Yeni sayfalar

Aşağıda wikiHow'da en yakın zamanda oluşturulmuş sayfalar listelenmekte. Belli bir ad uzayından yeni sayfalar görüntülemek için aşağıdaki açılan menüyü seç ya da bir kişi tarafından yakın zamanda oluşturulmuş sayfaları görmek için o kişinin (gerçek adını değil) kullanıcı adını gir.

 • November 11, 2019 ‎Dakikalar İçinde Cildin Işıldaması Nasıl Sağlanır ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Hiçbir şey insana ışıltılı, parlak bir cilde sahip olmak kadar güven veremez. Yaşın kaç ve fiziksel durumun ne olursa olsun, harika bir cilt daha g..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Dakikalar İçinde Cildin Işıldaması Nasıl Sağlanır"
 • November 11, 2019 ‎Akıllı Saat Android'le Nasıl Eşleştirilir ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Akılı saatler farklı işletim sistemleriyle çalışır; kullandığın akıllı saat Android’le çalışıyorsa saatini telefonunla nasıl eşleştirece..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Akıllı Saat Android'le Nasıl Eşleştirilir"
 • November 10, 2019 ‎Odanı Nasıl Temizlersin ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Odanı temizlemek çok zor bir iş gibi görünebilir ama aslında düşündüğünden daha hızlı ve kolay bir işlemdir! Müziği aç, bir liste yap, kendi..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Odanı Nasıl Temizlersin"
 • November 10, 2019 ‎Domatesler Nasıl Budanır ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Domates yetiştirmekteki asıl amaç, bitkinin olabildiğince çok olgun meyve vermesine yardımcı olmaktır. Eğer belirsiz cinste veya “sarmaşık” cin..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Domatesler Nasıl Budanır"
 • November 10, 2019 ‎Lale Nasıl Bakılır ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Laleler, çiçek bahçelerine veya çim alanlara ayrı bir güzellik katar. Doğru bakım ve özen ile her yıl muhteşem laleler ye..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Lale Nasıl Bakılır"
 • November 8, 2019 ‎Dikdörtgenler Prizmasının Hacmi Nasıl Hesaplanır ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Bir dikdörtgenler prizmasının genişliğini, uzunluğunu ve yüksekliğini bildiğinde hacmini hesaplamak kolaydır. Dikdörtgenler prizmasının hacminin..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Dikdörtgenler Prizmasının Hacmi Nasıl Hesaplanır"
 • November 7, 2019 ‎Saç Boyası Ellerden Nasıl Çıkarılır ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Saçlarını en güzel kuzgun siyahı rengine boyamayı başardın ama görünüşe göre saçlarınla birlikte ellerini de boyadın! Hızlı davranırsan sa..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Saç Boyası Ellerden Nasıl Çıkarılır"
 • November 7, 2019 ‎iPhone'da Silinen Mesajlar Nasıl Geri Getirilir ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Bu wikiHow makalesi sana, son silinen mesajları iPhone’una iTunes veya iCloud yedeği kullanarak nasıl geri getireceğini öğretir. Yedek kullanmak genel..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "iPhone'da Silinen Mesajlar Nasıl Geri Getirilir"
 • November 7, 2019 ‎Kız Arkadaşının Aldatıp Aldatmadığı Nasıl Anlaşılır ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Kız arkadaşının seni aldattığından endişeleniyorsan muhtemelen şu anda kendini çok incinmiş ve hüsrana uğramış hissediyorsundur. Neyse ki, kız..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Kız Arkadaşının Aldatıp Aldatmadığı Nasıl Anlaşılır"
 • November 7, 2019 ‎Alındaki Kırışıklıklar Nasıl Giderilir ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Alındaki kırışıklıklar, ciddi şekilde olduğundan daha yaşlı görünmene neden olabilir ama neyse ki bu kırışıklıkların görünümünü azaltma..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Alındaki Kırışıklıklar Nasıl Giderilir"
 • November 6, 2019 ‎Torrent Nasıl Açılır ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Bu wikiHow makalesi sana, torrent dosyalarını nasıl "açacağını" öğretir. Torrent dosyaları temelde ilişkili bir dosyayı veya bir dosya grubunu ind..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Torrent Nasıl Açılır"
 • November 5, 2019 ‎Kullanılmış Yemeklik Yağdan Nasıl Kurtulunur ‎ ‎WikiHow Çeviri ("En iyi yemeklerin bir kısmı yemeklik yağla yapılır ancak yemeklik yağ temizlenmesi gereken bir kirlilik haline gelebilir. Yağ soğuduğunda yağı atma..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Kullanılmış Yemeklik Yağdan Nasıl Kurtulunur"
 • November 5, 2019 ‎El ve Ayak Derisinin Rengi Nasıl Açılır ‎ ‎WikiHow Çeviri ("El ve ayak derisinin renginin koyulaşmasına neden olabilen çeşitli faktörler vardır; kir, ilaçlar, çevresel ve kimyasal faktörler, enfeksiyonlar, ilt..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "El ve Ayak Derisinin Rengi Nasıl Açılır"
 • November 5, 2019 ‎iPad'in Modeli / Sürümü Nasıl Belirlenir ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Bu wikiHow makalesi sana, iPad’inin model numarasını nasıl bulup yorumlayacağını ve yazılım sürüm numarasını nasıl bulacağını öğretir. ==..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "iPad'in Modeli / Sürümü Nasıl Belirlenir"
 • November 5, 2019 ‎Sabit Disk Alanın Nasıl Kontrol Edilir ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Bu wikiHow makalesi sana, bilgisayarında veya akıllı telefonunda ne kadar depolama alanı kaldığını nasıl göreceğini öğretir. Bu işlem, genelde b..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Sabit Disk Alanın Nasıl Kontrol Edilir"
 • November 5, 2019 ‎Tavuk Nasıl Haşlanır ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Çok fazla dokunmadan tavuk pişirmenin yollarını arıyorsan tavuğu haşlamayı dene. Tavuğu bütün olarak mı yoksa parçalanmış şekilde mi pişirmek..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Tavuk Nasıl Haşlanır"
 • November 4, 2019 ‎Fırınsız Kurabiye Nasıl Pişirilir ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Fırınsız kurabiye fırınını kullanmak istemediğin zamanlarda yapılabilecek enfes bir lezzettir ve fırınsız kurabiyelerin de neredeyse standart ve f..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Fırınsız Kurabiye Nasıl Pişirilir"
 • November 4, 2019 ‎Kâğıttan Turna Kuşu Nasıl Yapılır ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Origami turna kuşu, senbazuru (bin turna) hazırlamanın ilk aşaması, hediye veya süs eşyası olarak mükemmeldir. Kâğıttan t..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Kâğıttan Turna Kuşu Nasıl Yapılır"
 • November 4, 2019 ‎Ayrılığın Üstesinden Nasıl Gelinir ‎ ‎WikiHow Çeviri ("İster kendi kararınla olsun isterse karşı tarafın kararıyla olsun ilişkilere son vermek zordur. Ayrılık sonrasında acı veren duygularla uğraşman..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Ayrılığın Üstesinden Nasıl Gelinir"
 • October 31, 2019 ‎Eşek Arısı Yuvasından Nasıl Kurtulunur ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Özellikle küçük çocuğun varsa ya da evinde eşek arısı sokmalarına karşı alerjisi olan biri varsa evinde veya evinin etrafında eşek arısı yuvas..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Eşek Arısı Yuvasından Nasıl Kurtulunur"
 • October 30, 2019 ‎Windows 7'de Dosya İçerikleri Nasıl Aratılır ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Bu wikiHow makalesi sana, Windows bir bilgisayarda dosyaları yalnızca adlarına göre değil içeriklerine göre nasıl arayacağını öğretir. == Adımla..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Windows 7'de Dosya İçerikleri Nasıl Aratırılır"
 • October 30, 2019 ‎Boğaza Kaçan Kıl Nasıl Çıkarılır ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Boğazına kaçan bir kılın veya saç telinin neden olduğu rahatsız edici histen bir türlü kurtulamıyorsan deneyebileceğin birkaç püf noktası var...." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Boğaza Kaçan Kıl Nasıl Çıkarılır"
 • October 30, 2019 ‎Bir Üçgenin Çevresi Nasıl Bulunur ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Bir üçgenin çevresini bulmak, üçgenin etrafındaki mesafeyi bulmak anlamına gelir.<ref> http://www.mathsisfun.com/geometry/perimeter.html</ref> Bir ü..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Bir Üçgenin Çevresi Nasıl Bulunur"
 • October 30, 2019 ‎Cildin Rengi Nasıl Açılır ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Birçok insan, daha açık renkli, daha aydınlık ve sağlıklı gözüken bir cilde kavuşmak ister. Cilt rengini açmak istiyorsan her gün cildine nasıl..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Cildin Rengi Nasıl Açılır"
 • October 29, 2019 ‎Bikini Bölgesinin Rengi Nasıl Açılır ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Bazı insanların bikini bölgelerinde türlü sebeplerden ötürü pigmentasyon meydana gelir. Ama, bunun kalıcı bir sorun olması gerekmez. Bununla başa..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Bikini Bölgesinin Rengi Nasıl Açılır"
 • October 29, 2019 ‎Güneş Gözlüğünün Polarize Olup Olmadığı Nasıl Anlaşılır ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Polarize güneş gözlükleri, parlamayı azalttığı ve gözlerini güneşten koruduğu için aşırı popülerdir. Ancak sıradan güneş gözlüklerine g..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Güneş Gözlüğünün Polarize Olup Olmadığı Nasıl Anlaşılır"
 • October 29, 2019 ‎Siri Nasıl Açılır ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Siri, Apple’ın kişisel dijital asistanıdır ve iOS cihazının çoğu işlevini senin sesli komutlarınla kontrol edebilir. İnternet’te bir şeyler ar..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Siri Nasıl Açılır"
 • October 29, 2019 ‎iPhone'un Bilgisayara Nasıl Bağlanır ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Bu wikiHow makalesi sana, iTunes’la eşzamanlama yapabilmek veya yedekleme yapabilmek ya da fotoğraf ve başka verileri aktarmak için iPhone’unu masaüs..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "iPhone'un Bilgisayara Nasıl Bağlanır"
 • October 29, 2019 ‎iPhone'da Metin Mesajları Nasıl Engellenir ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Bu wikiHow makalesi sana, kişiler listendeki kişilerden veya bilinmeyen bir numaradan gelen metin mesajlarını nasıl engelleyeceğini öğretir. Kişileri..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "iPhone'da Metin Mesajları Nasıl Engellenir"
 • October 29, 2019 ‎MS Word'de Eğik Yazı Nasıl Yazılır ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Bu wikiHow makalesi ile Windows veya Mac bilgisayarda Microsoft Word belgesinde bir kelimeyi veya ifadeyi nasıl eğik yazacağını öğreneceksin. == Adım..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "MS Word'de Eğik Yazı Nasıl Yazılır?"
 • October 29, 2019 ‎Saç Boyası Ciltten Nasıl Çıkarılır ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Cildin lekelenmesi, kendi saçını boyamanın beraberinde ortaya çıkan bir risktir. Neyse ki parmaklarındaki, saç çizgindeki, kulaklarındaki ya da boya..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Saç Boyası Ciltten Nasıl Çıkarılır"
 • October 28, 2019 ‎Ayakkabılar Nasıl Yıkanır ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Ne tür bir yaşam tarzın olursa olsun ayakkabıların kaçınılmaz olarak kirlenecektir. Neyse ki basit bir temizlik çoğunlukla fazla kir ve pisliği tem..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Ayakkabılar Nasıl Yıkanır"
 • October 28, 2019 ‎Altın Takılar Nasıl Temizlenir ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Altın takıların ışıltısını biraz yitirdiyse endişelenme; takıların, detaylı bir temizlikle tekrar yepyeni gözükecektir! Altın takılarının..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Altın Takılar Nasıl Temizlenir"
 • October 28, 2019 ‎Ayakkabı Bağcığı Nasıl Geçirilir ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Ayakkabılarını nasıl '''bağlayacağını''' öğrenmiş olabilirsin ama ayakkabı bağcıklarını nasıl '''geçireceğini''' öğreten oldu mu? Bu, öz..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Ayakkabı Bağcığı Nasıl Geçirilir"
 • October 28, 2019 ‎Ayakkabı Nasıl Bağlanır ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Ayakkabı bağlamanın birçok yolu vardır ve bunlardan bazıları diğerlerinden daha kolay olabilir. İster bir çocuğa ayakkabı bağlamasını öğret i..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Ayakkabı Nasıl Bağlanır"
 • October 28, 2019 ‎"Teşekkür"e Nasıl Karşılık Verilir ‎ ‎WikiHow Çeviri ("“Teşekkür ederim” sözüne nasıl karşılık vereceğini bilmek zor olabilir. Genellikle insanlar kendilerine teşekkür edilince “rica ederim” ya..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Teşekküre Nasıl Karşılık Verilir"
 • October 28, 2019 ‎Facebook Mesajı Nasıl Gİzlenir ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Facebook’un arşiv özelliği mesajları gelen kutundan gizler. Arşivlenmiş mesajlar gizli bir klasöre taşınır; bu klasöre her zaman erişebilirsin...." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Facebook Mesajı Nasıl Gİzlenir"
 • October 27, 2019 ‎Cep Telefonunun Hack'lenmesi Nasıl Önlenir ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Kötü amaçlı yazılım saldırıları ve veri ihlalleriyle ilgili tüm raporlar dolayısıyla, cep telefonunu hacker’lardan korumak istediğin için kims..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Cep Telefonunun Hack'lenmesi Nasıl Önlenir"
 • October 25, 2019 ‎Google'da Resimli Arama Nasıl Yapılır ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Bu wikiHow makalesi ile mevcut bir görseli kullanarak Google'da resimli arama nasıl yapacağını öğreneceksin. Bilgisayarından bir resmi yükleyip arama..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Google'da Resimli Arama Nasıl Yapılır"
 • October 23, 2019 ‎Snapchat Hesabı Nasıl Gizlenir ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Bu wikiHow makalesi ile Snapchat'te gizlilik ayarlarını nasıl değiştireceğini öğreneceksin. Bu sayede yalnızca eklediğin arkadaşların seninle ilet..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Snapchat Hesabı Nasıl Gizlenir"
 • October 22, 2019 ‎Kendin Hakkında Nasıl Yazılır ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Kendin hakkında yazmak ilk başta utandırıcı olabilir. Ön yazılar, kişisel yazılar ve kendin hakkında tanıtıcı yazılarla ilgili tarz ve içerik s..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Kendin Hakkında Nasıl Yazılır"
 • October 22, 2019 ‎Android'de Kısa Mesaj Grubundan Nasıl Çıkılır ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Bu wikiHow makalesi ile Android cihazında bir kısa mesaj grubunu nasıl silebileceğini veya sessize alabileceğini öğreneceksin. Sohbeti silmek, bir kıs..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Android'de Kısa Mesaj Grubundan Nasıl Çıkılır"
 • October 22, 2019 ‎Excel Tablosundan Bir Veritabanı Nasıl Oluşturulur ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Bu wikiHow makalesi, Microsoft Excel tablosundaki veriyi doğrudan Microsoft’un veritabanı yönetim yazılımı olan Access’e aktararak ya da Excel veris..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Excel Tablosundan Bir Veritabanı Nasıl Oluşturulur"
 • October 22, 2019 ‎HTML'de Çizgi Nasıl Eklenir ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Bu wikiHow makalesi HTML’de yatay bir çizginin nasıl oluşturulacağını öğretir. Yatay bir çizgi, internet sitendeki içeriği ayırmak için kullan..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "HTML'de Çizgi Nasıl Eklenir"
 • October 22, 2019 ‎iPhone'da Bildirim Merkezine Nasıl Erişilir ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Bu wikiHow makalesi sana; haberleri, uyarıları ve iPhone’unda etkinleştirdiğin bildirimleri nasıl görüntüleyeceğini öğretir. == Adımlar == ===B..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "iPhone'da Bildirim Merkezine Nasıl Erişilir"
 • October 22, 2019 ‎Dump Dosyaları Nasıl Okunur ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Bu wikiHow makalesi, Windows bilgisayarının bir çökme sonrası oluşturduğu dump dosyalarını nasıl analiz edeceğini öğretir. Bilgisayarın çöktü..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Dump Dosyaları Nasıl Okunur"
 • October 22, 2019 ‎Bir Çokgenin Alanı Nasıl Hesaplanır ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Bir çokgenin alanını hesaplamak düzgün bir üçgenin alanını hesaplamak kadar kolay ya da onbir kenarlı düzensiz bir şeklin alanını hesaplamak kad..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Bir Çokgenin Alanı Nasıl Hesaplanır"
 • October 22, 2019 ‎Word'de Akış Çizelgesi Nasıl Yapılır ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Bu wikiHow makalesi, Microsoft Word’de SmartArt’ı kullanarak ya da şekilleri el ile düzenleyerek nasıl akış çizelgesi oluşturulacağını öğreti..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Word'de Akış Çizelgesi Nasıl Yapılır"
 • October 21, 2019 ‎Android'de Bir Mesajın Okunduğu Nasıl Anlaşılır ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Bu wikiHow makalesi ile Android'de mesaj attığın kişinin, mesajını okuduğunu nasıl anlayacağını öğreneceksin. Çoğu yerleşik mesajlaşma uygula..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Android'de Bir Mesajın Okunduğu Nasıl Anlaşılır"
 • October 19, 2019 ‎TikTok Profili Nasıl Düzenlenir ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Bu wikiHow makalesi ile Android, iPhone veya iPad kullanarak TikTok profiline kişisel bir dokunuş nasıl ekleyebileceğini öğreneceksin. TikTok; özel bir..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "TikTok Profili Nasıl Düzenlenir"