahip olduğun malların bir kısmını ihtiyaç sahiplerine bağışlamak demektir. Zekât ruhu arındırır ve..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Zekât Nasıl Hesaplanır"
 • January 11, 2020 ‎Kesirler Tam Sayıdan Nasıl Çıkarılır ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Kesirleri tam sayılardan çıkarmak göründüğü gibi zor değildir. Bunu ele almanın iki yolu vardır: tam sayıyı kesirli sayıya çevirmek ya da o tam..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Kesirler Tam Sayıdan Nasıl Çıkarılır"
 • January 11, 2020 ‎Excel'de Filigran Nasıl Eklenir ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Bu wikiHow makalesi, Excel belgesi içerisinde kendi filigranını veya logonu nasıl oluşturacağını ve ekleyeceğini öğretir. Excel sayfanın arka plan..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Excel'de Nasıl Filigran Eklenir"
 • January 11, 2020 ‎Microsoft Word Belgesine Nasıl Resim Eklenir ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Metne resim eklemenin daha çok Microsoft Publisher gibi masaüstü yayıncılık programlarıyla yapıldığı düşünülse de, Microsoft Word belgelerine d..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Microsoft Word Belgesine Nasıl Resim Eklenir"
 • January 11, 2020 ‎YouTube Kanalı için Abone Olma Bağlantısı Nasıl Yapılır ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Bu wikiHow makalesi, kullanıcıların herhangi bir İnternet sitesinden YouTube kanalına abone olmalarını sağlayan özel bir bağlantının nasıl oluşt..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "YouTube Kanalı için Abone Olma Bağlantısı Nasıl Yapılır"
 • January 11, 2020 ‎Google Haritalar'da Mevcut Konum Nasıl Alınır ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Bu wikiHow makalesi, bir bilgisayar, telefon ya da tablet üzerinde Google Haritalar’ı kullanarak mevcut konumunun adresini ve harita koordinatlarını nas..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Google Haritalar'da Mevcut Konum Nasıl Alınır"
 • January 9, 2020 ‎Ayçiçeği Tohumları Nasıl Ekilir ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Ayçiçeği yazın büyük ya da küçük sarı çiçekler veren tek yıllık bir bitkidir. Ayçiçeği güzelliğinden dolayı ve yetiştirmesi kolay olduğu..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Ayçiçeği Tohumları Nasıl Ekilir"
 • January 9, 2020 ‎Roku Televizyona Nasıl Bağlanır ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Bu wikiHow makalesi sana, bir Roku akış oynatıcıyı veya stick’i yüksek çözünürlüklü televizyonuna nasıl takacağını, kuracağını ve etkinle..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Roku Televizyona Nasıl Bağlanır"
 • January 9, 2020 ‎Uygunsuz Zamanlarda Gülme Nasıl Durdurulur ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Uygunsuz zamanlarda gülmek mahcup edici bir durum olsa da bazı insanların aşırı stresli bir durumla karşılaştıklarında verdikleri doğal bir tepkid..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Uygunsuz Zamanlarda Gülme Nasıl Durdurulur"
 • January 8, 2020 ‎YouTube'da Kanal Adı Nasıl Değiştirilir ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Bu wikiHow makalesinde YouTube kanalının adını nasıl değiştireceğini öğreneceksin. Bir Google hesabıyla ilişkili olan adı değiştirdiğinde, Gma..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "YouTube'da Kanal Adı Nasıl Değiştirilir"
 • January 8, 2020 ‎Rahim Nasıl Hissedilir ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Hamileyken rahmin büyümeye ve şekil değiştirmeye başlayacak. İkinci üç aylık döneme girdikten sonra, alt karnına nazikçe bastırdığında rahmin..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Rahim Nasıl Hissedilir"
 • January 8, 2020 ‎Kaşlar Nasıl Hızla Uzatılır ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Gür kaşlar şu suralar çok moda ama bunlar bir gecede olmuyor. Kaşlarını uzun zamandır alıyorsan muhtemelen üzerinde çalışacağın kadar kaşın k..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Kaşlar Nasıl Hızla Uzatılır"
 • January 8, 2020 ‎Doğum Günü Kutlayan Birine Nasıl Karşılık Verilir ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Bugün senin doğum günün! Arkadaşlarının seni önemsediğini görmek harika bir şey, ama onlara uygun bir şekilde nasıl karşılık verilebilir? Yüz..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Doğum Günü Kutlayan Birine Nasıl Karşılık Verilir"
 • January 7, 2020 ‎Kırmızı Ayakkabılar Nasıl Giyilir ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Neredeyse her kadın moda “cephaneliğinde” bir çift kırmızı ayakkabı bulundurmanın faydasını görmüştür. Kırmızı ayakkabılar en gösteriş..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Kırmızı Ayakkabılar Nasıl Giyilir"
 • January 7, 2020 ‎iPhone'da Mesajlar Nasıl Silinir ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Bu wikiHow makalesi sana, iPhone’da Mesajlar uygulamasından nasıl mesaj sileceğini öğretir. == Adımlar == === Tekil Metin Mesajlarını Silmek === #iP..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "iPhone'da Mesajlar Nasıl Silinir"
 • January 7, 2020 ‎Aloe Vera Özü Nasıl Çıkarılır ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Aloe vera özü, antioksidan ve antibakteriyel özellikleriyle ünlüdür ve yanık tedavisinde yaygın olarak kullanılır. Ayrıca diş plaklarını azaltma..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Aloe Vera Özü Nasıl Çıkarılır"
 • January 7, 2020 ‎Yüz Nasıl Yıkanır ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Yüzünün aydınlık, sağlıklı ve taze kalmasını sağlayacak en iyi tekniği öğrenmek ister misin? Yüzünü her gün yıkamak, yüzündeki deriye des..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Yüz Nasıl Yıkanır"
 • January 7, 2020 ‎Eş Cinsellik Nasıl Anlaşılır ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Cinsel yönelimini anlamak gerçekten de kafa karıştırıcı olabilir, ancak kendine bir etiket koymak için acele etme. Cinsel kimliğin kişiseldir ve onu..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Gey Olup Olmadığını Nasıl Anlarsın"
 • January 6, 2020 ‎Google Arka Planın Nasıl Değiştirilir ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Bu wikiHow makalesi sana, Google Chrome İnternet tarayıcının arka planını nasıl değiştireceğini öğretir. Google Chrome güncelse kendi resmini yü..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Google Arka Planın Nasıl Değiştirilir"